Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

bzucinka2
11. aug 2009

jeeeeeeeeej, adul, to fakt ide do jasliciek 🙂 ja na to ani nechcem pomysliet aky bude navrat do prace 😝
a nie len vstavanie, ale aj znovuzabehnutie 😝
a kde budes robit? 🙂

desszi
11. aug 2009

Ahojte,
aaaa tak vy ste si mysleli, ze to uz na mna prislo? Tak som vas sklamala....
bzuci neboj, ja uz toho moc asi nepriberiem, akurat som sa vazila a zhodila som jedno kilo a to mam stale nachystane nejake keksicky a este aj v noci vyjedam.
No vcera vecer drobec neskutocne kopal, fakt to bolelo, neviem ci mi hlavickoval do mechura, ale uz som nevedela kam sa ma posadit, lahnut, polozit...zakazdym som dostala kopanec a pichalo to jedna radost 😖 uz by sa asi chcel dostat von, len este je zamknute 😀
dufam ze dnesny vecer bude miernejsi....
Adul takeho maleho upratovaca si vaz, mas zaruku ze kazdy kutik bude vymeteny.... 😉

mirinka23
11. aug 2009

ahojte tak sa hlásim po dlhšej dobe.Fííííha tak dessii, sipka, vám sa to už blíži, ale nech už máte po tom.
Držíme vám aj palčeky nech všetko dobre dopadne, dufam, že dáte potom vedieť.
Dessi a ty sa máš kedy hlásiť v pôrodnici?

aadula
11. aug 2009

evi, tak to bude aj pre teba zmena, to určite... my sme Samina mali po 11tich rokoch a už som si zvykla, že cez víkend spinkám 😀 a tie nočné vstávania boli zabijáky, teraz už spinká lepšie...ešte že som kojila...Paťke sme umelé mliečko zarábali aj v noci...a malého som len šup k sebe a obslúžil sa sám 😀

bzučinka, však podám hlásenie ako sa nám darí 🙂 2.9. ak bude všetko ok, tak nastupuje malý a ja o dva týždne do prácičky... už sa vidím ako budem revať keď pôjdem z dverí von 😀 možno Samino bude v pohode

desszi, teba chytajú srandičky pred pôrodom 😀 sa tu smejem na tvojich hláškach ... škoda, že ja nechudnem jedením 😀

mirinka23
11. aug 2009

ahoj aadula ty sa chystáš tak skoro tak práce?

aadula
11. aug 2009

mirinka, áno..malý bude mať v decembri 2, tak to už bude veľký chlap 😀 moc sa mi nechce, ale snáď to zmáknem a v podstate sa malý so mnou doma už nudí, teraz ešte chodíme von a moceme sa hore dole, ale v zime...v byte by bol ako čert...možno mu takto bude aj lepšie 😉

mirinka23
11. aug 2009

tak to hej a vraciaš sa do roboty kde si pracovala aj pred tým?

aadula
11. aug 2009

mirinka áno 😉

desszi
11. aug 2009

mirinka, ja sa budem hlasit, ked to na mna pride 🙂, len akosi nechodiiiii...stale nechodiiii......co je s nim, s nim.....je mi biedne 😀 zatial mam este tyzden do terminu 18.8.
adul musim srandovat inak by to bolo tazsie, ale priznavam vcera som si aj poplakala.....mam uuuuplny rozvrat v tele.....huuu ty za chvilu do prace, no to vstavanie je asi najtazsie...
ale co ja? ja vam posledne tyzdne spinkam veselo do deviatej, pol desiatej!!! no to bude narocne.... 🙄

aadula
11. aug 2009

desszi, len sa pekne vyspinkaj...potom budeš nevyspatá ..ale určite len krátke obdobie a malému sa potom spánok upraví...alebo? bude spinkať od začiatku ukážkovo 🙂

desszi
11. aug 2009

adulka dufam ze bude po maminke, ktora spala, papala a nezlobila 🙂 ze vraj

bzucinka2
11. aug 2009

desszi, uzi si to spinkanie 🙂

adul, neboj sa zvladnete to obaja 🙂

bzucinka2
12. aug 2009

ahojte, to tu dnes nikto nie je??? 🙄
desszi sipka, co uz rodite??? 😀
eviiik, t 😀 dnes nepracujes alebo pracujes az prilis, ze na mna dnes nemas cas??? 😅

eviiik
12. aug 2009

ahojte maminky a este tehulky 2v1 🙂
bzuci si zlata, ze na mna myslis 🙂 , ale pracujem, len nam vypadol net, a potom som nieco porobila, teraz konecne znovu naskocil, ked nestihnem napisat hned rano, tak potom zvykne vypadnut, riadne mu svitori.
jaj veru to ranne vstavanie, desszi ale Ty si sa zacvicila na nocne vstavanie 😀
adulka tak prajem, aby si maly Samko rychlo zvykol, Ty to budes mozno prezivat horsie, a aby si aj Ty v praci dobre vystartovala.
bzuci Ty sa este nechystas, vsak?

bzucinka2
12. aug 2009

eviiik, nie ja sa nechystam do prace, my by sme este prijali druhe a potom uz len praca a praca do konca zivota 😝 tak si este uzijem chvile doma kym sa da 🙂

eviiik
12. aug 2009

Bzuci dobre robis, a mas pravdu robit budeme dost, tak aby ste zacali na surodencovi pracovat 😵 ja uvidim kedy zacneme o druhom rozmyslat, zatial sa tesime na prve 🙂

bzucinka2
12. aug 2009

ty si este mladucka, mate asi este aj cas na druhe, teraz vam bude vzacne toto prve a potom ti zacne chybat vona babatka a urobite si druhe 😉

eviiik
12. aug 2009

bzuci, zato taka mladica nie som, a kazdy ma tolko na kolko sa citi 🙂
volakedy som planovala, ze do 30-tky stiham dve, stihnut by sa to dalo, ale dufam, ze to tak nebude, to by som sa nespamatala z porodu, a mala by som byt tehu, ale nikdy nehovor nikdy.
aj ked mne by vyhovovalo keby medzi detmi boli aspon tri roky, uvidime ako dopadne, nieje to len v nasich rukach 😉

bzucinka2
12. aug 2009

eviiik plany su seper, ale clovek mieni a pan boh meni, ale zalezi aj na vas, ved tabletky existuju aj pocas kojenia 😉
a pokial mam ako sa citim, tak to mam dost siroke rozpatie, lebo raz je to na 20 a inokedy aspon na 50 😀

desszi
12. aug 2009

ahooooj,
bzuci este nerodim, este stale nic.... ☹ v noci som zase brazdila kuchynu a plienila chladnicku, cez den spala, trosku bola na prechadzke, ale brusko mam uz take tvrde, ako v cervenej ciapocke vlk, ked mu do neho napchali kamene, uz ma kazdu chvilu stiahne na zem....
vidim ze niektori uz planuju druhe babo....hmmmm 😉
Adulka asi dnes zase upratuje po drobcovi 🙂

bzucinka2
12. aug 2009

desszi, tak pomaly mozem dadkovi kupovat darceky, huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂

desszi
12. aug 2009

jaj bzucko dufam ze mas pravdu, uz to chcem mat za sebou, tieto posledne dni idu velmi pomaly, sa len prekladam z miesta na miesto 😅 a nahliadla som do albumiku, alexik je pekne opaleny a kde sa vam to vopchal? 🙂
idem pozerat housa nech sa trosku odreagujem, stale myslim len na to kedy to pride...

bzucinka2
12. aug 2009

vopchal sa medzi stenu a bednu k pc 😀 no idem aj ja k hausovi 😉 dobru nocku vsetkym

aadula
12. aug 2009

ahojte 😉

desszi, dnes si upratal sám po sebe 😀 som sa musela smiať..dojedol chrumky a misku vzal späť do skrinky 😀 , dnes mi prišla sms, že už som na svete...atď, som už myslela, že od teba..a to mi tá naša suseda čo som ju spomínala, tak sa jej narodil chlapček 3995g a 51cm 🙂

bzičinka, alexík sa rád hrá na skovávačku? 😉 asi aj on je riadne zvedaví a skúma všetko okolo

evka ďakujeme 🙂

eviiik
12. aug 2009

ahojte
bzuci ja viem ze clovek mieni pan boh meni, ved to aj tak beriem, tabletkz bz som nerada brala dost bol x rokov predtym, az ked som na rok vsadila, zistila som ake je to super
dessyi, uz to nejako vydrz, musis Dadkovi dohovarat, ze uz mas dost, nech to mamine ulahci, a ze sa neho tesite 🙂
adulka pekna sprava, tak budete mat v cinzaku trochu veselsie, ked pribudlo dalsie babo 🙂
ja mam zajtra dovolenku, tak ma bzuci hned zrana necakaj, ozvem sa neskor, poobede ideme po kocik, uz sa tak tesim 😵 a rovno pokum aj chybajuce veci.
doobeda si aspon doma pozehlim a trochu oddychnem
vsetky ste pri housovi, aj ja som od neho odbehla
dobru nocku 🙂

eviiik
13. aug 2009

a predsa som tu prva 🙂
som si myslela, ze budem vyspavat ked som doma, ale nejako sa nedalo, vecera som len ovocie, a hlad bol vacsi ako spanok 🙂
Desszi ako si prezila dnesnu noc? Bol vyjazd na chladnicku? Alebo si uz startovala smer porodnica?
co mate dievcata na plane?
ja sa asi idem pustit do toho zehlenia 😒

bzucinka2
13. aug 2009

ahojte, tak uz som tu, rano som bola neco povybavovat , teraz maly spi a ja beham po nete miesto spania 🙂 drobec vstaval rano skoro, tak teraz musi dohnat 🙂
desszi sa nam nejak neozyva, zeby uz nebola doma? 😉
eviiik, tak super, dnes ides po vyletoch, tak krasne nakupovanie 🙂
adul, zacin abyt teda riadny lapaj, mas pravdu a vsetko chce preskumat 😅

mojsejovka
13. aug 2009

ahojte, babenkyyyy.. ja len tak narýchlo, poraďte dobrú bižutérku v LV.. potrebujem niečo na svadbu..
nemám na vás čas, už trošku pripravujeme svadbu, síce nebude taká, ako sme plánovali, museli sme porobiť nejaké zmeny kvôli malej, lebo máva dosť "zlééééé" dni, ale vôbec mi to nevadí.. 😉

desszi
13. aug 2009

ahojte,
bzucko, evik, adul, mojsi, hlasim, hlasim ze som este cela, ale.....v noci nebol nabeh na chladnicku, ale od pol tretej do pol siestej bolesti, sice len mierne, ale v jednom kuse, bolesti v podbrusku a v krizoch, nedalo sa mi spat, raz som lezala, raz sedela, potom ma Petko pritulil, na chvilku som zaspala a tak dokola....potom akoby utalo a bolesti prestali. no ale boli sme dnes v poradni - tak doktorka vravela, ze Dadko je uz uplne dole, krcok makky a na prstik otvorena 😕 , ale ze to nemusi ist az tak rychlo. povedala mi co a ako a cakame....
evka kocik splna predstavy? tiez by som mala zehlit....sa mi nechce, ved zajtra....
mojsi ty uz take pripravy....a kedy ze to mate ten den D?
no vidis adul, aky je sikovny ten vas Samko, len nech mu to upratovanie vydrzi, aj ked bude velky 🙂

mirip
13. aug 2009

Ahojte dievčatá, tak ja sa hlásim po celodennom brázdení po Nitre 🙂 konečne mám všetko čo som chcela

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre