Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

bzucinka2
13. okt 2009

luci tak dormeo, no kamoska ich mala tiez objednane, ale nakoniec ma uplne ine tiez kvalitne a hlavne aj lacnejsie, ale snad u vas problem nebude 🙂

bzucinka2
13. okt 2009

mirip sa zatial neozvala? 😨

luckai
13. okt 2009

Adul, no ja som tiež do Kľačian len privydatá, takže asi nepoznám...ale mm ťa pozná!

Bzuči: a prezraď aké má kamoška matrace? ja som si vybrala Dormeo comfort, jeden za 160€ a 12 ročná záruka, super tvrdosť (hľadala som niečo tvrdšie). Také ako materasso (Slovenské) alebo kadejaké rakúske matrace boli všetko len okolo 2-3 roky záruka a aj dvojnásobné ceny. Tak poraď, ešte môžem zmeniť názor 😅

Nevieme teda ešte nič o Mirip?

desszi
13. okt 2009

ahojky,
uz sme spat v LV, prisli sme o siestej, Dadusko okupkany, napapany, uz spinka, trosku som sa bala ci si neodvykol za tych 5 dni u mamy, lebo tam sme spali v obyvacke a televizor isiel kym sme si my dospelaci nelahli spat a hoci on spinkal v postielke, mohol si zvyknut na pozadie a ruch. Ale nastastie zaspinkal rychlo 🙂
co je s mirip? Uz viete nieco?
Bzuci este nemas papier - cierne na bielom? 😉
lucka mi mame materraso matrace, sme spokojny, zaruka na ne je 7 rokov ak dobre pamatam papier - ten nas druh tusim Bellavita nas stal okolo 5000 Sk/ks este vtedy, ale to preto ze sme mali nestandardne rozmery (na dlzku aj na sirku vacsie), ale mamin matrac s pamatovou penou stal az desinu.

bzucinka2
14. okt 2009

Takze citujem:
volam sa bianca, narodila som sa 13.10.o 22,5O s mierami 3800g a 52 cm. MAMU SOM TRAPILAOD 15,00, ale nakoniec som tu a mama s ockom su velmi stastni 🙂

ja si myslim, ze nejde ani tak o zaruku, ved po tolkych rokoch ho uz aj tak nebudes reklamovat 🙂 a boli tusim materraso, netusim aku mali zaruku, aj my ho mame a som s nim velmi spokojna 🙂 aj cenovo aj kvalitou 🙂 s dormeom mala slavka problem s dodanim 😒 tak ale ved je to na vas samozrejme 🙂
desszi super, z 🙂 dadko si neodvykol a ja idem dnes k dokimu tak budem mudrejsia 🙂

bzucinka2
14. okt 2009

a inak som zabudla dobre ranko 🙂

bzucinka2
14. okt 2009

oprava, kamoske sme kupovali a aj nam do detskej izby matrace vegas 🙂

janadureckova
14. okt 2009

Gratulujeeeeeeem 🙂 želám veľa veľa veľa zdravíčka 🙂)) Krásne miera má Bianka 🙂
takže bábätká sú už vonku a zostáva nám tu tehuľka bzucinka 🙂)) ozaj bzuci dnes ideš k doktorovi?

ejusaaa
14. okt 2009

Ahojte,aj ja som akurat teraz pisala Mirip ze vsetko najlepsieeeeeeeeeeeea gartulujemeeeeeeeeeeeeeeee 🙂 Aky vetrisko,dnes zasa nic z prechadzky...kolkokrat sa vam v noci deti budia?tuto noc 4 krat 😲

desszi
14. okt 2009

gratulujeeeeem!!!!!! super, takze zacneme druhe kolo? 🙂 😉 bzuci je asi prva 😀 ja vsak este urcite chvilu pockam 😀
ejka mozno aj kvoli vetru sa budil,aj u nas to piska a buchoce, nas Dadko bol tiez nekludny, ale zobudil sa len na papanie

ejusaaa
14. okt 2009

Ja sa nepridam do druheho kola 😀

ejusaaa
14. okt 2009

Deni a nemali ste byt u vasich az do konca tyzdna,nie tak si vravela? 🙂

mirka1986
14. okt 2009

Ejka a ako casto sa ti budi? my sme tiez mali tento problem, trval 9 mesiacov a keby sme malej nenasadili "tvrdy rezim", tak isto by sa budila aj dnes este

luckai
14. okt 2009

Ahojte kočky,
Mirip - sper! Gratulujeme, takže ďalšia dievka medzi nami 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ďakujem za rady okolo matracov, ja som tie materaso pozerala a tie ktoré som si vybrala boli drahé!!! No uvidíme, zato som bola Dormeo objednať v Nr, lebo mi povedali že cez net to trvá dlhšie, niektorí aj zručšili objednávky a objednali potom cez predajňu. Cca 4 týždne, tak ako Materasso. Fu, aj tie Vegas sú riadne pálky...no nechám to teraz už tak, máme potom 30 dní na skúšanie a uvidíme! Zvažovala som aj Ikeácke matrace, tam je až 15 rokov záruka, ale neviem sa tam teraz dostať... 😖

No druhé kolo? Deni, to by bolo fakt asi priskoro, že? 😕 Aj keď sja som sa už raz poplašila, či náhodou nie som v tom...😝

luckai
14. okt 2009

Ejuš, my sme tiež museli tvrdý režim, lebo v noci sa mi po kojení aj po pol hodine znovu robudil a to som už vedela že to hladm nebude...takže som ju na striedačka do 2 a od 2) s mužíkom len brávali v noci na ruky, prípadne trošku vodičk dali a zo začiatku bol krik, ale potom si zvykla a teraz aj keď sa zobudí, už cecok nehľadá, väčšinou k nej ani nevstanem a sama zase zaspí,. dávam jej v novci už len raz okolo 4-5, by spokojne desinkala do rána. ale je to všetko v tej knižke čo bzuči odporučila Každé dieťa sa vie naučiť spať, nie je hrubá a pri príkladoch aké mali ľudia problémy s deťmi sa určite nájdete aj niekoľko krát (ako aj my) 😀 vyskúšajte, chcce to ale fakt odhodlanie ...výsledok je však zaručený

luckai
14. okt 2009

sorry že píšem ako hotentót 😀

bzucinka2
14. okt 2009

ahojte, tak som doma, podla UZV som len 5,5 tt, takze o 2tt ma caka kontrola, ci tam bude vidiet viac ako dnes ☹ tak to budu dlhe 2tt ☹

eviiik
14. okt 2009

ahojte dievcata,
hlasim sa z domu, vcera nas pustili sme stastne ako blcha, ked budem mat trochu casu popisem viac, aj ohladom porodu a hodim aj nejake foto. Nasa mala je riadny vlasacik, neviem sa na nu vynadivat.
Sice sme v jednom kolobehu, a trochu unavbeni, ale stoji to za ten maly zazrak. Snazim sa co najviac oddychovat, ako sa len da, aby bolo mliecka dostatok.
Bzuci postrehla som len poslednych par riadkov, budem na Teba, Vas mysliet, budu to dlhe 2 tyzdne, ale treba mysliet pozitivne.
Dnes sme boli u dr. a babule dakujem, prvy dojem sme mali velmi dobry 🙂

desszi
14. okt 2009

bzuci hlavu hore, bude to dobre, o dva tyzdne tam bude krasna fazulka, neboj moja 🙂 hlavne oddychovat a mysliet pozitivne, ale co ti tu ja radim, ved ty si ostrielana 🙂
ejka sli sme k mamine len na 5 dni 🙂 preslo to ako voda
dnes je zase na figu pocasie, Dadusovi som aj ciapku dala, lebo tu mame zimu
lucka my ti rozumieme aj v hotentotcine 😉 inak ja si mysliim ze radsej dormeo ako ikea, dobre si si vybrala, tie matrace su uz overene. Ako to ze az za styri tyzdne ich budu mat? Nedodavaju ich do 24 hodin?
evik ahoooj, tak uz ste domka, tak si pekne zvykajte a uz sa tesime na fotecky 🙂

janadureckova
14. okt 2009

Ahojte 🙂
vítam Evik doma, tak len pekne oddychuj toľko koľko sa len dá 🙂 nech má maličká dobré mamičkine mliečko 🙂 a budeme radi, keď nám potom aj nejaké foto ukážeš 🙂 a že je to krásny pocit mať bábenko vedľa seba? 🙂
bzuci neboj hlavu hore, však si mohla otehotnieť na konci cyklu a preto je bábo menšie 🙂
Desszi a chodíš v takomto počasí s malým vonku? Ja som včera bola, ale dnes som radšej nešla.

aadula
14. okt 2009

ahojte 🙂

mirip gratulujem a prajem vám nech ste zdravučkí 😵

evka 😵 vitaj doma, sa teším na fotky na krásnu bábiku Lucku 😉

deszi, tak ste prišli od maminy do severného pólu Levice 😝

kočky ja ešte nemám pre malého kúpenú zimnú vetrovku, normálne ľutujem, že som mu nekúpila aspoň nejakú lacnejšiu cez mmb...som čakala...a teraz ho obliekam ako cibuľu ...kopec vrstiev a vestička...sa bojím aby mi neprechladol...

bzučinka... iste bude o 2 t. všetko ok 😉

ejusaaa
14. okt 2009

Ahojte,vitaj Eviiiiiiiiiiiiiiik 🙂 My sme tiez radsej nesli dnes von,ale malemu som vybehla kupit krasnu ciapocku,my sme uz zaodeti,ma aj bundu acizmy,este dake oteplene gate neviem zohnat..neviem kto sa to pytal ale budi sa maly 3 alebo 4 krat v noci,troska potiahne mlieka,bud zaspi hned a potom j eohodinu hore alebo vypije eje hore o take tri,mozno je to len take obdobie...Bzuci,drzime palce 🙂 Snad v piatok sa ma trochu vietor utisit...

mirka1986
14. okt 2009

ejka, ja som sa pytala. my sme presne toto iste zazili... ale ako radi lucka, my sme tiez postupovali podla tej knizky a na treti den uz vobec neplakala, ked sme ju polozili do postielky a odvtedy, este sa stane, ze sa zobudi, ale uz iba jedenkrat a väcsinou prespi do rana

Evka, uzivaj si prve dni s babätkom 🙂 lebo ani si neuvedomis ako rychlo ti vyrasta

a bzuci, neboj, vsetko bude ok 😉

bzucinka2
14. okt 2009

dakujemm babulky a eviik ahoj, som rada, ze ste v poriadku doma, tak ste sa ozaj s mirip obisli, zrejme si jej uvolnila postel, lebo vraj nemali volne a museli ju dat na jisku 🙂

ejusaaa
14. okt 2009

Dobruuuuuuuuuuuuuuuuu noc 🙂

desszi
15. okt 2009

dobre rano,
tak ten vietor je nieco strasne. vcera som sla do kauflandu nakupit, normalne zimny ohoz som mala - rukavice, ciapka, rolak, vetrovka, brrrr 😝
no teda mirip bola na jiske? nie moc prijemne prostredie pre maminku....ale asi zmena pocasia sposobila, ze sa to zase rozrodilo, ja ked som rodila, tiez sa prudko ochladilo a mne sa usla uz posledna postel, novozamcanky sa vtedy rozhodli vsetky rodit 😀
janka ja teraz nechodim s malym von, je velmi zima, fuka, a ani mne sa nechce 😅
ja vlastne ani neviem ako by som ho mala obliect 😕 kolko vrstiev? uz by som ho mohla dat do fusaku?

janadureckova
15. okt 2009

Dobré ránko 🙂 tak v levickej pôrodnici sa rodí jedna radosť 🙂 ja keď som rodila začiatkom septembra už vtedy vraveli, že majú od začiatku roka nejakých 690 pôrodov 🙂
Ja som včera s malou vonku nebola, a aj dnes normálne sneh u nás poletuje. No keby prestalo pôjdeme vonku, lebo však teraz už veľmi iné počasie nebude a treba aj von chodiť. V LV je aké počasie?

bzucinka2
15. okt 2009

ahojte, janka pred chvilkou prsalo, teraz vyzera byt bezvetie, ale kosa riadna, ja dnes tiez asi nos nevystrcim i ked malemu je uz dost dlho doma, ale keby aspon tak nefucalo urcite pojdeme von, bohuzial prisla riadna kosa a asi uz teplejsie ani nebude 😝

luckai
15. okt 2009

ahojte,
no to je počasie,my už chcem ísť von.
Bola som teraz u zubárky a bol tam primátor Levíc qaj karol Mindák s kameramano, tak niečo natáčali na riaditeľstve a potom keď vyšiel primátor tak sa pýtal jeného lekára č im je zima. Takže bude asi reportáž o tom žesa ešte nekúri v nemocnici. A ako na pôrodnici? Eviiik? nebola zima?

ulinka221
15. okt 2009

ahojte baby, v pondelok nastupujem do nemocnice a v utorok cisarskym, kedze maly sa za poslednych 6 tyzdnov vobec neotocil. To vazne nekuria este v nemocnici? Nebodaj mam pribalit elektricky ohrievac? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre