Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

mirinka23
8. júl 2009

cipsi a ako je v práci?

cipsinka
8. júl 2009

mirinka nestazujem sa je mi tam fajn,so mnou nastupila aj kamoska co som ju spoznala na brigade na jahodach ona tam mala stalu pracu a mna zaucala a ostali sme v smskovom kontakte a teraz sme sa stretli tu 😵 😵 😵 😵 😵 a sme si sadli ako rit na serbel 😀 😀 😀 😀

mirinka23
8. júl 2009

tak to je dobre keď tam máš niekoho s kým si dobre rozumieš, hneď je to ľahšie a skôr si zvykneš.
Ozaj a vy chodievate často na Slovensko?

cipsinka
8. júl 2009

mirinka tak ja som v tejto firme pracovala uz rok takze ja som tam vlastne navyknuta a paradox je,ze som ju zaucala som jej vratila to ako ona zaucala mna.SMe tam prisli pvy den a hned mi povedali,ze jej mam vsetko vysvetlit a vobec ich neserinkalo,ze uz som tam rok nerobila 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 .

Nooo na SVK chodime dost casto no minuly rok az moc casto ale tento rok sme boli len v maji a mali sme ist teraz koncom augusta ale ideme na dovcu tak z toho nic nebude a potom sme chceli,ze vybehneme v oktr.alebo v novem.ale to drahemu uz dovcu nedaju tak to nechame asi az na januar ale ved to prejde ako voda,po dovolenke uz iba tri mesiace to je raz dva 😉 😉 😉 😉

mirinka23
8. júl 2009

a na SVK máte všetkých príbuzných, rodičov a tak?Nechýbajú ti?

cipsinka
8. júl 2009

ano miri vstkych mame tam ☹ ☹ ☹ ☹ a chybajuuuuuuuuuuu mi strasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😔 😔 😔 😔 😔 ,boze ani nehovor lebo sa rozrevem 😅 😅 😅 😅 .AKo uz sme tu vyse dovch rokov a aj som si uz zvykla na IRL ale to,ze si bez rodiny na to sa zvyknut neda ☹ ☹ ☹ ☹

mirinka23
8. júl 2009

preto sa pýtam, lebo ja by som to asi neprežila.Mi máme skoro celú rodinu v jednej dedine a aj rodičov a stále sme spolu.Dokonca s mojou maminou sme spolu aj niekolkokrát za deň a je to super veľmi nám pomáha.

cipsinka
8. júl 2009

miri tak to mate super,tak to ja zas by som az tak nechcela,ze mat ich az tak blizko clovek si musi byt aj trosku vzacny 😉 😉 😉 My ked prideme na SVK a odkupime domcek na ORave tak budeme tiez dost daleko od rodicov okolo tych 190 km,ale to je taka pohodicka za dve a pol hodky sme v LV to nam akurat vyhovuje 😉 😉 😉 😉 a ak by sa plany zmenili,ze by sme ostali v LV tak budeme tiez blizko 😉 😉 😉 a asi by sme kupili v LV byt a bolo by 😉 😉 😉

mirinka23
8. júl 2009

mne to tak vyhovuje, že sme tak blízko.
A vy chcete kúpiť dom na Orave a prečo práve tam?

cipsinka
8. júl 2009

miri ja odtial pochadzam a mam tam starych rodicov ktory maju krasny domcek a sme sa nejako vsetci zhodli,ze by sme tam relativne mohli ist my s drahym 😉 😉 😉 😉 Je to v meste,v centre je tam vsetko co clovek potrebuje ako dieta som tam obla stastna a viem si tam predstavit zit,vlastne som vzdy po tom tuzila 😵 😵 😵 😵

cipsinka
8. júl 2009

miri ak chces mam albumcek na modrej streche a tam je aj nas domcurik 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
8. júl 2009

My tam uz s drahym zijeme dva a pol roka to je vlastne nas domov ked sme na SVK 😉 😉 😉 😉

mirinka23
8. júl 2009

ako si to viem pozieť?

cipsinka
8. júl 2009

chod na modru strechu potom klikni na albumy podla autora tam si daj C (ako cipsinka)a ma najdes podla nicku CIPSINKA 😉 😉 😉 😉

cipsinka
8. júl 2009

a tie dvere co su v albume uz mame vymenene 😵 😵 😵 😵 ,minuly tyzden nam to prisli robit len ich mame tmave 😵 😵 😵 😵

ejusaaa
8. júl 2009

Ahojte,tak maly bol vonku v tom najvecsom dazdi,ale boli schovani 🙂 ,ale ze sa mu to pacilo 🙂 Prvykrat spapal liecik velmi pekne,ale ked citam tie vseliake vedlajsie ucinky,no tak dufam,ze ich nebude mat..Cipsi aj ja si to idem kuknut 🙂

mirip
8. júl 2009

ked doupratujem tak pofotím aj ja všetky izby a aj dvere a kúpelňu a hodím na modrú strechu aj ako to vypadalo predtým a aj ako teraz 😵

ejusaaa
8. júl 2009

Cipsiiiiiiiii kraaaaaaaaasne vsetko,potichu v dobrom zavidim 😉

cipsinka
8. júl 2009

ejuska dakujem 😵 😵 😵 aj my sme spokojniiii,keby je na mne vymenim iba okna a strechu a ostatne necham tak nech sa tradicia uchova 😵 😵 😵 😵 😵 .

a pusinku Tobiaskovi posielam,ze je taky sikovnucky,ze pekne spapal liecik mojenko malinke 😵 😵 😵 😵 😵

sweetangel20
8. júl 2009

dobrý večer 🙂

ejuša, tak konečne to máte dobré 🙂 🙂

sss... aj ja chodím k novákovej, tá je zlatá. nuž a sestrička... tá furt za niečo šomre, ale snažím sa to predýchavať 🙂 ale k tej acerole.. to odkiaľ máš, že sú to samé éčka? to je čistý prírodný vitamín C získavaný z tropickej čerešne. ak mi neveríš, skús si to vyhľadať na nete. ja to malému dávam a nemôžem povedať, že by mu to škodilo. tak neviem...

ejusaaa
9. júl 2009

Dobre ranko,este chrapkate?My dnes vynimocne hote uz o pol siestej,ale teraz zasa haja...dnes je peto na dennej,sestra pride,lebo mne je stale blbo..akurat sme sa s mamkou rano rozpravali,ze pockam par dni,ale ak to neprejde,vyziadam sa k inej neurologicke..takto to nejde..zajtra k nam pride ten liecitel 🙂 A vy ako?Dnes bude teploooooooooo 😝

jarula25
9. júl 2009

Dobre ranko.....mne maly este stale spiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😅 😅
dneska bude krase teplucko superrrrrrrrrr 😉

tinkaaa
9. júl 2009

dobré ráno
aj ja som tu,my sme spali tiež super.... ideme o chvíľu raňajkovať,teraz len vstávame 😀
idem umyť okná a poriadiť a super,že bude teplo......nahodím plavky a budem tak pobehovať po dvore a robiť šoky susedom 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝

jarula25
9. júl 2009

aj ja chcem vytiahnut plavky 😀 😀 😀 😀 😀

tinkaaa
9. júl 2009

moja však prídi k nám no problem- zajtra sa dá ak bude ok počasie 😉

eviiik
9. júl 2009

pekne ranko 🙂
veru dnes vyzera, ze bude krajsie ako vcera
ejuska super sprava, sa tesim, ze Tobinko ma dobre klbiky, jednu starost mozes hodit za hlavu, uz aby aj Tebe nejako pomohli, aby sa Ti ulavilo
tinka Ty si naozaj akcna, ze umyt okna, aj mne by sa zislo, ale neviem kedy sa k tomu dostaneme, ja mam prisny zakaz od family, tak bud pomoze manzel, co zvykne alebo ...
vcera som bola cvicit, a vtedy je mala riadne akcna, dava o sebe vediet 😀

jarula25
9. júl 2009

Tinka mne nemusis dvakrat vraviet... 😀 😀 😀
Eviik u nas umyva okna moj muz to ho bavi a mna to nesmierne tesiiiii 😅

tinkaaa
9. júl 2009

jasné jarul však dohoda je istá 😉

eviiik
9. júl 2009

no doteraz sme vacsinou umyvali stereo, aby sme to mali rychlo za sebou, ale ze by ho to bavilo, to nemozem povedat 😀

ejusaaa
9. júl 2009

Tinka,a ako dovolenkuje Peto,odddychuje? 🙂 Na poobede zas burky hlasia,u nas vcera aj krupy padali 😉 Hej Jarul aj dufam ze mi to uz prejde..baby nikto nic neviete o Martinke?Jedna mi vravela ze sa dvojicky na diedmy mesiac narodili? 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre