Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

mirip
11. okt 2009

vy nie len sa pýtate či som ešte tu na koni, ale uznaj ked ti niekto dvakrát za deň volá alebo píše sms tak to je už na nervy a takto to robí, svokra, brat, sesternica jedna druhá tretia......tak to mám 8 telefonátov alebo smsm za deň a ešte na ulici ked niekoho´stretnem...................a tie otázky ty si ešte celá? atd. Ved vidia nie tak načo blbé otázky ved ked sa narodí tak ho nebudem schovávať a aj sa dozvedia aj budú vidieť....... 😀 😀 😀

mirip
11. okt 2009

ok idem pozerať anheliku potom sem mrknem ak niečo popíšete 😵

mirip
11. okt 2009

angeliku som myslela 😀 😀 😀

janadureckova
11. okt 2009

Luckai kráááásne fotečky, malá je krásna buchtička a veľmi aj fotogenická 🙂
Aj ja som zopár foto pridala 🙂
A čo inak všetky robíte? Spinkáte, keď je takéto počasie? A dúfam, že už zalomilo aj teba Bzuci 🙂

bzucinka2
11. okt 2009

jani, kristinka je ako babika hlavne ked spinka 🙂

mirip
11. okt 2009

haloooooooooo kde ste všetky? 😵

ejusaaa
11. okt 2009

My uspavame,nie a nie zaspat 😝

bzucinka2
11. okt 2009

ja tuuuuu 😀

aadula
11. okt 2009

ahojte

lucka malá je kráááásna 🙂 sa mi vidí, že na hodoch som ťa videla... 😉 mm je z kľačian

bzučinka, ako sa ti spinkalo túto noc? bolo to lepšie?

janka aj tvoja malá je zlatunká 😵

janadureckova
12. okt 2009

Dobré ránko 🙂
no ako ste sa všetky vyspali? Bzuci už je to spánkom lepšie? My sme spali pekne, hore bola Kristínka každé tri hodinky a teraz ju počasie zas uspáva 🙂
Miri už len jednu noc a hajde pre malú do pôrodnice 🙂 ak tam už nie si 🙂
a ďakujeme za pochvaly 🙂

bzucinka2
12. okt 2009

ahjte, tak vecer som isla spat az o 23,00 a spalo sa mi celkom fajn, ani maleho som nepocula mrnknut, az mm mi vravel, ze ho bol pozriet 😉 a dakujem za opytanie, ste zlate ze na mna myslite 🙂
ale toto pocasie hroza 😝

janadureckova
12. okt 2009

Baby a kde je naša Mirip?????? Bzuci nemáš o nej správy??

mirip
12. okt 2009

Ahojte, nie nie som, stále sme doma, síce maličké sa riadne do rána hmýrilo ale nič, občas kde tu pichne ked sa vrtí a to je všetko, tak sa pomaly chystám na zajtra, len dúfam že ma Dr. nenechá len tak a niečo sa bude už zajtra diať aj kvoli tomu si to myslím aby som nerodila na jarmok ked budú všetci utekať domov tak ako aj doktori

bzucinka2
12. okt 2009

dobru chut vsetkym 🙂 ja este cakam na mm a potom sa najeme, maly spi a my sme boli v tomto lejaku na prechadzku az jedno kolecko okolo cinziaku a pravdaze maly musel do kazdej mlaky stupit, tak sme prisli domov mokry az po pancusky, ale hlavne ze sa malemu pacilo 😀
mirip, zajtra je to tu neboj 🙂

mirip
12. okt 2009

som zvedavá bzuči či sa už zajtra bude niečo diať alebo ešte si tam pár dní len tak pobudnem 🙄 ale už teraz som znechutená že je človek tak dlho v nemocke, naposledy ked som bola tak som ku všetkému dostávala tarhoňu a nenávidím ju a teraz mi dajú od začiatku určite ešte dietu tak sa možem tešiť zase na tarhoňu, ešteže ma zásobí vždy matka jedlom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirip
12. okt 2009

som akurát písala evke, že oni už pojdu pomaly domov a my ešte len tam 🤐

mirip
12. okt 2009

akurát písala že už začali pomaly dnes papať 😵 😵 😵 😵 a zajtra možno pojdu domov 😉

ejusaaa
12. okt 2009

Ahojte,Bzuci aj my v tom najvecsom lejaku sme boli na prechadzke,ale maly obisiel na sucho,len my namokro 😀 ,ale museli sme ist,lebo my prisla upomienka ze som neuhradila fa a pritom uhradila 😠 Heeeeeeej tak evka nam uz domkov pojde,neboj Mirip aj tebe to tam ubehne,a to jedlo,no to som tam ani ja nejedla,ani raz,to sa skratka neda 😝 ,len ranajky,suche rozky 😀 ,ale ked tam boli romky,tie si pochutnaaaaaaaaaavali na vsetkom 😀

ejusaaa
12. okt 2009

Na kolky den by to bolo ze idu domkov?Dako stracam prehlad 😀

mirip
12. okt 2009

neviem ejus, či po porode ak sa deň porodu neráta na piaty aleb štvrtý ale my sme ešte doma a to mi dnes xyz ludí písalo že ako pekne mám napísano v pase že dnes sa nám narodí dievčatko

ejusaaa
12. okt 2009

Haloooooooo kde ste kto?Vy ako chodite von oblecene,uz sa nosia zimne bundy a cizmy? 😲

mirip
12. okt 2009

sláááááááááááva konečne tu nie som sama 😅
ejus ja som videla pár takých čo boli v kožákoch, och, no to ja aj na zajtra ked pojdem na príjem beriem len celé topánky, dlhý rukáv a na to dlhý sveter, ved by ma vo vetrovke kleplo 😝

mirip
12. okt 2009

ozaj baby a ako je to z nadštandardkou? mne je to jedno ale mangel na nej trvá 🙄

ejusaaa
12. okt 2009

Mirip ja som strsne chcela nadstandartku,ale podla mna nebudes mat stastie na nu,vzdy je plny,su tri,jedna kde s tebou moze byt manzel aj cez noc a na tych druhych len cez den..tak Ty sa nam uz zajtraaaaaaa neozveeeeeees 😔 Ale tesime sa,ved zajtra asi bude Bianka na svete,aky je to pocit? 😉

mirip
12. okt 2009

neviem mne až zajtra povie či sa ide s vyvolávačkou alebo sa bude ešte čakať, len to mi Dr. povedal že ked neporodím skor tak sa stretneme najneskor v utorok

mirip
12. okt 2009

ja viem že na nadštadardky ked sa ide rodiť normálne nie je šťastie iné je to ked je cisarák plánovaný to sa dá aj dopredu zajednať, a na normálnych klasických izbách je kolko báb v jednej, ja len dúfam že nebudem mať štastie na tmavopleť, stačilo ked som bola na laparoskopii, bola so mnou nie len na izbe a chrápala ako stará píla al e bola aj na jiske a tam to bolo hrozné lten smrad a ten krik ako ju všetko bolí no horza 🙄

ejusaaa
12. okt 2009

Ja som bola na takej kde sme len dve boli,potom su kde su tri..no ja som nastastie super babu mala,ale ked sme sa postretavali v jedalnach tak dost tych tmavych tam bolo 😝

mirip
12. okt 2009

no bože tak sa mám na čo tešiť 😒

ejusaaa
12. okt 2009

ale ty to mozes mat uuuuuuplne inak 😉

mirip
12. okt 2009

ja viem ale mohli by to robiť tak ako v iných porodniciach, čierne spolu a biele spolu 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre