Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

cipsinka
16. jún 2009

aj ja ta chcem medzi priatelov ale ja sa na tom pokeci akosi neviem este orientovat ja som sa tam zaregistrovala este ako prvacka na strednej a od vtedy som to nepouzivala cize asi pat rokov som to nepouzivala tak teraz som trosku mimo 😖 😖 😖 😖 😖

tinkaaa
16. jún 2009

hej hej,ja mám moje foto zas len pre priateľov,takže tak 😉

cipsinka
16. jún 2009

a aky mas ty nick,nech si ta dam ako priatelku 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀

tinkaaa
16. jún 2009

cipsi ip

cipsinka
16. jún 2009

diki uz mam aj na pokeci ta uz mam idem pokukuc foto 😉 😉 😉 😵 😵 😵 inak mas strasne krasnu malinku a ten nostek no na spapanie 😅 😅 😅 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tinkaaa
16. jún 2009

to každý hovorí,že ma zlatý nos 😵 😵 😵 😵 ona je celá zlatunká pokom to len budee??????? 😕 😕 😕 😀
bože ona ešte stále spí no a teraz akože kedy pôjdeme von a pôjdeme mi vôbec 😅 ktovie dokedy potiahne,keď tetuše nespala ak do 18h tak to môžem zrovna zarobiť vodu,to nemá zmysel ísť von 😔 ale aj tak ma bolia nohy

cipsinka
16. jún 2009

no uz som v rychlosti pokukuc foto no ale ty mas tych fotiek no ja len tak poskromne 😅 😅 😅 😅 ale budem casom pridavat teraz som dala fotky len zo ZOO co sme boli v sobotu 😉 😉 😉 😉 .No,malinka je ozaj uzasna jooj ako vam tie vase deturence zavidim a este k tomu take krasnucke 😵 😵 😵 😵 😵

sweetangel20
16. jún 2009

moja švagriná tiež dvakrát potratila, teda lepšie - raz jej vyvolali potrat a raz potratila spontánne. chodila ako troska a na mareka sa nemohla ani pozrieť

cipsinka
16. jún 2009

sweet ja neviem ako by som osobne zvladala nieco take 😔 😔 😔 😔

tinkaaa
16. jún 2009

no cipsi mám dosť foto ale to len teraz som tam dala ako tu píšem s babami,doteraz som tam nemala nič,ibaže začal badzgovať koňo tak som pridala nejaké 😉
ja mám kamošku,ktorá raz potratila v 3mesiaci,teraz pred vianocami chúďa už mala embryo a museli jej ho vybrať bo nevyvíjalo sa a teraz zas išla na umelé už 2krát a v piatok by mala vedieť ako dopadla 😉

sweetangel20
16. jún 2009

tak jej držím palce 🙂 brat so švagrinou bohvie kedy budú môcť mať, nateraz majú zakázané

tinkaaa
16. jún 2009

aj ona mala zakázané na pol roka tuším
sweet ku vám chodí strihať Ida z LV tam má asi kaderníctvo,nechodíš k nej???to sa inak pýtam len tak od veci

sweetangel20
16. jún 2009

chodím chodím, taká brutálne ukecaná ženská. minule sme sa tak zakecali, že ma strihala inak pekne dlho

tinkaaa
16. jún 2009

aj ja k nej chodím,už cca 3alebo 4roky tak nejak ona je superrrr 😀 najskôr som k nej chodila domov potom do preciózy a teraz behám do Lv a vždy jej ťapa volám,keď je v čajkove,vždy nato zabudnem
a k tej dr čo sme si písali na pokeci,aj ja som k nej chodila ako dieťa 😀

sweetangel20
16. jún 2009

ty máš vlastne koľko rokov, ak sa smiem spýtať? mne sa tá doktorka snažila brutálne pomôcť, bo od 16 ma bolia všetky kĺby, posielala ma hore-dole po vyšetreniach a všade ma odpinkali, že simulujem. ona sa snažila, ale "odborní" lekári na mňa kašľali. teraz som zmenila ortopéda a konečne sa to začalo riešiť a pohlo sa to.
no a Ida... zajtra k nej asi idem, ak mi vydá čas

tinkaaa
16. jún 2009

cez leto 25 a ty?
Pozdrav Idu,ona bude vedieť kto som,ti povie,že som huba-lepšie povedané maska 😀
ako čo ja viem ja si na dr nesťažujem ale niektoré jej rady som až tak na 100% nepočúvala,ona mi chcela liečiť astmu a alergie homeopatikami,ale ja som to mala a mám v takom štádiu,že zaberajú len spreje

sweetangel20
16. jún 2009

ja cez leto 24. pozdravím, ak tam pôjdem. ale ak bude marek taký úžasný deň ako dnes, tak pôjdem mačke pod chvost. marekovi našťastie tie homeopatiká zaberajú a mne tiež

cipsinka
16. jún 2009

ja co som bola teraz v LV u kadernicky tak som bola na rybnikoch a neviem ako sa volala ale bola som v tom kadernictve tri a pol hodiny skoro som odpadla a drahy so mnou a to sme sa ponahlali a ona nie a nie prestat a stale sa pytala na dublin,trendy a taaak.Ta baba ma inak 23 rokov,je ciernovlasa a je majitelka toho kadernictva spolu este s jednou babou,vsetko som sa od nej podozvedala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
16. jún 2009

a ja v sept.23 ako nam to ide po poradi 😀 😀 😀 😀 😀

sweetangel20
16. jún 2009

cipsinka, tak paráda 😀 mňa keď ida strihala minulý rok, nohou ešte stíhala aj kočíkať mareka, ked vrešťal 😀

sweetangel20
16. jún 2009

ty koksoooooooo, že 5ročný chlapec sa utopil v šachte a umrel 😔

tinkaaa
16. jún 2009

hejjj tak vy ste mladšie a ja že staršie,no nič kasanova sa zobúdza ešte pôjdeme trochen von mrknúť bo dnes nebola
a Ida je živel ako ja neni čudo,že stíhala všetko ja som u nej tak nanajvýš 2hod ale to ma farbí,strihá,melíruje a všetko na komplet,ja jej len zvyknem cinknúť,že Idka kompletka bude 😀 😀 😀

sweetangel20
16. jún 2009

minule spomínala, že ked bola decko, nakŕmila rybičky v akvárku rezňami 🙂 dobrá, nie? len si už vraj nepamätá, či to tie rybky prežili 😀 😀 😀

bzucinka2
16. jún 2009

ahojte, tak vy ste sa teda riadne rozpisali 🙂 to ani nestiham citat 😝
ale do dublinu mozem aj ja, aj kamosa tam mame, takze ak by sa robilo stretko u cipsinky ratajte so mnou 🙂

bzucinka2
16. jún 2009

tak ked vy ste mladsie, tinka starsia, tak ja som uz na dochodku 😀 😀 😀

cipsinka
16. jún 2009

bzuci 😉 😉 😉 😉 len kde budete spat 😕 😕 😕 😕 😕 😕 mame len spalnu a kuchynu s obyvkou dokopy 😅 😅 😅 aj to take mini prdky 😖 😖 😖 😖 ale sme skoro v centre Dublinu mame to asi 15 -20 min chodzou a celkom slusny najom,cize my sa nestazujeme nam dvom to staci 😉 😉 😉 😉 ale ja vas pridem kuk do Levic teraz sme boli v LV ked bola Mila pre mamu mala som chut vas ist pozriet ale nebolo casu,lebo sme tu sobotu mali svadbu(draheho brat sa zenil) 😉 😉 😉 😉

segricka
16. jún 2009

ahoj levicanky.
dajte bejake info, co je nove s levickou nemocnicou. mam to uz za par a pocuvam same zle spravy: ze nemaju teplu vodu, nedostatok sestriciek, ze to tam ide zo dna na den dole vodou...
asi nie je dobry napad teraz tam ist rodit.
viete viac?

alzbetabenkova
autor
16. jún 2009

idem kupkat maleho,teraz predchvilkou sme len prisli z vonka, unavenaaaa som ja k kon, zasadila som par kvietkou, no idem,potom prećitam a popisem,dufam ze stiham,lebo ide MASTALIR😀 a uz nebude len asi dva dieli ☹ 😔 😢 😢 🙄

jarula25
16. jún 2009

teda viete co ja to citat nebudem nestiham dneska..prepacte 😉
tak kocik sa nepredal som nastvana ale dam ho na net tak ho hadam niekto kupi 😠 😠
ale hlavne ze nechty mam spraveneeeeeeeeee 😀 😀
moj muz aj s malim a este aj s mojou sestrou a jej rodinou su na pive a teda som zvedava kedy sa dotrepu domou a av akom stave 😀 😀
zhrnte mi niektora o com su tie posledne strany dnesne.....prosiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmm 😝

jarula25
16. jún 2009

a ozaj este som chcela ze mi dneska ked som bola na nechtoch volal jeden pan z Wustenrot poistovne ze tam mam nejaku upomienku a vravim mu aku upomienku co vam sibe???? 😕 😕 ja tam nic nemam a on ze ci som vyplnovala ich anketu na mile pre mamu..........ja ze ano tak aby som zajtra dosla do poistovne v Lv a dosla si pre upomienku teda tym myslel ze tam mame nejaky darcek pre maleho tak sa vytesujem 😀 😀 😀 aj som sa mu ospravedlnila ze som na neho vyletela ale ked mi to tak blbo povedal blazon jeden ze upomienka no co ako prve napadne cloveka pritom slove??len peniaze nie?? 😕 😕 😕 😕 🤐 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre