Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

desszi
15. júl 2009

ale babenky, prestante sa uz rypat, stalo sa, stalo sa, tak co? treba ist dalej

aadula
15. júl 2009

ahojte,

jarulka len mi je ľúto, že sme si nevedeli ani kecnúť, ked toto moje malé má vrtuľu v zadku...ma normálne z neho ruky bolia 😝 v aute mi zaspal a teraz je hore a len mrnčí, vie ma riadne unaviť.

desszi, vankúšiky teda ak to nezrušili predávajú smerom ako sa ide na šoltésku, pri leve ak odbočíš do prava tak tam sú obchodíky

mojsi ..včera som ťa videla s rodinkou ..išla som pri vás autom večer..aj som rozmýšľala, že zastanem, ale bolo už neskoro a ponáhľala som sa domov 🙂

mojsejovka
15. júl 2009

babyyyyyyyyyyy.... neštvite ma už.. však sa bavme normálne, nevyťahujte to už.. podľa mňa sa nič nestalo, len sa to zbytočne všetko nafúklo.. 😖

weruska.. mohla si sa pridať už skôr a máš pravdu, všetko to tu bolo super, tak sa čudujem, že jedna hádka to tu tak rozoštvala.. 😒

jarka.. ja sa nechcem nikoho zastávať a vždy si mi bola sympatická svojimi názormi a aj celkovo, ale prečo si myslíš, že ejusa porovnávala? ja som nikdy nemala pocit, že tu niekto niečo alebo niekoho porovnával.. 😲

ja tu zostávam aj tak neutrálny človek, lebo aj tie baby, čo ste sa rozhádali, nič ste tým nevyhrali a nestojím na strane nikoho, mne sa tá hádka zdala fakt o ničom a neviem, prečo ste sa tak pourážali.. 🙄 mám vás všetky rada a vždy som sa tu dobre cítila, o to viac ma mrzí, že si pripadám teraz roztrhnutá na dve časti.. ☹

mojsejovka
15. júl 2009

adulkaaaaaaaaaa... to je škoda, že si nezastala.. a kdeže si sa túlala? 🙂

aadula
15. júl 2009

ja mám starkú v Tek. Hrádku a nám sa pokazilo naše "fáro" 😀 😀 😝 tak nám otec požičal favoritku..., som si ju bola zobrať

jarula25
15. júl 2009

mojsi dakujem 😉 ale ja som nenapisala tu vetu co bola v prvom prispevku na tejto strane to napisala Ejus ja som ju len skopirovala a chclea by som vediet na to odpoved 😒
hadka o nicom ...hadka o vlastny nazor a niekoho ten nazor urazil alebo neviem co.....
Adull nevadi ved nabuduce..ale zlaty bol maly ako ta sprcha na neho striekala 🙂

desszi
15. júl 2009

pockaj adul, vizualizujem ze kde to je.....a uz viem, dibre pojdem kuk zajtra diky moc

bzucinka2
15. júl 2009

fiha, este som len zacala citat a uz je tu nejak dusno, co sa deje, tinka alzbet kde su albumiky? ☹ este som sa nedocitala ale snad su tohadky len z tepla ☹
a ja som chodila s malym na kupko uz ako 5 mesacnym aj na dovolenke sme s nim boli v madarsku, v sturove, vo vyhniach, na margite nie ale takto sme v pohode behali a od 6 mesiacov chodime na plavanie a som aj rada, lebo teraz ho vsetci obdivuju a chvalia aky je sikulko a on si tu vodu uziva doslova 🙂 jasne ze je ine, ked je dieta chore 🙂
no a idem na stranu 77 😒

mojsejovka
15. júl 2009

adul.. no tak nabudúce zastaaaaaaaaav... 🙂

jarul.. jááááááááj, tak taaaaaaaaak.. ale tu ani nešlo asi o názory, skôr ste sa zle pochopili si myslím.. 😉

bzuci.. nechoď na stranu 77.. 😉

jarula25
15. júl 2009

mojsi asi tak len ma to nenapadlo ked som to pisala ze ako to mam nazvat 🙂

tinkaaa
15. júl 2009

albumčeky som si vymazala,príspevky som nepísala,chvalabohu inteligenciu mám ešte ako takú a rozmazávať
načo
za vlastný názor ma tu niekto osral na plnej čiare .............. za čo,prečo?mám plakať?za vlastným názorom som si vždy stála a aj stojím
ak sa vám chce so mnou písať, píšte ak nie prepáčte
čo mám viac napísať
a vysvetlenie zmazania?
- však ste čítali všetky to čo sa tu dnes odohralo z ničoho nič a pre nič.......bohužiaľ bol deň blbec a mám pocit,že niekomu vadí aj to,že dýcham a nie,že mám SVOJE dieťa na fotkách tak som to vymazala
pre mňa foko koník vždy fungovalo ako porada po stretkách ako priateľstvo a teraz?ani sama neviem čo si mám myslieť,nepotrebujem zastávačky ani pritakávanie
napísala som čo som si myslela a aby ste vedeli prečo som si to všetko vymazala

bzucinka2
15. júl 2009

fuha, ani nemam slov 😖 tazko na nieco reagovat 😖
aj ditkin album je fuc, idem na straqnu 78 snad potom uz najdem slova,ale zatial sa mi to zda zbytocne, ved ide o fazulky, boze takto sa chytat kazdeho slovka, baby, ved je to detinkse, co sa vam porobilo 😒 ja nemam pocit, ze by tu nove nieco kazili, ja si rada napisem s kazdym, kazdu mam rada, povedat si mozme cokolvek, tak neviem preco tato vojna, podla mna je zbytocna a asi sme nervoznejsie aj z tohto tepla adusna, ale uz sa ma ochladit, tak snad zase bude fajn a albumiky sa vratia spat 🙂
ejus a na otazku kde su vyhne ti uz baby odpovedali a maju pravdu, je to takych 30 minutz a je tam sumer, urcite odporucam 🙂

bzucinka2
15. júl 2009

alzbet dakujem, ze si ma zaradila medzi stalice 🙂
musim vsak zdoraznit, ze ja mam vsetky rada a som stastna, ze si mam s kym pokecat aspon takto, i ked nie vzdy clovek pri detoch stiha a je pravda ze cim su vacsie tym menej casu nam davaju 🙂 takze sekera prec fotky prosim spat a piseme dalej, lebo inak zakrpatiem na MD 😀

evik gratulujem k dobrym vysledkom 🙂

chudatko romi, takto sa na nej napasli komarice protivnee posielame cmukacika na kazdy stipanec 🙂

evik, mojsi aj ja som taka ze vybuchnem a o chvilku je dobre a najnovsie ked chcem vybuchnut tak sa rehocem asi mi zacina preskakovat 😀 😀 😀

mojsi riadna vaha, pomaly nas dobehnete 🙂

aadula
15. júl 2009

bzučinka, mne už tiež hrabe na MD 😅 raz plačem, potom sa rehním...a teraz toto teplo 😝 a máš pravdu, aj okolo naše treba toľko behať...vlani to sedelo v kočíku a bolo to ticho 😀

bzucinka2
15. júl 2009

jaaaaaaaaaaaaj mojsi, neprecitala som si tvoj prispevok, takze som ich vsetky prelukla 😀 ale najprv mi bolo do revu, ale teraz mi to prislo smiesne 😀 a povedala som si ze mam vsetky rada a ostavam tu 😀 vsak zdrave jadro predsa nemoze odist, tak babyy pekne spat a zivot ide dalej, hoci mi az rozum zastal 😀 ale uz sa ho snazim opat rozhybat 😀 😀 😀

oki tinka, mas ty aj vsetky pravo na vlastny nazor a aj s albumcekmi si moze kazdy robit co chce, len mi bude chybat saskin usmevcek na fotkach 🙂

aadula
15. júl 2009

ja som síce nie stálica...ja som sem doskočila 🤐 , ale tiež ostávam 😉

bzucinka2
15. júl 2009

desszi bytovy je aj na trhu vzadu v tych obchodikoch, kde je aj mliekaren, masiarstvo, zalozna 🙂 a potom v mestena ulici ako je kostol, detske kenguru, bielizen, zalozna, ulicka, obchod na rohu fox tusim a potom je bytovy textil a pizzerka 🙂 snad to najdes 🙂

bzucinka2
15. júl 2009

tak ta aadulka zdrav ime 🙂
a ozaj na kupku bolo super, maly si to doslova uzil a cestou spat naspal a na poslednej zakrute zalomil a nedal sa ani udrzat hore, ale preniesla som ho, tak sa nezobudil a spal dalej 🙂 nedalo sa sice plavat, bolo dost ludi ale hlavne ze sa deti trosku schladili a uzili si to 🙂

aadula
15. júl 2009

bzučinka a v pohode sa ponárate? náš pod vodu nechce..on tú vodu pil a dnes na Margite, ale podarený bol..pchal sa pod sprchu... 😀 a tiež zaspal po ceste..len sa potom prebral a horko ťažko som ho uspala...sme sa vytrápili

mojsejovka
15. júl 2009

tinka.. ja nechápem, prečo si to zobrala tak vážne, nezainteresované osoby vidia, že o nič vážne nešlo, no taaaaaaaaaak, prepnúť gombík a začneme odznova.. 😉

bzuci.. som rada, že máš rovnaký názor a zdala sa ti tá hádka zbytočná.. 🙂

ja keď vybuchnem, tak na mne sa rehní zas roman.. ale minule som sa aj ja sama na sebe.. išli sme domov z prechádzky a na volejbalovom ihrisku pri našom vchode sa puberťáci obhadzovali pieskom a trafili ma a malú som mala pred sebou v klokanke.. no ja som tak spustila, že ten chalanisko, keby sa to dá, tak by sa asi prepadol pod zem.. 😀

no kamoškinu 11-mesačnú dcérku sme už predbehli.. koľko má alexík? 😉

adulka... pre mňa si už aj ty stálica a teda naštvalo by ma, keby si aj ty odišla.. 😉

bzucinka2
15. júl 2009

adul on sa ponara aj sam, skakal do hlbokej vody, jasil sa a rehotal, vsetci ho tam sledovali, obdivovali a on sa vytesoval 🙂

mojsi my mame 10,5 🙂 🙂

aadula
15. júl 2009

mojsi, mňa dnes tiež jeden malý na kupku trafil rovno do výstrihu a riadnu šupu s takou malou loptou 😝 , tak ale musela som sa zasmiať..lebo to bol malý chlapec..ale trošken bolelo

bzčinka, vlani sa aj náš ponáral v pohode..ale teraz keď už nechodíme pol roka...či aj viac..tak sa ho bojím a takto sa teší..., ale alexík musí byť podarený ...a samino tiež skákal len som ho vždy chytila...vôbec sa potvorka nebojí 😅 a tiež máme približne tak ako vy kg

bzucinka2
15. júl 2009

nas vsak skoci aj ked ho nechytame, ale chyba mu uz len kusom, aby sa vedel cely vvynorit 🙂 tak snad sa uz nezacne bat, vsak uvidime ako sa mu bude pacit zase od septembra 🙂
no idem pomaly haji, tak dobru noc a krajsie rano ako dnes 🙂 VSETKYM 🙂

desszi
15. júl 2009

bzuci dik, zajtra budem kruzit ako druzica po leviciach a vsetko sa pokusim najst 🙂 dobru vsetkym, idem pozerat dr.housa....

sweetangel20
15. júl 2009

dobrý večer...
čítam, čítam, čo sa tu dnes stalo. "paráda" - myslím ironicky, aby ma tu niekto náhodou nechytil za slovičko. tá hádka bola úplne za nič. viem, že ani ja nie som stálica a nie každý ma musí mať rád. píšem si aj s niektorými, čo ich mám rada, na azete. a viem aj to, že napíšem len občas, ale momentálne mi to fakt nevydáva, keďže musím riešiť isté závažné rodinné problémy, ktoré písaním na koníkovi určite nevyriešim.
lenže musím povedať, alebo napísať... niektoré baby mali pravdu v tom, čo napísali. oni vedia, ktoré sú to

desszi
16. júl 2009

krasne rano vsetkym,
v noci nam tusim poprsalo, aspon trochu osviezilo vzduch 🙂
idem cosi pozehlit kym nie je tak teplo a potom hura anglictina, som sa vobec nepripravovala na dnes ccccc..... 😅

eviiik
16. júl 2009

dobre ranko 🙂
to bola ale hrozna noc, davno som taku zlu nemala, a pol noci som sa este stale prevalovala, ako ryba na suchu, jasne ze od tepla, x krat spotena, potom zacal fukat vietor, tak sme poskladali kvety z balkona, a ked zacala burka tak som musela zatvarat okna, lebo prsalo dnu. No uzasne som oddychnuta, ale hadam tato noc bude lepsia 🙂
desszi, bzuci Ti opisala vsetky textily, ktore su, a este latky predavaju v ulicke oproti trhu. na lavej strane, pred ochodom s lampami a elektorinstalacnym materialom.
Baby co chodite s detickami na to plavanie, kedy ste zacali, a je problem sa tam dostat, lebo aj ja by som potom chcela s malou, ak bude vsetko ok.
pekny dnik 🙂

desszi
16. júl 2009

Evik, diky, viem o ktorom obchode hovoris, pozriem sa aj tam. Esteze nie je tak teplo, nebudem taka utahana.

luckai
16. júl 2009

Ahojte,
Bzuči ďakujeme za pusinky na štipance 😀 😀 😀
Dnes som stretla jednu kraaasnu tehulku - Desszi, taaak ti to pristane, fakt závidím! 😅
Horúco je, idem s maminou asi na vinicu, alebo do tesca ale len na skok, lebo tá klíma tam nie je bohviečo keď je až takto horúco. No uvidíme, keby tak nefúkalo tak na vinicu, lebo to je na kopci a tam fučí dvojnásobne.
Konečene som ostrihaná, hneď je mi lepšie 😵

desszi
16. júl 2009

Ahojte,
lucka dakujem 🙂 aj za pochvalu aj za brozurku. A Romanka ja kraaasne babatko 🙂
evik, bzuci, pochodila som bytove textily, ale zial lienky a kvetinkove vankusiky tam neboli ☹ nevadi uz som nieco nasla na nete 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre