Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

maartinkaa
28. júl 2009

Ahojte baby, to co tu vidim, alebo nevidim, vy ste sa pohadali? Tak to je sila a to len koli kravine?

Miri, videla si mna ? Ja som v 30tt rodila a dvojicky-brucho skoro ziadne a aky boli velky 😀 😀

mirip
28. júl 2009

Ahoj, marti nevidela, ale čo už mne sa stále zdá že mám brucho rovnaké anavyše ani kilá nejdu takmer vobec hore, som zvedavá čo mi povie na ultrazvuku, aj ked z toho mám asi najvačšie obavy, lebo som bola naposledy u neho v 18týždni a teraz mám ísť až v 31, myslím si že to je dosť dlhá doba 🙄

maartinkaa
28. júl 2009

miri, neviem preco sa bojis, urcite ti braun sleduje ako ti rastie maternica, oni aj podla toho vedia ako dieta napreduje a ci netrpi nedostatkom vyzivi, ja som mala na dvojicky naozaj velmi male brucho a to boli o tyzden dopredu s velkostou tak sa neboj 😉

mirip
28. júl 2009

ved hej vždy ked sa vrta v.......... na poradni tak šmátrra aj po bruchu a minule aj počúval cez tem lievik či čo to je a malé ho koplo, no muselo to byť zaujímavé ako to počul cez tem lievik ale hned ho odtiahol..........inak včera sme stretli na polikinike tvoju maminu, naši čakali u pacherovej do pol jednej kým ich vobec vzala, no na nervy, hlavne že ja som im ráno o pol šiestej bola vzjať čísla.......ale ono asi sa tam aj protekčne berie, som maslela že tam vysedím už neviem čo, už aj sedieť mi bolo zle

maartinkaa
28. júl 2009

mama hovorila, ze ste tam boli a ze dobre vyzeras 😉

mirip
28. júl 2009

hej výborne, som akurát prišla za našimi nasratá ako pes, som bola na hematologii, po mesiaci a pol na kontrole a Dr. som ani nevidela, mi vzali krv a že počkajte si na recept a Dr. na mna zabudol tak som tam sedela hladná ako pes do destatej a už ked som zúrila lebo xyz ludí ma už predbehlo, tehotné čo šli k doktorke a nie k primarovi už dávno odišli tak som zaklopala aj ked sa tam nemá klopať že či sa mi oplatí čakať na ten recept alebo že či mám prísť preň inkedy a že prepáčte prímár na vás zabudol, ma tam skoro šlahlo od pol siedmej čakať do desiatej a potom ešte naši u Pacherky čakať no hrozný deň 🙄som doma potom zaspala ako drevo hned s príchodu

aadula
28. júl 2009

ahojte

martinka som si pozrela tvojich krááásavcov 😵 😵 ako sa im darí? ale asi pomaličky priberajú že? 🙂 🙂 chalani sa už iste nevedia dočkať kedy prídu domov 🙂

mirip myslím, že maťka má pravdu...doktor ti to iste sleduje a keby nebolo niečo v poriadku, tak potom by to iste riešil ..ja som bola zas ako slon..a ani to nie je bohvie čo 😝
a tiež som chodila na hematológiu kvôli železu...a tiež som bola naštvaná 😠už mi bolo od hladu až zle a že počkaj ..počkajte

desszi
28. júl 2009

Ahojky,
adulka IP,
bzuci lienocky su v albume, asi trosku tmava fotka, ale nie su to ziadne svaaaaby, su to lieeeeeenky 😀
Dnes bol pohodovy den, taky upratovaci, doobeda som este mala energiu, ale poobedie ma uz chytil spanok, jak dobre ze si moze clovek zdriemnut 😔

bzucinka2
28. júl 2009

ahojte desszi krasne su, fakt su nadherne, dobre si si ich nasla 🙂

mirip, mne sa zda brusko v poriadku, ved nemusis byt ako slon, ja som vraj mala tiez male, ale citila som sa strasne velika 😀

bzucinka2
28. júl 2009

ja som mala toho dnes akurat dost, maly vstal o 6,30 tak sme sa najedli a zacala som chystat obed, lebo o 9,30 ked som drobca ulozila som isla kadernicke, maly spal 2,5 hodky, zobudil sa ked som sa vratila, lebo som este varovala jej maleho kym nafarbi dalsiu pani, potom dokoncit obed a prisli nasi na obed, pokecali sme ulozila maleho na 1,5 hodky a ja som sa ulozila tiez, vstal isli sme von, doma okupat, najest napit a spat a teraz som uz tu 🙂

desszi
28. júl 2009

Diky bzuci, velmi sa im tesim, asi najviac z rodiny 😀 vidim ze ste mali taky klasicky den.
Idem kuk mirip na brusko....

desszi
28. júl 2009

mirip to brusko je uplne v poriadku, vobec sa nestrachuj.
inak mne tiez kazdy tvrdi ze vobec nevyzeram ze pomaly porodim, ale doktorka mi povedala ze vse je ako ma byt a vobec nevadi ked bude drobec mensi, aspon ho lahsie porodim. radsej nech rastie vonku.

desszi
28. júl 2009

Idem dievcence pred tv, vylozit nohy a relaxovat. pekny vecer vam vsetkym.

bzucinka2
29. júl 2009

dobre ranko vsetkym 🙂
desszi, no ale aj ty by si nam mala ukazat brusko, nech ta este vidime 2 v 1 🙂

bzucinka2
29. júl 2009

tak ja som dnes o 7,00 mala ist na krv, este vcera som o tom basnila a dnes som na to zabudla, maly vstal o 5 nieco, do 6,45 sa hral v postielke potom som ho vybrala, napapal sa, vykakal na zachode a ja som sadla za pc, len tak nahodou mrknem do kalendara a ze krv, to ste mali vidiet ako rychlo som sa obliekla a dala do poriadku a letela tam ale vsetko som stihla, este robili odbery 😀 😀 😀

luckai
29. júl 2009

aHOJTE KOčKY,
HLáSIM SA...AKO SA MáVATE? VIDíM žE TEHULKY Z TEPLA OPúCHAJú! nUž, VEĎ TO MáTE LEN ZA PáR...!

luckai
29. júl 2009

aHOJTE KOčKY,
HLáSIM SA...AKO SA MáVATE? VIDíM žE TEHULKY Z TEPLA OPúCHAJú! nUž, VEĎ TO MáTE LEN ZA PáR...!
My sa už definitívne trápime so zúbkami, do teraz som si nebola cekom istá, ale je to tak. máme aj tiehomeopatiká, aj gélik, ale si myslím že nič nezaberá, asi to bude treba len odtrpieť 😒 - večery sú najhoršie! Teploty našťastie nemáme 😉

luckai
29. júl 2009

to sa mi tam ako podarilo napísať 2x??? 😅

desszi
29. júl 2009

Ahojte,
bzuci ty si to rano urobila zamerne, aby si sa udrziavala vo forme, ze ano? 😀 😉 Slubujem cez vikend odfotime brusisko a dame do albumu, moj domaci fotograf je totiz teraz vyvaleny pred tv, mal narocny den, tak relaxuje 😎
Zajtra mame poradnu, som zvedava, co nove. Predvcerom drobec prvykrat vystrcil, ja vam ani neviem co, rucku, nozku, alebo cosi ine? 😕 😵 len sa mi taky pupak zacal zrazu vyduvat na boku a cakala som dokedy to vydrzim. Ale potom sa stiahol 🙂
Maminky je tu niekto v takej situacii ako ja s Petom? Nie sme zobrati, ale zijeme spolu? Potrebovala by som v comsi poradit.

desszi
29. júl 2009

Oj Lucka, takze zubky, to je neprijemne, ale musi to byt, este stastie ze Romanka nema teploty.

bzucinka2
29. júl 2009

no poobede ked kamoska odisla sme isli k nasim zavarali sme nektarinky, robili pretlak a slivkove gule, maleho som tam poobede ulozila spat po 2,5 hodke vstal s placom a ked ho mm doniesol dole, tak mal ledva otvorene ocka a celu tvaricku opuchnutu a cervenu, tak som zbalila caky paky a letela domov, volala som aj dokine, poradila co som si myslela ze mu dat, tak sme nasadili fenistil, opthalmo hvapky a krem, ale po 2 hodinach som nevidela zmenu, tak sme osli radsej na pohotovost, nie ze sa mi v noci zadusi opuchom, tam mu pichli este diazepam a vraj na nieco alergia, nieco ho mohlo stipnut zjest, ale stipanec nevidiet a jedol vsetko co uz aj predtym, takze cakam do rana a ked to neustupi letime k dokine 😒 chudatko uplne mu hori tvaricka a studeny obklad nechce 😒

desszi, jasne ze zamerne, ved to som mala rannu rychlo chodzu 🙂 a daj info co nove s malym vystrkovackom 😀

lucka skus potriet dasienka trolinkou masla, vraj to zazracne pomaha, ale ja som neskussala, len teraz som to niekde citala 🙂 a drime palceky nech sa rychlo prerezu 🙂

desszi
29. júl 2009

Boze bzuci, co to ma Alexik? A zabera uz ten diazepam? Ja si myslim ze ho najskor cosi stiplo, nejaka hnusoba, mna raz na chate stipol taky malinky cierny chrobak do nohy, a cele stehno mi navrelo, ale nepoviem ti co to bolo.

luckai
29. júl 2009

Juj Bzuci, chudáčik Alexík...vim ako mu je, ja som to traz mala, v noci som sa zobudila a sestra so mnou letela na pohotovosť, som mala tvár ako keby som mala o 30 kg viac! a ani injekcia nezabrala, museli mi dať druhú... a aj oči som mávala pravoidelne z ničoho nič do rána. chúďatko, len keby ste prišli na to že z čoho to má, lebo ja do teraz neviem
Desszi! no, to je super, možno to vystrukuje rožky 😀 😀 😀

luckai
29. júl 2009

Nom, dnes som dávala tie homeopatiká na zúbky podstivejšie a nebol to taký hrozný večer, malá sa po kúpaní usmievala celý večer, aj keď zaspala až teraz...tak som zvedavá, uvidíme kao bude zajtra 😅

bzucinka2
29. júl 2009

desszi, lucka dakujeme 🙂 neviem z coho to mal je mozne ze ho nieco ustiplo, ale muselo to byt nieco malinke, lebo nevidiet stipanec, takze ja si myslim, ze to bude take nieco mrchve, hnusoba jedna 😠 zatial ma stale horuce licka, prave sme mu boli dat studene obklady a este netriet gelikom , trosku sa pomrvil a spinka dalej, jaaaj ale celu noc sa budem bat, aby sa mu nic nestalo ☹
lucka a skus aj tie homeopaticke cipky 🙂

bru noc babenky idem do hajan 🙂

bzucinka2
30. júl 2009

ahojte, to tu uz fakt nikto nechodi a pisem si stale sama? 🙄

aadula
30. júl 2009

ahojte,

bzučinka čítam, že Alexko mal alergickú reakciu? a je to lepšie?

my sme mali hroznú noc, malý chytal úplne histerické záchvaty plaču, už nevieme čo s ním...potom chce byť len manželovi na rukách a on chudáčik o 5.tej vstával do práce, nespal skoro nič.. my sme si teraz schrupli s malým, už je o niečo lepší, chcem s ním ísť do piesku, ale až tak okolo pol siedmej.

bzucinka2
30. júl 2009

ahoj adulka, je lepsie, tvaricku uz nema taku cervenu, ocka odpuchaju, ale okolo ociek ma este vyzera ako keby mal monokly a teraz sa mu vyhodilo aj na rucickach ale na vsetko mame lieciky, tak snad to bolo len od ustipnutia, inak ak sa to zopakuje ideme k alergologicke, ale to snad nebude treba 😒
my sme boli tiez trosku vonku, chceli sme ist na to nove ihrisko pri rozkvete, ale zistila som, ze tam cely den prazi slnko, takze sme sa otocili a isli spat a hrali sa na ihrisku pri nas 🙂 a teraz uz spinkame 🙂

desszi
30. júl 2009

Ahojte maminky,
no dnes tu ako sa vravi zdochol pes, ale niektroe dni su lepsie, ine horsie. Bzuci asi mas pocit ze trpis samomluvou,nie? 😀 Ked si tu tak pises sama sebe. Super ze Alexko odpucha, aspon ze tak, drobinko krasny, snad aj tie monokliky do zajtra zmiznu.
No mi mame za sebou poradnu. Tak situace je nasledovna: vse ok, krcok makne, vyzera to na bezproblemovy porod (rychlo odklopeme) a veru mozno uz aj na buduci tyzden 😕 😅 Ale neva aspon to budeme mat za sebou. Ja inak mam taky citak, blizi sa spln a vtedy vraj zeny viac rodia....no uvidime, ci rozsirime statistiky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre