Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

tinkaaa
13. jún 2009

ditka neuraz sa ale chcem sa ťa opýtať,odiaľ pochádzaš 😅 lebo sa mi zdalo že tak trochu zaťahuješ 😅

ditka1
13. jún 2009

tinus...vsak viem ze ty si mi dala konicka ale este aj alzbetka mi dala potom ked sme boli pri stankoch 🙂 a ano nie som z tohto kraja ale z banskobstrickeho konkretne z BS 🙂

tinkaaa
13. jún 2009

ja som tipovala žiar 😉

tinkaaa
13. jún 2009

jasné si spomínam,že ti potom gratulovala aj s darčekom 😉

ditka1
13. jún 2009

heeej 😀 a preco prave ziar...pfuuuj skarede mesto 😝 dobre moja idem spat uz sa mi oci zatvaraju...paaaaaaaa 😉

tinkaaa
13. jún 2009

ja mám odtiaľ kamošku a tá tiež tak trošku zaťahuje 😉 🙂
adulka som veľmi rada,že sme ťa stretli aj keď len na chvíľočku ale predsa 😉

tinkaaa
13. jún 2009

ok však aj ja už pôjdem,neviem asi preto,že mám odtiaľ kamošku a tá ma taký podobný dialekt brú noc aj tebe -teda vám asi tu už budem len sama tak sa aj ja odpojím 😕

aadula
13. jún 2009

ditka..zo Štiavnice si? odtiaľ je Zdenka Predná 😀 😉

tinka toho koníka si super vymyslela...u nás tento víkend majú stretko decembrovky naše na Orave...sa nám nepodarilo ísť..tak snáď o rok...a dali urobiť pre detičky tričká s MK znakom sa už teším keď ho bude mať aj Samko 😵

aadula
13. jún 2009

ditka..zaťahuješ? 😀 škoda, že som ťa nepočula dlhšie..moj švagor teraz býva v žarnovici...odtiaľ má priateľku...a aj on tak pekne spieva 😀

tinkaaa
13. jún 2009

tak to musí byť super 😉 😉 to by sme si mali dať aj my niečo také urobiť,ale až keď budem skoro všetky a budeme mať riadne veľké stretko 🙂
no končím aj ja 😉

aadula
13. jún 2009

tinka dobrúúú 🙂

tinkaaa
13. jún 2009

dobrúúúúúú 😵 😵 😵 😵

mojsejovka
13. jún 2009

pred chvíľkou som uspala malú a už tu určite nikto nie je.. 😒

no baby my sme boli s Emkou na pohotovosti, lebo zase jej vyskočila na večer teplota.. a nič jej inak nie je, len teplotu má a hlavička ju bolí.. tak ju doktor pokukal, všetko jej preklepkal, oči jej pozrel, uzliny, krčné stavce, bruško a skonštatoval akurát, že sa mu zdá, že má hrdlo trošku chytené, ale to sa zas nezdá mne, lebo na hrdlo sa vôbec nesťažovala.. 😔 dal jej antibiotiká, tak som zvedavá, či to zaberie, chúďa moje, taká je nijaká a ešte sa aj povracala v aute, lebo jej prišlo zle, keď Roman trošku pridal.. ☹

škoda, že sme neboli na tom stretku, no ale nijako sa mi nedalo, dúfam, že ste sa dobre bavili..

ditka.. mne sa to zaťahovanie páči, ja mám na strednom slovensku strašne veľa rodiny, aj babku a vždy keď som prišla z prázdnin, tak som tiež tak pekne "spievala".. 🙂

a ešte aby som nezabudla - všetko naj Tobinkovi, nech pekne rastie a robí maminke radosť.. 🙂

aadula
13. jún 2009

mojsi, ja som ešte tu..ale tiež už na odchode..a aj tento kôň nejak blbne... chúďatko Emka ☹ , tak nech liečiky čím skôr zaberú a je v poriadku 😵

alzbetabenkova
autor
14. jún 2009

dobre ranko, ja uz dano hore, popijam kavicko,maly mal narano uz 2x hnacku,hlienovu,tak som zvedava,zeby aj my crevna?dufam ze nie
fotky su suprove, niektore sa vydarili,tinkina je najkrajsia,ta kde je saska po papani,s tatom v aute,tam je krasna 😉 no som rada za vcerajsok,velmi
ejuska, a den otcov nieje 21?? ja len ze ja mam v kalendari tak napisane😀😀 😅
adul,a to je kto to mukado ci co??
mosji to ma mrzi, nech ste cim skor fit 🙂
aaaa pisali sme si s katarianou, vsetky vas pozdravuje,ze aj oni vcera boli ale len chvilocku, maju starocsti s tym ocinom,preto nechodi,ze nema ani naladu na net vobec,da sa to pochopit, a dobra sprava,ze na 70% cakaju divcatko 🙂 😲
no idem kuki net
jaaaj a ja fotky az neviem, lebo mato vzal fotak na cankov 😖

tinkaaa
14. jún 2009

ahojte dobré ránko
teda Betka takto zavčasu si dneska hore to ja som leňošila výnimočne v posteli,lebo Saška bola síce hore ale sa hrala sama so sebou 😅 😅 😅 tak sme ju nechali
teraz chystá Peťo zeleninu do polievky a o chvíľu pôjdem variť 😉
to stretko bolo včera super,dobre sme pokecali
mojsi to mi je ľúto,že ste museli ísť na pohotovosť 😖 len keby vám to čím skôr prešlo
všetky detičky nám nejako chorľavejú,aj sweet má drobca chorého,jarul tiež hovorila,že Miška preháňalo,teraz betkin Maťko,božeeee
prajem všetkým skoré uzdravenie,dúfam,že nás to obíde 😕

ejusaaa
14. jún 2009

Dobre ranko,joooj,chudatko Emka...aj vsetky chore deticky...kto sa zajtra chysta von?Zajtra som zasa slamena vdova,Peto je na dennej 😉 Do kelu a fakt je Den otcov az o tyzden,akurat na kolobasovu party 😀 ,tak im dame klobasu ako darcek 😀 no ja som uz ajtak gratulovala 😲 😀 Tak pridala som par fotiek 🙂

alzbetabenkova
autor
14. jún 2009

eji,krasne fotky, velmi vam to pristane na tej pri torte,krasna je ta fotka 😉
no ja dnes skoro,ani neviem ked ymaly vstal,ale skoro,neviem co dnes,asi pojdem na cankov,uvidim,
eji,zajtra mozno pojdem von,ozvem sa ti??kludne by sme mohli pokecat 🙂 ved sa uvidi

aadula
14. jún 2009

ahojte,

ejuš presne som aj ja pred chvíľkou na teba myslela, keď som pretočila kalendár a tam 21. deň otcov 😀

albetka, nech to drobčkovi čím skôr ustúpi

aadula
14. jún 2009
jarula25
14. jún 2009

dobre ranko...teda takze Matko ma takuto hnacku??dufam ze ho to cim skor prejde aj Emka nech je zdravucka 😉 ....my nastastie uz dobre este vcera vecer mal trosku hnacku ale celu noc nic v pohode sme spaly neviem ci to nema od mlieka lebo vzdyked dopije mlieko ide kakt ale to len teraz dvi ci tri dni 😖 😖 Adull ja som kde bola ked ste sa stretly na hradnych??ja som ta nevidela 😲 😲 inac zajtra je MEDULIENKA BURZA v Druzbe od 9.00 do 17.00

alzbetabenkova
autor
14. jún 2009

ale maly mi mal hnacku tu hlienovu,nebojte,teda duuufam ze len taku,on zvykne ked kasle takto a aj zuby lezu,takze tak,no ideme von,tam sa rozhodnem kam pojdeme,bud do tesca alebo na cankov,uvidim,papa zatial

ejusaaa
14. jún 2009

Alzbet bolaby som rada,ale medzitym mi jedna kamaratka volala,ze asi zajtra dojde,no neviem...ale rano uz budem vediet,vsak sa dohodneme sms pri najhorsom 😀 jajjaj,tak my budeme mat dvakrat Den Otcov 🙂 tak dneska ma Tobinko oficialnu oslavu 🙂 ,tak sa potom az vecer ozvem 🙂 Ste tu niekto?Chystali sme sa von,ale maly zaspal,tak mam cas konikovat troska 🙂

ejusaaa
14. jún 2009

Alzbet daj vediet co nove v Tescu 😀 My sa nebojiiime Matka 🙂 Zlaty bol vcera v tom klobuciku 🙂

ditka1
14. jún 2009

dobre ranko...ja som teraz vstala,manzel vzal o 6tej maleho tak ma nechali pospat 🙂
mojsi...boze chudiatko emka ☹ uz dlho ma teploty ☹ vidis ja tu zijem uz 7rokov a este stale zatahujem 😅
ejus...pekne fotocky. 🙂
alzbet...to z tych zubov asi teda bude.tak idete do domceka kuknut,ak nieco v tescu maju daj nam vediet. 😉
musim aj ja hodit par fotociek...tu hojdacku 😝

aadula
14. jún 2009

jarulka ty si akurát niečo malému kupovala..som sa na teba aj pýtala...ale potom som ťa nevidela..akurát ejušku som ešte stretla s rodinkou 🙂

Samino si sám pekne pozeral knižku so zvieratkami..ukazoval na každé prstom a tou svojou rečou hovoril 😀 potom prišiel za mnou a dookola sme museli zvieratká hovoriť..pekne ich vie už ukázať len nevie povedať čo to je...ale psíka pekne ukazuje ako jazyk vyplazuje 🙂 a konečne keď mu poviem povedz mama..tak povie mam...hotový pokrok...Paťka už pekne hovorila keď mala rok a pol 😝 😀

alzbetabenkova
autor
14. jún 2009

no v tescu nic n ove,ako vzdy,a na cankove sa to robi pomali ale isto,uz mame v spalni plavackuaj stierku,a postupujeme dalej nastastie 😉
ejka zajtra sa teda ozvi, budem len rada
no inak ma boli hlava dnes volako,maly len teraz zaspal tak som zvedava kedy vecer 😒
idem nieco kuki pa

tinkaaa
14. jún 2009

hurááá idem konečne koňo som zvedavá do kedy 😝
čo s tým serverom robia,keď to takto blbne 😲 Peťo sa mi smial,že sme preťažili sieť tak preto to vypadáva 😅
jarul zajtra je tá burza,hhmmmm aj u nás vyhlasovali,zajtra asik nepôjdem ale v utorok ak sa bude dať by som sa rada nato išla pozrieť,ešte uvidím - však ty a ja tam pôjdeme určite však vieš o čom hovorím 😝 že smrádek ale teplúčko 😀 chápeš reči môjho klanu???
no nič holky dnes som mala upratovaco variaci deň robila 5druhov jedla polievku,zapekané pečienky,fašírku,zemiaky,koláč 😝 to Peťovi na týždňovku a zvyšky 😀 pre mňa 😀 😀

tinkaaa
14. jún 2009

alzbet super tak už aj plávačku ste nahodili,tak to sa čo chvíľa budete sťahovať 😵 😵 😵 teším sa s tebou,však viem ako to je,keď sa svojpomocne postupuje

sweetangel20
14. jún 2009

fíha, koník už konečne ide 🙂 od rána mi zas nešiel

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre