Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

ejusaaa
18. jún 2010

Deni alebo na pohotovost...neviem skusim ibalginovat,lebo ja sa strasne bojim zubarky..sak by som aj zacvakala,ved s bolavym zubom sa neda existovat..ako Dadulko? 🙂

ejusaaa
18. jún 2010

Ozaaaaaaj spominala som vam ze mame kupcu na kocik?buducu stredu,ale zaniest do Trnavy nevadi a mam vyhliadnuty zaky za 180 euro,uz nechcem vela investovat do kocika,uz som sa poucila na tomto..

desszi
18. jún 2010

eji no vidis, skor ci neskor sa kupca najde 😉
s tym zubom cim skor, ja tu nepoznam zubarov, ale skusila by som sukromneho, ide vikend a to nie je dobre....
Daduskovi zase vyskocili flaky na tvari, vcera som cely den plakala, uz som bola v koncoch, Peto prisiel skor z roboty, aby som nebola sama, vecer som volala tej pani, co chodime na vysetrenie, musim źnizit davkovanie kvapiek a malo by to byt ok, a nemam davat zemiaky (totiz vcera som kupila a dala malemu a asi boli niecim postriekane zase). som bola zufala, uz ma to preslo, dnes je lepsie, aj tie flaky su bledsie, dufam ze to zmizne. akurat mam problem dostat to maleho vodu, nechce pit a to by bolo velmi dolezite aby sa precistil.

mirka1986
18. jún 2010

simi, obcas si myslia, ze su dvojicky, hlavne, ked su rovnako oblecene 🙂 ale ked idu pekne pri sebe, tak vidno ten vyskovy rozdiel 🙂
ejus, ano boli sme na nakupoch, boli sme v asku, v tescu, v maxe, aj v mlynoch, sli sme do obeda a vratili sme sa o pol 7, lebo sme sa cestou zastavili u znamych... dianke sme kupili take sportove sandalky, velmi dobre podla mna, su take nalepovacie, prsteky ma vonku a da sa to nastavit ako potrebuje... este sme boli aj v H&M a tam som jej kupila dve tricka, velmi pekne po 5 € - bude mat meniny, ale oslava bude uz zajtra...
ejus, brat mal tiez problemy so zubom, chodi k sukromnej, ibaze ju nezastihol, neviem, ci bola na dovolenke alebo kde, tak isiel vecer na pohotovost a tam mu nic nespravili, a ze tam boli viaceri a nikomu nic nerobila, ani netrhala, ani nevrtala, a jemu po nom len pobuchala a s este väcsou bolestou ho poslala domov (to bolo pred tyzdnom), povedala, ze si ma davat tabletky od bolesti a vydrzat do pondelku a ist k svojej...
desszi, tak zase problemy s daduskom... drzim palce, nech sa z toho rychlo dostane

ejusaaa
18. jún 2010

Mirka tak super pristup na tej pohotovosti....Deni to ma mrzi....uz mal taku peknu tvaricku,ale ked vravis ze to bledne,bude dobre,ani Tobi nepije,ni eje teplo,tak im nechuti asi...tak ste riadne pochodili Mirka,slecny to v pohode zvladlí?

fodorka
18. jún 2010

ahojte baby,.chlapy mi uz spia tak vas tu trosku pocitavam....rozmyslam ze si dam urbot asi par pramenkov meliru....neviem mam svoju farbu vlasov nosila som blond ale kedze mam suche vlasy tak ten peroxid to este zohrsoval ale uz sa to celkom ustalilo no chce to zmenu.,....zajtra mala pris tsegra s malou no ze v skolke mali kiahne tak aj som chcel aze ich zavolam no zistila som ze nai ja ani pali sme nemali kiahne 😕 takze hrozne..... a este jedna vec co ked som uz tehotna 😀 aj to j emozne sak sa snazime no neni osm z tych co si hned kupia test a cakaju uvidim az ci mi budu meskat...envravim potesila by som sa 🙂 jaj dobr ekoceny tak idme este posurfovat a spinkat...podravujem...

ejusaaa
19. jún 2010

Baby ked uz sme pri tom,mne meskaju....a ja by som ich rada dostala...Zub nenormalne boli,v noci som az plakala,ale strasne sa bojim ist k zubarovi,totalnu paniku chytam... 😢

bzucinka2
19. jún 2010

@aadula dakujem
@trdielko149 bola si skoro presna, ze 12,08 a maly sa narodil 11,47 🙂
@mirka1986
vsetkym vam velmi pekne dakujem za drzanie palcekov a aj za gratulacie, precitala som vas len zbezne, popri dvoch sa uz neda vysedavat tolko pred pc 🙂

bzucinka2
19. jún 2010

@mata.i VIP izbu moze mat ktokolvek kto o nu poziada a je volna samozrejme, ja ked som porodila, nebola volna, ale hned ako sa uvolnila, tak ma na nu presunuli, kedze som si o nu ziadala 🙂

bzucinka2
19. jún 2010

No takze uz sme konecne doma, prisli sme vcera vecer o 18,00, na obed nam este povedali, ze domov nejdeme a potom si to rozmysleli, ze teda, nech ideme a v utorok mame prist do NR na kontrolu 🙂 ale som rada, ze sme doma, este keby tak chcelo trosku slniecko svietit, ze by sme sa poopalovali trosku 😉
porod nebol nic moc, sice ma netrapil dlho, ale aj Tomi si to skomplikoval a aj ja som nejako nevladala. o 7,00 som bola na prijme, kym sa vsetko vybavilo, tak to trvalo o 9,00 som dostala vyvolavacku, otvorena na 5 cm to bolo v pohode este, doki, ze do 2 hodin je vonku, tak som sa potesila, bolesti sice 5,4,3 minutove, ale mierne, asi po hodine mi prepichli plodovku a vtedy to len zacalo 😝 no parada, najprv som si hopkala, hop hop na lopte, to som este zvladala, potom som si isla lahnut, ale stale krcek nemakol a ja som uz bola hotova, ze netlacit, sa im povie, ale doki nakoniec pomahal ako vedel a o 11,47 bol maly na svete, sice si dal ruku k plecu a pupocnik cez druhe plece a ten mu uberal na akcii srdiecka, tak mi nieco museli pichnut, ale nakoniec sa dostal na svet bez zdravotnych problemov a to je hlavne a ostatne uz viete, v piatok nas previezli do NR, co bol pre mna sok, lebo som s takym niecim ani neratala a uz duplom nie, ze vezmu iba jeho a mna nechaju v LV, tak to som dostala zachvat placu, ani mm ma nevedel ukludnit, tak sme zacali vsemozne vybavovat miesto pre mna v NR a az ked sa to podarilo, tak som bola schopna sa ukludnit. V NR bolo vsetko super, uplne iny pristup, jedla, starostlivost, informovanost, ale ja sa nestazujem ani na LV, len mi tu nechceli hovorit hodnoty bilirubinu, tak tam mm zavolal a jemu hned vsetko vysypali a odvtedy boli aj tu ako z cukru 😀

aadula
19. jún 2010

bzučinka, ja nestíham čítať všetko, tak mi asi uniklo...mali ste problémy s bilirubinom? zlatko malinké..ale ked ste už doma, tak asi sa to polepšilo 🙂 tak prajem , nech je tominko čím skôr fit a aj maminka

aadula
19. jún 2010

a zabudla som veľkému bráškovi popriať veľa trpezlivosti s malým bráškom 😉

bzucinka2
19. jún 2010

@aadula dakujeme, ano velmi mu to stuplo napriek tomu, ze bol pod lampou, tak nas radsej previezli k odbornikom 🙂

janadureckova
19. jún 2010

Ahojte,
Bzuci malý je nááááádherný 😵 ešte raz gratulujeme, a teším sa s Vami, že ste už doma 😉 nech aj kontrola na budúci týždeň dobre dopadne, a už je všetko len a len dobre 🙂
Deni a vám tiež veľa veľa zdravíčka, nech Dadka ten ekzém už netrápi. Viem, že je to pre teba veľmi ťažké, ale uvidíš, že to prejde. Neviem či som to už písala, ale moja mamina spomínala, že brat mal škaredý ekzém keď bol malý, nič nepomáhalo, jednoducho musel z toho vyrásť. Verím, že to Dadkovi rýchlo prejde, chrobáčikovi posielame pusinky 🙂
Nestíham vás všetky poriadne prečítať, ale všetkým vám prajem pekný víkend 🙂

nada1326
19. jún 2010

ahojte,
bzuci, to som rada, ze ste uz domka, velmi som na vas myslela. maly je krasny, zelam vam obom vela zdravicka 🙂

bzucinka2
19. jún 2010

nadi, jani, dakujeme a snad uz bude len dobre 🙂

trdielko149
19. jún 2010

bzucinka maly je prenadherny dufam ze budeme uz len zdravucky a ze niekedy v lete sa stretneme v meste 🙂 srdecne gratulujem a prajem najma veeela zdravicka a trpezlivosti a pokoja a pohodicky 🙂
my sme u svokry ktora ma opat vytocila do nepricetna ach no co uz ..predychavam momentalne ale hadam to bude ok ...🙂

mirka1986
19. jún 2010

@trdielko149 co take spravila? nepodelis sa?
bzuci, maly je nadherny 🙂 isto si hrda mamina 😉
my sme dnes mali oslavu, oslavovali sme diankine meniny, sice o dva tyzdne dopredu... a vcera mala nikolka 1,5 roka 🙂

fodorka
19. jún 2010

bzuci super tesim sa ze ste doma a vpohode.....

desszi
19. jún 2010

bzucinka som rada ze uz ste v poriadku doma, Tomaskovi posielame vela pusiniek a Alexikovi tiez. Tominko je zlatunky 😵 😵 😵 tak ze boli trosku komplikacie pri porode ale vidim ze Tominko je bojovnik, to je dobre.

janka dakujeme aj s Dadkom, ze na nas myslis

Adulik jeeej ahoj, minule som sa zrazila s tvojou Patkou meste, mozno ti hovorila, zlata bola, pozdravila sa a ja som si neuvedomila rychlo ze kto to je tak som jej najprv ze: Dobry den a potom ma tuklo 😀

desszi
19. jún 2010

fodor este neni novy frizuuuuur? 😉

ejusaaa
20. jún 2010

Dobreeeeeeeee ranko,vitaj spet aj s krasnym Tomaskom Bzucka a Ty sa ako citis?aj ja sa tesim ked vas stretnem,ako sa tvaril Alexik ked zbadal Tomiho? 🙂 Jaj baby bola som na pohotovosti,len mi otvorila zub ze strasny zapal a hnis 😝 ,boli jak svina,zajtra k svojej..uz dva dni bojujeme s teplotami,mal 39...asi od zubkov,ma to naliate aj sa mu vytlacil dalsi,myslite ze mam ist na pohotovost,neklesa mu ani od ibalginu,ani od cipku,vzdy sa mu drzi okolo 38..Livi ked Emmka mala teploty ty si bola u dr?

bzucinka2
20. jún 2010

ahojte, dakujem za privitanie vsetkym 🙂
ja sa citim celkom v pohode, az na to brusisko este tak ale nemozem chciet hned zazraky, aj vaha je celkom fajn. Alexik je uplne uzasny bracek, mne dal vo dverach len rychlo pusu a uz bezal ze babo Tomi a hladal ho , stale ho chodi hladkat , dava mu dudu, pyta si ho na ruky a obsadzuje mu vajicko, on si z toho urobil totizto hojdacku 😀
ejus juuuuuuuuuuuj so zubkom teda nic moc, nech ta to rychlo prestane boliet moja zlata ☹

mirka1986
20. jún 2010

ejus, aspon ten zaklad ti spravili... brat mal to iste, zapal a hnis... ibaze jemu nerobila nic a musel vydrzat az k svojej, este aj ta sa cudovala, ze ani antibiotika mu nepredpisala... tato jeho je fajn, dala antibiotika, sice sa mu to lieci uz dva tyzdne, ale sa mu ho snazi zachranit... ma dobrat antibiotika a v stredu sa uvidi, ci zub pojde von, alebo zablombuje... tebe dali nieco?
bzuci si mi teraz prpomenula moju malu, ked som nikolku doniesla domov, tiez ju strasne chcela na ruky, hladkala ju, stale bola pri nej... museli sme davat velky pozor, predsa len, dianka mala len 16 mesiacov a Alexik je uz väcsi...
musim sa pochvalit, nikuska uz spaja slova do viet 🙂

ejusaaa
20. jún 2010

Ahojte,Mirka mne nedala ziadne lieky zubarka...ja si davam ibalgin...boli stale,zajtra ideme..malemu vobec neklesa 😔 placka...dnes je den otcov,musim ist do kauflandu nieco kupit...

bzucinka2
20. jún 2010

@mirka1986 tak to aj ja musim davat velky pozor a nenechavat ich spolu samych, lebo Alexko by mi ho bol schopny priniest ako maca 🙂 to nie, musim ich mat stale na ociach 🙂

bzucinka2
20. jún 2010

a Nikolke gratulujeme sikulka velika 🙂

ejusaaa
20. jún 2010

Bzuci a kojis Tomiho?

trdielko149
20. jún 2010

@ejusaaa dva dni sme bojovali lekarke som volala a povedala mi ze ak ja treti den bude horucka mam k nej ist ale nastastie potom uz nebola,zuby vysli,davala som jej cely den zabaly a striedala som cipky nurofen a panadol 100-ten jej zaberal lepsie lebo ten cipok je vacsi nez nurofen...zabaly na brusko a hlavicku ach tak plakala chudatko ale nedalo sa nic ine robit ...sirup panadol jahodovy mam doma ale nedavala som ho ..

ejusaaa
20. jún 2010

Vdaka Livii,malemu teraz klesla na 37,5 ale urcite zas vyskoci,my aj diazepan musime davat pri teplote..taky je uz zubaty,uz ani neviem kolko ma 13 urcite ak nie viac 🙂 ,ale si aj vytrpi..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre