Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

fodorka
24. jún 2010

mirka bohuzial boli sme v tescu rano amali tam straaasne vela iba zltej a cervenej bohuzial vsetko som tam prehrabala nevadi pocujte zajtr aidem do mesta tam kd eby osm mohla kupit??????dajte mi vediet miri ty asi najskor 😉
ejka pocuj moze byt ze si prechaldnuta alebo este z emas nizke to hcg cico to je takze terst ti ukazal negativny ale moze sbyt uz theotna...a co si nedavat epozor ci chcete alebo ako?mne maju prst dnes no zatial nkdy ked mam pravdu poveda tnemuseli by prsit ale pri mojom stasti pridu ☹ ale nevadi necham tomu volny priebeh snazime sa od zacatku mesiaca tak nebudem s tym nahlit ked pride pride....zajtr mai prid emaminka na vlaku tak ju deme s malym cakat abude tu psinkat sobotu ide domov tak sa tesim lebo v klude s spravim tortu.... 😀

mirka1986
24. jún 2010

@fodorka skus pozriet oproti prioru, vedla kvetinarstva, tam maju vo vyklade take vselijake ozdoby na torty... ale neviem, ja tam nekupujem... este ma napada pan stano, poslem ti do ip adresu stranky, ma tam aj telefonne cislo, farby ma okolo 2 €, ale su to kvalitne farby a vravim, mozes mu zavolat a neprejdes sa zbytocne...

mirip
24. jún 2010

ahojte ao sa máte vobec sem v poslednom čase nestíham chodiť a ked aj nakuknem prehlad nemám vobec a si pripadám že k vám nepatrím vobec, ozaj dnes som pridala fotku a založila nový album, neviem čo si mám myslieť ale čas ukáže.............

mirka1986
24. jún 2010

@mirip ale co si? jasne, ze patris k nam, vieme, ze teraz nestihas, kedze mate tie problemy, ale tak to pominie, neboj sa nic 🙂 a z celeho srdiecka vam gratulujeme 😉 a zelame, nech vsetko prebehne tak ako ma a bez problemov 🙂

mirip
24. jún 2010

dakujem miruš 😉

nada1326
25. jún 2010

ahojte,
jeeej, miri, gratulujem 🙂 a tesim sa s tebou, velmi, velmi 🙂 a drzkam palce nech vsetko dobre dopadne. a malinka co? uz nemusite cvicit?gratulka aj k 8 mesiacikom, moj davidko ma zajtra rok 🙂

trdielko149
25. jún 2010

ejiiii vsetky baby ste pozvane do mesta na stretko ja som to sem napisala na nastenku ze by som chcela buduci tyzden stretko a kto pride ten priide kamaratka mi v nedelu hodi meliir tak potom ma buduci tyzden aj uvidite aj fotku sem dam 🙂 mirip idem hned aj kuk album 🙂 aj ja tu mam album ale len par foto ... ja som na Facebooku a tam mam asi 20 albumov samozrejme ze len pre priatelov 🙂 ale dam sem jednu fotos aktualnu 🙂

@nada1326 velkuuuu pusinku Davidkovi k jeho krasnemu 1.rociku zlatuuusik malinky
vcera sme mali poradnu Emmka ma 8100 g a 75 cm 🙂 boli tam dvojicky narodene v ten den ako my a ze 10 kil som oci otvarala dokoran narodili sa mali o kilo menej nez emmka a teraz ju takto dobehli ...aj chodia obe my nie ..Emmka len stoji popri nabytku chvilonku ale neva tipujem ze do septembra sa este aj ubehame k smrti 🙂

ejusaaa
25. jún 2010

Ahojte baby,ja stale nic...a k comu gratulujete Miripke? 🙂

mirka1986
25. jún 2010

@ejusaaa pozri sa jej do albumu a pochopis 😉

desszi
25. jún 2010

ahojte,
tak v prvom rade gratuluje mirip 😉 nech je cely ten cas krasny a bezproblemovy 🙂

Davidkovi dopredu vsetko najlepsie!!!!

Ejka tvojich chlapcov som vcera dvakrat stretla 🙂 Tobinko je ako na pruzinke, len bezkal a bezkal, dokola dokola 🙂

My sme mali o nieco lepsiu noc, to znamena ze Dadko nebol hore 4 hodiny, ale len hodinku a pol 😅

Vcera som stretla nasu Bzucku, bola vonku s Alexkom, Tomasko bol doma s ocinkom, maju sa dobre, zosuladuju sa 🙂

vcera som bola v tescu, precenovali detske vecicky, takze uz su akcie, ja som cosi uz pokupila, ked mate zaujem, sup, sup, este mali vyber velkosti aj farieb 🙂

tak zatial pekny dnik

trdielko149
25. jún 2010

@desszi paraaada hned idem Emmke som vyradila opat zopar veci zo skrinky co su jej male tak akurat som aj vcera myslela na to ze by sme mali ist do Tesca 🙂 takze dakujem za tip 🙂
tak sa tesim sa stretneme ak bude pekne samozrejme uz mi zacina sibkat domka ... za poslednych par dni okrem priatela a okoloiducich na prechadzke som nevidela nikoho ... okrem vcera kadernicky 😅
sice nemam mozno este uzasny ten uces este tu farbu tam treba na ozivenie potom budem spokojna uz zo sebou 🙂 konecne kratke vlasy,ziadna ofina vecne v ociach a spinky uz mi to slo na city ...do svadby hadam dorastie koli ucesu 😉
Emmka mi tu bezka v choditku,stahuje obrus,aach skoro mi kavu vyliala uz musim davat iny pozor 🙂
straasne ma boli hlava aach ... idem ja paaa

mirip
25. jún 2010

ahojte, nada hej ešte cvičíme ešte potvorka malá občas vykrúti hlavu vraj je to ešte z maternice ako bola tam otočená ale sval nemá kradší tak snád sa to upraví, zub ešte nemáme ani jeden ale postielku obehne držiac sa kol dokola aj niekolkokrát aj ked sa nohy občas ešte podlomia............a čo sa týka toho druhého dakujem ale uvidím v stredu alebo vo štvrtok či červená dorazí alebo nie........

mirip
25. jún 2010

je síce fakt že sme chceli ale nejak to nesúrili a nie na 100% mysleli len na to a na snaženie a teraz no uvidíme ako to zvládneme, aj ked muž hovorí že je to tak ako to byť má len aby to bolo ok a tiež že on nechce mať kedže máme 33 deti ako 40ročný a potom ked bude mať desať aby vypadal ako jeho starý otec nie otec, no uvidím či niečo z toho bude a je to tam kde má a nič sa neudeje............a taká pikoška muž chce Lucku 😀 😀 😀 chalany by nechcel

janadureckova
25. jún 2010

Ahojte,
malú som uspala, tak konečne mám čas aj niečo napísať. Aj ja sem už nejako pomenej chodím, a v podstate pomaly strácam prehľad... ako sme začali prerábať, zrazu je toľko roboty....
Mirip zo srdca gratulujem, nech je všetko OK, fazuľka nech je tam, kde má byť 🙂 som zvedavá čo povie doky, kedy sa ku nemu chystáš? A veru my po 30 nemáme na čo čakať 😉
Deni som rada, že Daduškovi je lepšie 🙂 a neboj aj spánok sa upraví. Aj Kristínka zas minulý týždeň mala v noci "technické prestávky" .
So zubami, my už máme 7 zubov, takže doma máme šelmičku zubatú, ktorá hryzie všetko a všetkých 😉
Oslávencovi Davidkovi k zajtrajším narodeninám všetko najlepšie a veľkú pusu k tomu 😵

mirip
25. jún 2010

jani dík neviem kedy ešte ani nemešká ked sa to tak vezme ani neviem kedy má prísť lebo mávam cykly od 24 do 32 dnových a teraz je 24tý možno bud. týžden lebo ja musím hned na hematologiu aj ked ešte sono nebude

desszi
25. jún 2010

baby s tymi zubami - nas Dado ma horne dvojky, jednotky sa mu vobec netlacia, dufam ze ich tam ma 😕 teraz je to zlate, maly upir, ale co neskor? nemate niekto info o tom, zeby niekomu takto zubky vysli, ze najprv dvojky?

janadureckova
25. jún 2010

Deni to je úplne v pohode, že Daduškovi vyšli najskôr dvojky. S jednou babou čo sme chodili plávať, tak jej malej najskôr vyšli dvojky a a až potom jednotky.
Kristínke prvé vyšli dolné jednotky, a hneď dolné dvojky, a píše sa, že nasledujú horné jednotky. Takže je to úplne individuálne, a je to to v pohode 🙂
Dadko musí byť podarený 😵

nada1326
25. jún 2010

dakujem za blahozelania 🙂 zajtra chystame pre toho mojho velikeho, rocneho chlapa 😀 oslavu. tortu mame cokoladovu a este nieco pripravim a mozme sa veselit 😀
deni, aj kamoskin maly mal najprv dvojky 🙂 davidko mal najprv dolne jednotky a potom mu isli vsetky styri horne (1,2) naraz.... ale to bolo placu a bolesti u nas 😒
evka, a u teba ako? kolko ti presne meskaju?

komirka
25. jún 2010

ahojte baby, ja som tu nova v leviciach, nikoho tu nepoznam, takze sa cele dni vcelku nudim..o chvilu budeme mat babo a tak hladam niekoho na nejake stretnutia-kocikovanie, zmrzlinka a tak..nenajde sa tu niekto, kto by mal zaujem sa stretnut? dik🙂

desszi
25. jún 2010

komirka vitaj, viem uplne presne o com hovoris, presla som tym, ale baby su tu uplne super, takze neboj, urcite nebudes sama na kocikovanie 😉

janka Dadko je fakt smiesny, zubac maly, skusim ho cvaknut, ale zatial sa nam taky zaber nepodaril 🙂
som rada ze nie som sama s upirom drobcom

trdielko149
25. jún 2010

deniska aj nasej malej vysli dobre smiesne zuby dolne dvojky a horna dvojka a horna jednotka 😀
komirka presne navlas ako ja,vitaj tu medzi nami,stretko by sme dali,som premyslala ze co tak niekedy buduci tyzden samozrejme ze nesmie prsat ..my byvame na mochovskej,co je druhy koniec levic a mam to cca 30 minut do mesta s mensimi prestavkami-ako napriklad dat malej pit a podobne ...
v pondelok mame plavanie sa tesiiim,po 2 tyzdnoch 🙂 akurat ze sme sameeee 😢 fnuk fnuk ... tatinko isiel na chatu na 1 noc oslavovat-hromadna akcia narodenin ... aach ale mne to vobec nevadi pretoze ja to tatinkovi opatujem chichi ... 😵

ejusaaa
25. jún 2010

Ahojte Komirka vitaja urcite sa stretneme 🙂 Dnes som sa osobne spoznala s MAtkou,zlata je 🙂 Teraz sme len dosli domov,sme sa trosku tulali,Deni tak Ty si videla mojich chlapov? 😀 Simi uz 1O dni,dnes som si aj druhy robila a tiez negativny tak ja neviem...este pockam do pondelka aurobim aj treti a potom uz pojdem k dr..mne takto nezvyknu..vies aka som nervozna z toho..

mirip
25. jún 2010

Ejus nič si z toho nerob ja mávam ako sa narodila malá cyklus v rozpatí 24 až 33dní takže keby sa ma niekto spýtal kedy čakám teraz menzes alebo nečakám tak neviem odpovedať, možno sa ti len cyklus zblbol ako blbne mne

komirka vitaj

nada1326
25. jún 2010

komirka vitaj 🙂
ejus, 10 dni je dost, ale nemusi to ani nic znamenat, ja mavam od porodu 33-36 dni, ale tento mesiac mi to tiez nejako blbne 😠 ale chod k dr., som velmi zvedava co ti povie.... ja som ti vravela nech ten kocik nepredavas 😀....
len zartujem, ale bolo by to fajn pre mna, od septembra budeme s daduskom kocikat sami, natalka mi ide do skolky 😒, tak potom si dame velke megastretko z konika 😀

fodorka
25. jún 2010

komirka ahoj viem o com hovoris mi tu byvame presne 4mesaice tusim takze tiez sme tu noi ale uz som si ako tak zvykla.-)ked chces ozvy sa a mozme vybehnut hocikedy hocikde..🙂lde byvas???

mirka1986
26. jún 2010

komirka vitaj medzi nami 😉
fodorka, ako sa vydarila torta?
a simi, vsetko najlepsie davidkovi k 1. rocku 😉 posielame velku pusinku

komirka
26. jún 2010

dik baby, tak som necakala take privitanie🙂))) vidim ze sa uz medzi sebou aj poznate poniektore, alebo skoro vsetky? ak chce sa niekto stretnut, tak mozeme nieco zorganizovat.. na zmrzku sa stretnut v meste, alebo take cosi..hm?

ejusaaa
26. jún 2010

Ahojte,stale nic 🙄 Dnes sme sa zhovarali s Fodorkou,bola aj s maminou,potom som stretla aj Denku srodinkou,Dadulko ma ocaril ako vzdy,som zatazena na jeho okale krasne a videla som aj Bzuckinho Tomaska,krasne babetko 🙂 Ja navrhujem stretko na belgickej zmrzke,mnaaaaaam ta je dobra a da sa tam aj sadnut...Simi este sme neoredali,dufam ze to nie je znamnie..teraz si fakt netrufam na druhe babo..ano asi zajdem k dr.ale predtym aéste jeden test..aaaaaaaaaaaaaaaaaaaach jaj

ejusaaa
26. jún 2010

Komirka nedas si fotocku,nech Ta aj vidime troska? 🙂

nada1326
26. jún 2010

dakujem, koceny, este raz 🙂 mali sme super oslavu, aj opekacku, kraaaasne darceky dostal davidko a urobil nam jednu obrovsku radost 🙂 poobede ked sme krajali tortu a fotili sme sa, pustil sa nam sam chodit 🙂 bolo to este take kostrbate, tarbave, ako maly medvedik, ale super, ze akurat na narodeniny 😀 taka som rada
ejus, budem na teba mysliet, neboj, bude to tak, ako to ma byt 😉
aj ja som zvedava na deni a daduska a bzuci a babenko 🙂 ale aj na vsetkych ostatnych drobcov a maminy 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre