Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

ditka1
25. jún 2009

babyyyyyyyy de steeeeeeeeeeeeee 😕 😕 😕 tu zdochol poriadny psisko v posl.dobe,my sme s malym sami,potrebujeme povzbudit bo dolieha samota na naaaaaaaaaaaaas 😢 😲 😖

aadula
25. jún 2009

ahojte

ditka ak ti stačím ja tak ja som tu 🤐

mici11
25. jún 2009

Jarula, kedze som sa nato sono mozgu nevedela dovolat, dala som na tvoju radu a je to tam ako si pisala. Velmi pekne ti dakujem 🙂 😉

aadula
25. jún 2009

som si vás zbežne prečítala..ste toho popísali dosť 🙂

ejuška...kým ti netrafia dobré lieky..tak ti asi bude tak všelijak...a potom si organizmus musí zvyknúť

ditka..ja chodím na masáš do športovej haly tu v LV aj tá je veľmi dobrá

ditka1
25. jún 2009

adul ahojcek...odbieham sem tam,uspavame sa ale nedari sa,uz sa varujeme a skackame tu na fitke 😝

ditka1
25. jún 2009

ta mirka fakt isla domov? 😅 😕

aadula
25. jún 2009

ditka..aj Samino keď bol menší..tak zaspal len na cecíku alebo na rukách...teraz asi pol roka konečne zaspáva cez deň sám a večer stačí keď niekto leží pri ňom a on zaspí...je to úľava 😝

aadula
25. jún 2009

jarulka...volala si do Medulienky za to vyučtovanie? bude v pondelok nevieš?

ditka1
25. jún 2009

adul...uz sa neviem dockat toho obdobia...este nespime 😝

aadula
25. jún 2009

ditka, musíš mať dosť keď si veľa sama, mne už sem tam aj Paťka s malým pomôže..a zas niekedy okolo nej treba behať...neviem si predstaviť mať dve malé deti, že Bambulka? máš to veselé ...to zvládnu len šikovné maminky 🙂

ditka1
25. jún 2009

mne veru staci aj tento moj certik 😝 uz drieme idem ho skusit ulozit,dufam sa nezobudi. 😕

tinkaaa
25. jún 2009

idem vám zapriať dobrú noc,ja ju mať dobrú nebudem
dobre som sa cez telefon povadila s mužom 😖 už ma to aj mrzí ale statočne ma to sere
od pondelka ide zas do.....kua a mám po nálade... ja už takto nevládzem aby som mesiac bola sama s malou bez akejkoľvek pomoci alebo čohokoľvek môžem osrať takýto svet sk-------
nechcem vlastne ani tak pomoc ako mať doma muža,inak si zvládam sama všetko ale psychika a nervy mi už pracujú na plné obrátky 😠

tinkaaa
25. jún 2009

fasaaa takže zase tu nikoho niet ☹ nevadí idem sa vynervačiť asi do postele revom alebo ja neviem kde a čo... normálne mám chuť sa ožrať 😀 asi pôjdem za starým im sorry svokrom.... nach uleje 😲

tinkaaa
25. jún 2009

ešte jeden postreh,kde máme dnes sweet???

mojsejovka
25. jún 2009

ahojte, baby..

ejuska.. ešte stále je zle??? 😖
no my sme nemali vôbec hnisavé to očkovanie, len málilinko červené to mala a keď sme jej to boli dať skontrolovať, tak to mala v poriadku..

priberanie tu vôbec neriešte, čo mám vravieť ja? do svadby chcem schudnúť aspoň 5 kilo, ale neviem ako.. 😠 a všetky veci mi stoja v skrini, krásne letné sukničky a šatočky a taaaak a môžem si ich akurát tak obzerať.. 😀

a tie kosti bolievajú aj mňa, hlavne v noci.. 😝

mirinka.. no ja som si dala napísať antikoncepciu, ale ani som ju nezačala brať, takže vlastne nie som chránená nijako.. 😅 a malá je krááááááááásna princeznička.. 😵

mojsejovka
25. jún 2009

.. a ešte pokračujem.. 😀

lucka.. aj Tamarka spí oveľa lepšie, ono je to možno aj tak, že keď sú už väčšie bábätká a viac vnímajú, tak sa aj viac unavia.. a mám pocit niekedy, že spí viac, ako keď bola malinká.. 🙂

adulka.. ja tiež čakám, keď už malá zaspí inak, dovtedy sa nejak potrápime.. tiež len na didke alebo na rukách.. 😀

tinka.. neboooooooj, moja, ja chytám nervy na romana aj keď je doma.. lebo som si všimla, že keď bol preč, tak som toho spravila viac, ako keď je doma.. keď bol preč, tak som jednoducho zobrala klokanku, malú som švacla do nej a spolu sme varili, vešali prádlo aj upratovali..

no a boli sme dnes na pivčo, teda roman si dal pivo, čo je zázrak, lebo nezvykne a ja som si dala biely stričík.. 😀

a tešíííííííííííííííííííím sa na zajtra, začínajú nám tie oslavy, tak zajtra mi malá vystupuje a večer je diskotéka pri tanku.. a v sobotu je večer koncert pri tanku a cez deň športový deň a remeselné trhy a v nedeľu zas vystupuje Emka a je zábava pri tanku so senzusom.. tak každý deň aspoň do ôsmej sa budeme flákať.. 😵

mojsejovka
25. jún 2009

no ty kokso, to som normálne román napísala.. a stavím sa, že sama pre seba, lebo tu nikto nie je zase.. 😀

tinkaaa
25. jún 2009

mojsi ticho závidím
ja budem zajtra kosiť,v sobotu chystať na grilovačku a prať,upratovať večer gratulácie Petrovi..................
v nedeľu budem vývarovňa na týždňovku, a v pondelok už ani nebudem vedieť,že tu niekto aj iný bol mimo mňa a malej 😒

tinkaaa
25. jún 2009

ja som tu mojsi porád ale už rozmýšľam,že pôjdem do postele
😉

tinkaaa
25. jún 2009

ježiš som nasratá ako pes 😲

tinkaaa
25. jún 2009

aaaaaaaaa tak si tu píšem pre zmenu ja sama pre seba idem het bo toto moje písanie je na .... a napíšem aj to čo nechcem

ditka1
25. jún 2009

tinus...aj ja sama,tiez mi je otupno,maly konecne zaspal a mne sa neda ked som sama spat 😒 ja si neviem predstavit zeby odisel na tu misiu na pol roka 😲 😲 😲 ved by ma slahlo.
mojsi...aj ja mam napisanu antikonc.ale ju neberiem,bojim sa to brat lebo som si narobila s nou problemy pred tym nez sme otehotneli,a mam len jeden vajecnik funkcny takze nebudem riskovat,vsak ked sa ma stat mimi tak sa stane 😀

aadula
25. jún 2009

tinka, klídek... on len chce aby ste boli zabezpečení..musíš to aj z tej strany pozerať..jeho zamestnávateľ nepozerá na to..či máte malé dieťa..jednoducho ak niekam potrebujú poslať ľudí..pošlú... a ty si silná osobnosť..zvládneš to ..keď ti bude smutno daj vedieť..prídeš do levíc a pôjdeme do parku na prechádzku 😉

mojsi..moj otec chcel Paťku zobrať v sobotu na Diablov...ale jej sa tam moc nechce 😀

jarula25
25. jún 2009

tak som tu......TInka myslim na teba 😉 ja sa s muzom vadim skoro kazdy druhy den uz mam nervy na vsetko a dokonca som pisala aj vestici ze co ma caka dalej lebo uz sama neviem 🙄 🙄 🙄 🙄
Adull vyvolavam tam kazdy den a neviem sa tam dovolat mam nato nervy 😠 😠 😠 😠
Mici nieje zaco ked viem rada pomozem 😉
Mirinka ja neberiem ziadnu lebo nemozem 😒
Mojsi tak nech mate zajtra krasny dnik 😉

ditka1
25. jún 2009

jarula...niekedy nastane aj kriza v manzelstve...vraj ak sedem rokov vydrzia manzelia spolu tak uz vydrzia 🙂

ditka1
25. jún 2009

baby rozlucim sa idem spat volako skusit a som daleko od maleho teraz na druhom konci domu,tak som nespokojna pa dobru nocku. 🙂

jarula25
25. jún 2009

no u nas ta kriza dosla skor ☹ 😖 🙄
dobru noc Ditka....

aadula
25. jún 2009

tuším dnes tých 7 r. už asi neplatí....a strašne veľa manželstiev sa rozvádza...ja len deti ľutujem..ale zas keď sa majú rodičia hádať... tak to na dieťa vplýva možno ešte horšie 😒

jarula25
25. jún 2009

ved prave dieta...ja neviem som zvedava co bude .....
Adull a ty vies tak ze v pondelok by maly vyplacat???

sweetangel20
25. jún 2009

jeeej, tinka ma hľadala 🙂 tu soooooooooom 🙂 bola u nás starká, tak som nebola vôbec na nete. a ty odkiaľ vieš o mojej mamine? nemám dvoch bratov, len jedného a ešte tú jednu sestru nešťastnicu 😀 ale aj tak by ma to zaujímalo, odkiaľ vieš kde robila. 😕

inak ste toho popísali riadne, normálne sa mi nechce čítať, ale premôžem sa, trošku neskôr...

je tu niektooooooooo?????????,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre