Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

eviiik
30. jún 2009

ahojte 🙂
mne stale blbne net v praci, ked si aj najdem chvilu casu, zeby som sem nakukla, prave nejde 😠
je to na porazenie.
baby citali ste dnes rano zase padlo lietadlo do oceana, ved to je hrozne 😔
aj ja by som si rada sla zaplavat, len sa bojim aby som teraz nieco nepochytala, aj ked som s tzm nikdy nemala problemy
Pekny dnik a nech uz neprsi, dazda bolo dost.
Baby nemate nejaky zoznam co budem potrebovat do porodnice, pre seba aj pre babo, ale nejaky prakticky, nieze nakupim plno zbytocnych veci, to co ste aj vy vyuzili, potrebovali, dakujem 🙂

jarula25
30. jún 2009

dobre ranko...
Tinka ajja som nevedela spat do pol druhej sme sa s muzom rozpravaly o vsetkom moznom a potom som nevedela spat este o pol 4 som kukala na hodinky 😖 😖 😖
Alzbet takze bolo super zavidim vam 😉
Eviik to fakt??dalsie lietadlo to nieje normalne 😨 😨 😨
ideme vonka kym nieje tak horuco..pekny den zatial..

ejusaaa
30. jún 2009

Ahojte,tak uz mam Holtera,ale teraz mi dala ineho,nie toho co sleduje srdce,ale tlak,mam to zavesene na krku,taha to a na ruke,ako ked sa meria tlak,meria to kazdu pol hodinu a v noci kazdu hodinu,super,uz mam uplne blavu ruku,to strasne stiahne,vsak do zajtra si ju ani citit nebudem..a pipne to,tak neviem ci budem v izbe s malym v noci,ved sa zobudi...a jasne ze mam vysoky tlak,lebo vzdy sa zlaknem ked to z nicoho nic zacne merat 😠 Este aj mrcgu mam,strasne brucho boli,hlava,to teplo,no parada 😠 To vsetky idete plavat s detmi?No to len ja nie? 😲 Ale ja a plavky,to nejde teraz...A ja som v teme citala co jedna baba pisala,ze chodili takto plavat a o take dva mesiace mal maly problemy s ocami,vzdy zapalene a nieco aj s bruskom,tak ja by som sa baaaaaaaaaala,aj ked viem,ze teraz mi budete oponovat 😀

tinkaaa
30. jún 2009

ejus ani ja nejdem plávať so Saškou
sesternicina malá mala z toho zápal stredného ucha 😕 ale nie kvoli tomu,poviem na rovinu,že kvoli cene a aj kvoli tomu,že mi je to ďaleko chodiť či do LV alebo ZM 😝

ejusaaa
30. jún 2009

Ja neviem,mna to nelaka ani aked som si o tej babe citala,ze maly sa napil vody a mudsia s nim po doktoroch chodit,ze ma z toho problemy s crevami a tak..a bola to baba z Ba,ze bola to plaaren kde vela deti chodi,no neviem...baby neviete o nejakom fakt dobrom samoopalovacom kreme?DStrasne zle sa citim taka biela,chodievala som do solarka,ale teraz to nepripada do uvahy,ked mi byva zle,este tam hola odpadnem 😀 😝 a jednak peniaze na to teraz nemam,ja len som ako smrtka a citim sa neprijemne ked mam vonku kratke gate,slnko neznasam,mam alergiu,tak len krem,ale co som bvolakedy pouzivala to vsetko do zlta bola,neviete daky dobry hoc aj drahy?

ejusaaa
30. jún 2009

Nejdes so Saskou von ze,je hrozne teplo..ja som Peta poslalas Tobim,ale len do parku do chladku na chvilu,chcela som si zdriemnut ale to sa neda pri Holterovi.

fia
30. jún 2009

ejuska, presne takýto holter som mala aj ja. v noci som vôbec nespala, lebo som čakala, kedy to zase bude merať - no hrôza (preto som v noci mala najvyššie hodnoty). snaž sa oddychovať, máš to do zajtra?
tinka, ani ja som poriadne nespala. snívalo sa mi kadečo, zato princezná potiahla 6 hod v kuse 🙂

ejusaaa
30. jún 2009

Ozaj Ditus pytala som dr na ten nutrilon extra,lebo dalsiu poradnu mae az koncom augusta,tak medzitym musim davat nieco ine a zacala ze ved je aj nutrilon HA2..a v tom vosla sestricka s tym zlym mocom,tak potom sme sa uz k tomu nevratili..tak v podstate neviem co mam davat.

ejusaaa
30. jún 2009

Fia ako hovoris,aj teraz mam stale vysoke.lebo len trpnem kedy to zas bude..a co bude v noci ani echcem vediet,ano zajtra o siedmej to mam vratit,potom hodinu cakat na dr na vyhodnotenie..tebe co povedali potom?Aj dake lieky Ti dali?

tinkaaa
30. jún 2009

ejus ja so Saškou chodím von len poobede zatiaľ doma mám kopu roboty takže to nestíham nikdy doobeda a ani tak neni naučená a už je bez tak teplo
aj tak teraz buvá 🙂

ejusaaa
30. jún 2009

A nebolela Ta z toho ruka?Lebo mna uz teraz dost...,tak svalovkovo..

ejusaaa
30. jún 2009

No cet leto ani ja nebudem,maximalne uz rano,aj dnes sa mamicky uz o osmej prechazali..

fia
30. jún 2009

ejuska, nie je to pohodlne, aj mna bolela ruka a este k tomu byt taka poprep,letana hadickami v tomto teple, no fuj. robili mi to presne pred rokom, lebo mi bolo zle. vysledky boli besne 😝 , dostala som lieky... lenze v auguste som otehotnela - a tlak sa upravil. len ku koncu tehu zase vystrajal, ze vraj sa to stava pri zatazi organizmu 😒 tak zaver je taky, ze niekedy v buducnosti budem pravdepodobne hypertonik 😝

ejusaaa
30. jún 2009

Ozaj Tinus,kukalal som viackrat fotky z grilovacky a ta modra farba,co si mala mikinu Ti neskutocne pristane,k vlasom,k pleti,mala by si nosit modru a celkovo ti idu take besne farby 😉 ,aspon v lete 🙂

ejusaaa
30. jún 2009

Co je hypertonik?Ked som mala pred dvoma rokmi toho druheho holtera,tiz som mala besne vysledky,bola zhrozeny,ze 8O rocni maju lepsie vysledky..tiez lieky,potom to ustalo,a mne zas naopak v tehotenstve zas ten tlak ozil..je to neprijemne citit sa takto zle,stale...ale baby ja nechcem zakriknut,mna neboli hlava ani krk 😲 ,klop klop...

tinkaaa
30. jún 2009

no to viem,však aj nosím teraz také besné
modrá?čo ja viem,ja moc modrú nemusím...takú tmavšiu občas ale celkove ja mám rada zelenú,oranžovú červenú a také krikľavé
inak keby si videla iné foto tak zo mňa skolabuješ,bo som furt len čiernu nosila a teraz nosím takéto kadejaké,tak je zo mňa každý v šoku 😝 čo už
ale keď som 2roky nosila smútok

fia
30. jún 2009

hypertonik je clovek s vysokym tlakom...

fia
30. jún 2009

pridala som fotočky 😉

tinkaaa
30. jún 2009

fia Barborka je prekrásna a tam kde je na fotke s Matúškom akí sú zlatí 😉

ejusaaa
30. jún 2009

Fia je krasna,taka mala babika ozaj,taka podarena,vyzera byt take kludne babetko 🙂 Ozaj kojis ju?Aj Matusko je fesacisko 🙂 No s tym s kolabovanim pri mojom laku sa mi to Tinus lahko moze stat 😀 😝 ,no vtipneeeee ejusa 😝 😀 Tak dobre ze nosis besne,aj ja,ale ako skonci leto citim sa presytena tymi farbami a tiez siaham po ciernej a tak 🙂

fia
30. jún 2009

tinka, fotit deticky je prekrasne 🙂 aj saska rastie do krasy, v kazdom obdobi je zlatucka

fia
30. jún 2009

ejus, ozaj je dobrucka. kojime sa a popri tom aj 3x denne nutrilon ha lyzickou 😎

ejusaaa
30. jún 2009

ano davas jej lyzickou a chce to tak papat? 🙂 Fia prepac,Ty si priamo z Lv,som zabudla..Baby ani Erika sm uz nechodi 😲

tinkaaa
30. jún 2009

k tej lyžičke 🙂
ja ako dávam Saške šťavičky teraz jablkovú tak mi normálne chytí lyžičku a snaží sa sama si vopchať tú lyžičku do pusy aj so šťavou taká je podarená,hovorím,talentované dieťa od narodenia 😀

ejusaaa
30. jún 2009

Aj Tobink si tak dava lyzicku 😀 ,je podareny,len sa nenapapa.Davas jej aj polievocky uz?Dnes som kupila od Hippu jablo-banan,uvidime,obchodne mu zatial nechutili,mozno tieto ovocne budu 🙂

fia
30. jún 2009

no, naucila sa 😉 dam je skoro plnu malu plastovu lyzicku k hornej pere a ona to pekne vysrka, normalne to funguje. tinka, pamatam si, ze aj matusko chcel takto spolupracovat a tahal si "stolove naradie" sam k pusinke. ejuska, nie som z lv, ale z hor 😀 😀 - az z pukanca

tinkaaa
30. jún 2009

ejus my sa ešte len šťavičkujeme od zajtra chcem vyskúšať doma uvariť mrkvu popučiť a tak jej to dať,som zvedavá na reakciu

fia
30. jún 2009

este len mliecko, na prikrmy mame este asi 2 mesiace cas. ale uz sa tesim na tie polievocky

tinkaaa
30. jún 2009

fia z Pukanca?a nepoznáš Maťu Ridzoňovú - už teraz za slobodna Šikniarová,alebo taká nejaká neviem si to nikdy zapamätať 😝

ejusaaa
30. jún 2009

Jaj ozaj z Pukanca,poznas Vieru Ruzsnyakovu?Moja byvala spoluziacka a stretli sme sa aj v porodnici 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre