Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

nada1326
4. apr 2010

ahojte, mozte mi napisat kontakt na plavanie v LV?

eviiik
4. apr 2010

ahojte kocky
ja viem, ze uz je skoro po sviatkoch, ale zelam pozehnane a pokojne sviatky
my sme boli od stvrtku do soboty u nasich
a prezivame dost tazke obdobie, lucka vecer nie a nie zaspat, zaspava okolo desiatej, ale ona chce spinkat, len sa jej neda, sucha si ocka a pritom sa toci zo strany na stranu, ked aj spi, spanok je nekludny, posledny noci spava s nami, a ani cez den nevie dospat, co zameska v noci
uz som z toho na nervy, a je mi jej velmi luto
a este si strasne dviha nozicky, normalne robi take elko, myslim pri zaspavani, nestretla ste sa niektora stym?
inac nebadam, ze by ju nieco bolelo, tak neviem
idem sa jej venovat, nabuduce popisem viac, a dufam, ze veselsie

janadureckova
5. apr 2010

Ahojte,
síce presne obed, ale kúpači už boli všetci a Kristínka sladko spinká, tak som sem nakukla. Ináč tento rok nemám nejako ani pocit, že je Veľká noc, možno kvôli počasiu.
Eviiik IP 🙂
a čo vy ostatné, aká bola Veľká noc?
Nadi číslo som poslala tiež IP.

mirip
5. apr 2010

Ahojte aj my už máme po polievaní, malá a ja smrdíme od vonaviek ako dorgeristove psy 😀 som pridala foto do albumu aká bola kočka, ale už tiež spí a je prezlečená dod ruhých šiat, idemem ospavovať popoludní tak nech je nahodená 😵

eviiik
5. apr 2010

ahojte kocky
ja velkonocny pondelok nevnimam od kedy byvame v meste, a tentoraz to ma vyhody
kde my zmizla foto, to preto, ze som tam bola este tehu? normalne nechapem 😒
jani IP mi nedosla
ja som prave delila fotky, vyse 200ks konecne mame fotky lucky 🙂
mozem triedit do albumov a lepit do knih, mam co po veceroch robit, s luckou isiel svokor von
pa pa a ak sa da oddychujte trochu

mirip
5. apr 2010

nie ospavujem ale oslavujem, dnes mi tak blbo vyšli meniny 😒 a tu už 2x za posledných 8rokov,
evii zmizla ti fotla preto že vraj si nie velmi blízko fotená a nevidieť ti do tváre aj mne zmizla, no nech si trhnú nohou určite si nevycapím fotku kde ma vidieť, hlavne potom čo tu úár ludí poznám osobne a sú od nás a rozpisovala na koni aj problémy ked sa nám nedarilo otehotnieť..keby hej tak je toho už plná dedina 😠

mirip
5. apr 2010

Akurát úozerám všetky fotky čo mám malej aj tu aj doma a na vela fotkách máme hlavičku doboku aj tu aj v albume čo máme fotky, neviem či je to vporiadku, hlavou točíme normálne to nám aj ortoped potvrdil že je to ok čo sa týka krčných svalov atd. aj hlavička je pekná rovnomerná žiadne ploché miesto ako u detí čo spia len na jednej strane jednom boku a potom majú hlavičku nerovnomerne gulatú...všetko je ok len si stále vytáčame ked sa fotíme 😒

ejusaaa
6. apr 2010

Ahojte nemam cas citat...my sme vcera zas na pohotovost leteli 39,5 ja to nechapem..vzdy sme chori 😔 ,zas hrdielko...a to len pred tyzdnom dobral lieky a teraz dalsie,ja neviem kde robime chybu...takze my sme mali taku velku noc...stvrtok na kontrolu a uvidime..

ejusaaa
6. apr 2010

Idem hajinat kym aj maly,pridala som foto pa 🙂

fodorka
6. apr 2010

ejus nic nerobis zle proste maly ma oslabenu imunitu aleob nieco take vidis napr.nas maly klopklop nebol este chory a sestrina mala aj berie lieky na posilnenie imunity a hovno sprepacneim z toho chudatko viac je doma ako v skolke od malicka je furt chorucka..pekny den prajem a skore uzdravenie 😉

ejusaaa
6. apr 2010

dakujeme Fodorka,nastastie teraz nema teplotu,berie sunamed,taky hnusny sirup,ale aspon len raz za den,ze v noci sa nemusi budit..tak nech vam to zdravie vydrzi! 🙂

desszi
6. apr 2010

ahojte,
evik vidim nove foto? 🙂 pekne,pekne....
janka, dlho si tu nebola, ale vlastne ani ja, velakrat len precitam a potom robim nieco ine.
veru velka noc taka nijaka, chlopi usetrili na vode, ved prsalo 😀 mna drahy rano o siedmej kraaasne polial odpredu - odzadu cistou pramenistou, vraj nech kvitnem do krasy, no neviem stali mi akurat tak vsetky chlpi od studenej vody 😖

ejka to mi je luto ze sa takto trapite. a nerobili malemu vyter z hrdla, z nosa? asi bude mat nejake lozisko na mandliach, tak mi to pripada....sumamed poznam, brrr taky bledooranzovy humus.... 😝 len nech pomoze.

ejusaaa
7. apr 2010

Ahojte,robila mu pred dvoma tyzdnami vyter a vsetko bolo dobre,aj krvicku mu brali,uvidime zajtra,vecer mal uz len 37,5,ale ja som chytena,je to v jednom kole..deni nemam nove foto 🙂

ejusaaa
7. apr 2010

Asi ste vsetky vonkuuuuuuuuuuuuuuuuu...

ejusaaa
7. apr 2010

Baby tak neviete o nikom kto kupi behatko?lebo inak ho zanesiem do bazaru...vdakaaaaaaaa

bzucinka2
7. apr 2010

ahojte, tak po dlhsej dobe som opat doma 🙂
pomaly som poprala aj male vecicky a pozehlila, uz len babu do nej 😉
ejuska, to mi je luto, ze ste stale chorucky, chudatko tobi a nejdu mu zase len zubky? ☹
desszi budes teda riadne zdrava 😉 ja som schytala len tak decentne tento rok 😀
no ideme von, maly uz vstal, zatial papa

desszi
7. apr 2010

bzuci, teba si musia tvoji chlapci sanovat, nie ze polievat, mna uz mohli aj kyblom 😀

ejka tak to je najhorsie, ze sa to prenasa z jedneho na druheho a neviete sa z toho vymotat. teraz uz bude lepsie pocasie a slniecko lieci 🙂 huuu neviem o nikom, kto by chcel choditko.....skus pozriet este inzeraty na www.bazos.sk, mozno na nieco nadabis. Eji nie tvoju foto som myslela, ale Evkinu 😉

bzucinka2
8. apr 2010

desszi, vsak to , ze este tento rok som bola oslobodena 😀

eviiik
8. apr 2010

ahojte kocky
dnes bolo vonku nadherne, zajtra nas caka ockovanie, lebo v stredu nas nezaockovala kvoli zvysenej teplote
sestricka mi poradila merat pod pazuchou, to sa zhoduje aj s teplotou na cela, a teplotu nema, tak by nas zajtra mali zaockovat
mna nastastie nikto nepolial len ocko pofrkal mna aj Lucku troskou vody
trochu sa bojim ako bude Lucka reagovat na ockovanie, po prvom bola mrzuta, a uplakana, a zajtra je manzel na sluzobke
kde ste vsetky, mojsi sa na zase stratila, a ako sa oteplilo tak tu to zamrza, ale aj ja to flakam, tak sa nemam co stazovat
pa pa

mirip
8. apr 2010

Ahojte eviiik zajtra máte 6.mesiacov tak už vopred ako prvá gratulujem k pol roku, ozaj nepostrehla som čo zúbky už sa tlačia? alebo už máte?

janadureckova
9. apr 2010

Ahojte baby 🙂
veru ako je vonku krajšie chodíme sem pomenej,
aj keď my sme stále sopľaví, boli sme aj u dokiny, dala Kristínke robené kvapky do nošteka, tak hádam bude lepšie, ale mne to nie a nie prejsť. Soplím stále, oči mi slzia, no katastrófa.
Vonku ale ideme, dokina vravela, že keď nemá teplotu tak môžme, len keď veľmi fúka tak nejdeme.
Malá je taká šťastná z nášho psa, že najradšej by bola stále vonku, a chytala ho 😀 aj keď sme vnútri tak len na obloku by stála a pozoruje ako behá po dvore 🙂,dala som aj foto, s ocinom na hojdačke hádžu havinovi palicu.
a teraz posledné noci nám spí na brušku, doteraz tak nespávala, ale zaspí na chrbte a potom sa vrtí a pretočí sa na bruško a spinká sladko 🙂
Bzuci tak šikulka, že si už aj poprala, a bába tam bude o chvíľku, veď tak rýchlo to uteká 😉 a ako sa ináč cítiš? Brušino rastie?
Eviiik nech vám očkovanie dobre dopadne, my ideme do poradne na budúci týždeň už ako 7- mesační 🙂 ale to by očkovať teraz nemali.
Deni a ako Daduško s ekzémom, zlepšilo sa? A ozaj príkrmy aké papáte?
Tak pekný deň všetkým, papa 😉

ejusaaa
9. apr 2010

Ahojte,tak sme doma od dr,velmi plakal,nevedela mu zobrat krv,tak ho dvakrat pichali, 😔 chudak,vysledky budu v pondelok,aj vtedy aj moc musime,ale dnes pojdeme von,uz aj vcera bol..tak pekny dnik vam vvsetkym,ja som s Mojsi bola na skype,Roman jej odisiel robit do Holandska,tak nema casu asi...

fodorka
9. apr 2010

ahojte no noci su uz o sto percent lepsie odkedy sme prestali s nocnym kojenim je to super mohla som to urobit uz davnejsie....ale tak nevadi super postupne znizim este denne kojenia a tak ho kras eodstavim urcite to bude menej bolestive ako keby som hned cukla ale tak som fakt rada klopklop je to velky chlap len cez den aboslutne nestiham nic ani si poriadne "prdnut" 😀 stale len beha a beha uz ani po styroch nechce liezt hned doleze k niecomu a uz uteka...juj hroza ale je to take krasne....
evik neviem ako budet eznasat ockovanie dalej mi po kazdom povinnom ockovani sme mali pravidelne zvysene teploty ba az horucky 3dni a potom pokojale tak musim klopklop ze radsej po povinnych ockovaniach horucky ako byvat chory co zatial uspesne s anam vyhyba,....pekny den....baby a akosi s tym velkym stretkom cukate?ste vraveli z eked bude teplucko a ?? 😉

bzucinka2
9. apr 2010

ahojte
eviik lucke posielame cmuk k 6.mesiacikom 🙂 ako dopadlo ockovanie?
janka dakujem za opytanie, veru brusko rastie, uz by aj stacilo 🙂 ale hlavne ze je drobca v poriadku 🙂 inak sa mame dobre, sme stale vonku a ked sme doma, tak sa snazime byt bez plienky, ale zatial ziadne uspechy, aj zahlasi, ze chce cikat aj si sadne, ale nevie to spustit 😒 tak trenujeme dalej, uspech je uz aj to, ze zahlasi a sadka si 😉

eviiik
9. apr 2010

ahojte
kocky dakujeme za gratulacie
ockovanie sme zvladli vcelku dobre, lepsie ako prve, aj sme menej plackali, a aj nasledky boli miernejsie
ani nebola tak velmi umrncana ako prvy krat a nemala ani teplotu, ale na noc som jej dala trochu sirupu od bolesti
bzuci veru co som naposledy pozerala fotky, tak mas krasne brusko, len nech pekne rastie, musis dobehnut co si na zaciatku zameskala
fodorka tak super, ze marko tak dobre zvladol, nocne odstavenie
ejus Vy sa ale natrapite, nech ste zdravi a fit, a co najdlhsie
no to sa ani necudujem, ze mojsi nestiha, ked je na dievcata sama
dobru nocku

desszi
9. apr 2010

evik vsetko naj k luckinim 6mesacninam a dufam ze nemate teplotu po ockovani a vse je ok

fodorka perfektne, tak sa uz v noci aj vyspis, nie?

janka papame - banan, jablko, hrusku, zemiak, brokolicu, susienky nesladene a kase rozneho druhu, aj mliecne aj nemliecne - oblubena je jablckova a bananova. Tento vikend chcem skusit polievocku s maskom, tak uvidime. Ekzem - raz lepsie raz horsie, ale aj ked horsie, tak nie tak zle ako predtym. Berieme kvapky, vylucili sme cukor a cakam ze sa vycisti. Ale musim byt trpezliva, neide to zo dna na den. Ako vy s prikrmami?

fodorka
10. apr 2010

ahojte baby.no da s apoveda tze sa vyspim len problem je ze ked sa raz v noci zobudi tak ho musim dat k sebe do postely a maly ten po nej tak putuje ze ja osm nakrajicku a on na zvysku muz radsej spi v obyvke 😀
ale tak cakam ze uz potom prespinka celu noc len kedze nam idu tie 4zubky tak je nestastnycely den ine nerobi len sa hryzie a cmula chudatko ale tka oc uz pretrpime to nejak...

janadureckova
11. apr 2010

Ahojte baby,
tak ako ste víkendovali všetky? My fajne, klop klop, hádam aj soplíky nám konečne prechádzajú, a máme 4 zubyyyy 😀 . Vyšli dolné dvojky, tak viem, že by mali nasledovať horné, ale hold u nás máme 4 zuby dole. A vôbec som to nepostrehla, si to všimol môj synovec, až potom som ja skúmala, som ja ale mama.... ale tak nejako potichúčky vyšli, nie ako rpi prvých sme si to riadne odskákali.
Deni papáme tiež jablko, hrušku, a banán. Zeleninu mrkvu, karfiol, brokolicu, špenát, zemiak, a skúsila som už aj mäsko, a chutilo. Len teraz ju začalo nejako zapekať tak banán a mrkvu som vylúčila. Včera som jej nedala ani žiadny iný príkrm, len hrušku. Vo štrvtok ideme do poradne tak sa opýtam dokiny, že z čoho môže byť to zapekanie.
Eviik Lucka šikulka, že tak zvládla očkovanie 😉
Idem osprchovať, Kristínka už spinká, a kuknem možno trochu Lets dance.
Dobrú noc všetkým.

desszi
11. apr 2010

Ahojky,
Janka gratulujem k zubkom, my mame dva, ale zda sa ze ho trapia teraz horne, lebo okrem hryzenie cely den cmuka jazyckom (opiera si ho o horne dasno a pera a mlaska s nim). Tiez sme tento vikend skusili masko z polievocky, dala som mu so zemiakmi - veeelmi mu chutilo. Aj Dadko raz tazsie raz lahsie kaka, teraz trosku bobkuje, tiez mu vtedy davam hrusku a vsimla som si ze aj od broskynovej vyzivy sa lahsie vyprazdnil. Okrem toho zvyknem v takych pripadoch vynechat prikrmy na den a len kojit, to ho mierne prezenie.

Mam pocit, ze Daduso bude mat jamky ked sa smeje, dnes sme si vsimli prvy naznak 🙂

Zajtra odchadzame do Zamkov, navrat planovany na stvrtok, chcem vybavit formality okolo krstu - som zvedava, lebo my sme veeelmi nestandardni (a krstni rodicia tiez) 😀

idem aj ja cosi pozerat....

bzucinka2
12. apr 2010

ahojte
jani super gratulujeme ze zubky vysli tak bezproblemovo, bodaj by vsetky tak vykukli 😉 vsak vy uz mozete aj pacivo papkat a cestovinky, to sa jej bude urcite pacit 🙂
desszi tak prijemne vybavovacky a coze ste taki nestandardni? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre