Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

etnicka
26. aug 2009

prave ten film Orgasmic Birth je krasny, po tom, ako som ho videla, som sa na porod tesila 😉 a naozaj som ten orgazmus aj mala. Cely cas som sa hybala, tancovala som brusne tance, lozila som po 4, hopkala alebo kruzila na lopte, manzel ma masiroval... pekne spomienky mam 🙂 Po porode na druhy den som uz sla domov a mohla som normalne sediet a vsetko (nemala som nastrih, len som sa prirodzene trochu natrhla), aj ked maly bol riadne velky (4 kila).

eviik, my nebyvame priamo v Sazdiciach, ale na polceste medzi Sazdicami a Sahami, preto to mame tak blizko.

eviiik
26. aug 2009

no ano etnicka, ale Ty si rodila mimo SR, tu by to asi nebolo mozne
aha preto sa mi nezdala ta vzdialenost, medzi Vyskovcami a Sazdicami?

aadula
26. aug 2009

evi, už len dva dni 😀

etnicka, to znie ako z rozprávky taký pôrod... 🙂 a ak chceš niečo také v LV ..skús zavolať kočkám do MC tu v LV možno by si mala záujemkyne..alebo potom na Mochovskú..či do Pereckej telocvične a tuším aj v Mide cvičia..možno by si sa tam dohodla na tie tance 😉

eviiik
26. aug 2009

ahoj adulka, ako bolo na stretku?
urcite super, a asi si bola aj unavena, ked si sa uz neozvala, alebo ste prisli neskoro
veru uz len dva dni, a piatok uz toho asi vela nenarobim zbalim veci, a hadam trochu posedime, chcem donies nejake kolaciky

aadula
26. aug 2009

evi, tuším v iných miestnostiach som niečo popísala...bola som skôr na skype 😉 bolo fajn, malý sa vybehal ..prišli sme tak pred ôsmov...ešte sme sa v drinku na bagetky zastavili

bzucinka2
26. aug 2009

etnicka, to znie super, ale napriklad ja som mala cely cas infuzku, hopkat som hopkala, aj mm ma mohol masirovat, ale nerobilo mi to dobre tak prestal 😀 a myslim, ze aj tie brusne by ti v pohode dovolili 🙂

no mam cely byt vydezinfikovany, trosku som sa hrala s ruzickami na tortu a teraz cakam maminu, chce ist trosku do mesta 🙂

bzucinka2
26. aug 2009

a vcera som vam popri tom vsetkom zabudla napisat,, poobde sme boli my a este kamoska s malym vonku a ze pojdeme do parku a tam ich pustime hrat sa na travicku, obzrieme sa okolo nikde ziadna mlaka, mozu ist 🙂 o chvilku vidime ako kamoskin maly sedi a ani sa nehne a nas bezi ako o dusu prec, tak kamoska isla pozriet ci sa mu nieco nestalo a krici, prines vreckovky, moj sedi cely v blate, ja ze coooo, ved nikde nebola mlaka (bola, len my sme ju nevideli), tak som jej hodila utierky a bezala chytit maleho, on sa asi tak smial, ze jemu sa este podarilo prehebnut a ako som ho chytila na ruky, tak som bola cela od blata ja, lebo on mal spinave sandalky a ponozky 🙂 tak sme sa vela vonku nezdrzali a isli sme domov, drobci s holymi nozickami a s radostou si ich vetrali 😀 a potom sa este hrali v piesku pri cinziaku, prave nam ho pokopali , tak moj plaval v piesku ako na plazi a jej si daval samou radostou piesok na hlavu 😀 😀 😀

a desszi neviete ci je doma? nejak sa neozyva 😒

bzucinka2
26. aug 2009

baby prave mi volala kamoska, ze predava veci po dievcatku, rozne velkosti ( este som ich nevidela , ale cca do 2 rokov), aj topanocky, uz aj zimne, tak ak bude niektore mat zaujem, napiste IP 😉

mojsejovka
26. aug 2009

ahojte, maminečky, dllllho som tu nebola, nejak zase nestíham, už nech je jeseň.. 😀

desszi.. ja síce oneskorene, ale gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!!!!!!!!! už sa teším na fotky malého fešáka.. 😵

etnicka.. na teba som akurát včera myslela, ako sa vám darí, že si už dlho nepísala a čítam, že vám je dobre a Zoranko je šikovné bábätko.. to je paráda, že máš taký úžasný zážitok z pôrodu, ja síce taký nemám, ale aj tak by som do toho ešte išla.. 😉 ale roman už nechce, uvidíme časom, či sa dáme aj na tretie.. 😉 jeho argument je, že vidí, ako mi dáva malá zabrať, potvorka moja, ale nechápe, že pre mňa je to radosť obskakovať ju.. 😅

adul.. ty sa stále stretávaš, máš to pestré.. my budeme mať v októbri stretávku po 10 rokoch zo strednej, ja sa tam pôjdem len na chvíľku pozrieť, lebo máme doma "maminkáčika", takže mi nedovolí flámovať do rána.. 😀

bzuci.. tak to sú ale malí beťári, nájdu blato aj tam, kde nemá byť.. 😀 aspoň sa maminky nenudili, udržiavajú vás v pohotovosti stále.. 😀

bzucinka2
27. aug 2009

ahojte, eviiik, dnes si nas este nenavstivila, no teda, asi ta este zahrnaju pracou posledne dni 🙂

mojsi vitaj po dlhej dobe ako sa mate? 🙂

eviiik
27. aug 2009

ahojte
bzuci mas pravdu, a rano hned nesiel net, potom som zacala vo velkom makat a az teraz som sa sem dostala.
uz to dnes nejako vydrzim, a na zajtra som planovala, ze nieco napeciem, a trochu ich pohostim, ale chlapi maju jednanie, tak neviem co mam robit. Oni su moji zamestnavatelia, kolegyna je samostatna jednotka, aj ked s nou viac spolupracujem, tak neviem co mam robit. Ci nieco donesiem posedime spolu, a s chlapmi sa rozlucim dnes, alebo pockam kym sa v piatok vratia. No mam dilemu.
Bzuci no mali su riadni betari, to aj moja segra nasla kazdu mlaku, ked bola mala 😅
mojsi vitaj po dlhom case 🙂
bzuci a desszi sa neozyva na sms, ale len cakas, ze sa sama ozve?

aadula
27. aug 2009

ahojte,

evii už len deň a kúsok 😀 ja by som to asi na zajtra nejak nechala, snáď nebudú dlho a ešte sa rozlúčite 😉

bzučinka, alexko je tiež riadny šibal 😀 , darmo..oni nájdu aj to čo rodičia nevidia

mojsi ahoj 🙂 , veru sa stretávam..aspoň tam si trošku vždy od malého oddýchnem keďže vtedy ho stráži ocko alebo sestrička 😉

eviiik
27. aug 2009

adulka dobre padne take spestrenie 🙂
odchytila som kolegu a vravel, ze okolo obeda by mali byt spat, sice sa tvaril cudne, ale to neriesim.ono sa nam koncom min. roka trochu nastrbili vztahy, ale zato sa patri rozlucit po piatich rokov spoluprace, nie 😖

bzucinka2
27. aug 2009

eviiik, ja by som to riesila bud zajtra, s tym , ze poskas, kym sa vratie, alebo v pondelok by som doniesla, pohostila a isla domov, zalezi kolko sa zvyknu zdrzat na jednani, aby si to zase zbytocne nenosila a aj priprava na pondelok by bola lepsia cez vikend 😉

bzucinka2
27. aug 2009

desszi som nepisala, ale asi jej idem napisat, co je s nou ked sa neozyva, mozno ma vela prace s dadkom 😉

eviiik
27. aug 2009

no tvrdia ze sa stihnu vratit ,som zvedava ked nie budu mat nachystane, uz mam piskotu upecenu, v pondelok budeme este u nasich, tak by sa ani nedalo. ale ved nejako bude, tazku hlavu si z toho robit nejdem 😎
potom daj vediet ked Ti odpise, asi ma vela prace naozaj, musia si na seba zvyknut

aadula
27. aug 2009

šup na prvú stranu 🙂

eviiik
27. aug 2009

veru, zapadneme prachom 🙂
cez den to tu viazne a k veceru sa sem ja nedostanem ☹

mirip
27. aug 2009

ahojte dievčatá nejako sa vám sem nechce chodiť, inak minulý týždeň ked sme boli v azii s mužom som videla na pešej zone ejusku s mužom aj s malým 😵

bzucinka2
27. aug 2009

tak desszi sa mi nakoniec ozvala, od vcera su tu v lv, tak si zvykaju na seba 🙂 a ze boli u dokiny sa prihlasit 🙂 tot vsjo 🙂

aadula
27. aug 2009

ja som dávno nikoho nestretla, tobinko je už iste veľký 🙂

my sme boli vonku pred činkom s malým a konečne tam boli detičky..vidno, že končia prázdniny a pomaly sa to zbieha domov 😀 Samka sa chopilo jedno dievčatko o rok staršie..chodila za ním a rozprávala mu kam nesmie...taká bola zlatá ...a jemu s to zrejme páčilo..chodil všade za ňou 😀

zajtra nám prídu meniť okná 😝 , zhruba máme všetko nachystané ..ešte ráno pozakrývame..už sa na ne teším...ale to upratovanie.. už nech je za nami 😝

etnicka
27. aug 2009

ahojte kocky, vy ste toho tolko popisali, ze ani nestiham citat 🙂

aadula, dik za tip, mozno o par mesiacov nieco podniknem 😉

bzuci, ja si tiez myslim, ze aj u nas sa da mat pekny porod, napr. kamoska, co rodila v Banskej Stiavnici, bola velmi spokojna.

mojsi, my sme povodne chceli mat rychlo druhe babatko, aby si boli so Zorankom blizki, ale tiez to odlozime, lebo nam dava zabrat 😉

eviik, hej, medzi Vyskovcami a Sazdicami, taku velku antenu mame v zahrade 😉

bambulka6
27. aug 2009

Ahojte maminky.tak ja som tu po dlhej dobe zas.Nie zeby som sem nechcela písat ale nestíham a vecer som totalne vystavena.

Ako som tak citala tak mame novy prírastok.Desszi gratulujem 🙂))

Mame sa dobre.dievcence rastu ako z vody.Natalka je taka betarka a strasne hyperaktívna.mame uz 7 kilo a papame uz pomaly vsetko.Niekedy by sme mohli dat stretko.co tak v sobotu poobede?

Ked ste tu uz spomynali ejku ja som ju pred dvomi tyzdnami stretla u doktorky.Tobinko je taky zlaty a veliky.

Ked sa my bude dat tak sa ozvem.

eviiik
28. aug 2009

ahojte
ja som posledny den v praci 😵 ani sa mi verit nechce
jej bambulka sa nam ukazala, akurat som na Vas tento tyzden myslela, ze ako sa mate
No ja som nikoho nestretla, a ani nikoho osobne nepoznam, ale tesim sa ked spoznam 🙂
My ideme na vikend ku nasim, budeme varit gulas a uzivat si dedinu 🙂
Bzuci pisala si Desszi?
Adulka nove okna su super, ale upratovanie veru nezavidim

eviiik
28. aug 2009

bzuci, kde si Ta postradam 🙂
Ty si vzdy prva, co sa cez den ukaze, a dnes si stratena, asi mas nejaky program
ale aj niekto iny moze zavitat 🙂

bzucinka2
28. aug 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeee, tak som konecne tuuu 🙂
eviiik prepac, dnes som ta tu nestihla ☹ ☹ ☹ teraz ked budes doma sa asi k netu dostanes len ked ta muzik pusti??? dufam, ze cez den ho mas v praci a aspon doobeda asa nam ozves, inak mi tu bude smutno 😉
skor som nestihala, doobeda som bola trosku v meste, potom som varila obed, upratovala linku, triedila a zakladala recepty a teraz mam konecne volno 🙂
desszi som pisala a aj som to tu spominala, asi si to preskocila 😀 je v lv uz sa o maleho stara sama s tatinko a zabiehaju sa , nic viac neviem 😉 musime pockat kym sama pride a popise, nechcem ju zbytocne otravovat a vyrusovat 😒
ako dopadla dnesna rozlucka, aj som na teba myslela, ako si pochutnavate na dobrotkach 🙂

bambulka vitaj po dlhom case, stretko mozme dat , ale asi radsej cez tyzden ako cez vikend, to sme kazda inde 🙂

adul, no sak si malu zajednaj ako aupairku 😀

desszi
28. aug 2009

Ahojte maminky,
tak mame to za sebou. Davidko sa narodil 21.augusta 2009 o 21.45 - 51 cm, 3200 g. Porod bol tazky, bolelo to ako fras ☹ , nebyt Petka neviem ako by som tie posledne bolesti zvladla. Petko je cely doskriabany.
Dadka sme nevedeli vytlacit, asi styrikrat si na mna musela lahnut porodna asistentka, davali mi aj kyslik, lebo som bola vycerpana, ale ked uz konecne vysiel, tak to bol najkrasnejsi pocit.
Dva dni som nemohla velmi vstavat, lebo som takmer odpadla, ale na treti den uz bolo lepsie, aj Dadko zacal papat.
Som este stale ubolena, na zachod sa stale bojim ist, hoci nejaky ten malicky produkt uz mam za sebou 😀 Zo zacatku boli problemy aj s mliekom, musela som si vytlacat, co dost bolelo, ale potom sa to rozbehlo. Dnes vsak mame opacny problem - Davidko je cely den nedojedeny a nestaci sa mi vytvorit dostatok mlieka, lebo som ho skoro kazdu hodinu od rana od siestej prikladala, stale plakal a hladal, konecne o tretej zaspal, este spinka, drobino.
Necitala som co sa stalo za tie dni, ale vsetkym vam dakujem za gratulacie 🙂
Bzucinka uprimne dakujem ze si informovala ostatnych 🙂 ja teraz nemam este velmi energiu, tak ma par dni ospravedlnte.
Fotky samozrejme coskoro hodim do albumu. Zatial sa opatrujte.

bzucinka2
28. aug 2009

desszi, si sikovna maminka, neboj sa, dadko si casom najde rezim 😉 mliecko budes mat, hlavne sa neboj a bolest musis vydrzat ako mne povedala dokina, po 3 mesiacoch to prejde a telo si zvykne 😵 hlavne ze ste zdravucki a spokojnucki, to je hlavne 🙂 pripadne mu skus ponuknut prevarenu vodicku alebo feniklovy cajik 🙂 drzkaj sa a tesime sa na nove fotecky 🙂

desszi
28. aug 2009

diky bzuci, musim vydrzat, viem ze to casom pomnie, len tie zaciatky su tazke....pridala som par dadkovych fotiek, zbytok mam v mobile, najblizsie rozsirim....pekny vecer a dobru nocku, idem si pozriet nieco kym dadusko spinka....

etnicka
28. aug 2009

ahojte 🙂
desszi, blahozelam Ti aj Davidkovi, ze ste to tak super zvladli. K tomu kojeniu - vydrz a stale Davidka prikladaj, ak mas bolave bradavky, mne velmi pomohol krem Babylove z DM, stoji myslim 1 euro. Cajik ani vodicku mu nedavaj, lebo by sa Ti tvorilo menej mliecka. Cim viac bude cuckat, tym viac mliecka sa Ti vytvori 😉 . Ako pise bzucinka, onedlho si na seba s Davidkom zvyknete a pojde Vam to ako po masle 😉 . Drzim palce 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre