Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

fodorka
12. feb 2010

ahojte baby.jaj ejuska to je hrozne a z coho to ma malinky?chudacik...vies co ked maly maval ale to len po povinnych ockovaniach tak som davala nurofen sirup o tri hodky cipok paralenovy cely a o tri hodky zasa nurofen...tak mi radila dokina a ked mal vysoku plus zabaly na noziccky...a vzy mu klesla..juj neviem ti inak poradit...
inak baby tie kupovane vyxzivky veru neni zla vec nebojte sa mi zvykneme kupovat hlavne na cesty alebo vzdy mam nieco v chladnicke a maly si vobec nezvykol nestresujte...a ked uz nic ine by mi maly nechcel zjest tak by som mu dala a co je na tom??...tak mozno neviem kazda to berie inak ja som absolutne neni tabulkova mamina iba tak od oka....akurat to ze nesolim a nekorenim inak mu dam vsetko....inak s tou hypo nam to natahuju ako gumu v trenkach...stavim sa ze nakoniec to ani neschvalia amna jebne 😠
drzim palceky ejusa nech ste z toho von...nas maly ma zvysenu teplotku a je mrchavy uz treti den dalsie zubky sa tlacia..ocne fu to je hroza....

bambulka6
12. feb 2010

ahojte baby...ejka tak maly vam horuckuje?chuda malinke.prajem skore uzdravenie.Naty a Vivi nastastie zatial chrípka obchadza ale zato mna aj manžela chytila.ale nastastie len hrdlo a nadcha.

Bzuci ta torta je nadherna,klobuk dole 🙂)).aj nas caka na buducu sobotu oslava,tak sa tesim 🙂

Fodorka neboj schvalia 🙂

Mirip ja som prikrmovala od 4 mesiaca,kludne mozes zacat aj ty.nam Naty zeleninu nechcela tak sme davali kasicky a víživy a nenaucila sa na sladke a od toho 5 mesiaca sme jej vyvar z polievky a do toho zeleninku.aj chleba sme jej davali aj roztek cuckala a nic jej neni,tak isto sme davali aj Vivianke a nic sa jej nestalo je zdrava.kludne mozes zacat s prikrmi.

luci maly je strasne zlaty a Romanka ako mala princezna🙂

Jani tak vy uz mate doma malu šelmu zubatú.dratulujeme k prvemu zubku. 🙂))

my mame zajtra zabíjacku,a mne sa taaaaaaaaaaaak nic nechce.

tak sa my majte,ked bude cas ozvem sa a pridam nejake nove foto.
tak sa zatial majte.

bzucinka2
13. feb 2010

ahojte
mirka ja ju kupujem tu v LV od pana Stana 😉 a robi sa mi s nou uplne super, dakujem za pochvalu 😉
ejus, nech vam teploty rychlo klesnu, dnes je to tusim 3 den, tak by mal byt aj posledny 😒
fodorka, drzim palceky, nech hypo schvalia 😉
bambulka dakujem a krasnu zabijacku prajem, mnam, mnam 😉

mirip
13. feb 2010

ahojte tak sme dnes boli v Nr kúpili sme stoličku 🙂 http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=9675... malej hracieho vtáčika a tiež manušku krtka z rozprávky aby jej nuž moho hrať divadlo, sa tak rehoce ked sa cez hračku prihovára a tiež malej nohavice v jednom obchode mali všetko za 50% lebo likvidujú predajnu tak nohavice máme ja 2eurá a ozaj dnes máme presne 4mesiace 😵

eviiik
13. feb 2010

ahojte 🙂 v
v prvom rade vsetko najlepsie Alexikovi k narodeninam, vela zdravia, trpezlivych rodicov, super braceka, a aby si bol vzdy usmievavy chlapcek 😵
mirip pekna stolicka, aj ja zvazujem kupu kedze mame drevenu, ci vobec kupovat
bambulka super, ze si sa ozvala, a nech zabijacka rychlo prejde, mna tento rok minula
fodorka drzim palce na hypo, hadam schvalia ved teraz malo ludi berie, tak nech su radi
bzuci a kde presne tu hmotu kupujes, ten pan kde robi, ja tiez rada peciem, ale teraz niakosi nemam cas, ale casom hadam budem moct aspon prilezitostne 🙂

janadureckova
13. feb 2010

Ahojte 🙂
bzuci izbička krásne vyzdobená 🙂 ako ste dnes oslávili?
bambulka dúfam, že zabíjačka dobre dopadla, ja tiež zabíjačky veľmi nemusím, ale my už máme na tento rok chvalabohu pokoj 🙂
Fodorka neboj, hypo schvália, len neviem prečo s tým fakt teraz robia také drahoty, pred pár rokmi to také nebolo...
Mirka peknučká stolička a Bianke všetko naj k 4 mesiacom. Ináč ako ja viem, tak ak je na UM môže začať papať príkrmy od 4 mesiaca, ale ja by som ešte mesiac počkala a dala jej od 5 mesiaca. Tak urobíš kompromis medzi tým, čo káže doktorka a medzi tým ako sa to vo väčšine robí 😉
My sa ďalej trápime asi so zubami, cez deň jedenie úúúúúúmor, aj som už zub aj na bradavkách zacítila, a teda aaaaaaauuuuuuu.....
No uvidíme aká bude noc.
Ejus a dúfam, že Tobinkovi už teploty klesli.
Ináč dnes sme boli 2x vonku krásne bolo a teplúčko 🙂
Pekný večer, užite si sobotu 😉

desszi
13. feb 2010

ahojte
no ja mam dneska stekavu naladu 😠 haf a ako bonus mi vypadla plomba. Neviete mi prosim vas poradit dobreho zubara v LV, ktory by bol ochotny ma osetrit aj vecer, ked uz bude Peto doma - teda okolo 17.00 hod? Aj tak sa vsetko plati, takze si priplatim. Nemozem cakat tyzden, kym pojdeme do Zamkov aby som nemala vacsie problemy.
Alexik dnes oslavuje? Vsetko najlepsie drobinkovi, nech je zdravucky a nech sa tesi z mnozstva darcekov a nadalej robi taku radost maminke a tatinkovi ako doteraz 😉
janka takze hryzkala, hryzkala Kika? Dadko este nic, len mi mrnci cely den, dasienka mu natieram priebezne, na chvilu ho to upokoji, ale potom zase.
A dnes sme jedli mrkvicku - take redsie pyre s maminkinym mlieckom, ale hamoval pekne 🙂 zajtra skusime hustejsie. A kolko by mal spapat?
Ejka ako Tobinko?
Mirip stolicka eno-nuno, perfektna.

ejusaaa
13. feb 2010

Ahojte,ani vas nestiham citat,prepacte....tak dnes uz je nastastie lepsie,este mal rano 39 ale poobede uz len tak normalne,no teraz zas zacina byt teplejsi ale dufam ze na zabaly to nebude,inak dostal tak hnusny liek Klacid ze sa mu ani necudujem ze ho nechce...dnes mala byt oslava,tak sme odlozili na zaktra,dufam ze sa podari,oslavujeme naraz moje a makine narody,tak sa drzte,dobru nocku..

mirip
13. feb 2010

ahojte dakujeme k blahoželaniu, stoličku som povodne chcela orabživú, mali všetky farby čo sú v predaji, žltú, modrú, červenú, zelenú a oranžovú a mne sa páčila oranžová a zelená ale ked mi povedali že v krabici majú zabalenú len modrú a zelenú hned mi bolo jasné že zelená lebo keby zabalili vystavenú tak je bez krabice a to mi je na nič, leno potom ked stoličku nebudem potrebovať ked malá vyrastie z nej už tak ju dám spať do krabice a takto by som ju nemala kde.......

evi aj my sme chceli drevenú čo máme po nás ale sa nedá nastaviť potom k stolu a tiež nemá popruhy aby nespadlo baby a tiež bez koliesok a táto má podložku aj ked je ešte malá a potom sa dá podložka preč a tiež 3polohy na papanie a 6 na výšku tak vyhrala táto, nie je najlacnejšia ale ani najdrahšia 🙂

mirip
13. feb 2010

inak sa mi zdá že tiež neiktorá máte takúto istú alebp velmi podobnú tuším janka alebo neviem 😵

mirka1986
13. feb 2010

bzucinka a kde ten pan predava tieto hmoty prosim ta? a ako su balene? po kolko kg? a aj cenu by si mohla napisat 😉

janadureckova
14. feb 2010

Ahojte 🙂
tak my máme ďalšiu boľavú noc za sebou... Kristínka sa zobudila o 3.40 taká horúca a teplota 39,1 🙄 ... a teraz som objavila ďalší zub 🙂 no máme doma šelmičku zubatú 🙂
a mne sa jeden zub rozlámal na kúsky, tak aj ja musím k zubárovi... Desszi ja chodím k Litvovi a on robieva aj tak večer, tak ak chceš číslo pošlem ti. Ja som s ním spokojná, síce si zaplatíš, ale vlastne teraz u zubára platíš už skoro u každého.
Mirka áno aj my máme podobnú, skoro takú istú stoličku a je super. Tiež tri polohy na sedenie, 6 výškových polôh a posúva sa aj pultík na papanie.
No dnes som už fakt unavená... idem oddychovať, dnes varí mamina...
papa zatiaľ.
ozaj a Alexíkovi všetučko len to naj najlepšie k narodeninám 😉

bzucinka2
14. feb 2010

ahojte, zelam vsetkym krasneho Valentína 🙂 hodne hodne lásky, dobré detičky a poslušných mužíkov 😉
My sme si už dali drobné darčeky a urobila som mm srdiečkové raňajky 🙂 , potom odchádza, tak budeme celý deň zase samy 😒
Včerajšia oslava dopadla super, maly dostal koooooooooooooopec darčekov, vyzeralo to presne ako druhé Vianoce, ale veľmi sa tešil všetkému, len oblečenie hneď odsúval ako nepodstatné 😅 pri sfukovaní sviečky sa najprv 5 minút sústredil a potom sfúkol 🙂 zabudli sme pustiť čokoládový ohňostroj, na čo som prišla dnes ráno 😅 , ale nevadí, pustíme ho presne v pondelok 😉 Torta mala úspech a aj chutná bola, tak som mala dobrý pocit zo všetkého 🙂
evik, desszi,jani dakujeme za priania 🙂
mirip, krasna stolicka a super ste nakupili 😉
ejuska tak aj tebe a maminke vsetko naj naj, vela elanu a sil, zdravie nech vas neopusta a laska prekvita 😉
evi, mirka, ten pan si chcel otvorit obchod pri bale v 10.ulici tusim, ale neviem , ci ju uz otvoril, ja mu zvyknem zavolat, teda zatial som si kupovala iba raz a dohodnem si s nim stretko, hmoty su balene po 1kg, ale cenu vam uz nepoviem, ale boli lacnejsie ako ked som hladala na nete napriklad vww.peceniehrou.sk alebo www.cukrarskepostreby.sk 😉 ked chcete cislo na neho poslem, niekedy je problem sa s nim stretnut, lebo chodi casto na tovar 😒
desszi, jani, nech vas zuby prestanu trapit, mrsky jedny 😒

mojsejovka
14. feb 2010

ahojte..
pekného Valentína všetkým... 😵 my sme sa už dneska poľúbili, aj darčeky boli, no ale najväčší darček bol pre mňa, keď Roman včera upiekol koláč... 😎 vlastne ešte jeden super darček som dostala, boli sme dnes na nákupe a keď sme sa vrátili, tak bolo všade upratané, Emka sa prekonala... 😀 a Tamarka dnes 3 x cikala do nočníčka, 1 x kakala a od rána máme suchú plienku... 😅 takže pekný deň a to je ešte len v polovičke... 😉

bzuci.. Alexíkovi všetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj... pozerala som si fotky, ako už narástol, veľmi rýchlo ten čas letí, ani by som ho nespoznala... 😕 😵

ejuska.. pekne oslávte, dúfam, že Tobinko je už lepšie na tom..

janka... normálne ti závidím, že tie zúbky idú tak rýchlo... my sa trápime už skoro 2 týždne, dole má celé ďasienka biele, hore si ani pozrieť nedá, a ešte stále nič...

mirip... super stolička, my máme ešte po Emke stoličku, ale by som ju tak vyšmarila z okna že až.. 😠 no ale to ani nie tak pre stoličku, ako pre Tamarku... Emka tam vždy pekne sedkala, ale Tamarka sa vyvlečie z popruhov a postaví sa... 😖 jej by asi bola dobrá tá stará klasika, čo sa dá z vysokej stoličky rozložiť na stolík so stoličkou.. 😔

no dnes sme boli na nákupe v Kauflande, samozrejme aj s malou, to je malý čertík... v košíku sa voziť nechce, na rukách sa krúti, že ju neviem udržať, keď s ňou chodím, tak ťahá všetko z regálov, štverala sa na vrecia s psími granulami a keď som ju chcela odtiahnuť, tak kričala ne-ne-ne-ne, vytrhla sa mi, sadla na zem a koniec... 😀 mám pocit, že toto bude ťažkááááááá výchova... 😀 😀 😀

aadula
14. feb 2010

ahojte 🙂 pekného Valentína všetkým prajem.

Alexkovi gratulujeme k dvom rôčkom, nech je zdravučký a robí rodičom len radosť 🙂 tortička je kráska ..hneď by sme si z nej dali 😉

mojsi, to poznám..ani náš Samko jeden čas neobsedel...len na ruky chcel...sme ho zvykli niekedy aspoň rožkom zabaviť..teraz celkom už posedí ..a taminka je šikulka keď už pekne ciká a kaká..tento náš beťár nechce..už som mu aj detský deklík kúpila na wc-ko a aj tak je leňoško 😅 My máme tú drevenú stoličku ešte po Paťke...ale zas ju nechávam len na hornú časť...lebo keď je dole..malý by ju najradšej po zemi ťahal...a tie kolieska sú také divné ostré

deszi, ako spinká daduško? je to už o niečo lepšie?

Samko mali v jasličkách karneval .... http://www.levice.sk/big_foto_all.php?id=592426 bol dalmatinec 😀 ..domov prišiel taaakyy unavený...mali to trošku dlhšie a menej spinkali..iste sa tam dosť aj napchal chrumkami a v noci ho bolelo bruško...tak sme mali veselo...ale teraz dve noci spinkal ukážkovo..normálne som sa vyspala 🙂

ejuška, gratulujem aj tebe aj maminke 🙂

bzucinka2
14. feb 2010

mojsi, adul dakujeme 😉 adul, kludne dobehni, este ostalo 😀
no ani nas nechce na nocnik velmi, ale snazime sa trenovat, len to musim mat oci len na nom a nic ine nerobit, aby som vystihla jeho signal a obvykle posedi a nic, postavi sa a za 2 minuty sa pocika, ak vtedy odbehnem 😉 takze nie ste sami lenoskovia 😀
tamarka je baba sikulka predsa 😉 super

mojsejovka
14. feb 2010

adul... len ona ani na rukách nevydrží... má vrtulu v riťke, stále niečo iné chce.. 😠
no my sme skôr dnes mali šťastie s tým cikaním, vždy keď som ju posadila, tak sa vycikala a za celý deň sme minuli 2 plienočky.. má hrací nočník, tak sa vždy teší, keď začne hrať.. inak ju nejak pravidelne nedávam "tróniť"...

tie detičky na karnevale sú také chutnééééééé... Samko sa ako dôležito tvári, zlatý je, havinko malý... 😵

baby, ja už chcem jaaaaaaaaaaaaaar...

bzucinka2
14. feb 2010

mojsi aj jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉

aadula
14. feb 2010

aj ja mám snehu dosť... stačilo...je to neskutočné...malého ráno obliecť...v jasliach vyzliecť...a zas obliecť do jasličkárskeho ... 😝 v lete je to jednoduché...tričko...gaťuše a hotovo 😉

mojsi, áno aj ja som si všimla aký bol vážny...aj na infokanály sú ...a aj tam..ani veľmi netancoval a doma sa len tak krúti keď počuje hudbu... mne sa vidí, že on nemá rád veľký kolektív...uvidíme keď bude väčší..ale keď ich tak s Paťkou porovnávam...Paťa bola taká veselá bláznivá bábika..on je taký vážnejší..aj keď sa rád jaší, ale malá sa hneď na každého usmievala...on nie... 😀

aadula
14. feb 2010

http://www.levickatelevizia.sk/prispevky/TV-arc... chcete mrknite...sú hrozne milé tie detičky 😵

eviiik
14. feb 2010

ahojte 🙂
tak a uz mame po valentinovi, ja som nic nechystala, v piatok som dostala ruzicku a taky pekny dreveny kvietok 😅
mali sme tu nasich, tak rychlo ubehol den, ale Lucka je uz zo tri dni dost umrnkana, vcera aj dnes mala zvysenu teplotu, zeby to zacinali zubky?
ejus vsetko naj k narodeninam Tebe aj mamine, ako sa ma Tobinko, dufam ze uz podstatne lepsie
jani tak Kristinka Vas zase potrapila, ale hadam mate na chvilocku pokoj.
bzuci ja byvam skoro oproti Bale, casto sa tade prechadzam, a zatial ziaden novy obchod neotvorili. ale diky za info, posli na toho pana tel.
ten vikend stale tak rychlo uleti, ani si poriadne nestihneme uzit tatina, a uz je zase prac. tyzden
tak baby odporucate novu stolicku na papanie, budem musiet nejake pokukat.
adulka Samko je nadherny 😵
mojsi tak nech aj dalsie dni su take uspesne ako ten dnesny, aj nam dnes doniesla mamina hrajuci nocnik 😀
pekny vecer

desszi
14. feb 2010

adulka Samko je zlatucky 🙂 a vobec ti drobci su mili. Dakujem za opytanie, Dadko spi ako kedy - niekedy lepsie, niekedy horsie, zavisi aj od pocasia. A este sme zistili ze lepsie spi ked svieti slabe svetlo, ako ked je uplna tma, vtedy sa prehadzuje, tak sme cez vikend kupili take tlmene bodove. Zatial to bolo lepsie, ale to bola len jedna noc 😀

Valentin bol u nas sladkyyyyyy, mnam - na ten moj invalidny zub ako stvoreny 🙂

evka mozno uz zubky trapia Lucku.

ejka vsetko najlepsie, aj mamine. Ako sa ma Tobik? Dufam ze uz neteplotujete.

mojsi, bzuci, pridavam sa - chcem jaaaaaaaaar (nemaju ju niekde v akcii?😀 😉 )

janadureckova
15. feb 2010

Ahojte 🙂
tak mojsi krásnu nedeľu si mala 🙂 parááááda 🙂
Valentína sme aj my trošku oslávili, ja som dostala kvietok v kbetináči, veľmi pekný je 🙂 a drahému som dala merci, tak sme maškrtili 😀 jak mne teraz chutí sladké, boooože, asi potrebujem dobíjať energiu, lebo tieto dni som bola už total vyšťavená....
Kristínka mala zas teploty poobede, tak 38.2, čípok som nedávala, len som ju nechala dlhšie rozbalenú, a ľahko obliekla... ja neviem aj ju trošku prehnala, a stále len hrýzla... žeby aj horné sa predierali vonku 😕
Mojsi a Taminke len teraz idú prvé zúbky?
Eviiik to môže byť fakt so zúbkov, Kristínka mala prvýkrát zvýšenú teplotu v piatok a v pondelok bol zúbok vonku.
A veru baby dajte sem už jar... toto večné obliekanie, pfuj pfuj!!!
Aadulka Saminko je rozkošný 🙂 na spapanie.
Desszi aj my máveme slabulinké svetlo zapálené, a vtedy je fajn 😉

bzucinka2
15. feb 2010

ahojte
evik poslane, aj ja by som mu mala zavolat, ale taaaaaaaaak sa mi tam nechce ist v tomto necase 😝
desszi, v akcii jar este nie je len pur 😀 😀 😀

rosannar
15. feb 2010

ahojteeeee.....jaaaaj, tento týžden nezačal nejak velmi super....aspon z tohto dňa nemám nejaký dobrý pocit 😖 ....ale teším sa už na štvrtok, ked idem ku gynde... 😀

bzucinka2
15. feb 2010

rosi a co sa ti nieco stalo, ze mas zly pocit? 😨

janadureckova
15. feb 2010

Ahojte 🙂
Kristínka má stále mierne zvýšenú teplotu, tak uvidím, ak to tak bude do rána, pôjdeme k doktorke... lebo sa mi nezdá, žeby to bolo stále so zúbkov 😒 aj keď ten druhý nie je úplne celý vonku, dnes sa mi to podarilo pozrieť, je len polovica von, tak fakt neviem....
Rosi a stalo sa niečo? Alebo len blbý pondelok?
Bzui kukla som aj vašu dedetskú a kráááásna 🙂 a postieľku tam budeš tiež mať?
A ostatné baby, kdeže máme?

eviiik
15. feb 2010

ahojte babulky 🙂
konecne ozehlene, este do sprchy umyt vlasy a mozem ist hajat, dnes som nejaka unavena
v prvom rade prajem Alexovi vsetko najlepsie, ved dnes ma presne dva rociky 😵 ja som si to v sobotu poplietla, ale vtedy ste oslavovali 😉
dnes sme sa konecne stretli s Denkou a Dadkom 😵 velmi sa tesim, ze sa pozname aj osobne, si zlata osobka a srsis humorom, Tvoje prispevky ma casto pobavia 😅
bzuci diky za cislo, vy este chodite von s kocikom? lebo dnes som videla podobnu maminu, ale nebola som si ista, boli ste okolo tretej vonku?
Jani mozno tie teploty su este odozva zubkou, vydrz den dva a uvidis, nech sa Kristinka netrapi, a aby si si uz aj Ty trochu oddychla.
rosi co sa deje, ci zaciatok pracovneho tyzdna?
idem dievcence
dobru noc

fodorka
15. feb 2010

ahojte babulky ani vas nestihla docitat no musim sa pochvalit. SCHALILI NAM HYPO TAKZE BUDEME LEVICANI...!!!!juj tesim sa ako taka blska...tak potom dufam ze sa postretame kedze v LVnikoho nepoznam...potrebujem poukazovat co kde a tak.....juj baby tesim ako blcha....inak maly je taky mrchavy v poslednej dobe juj dalsie zubky nam idu no hroza.tak davame aj nurofenik potom je trosku lepsie...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre