Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

janadureckova
22. jan 2010

Ahojte a dobré ránko 🙂
tak my sme mali celkom fajn noc, klop klop, malá sa síce dosť často budila, ale priznám sa, ja som si popri kojení aj zdriemla 🙂 Už sme hore od 6.15, ale teraz zaspinkala zas, a tááák si popri zaspávaní zas spievala 😀
Eviiik tak to si mala kovbojku, ešteže svokor je šikulo 🙂 a díky za kompliment, dobre sa to počúva 🙂
A ináč tá tvoja dokina nejako často tam nie je.... čo má tak často dovolenku? A rotavírusy by ste mali v pohode ešte stihnúť neboj, však treba dať dve vakcíny do 6 mesiacov, takže na konci štvrtého jednu a na konci piateho druhú.
My sme boli včera v LV, bola som si pre papiere čo musím ešte obehať kvôli rodičovskému a zvýšenému rodičovskému. V utorok by som chcela behnúť do roboty podpísať papiere nech mi zas urobia ročné zúčtovanie, a uvidím možno vezmem aj malú ukázať 🙂
Mirka a ako Bianka? DObre papala večer?
Bambulka tak ty máš doma pekný babinec 🙂 A už ste aj riadne zubatí 🙂 Nám tie prvé nie a nie vykuknúť.

ejusaaa
22. jan 2010

Ahojte,este raz vdaka za vsetky gratulacie 🙂 Toto bola len predoslava,ale ajtak toooooolko darcekov dostal,aaj sa tesil,len som ho nahnevala,chcela som mu dat tu narodeninovu ciapocku,tu papierovu a on sa mykol a strelila mu gumicka do ocka 😔 ,tak potom mal taku pol hodinu zlu naladu,ale potom dobre,chcel ochutnat zo vsetkeho co bolo na stole,ale uz bol unaveny,tak az dneska sa poriadne zacal hrat s hrackami co dostal 🙂 Dnes idem aj pre tie fotky,dufam ze budu dobre,to bude ako prekvapenie rozdavat gratulantom v nedelu 😉 Noc pre mna dobra,ani som nevedela kedy papal,vstaval muz,ja som spala ako drevo a on chudak o piatej do roboty,no co uz 😉 teraz tu mam sestru do druhej,tak si schrupnem,lebo ma taaaaaaaaaaaaak boli hlava,dnes nepojdeme asi von,ale zajtra uz ano 🙂

mata.i
22. jan 2010

Ahojte,

no ja takto makam popri Matkovi🙂 Sef mi to navrhol, ze ci nechcem nadalej pracovat, lebo ak by som to odmietla tak by mi to uz asi po materskej nedal spat. Matko obcas musi absolvovat vsetky navstevy Danoveho uradu,aj poistovni so mnou, tak si z toho obcas robime srandu. Ale vacsinou sa snazim robit pracu vtedy ked on spinka, nechcem aby to bolo na jeho ukor. Takze niektore domace prace su pre mna tabu, zehlenie nestiham vobec 🙂
Matko sa ma dobre, v pondelok nas caka ockovanie, som zvedava. Pri prvom mal mierne zvysenu teplotu. Ja som trosku ochorela,lebo sme sa boli s nim kupat v Moravciach, tak sa bojim aby to odomna nedostal.Ale zrejme tym ze len kojim, tak ma lepsiu imunitu ako keby mal UM.
No a tiez ho uz prenasledujú zubky, tak som mu kupila pastu DOLOGEL a tym mu natieram dasienka kazdy vecer.

mirip
22. jan 2010

Ahojte hej Bianka papala dobre večer mi papala o 14,30 málo a o 16tej zalomila a spala potom som ju o 17,30 vzala s postielky a síce sa trebrala ale mala zavreté oči a stiahla 100so zavretými očami a ked dojedla si otvorila a odgrgla a začala kecať potom po kúpaní o 19tej stiahla ešte 150 a spala až do 5tej ráno s tým že si jej párkrát dala cumel v noci lebo so zavretými očami ho ústočkami hladala a vzdychala aôlebo fnukala ani to neviem definovať ale ekd som jej ho podala k ústam tak sa zo sna usmiala spoza cumla a si blažene vzdychla a spala dlej a ráno stiahla 180 a potom o 9,30 zase 160 tak uvidíme kolko zje dalej teraz by mala papať okolo 13tej aj ked bude spať tak ju asi zobudím tak ako včera lebo už beztak jedno jedenie okolo tej 2hej v noci preskočila a zase spapáme málo a tiež sme od predvčera nekakali

bzucinka2
22. jan 2010

ahojte, bambulka dakujem aspon nejaka utecha 😀 😀 😀
ejuska, super, ze oslava dopadla nakoniec dobre a ze sa tobi tesil z darcekov 😉 ako to leti, este len teraz bol babatko a uz je z neho rocny chlap 😉 a nech hlavka neboli, posielame cmuk 😉a cakame na foto 🙂
mirip, super, ze to nebolo nic vazne a zacina zase pekne papkat 😉

ejusaaa
22. jan 2010

Bzuci,ale aj Tebe to riadne ubieha,ze 2O tt 😉 a uz mate nejake tipy na meno?ci to bude pre nas prekvapko?Akde je nasa Deszi? 🙂

ejusaaa
22. jan 2010

Uz ani neviem ci som pisala ze sme mu odstrihli ofinku,koooooonecne nenosime doma vrkoc fontankovy 😀

bzucinka2
22. jan 2010

ejus 😀 mena nejake uz mame v uzsom vybere, ale neprezradime, lebo baby z inej temy tipuju 😀

eviiik
22. jan 2010

ahojte, tak my uz davno buvinkame, dnes bola uspavanie celkom rychle, a aj cez den spala pekne sama vo velkej posteli, co je uspech, lebo ona casto spinkala na mne, lebo sa casto zo spanku strhavala, a tak som ju hned utriasla, ale uz sa ju snazim oducat, dufam, ze to pojde aspon tak dobre, ako dnes
Ejuska super, ze ste pekne pooslavovali, a nech sa vydari aj vikendova oslava
Bzuci veru, aj Tebe tie tyzdne ubiehaju, a daj mena do IP, som zvedava 😝
Mirka super, ze sa papanie upravilo, a nelakaj sa Bianka vie najlepsie kolko ma papat, a ked pribera, a je spokojna 🙂

desszi
22. jan 2010

ahojky, tu som, Daduso konecne zaspinkal, mal brucha bôle, tak sme robili vsetko mozne i nemozne, az nam nakoniec uspesne zamoril spalnu a vsetci sme boli stastni 😀
Dnes musel byt strasne blby tlak, ja som bola ako mechom udreta, Daduso umrncany, ale nejako sme to zvladli, dokonca som vyzehlila 4 varky 😝 aspon mam nejaky den-dva pokoj 😀 jedno stastie, ze celkom rada zehlim.
Mirka vidim, ze Bianky rada papa 🙂
Ejus aj my sme zvedavi na foto 😉 a chudacik Tobinko, ta gumicka musela byt bolestiva ☹
Bzuci a to akoze sa baby hadam aj stavili, ktora uhadne?

aadula
22. jan 2010

ahojte,

bzučiknka, super, gratulujeme 🙂 aspoň sa budú pekne spolu hrať...a do tretice to môže byť dievčatko 😉

ejuška...Tobiaskovi prajem všetúúúčko najlepšie k jednému rôčku 🙂 nech je zdravučký hlavne.

maťka, určite to máš perné .... ja som končila školu keď sa mi malý narodil...som ho raz zobrala so sebou na skúšku..nemala som ho kam dať...tak mi ho nejaké študentky strážili 😀 ...tiež to bola sranda... 😀
a skoré uzdravenie ti prajem.... Inak k tomu kojeniu..asi to tak bude..že majú deti lepšiu imunitu...keď mi mal malý tuším 4 mesiace..tak sme všetci doma chytili nejakú virózu..vracali sme ..teplotovali..a malému nebolo nič 🙂 ani kiahne nechytil od Paťky 😅 ...teraz už skoro rok necucká...a ako chodí do jasličiek..veru je častejšie choručký

evka...poznámto...aj Samino rád spával na nás..a veru niekedy ešte aj teraz 😝

eviiik
23. jan 2010

ahojte babule kde ste stratene 😅
my sme dnes sami, ocko je na zabijacke, ale celkom sme to zvladli zatial, mala taha nejako dlhsie, prisli sme z vychadzky a este spinka na chodbe 🙂 vonku bola dost kosa, ale som sa naobliekala
ejuska oslavujete, sme zvedave na fotky 🙂
adulka tak to nezavidim to spanie Samka na Vas este aj teraz, aj ked je to len obcas, ved mne uz teraz Lucka tlaci hrudny kos a tazko sa mi dycha, tak ako to zvladate Vy?
Denka Ty si sikulka, aj mne sa tak kopi pradlo, a ani ja nemam problem so zehlenim, len postelnu bielizen nerada zehlim, a ja to robim po veceroch ked Lucka spi, raz varim raz zehlim, a tak
pekny vikend Vam prajem, uzite si ho s detickami a polovickami 😵

desszi
23. jan 2010

Tak dnes bol den blbec - Dadusko cely den mrncal,plakal,chcel byt na rukach a len so mnou, s Petom len tak, ze museli ist vsade za mnou, aby ma Dadko videl....no hruuuuza. Moje nervy v kybli, sa mi chce plakat ☹
Dnes som navyse vyskusala jeden novy tvarohovy kolacik, ale vobec mi nechuti a pritom recept znel tak fajn - len sa tam pouziva spaldova muka a mne tie zdrave veci zda sa akosi nesadnu. Nastastie Petkovi to chuti, tak neskonci v kosi. Ale recept tam uz poputoval, skoncila som so zavadzanim racio sladkosti.
Idem citat, pa a pekny vecer.

mirip
23. jan 2010

Ahojte, tak aj ked mám hlavu v smútku z nožičiek a sa bojím že nám budú naťahovať nohy a dávať do tých remenov predsalen jedno pekné sa nám stalo malá s a v pohode otáča celá zboka na bok aj ked je zabalená naširoko a rozčapená ako žaba a dnes som skúsila či sa pretočí aj z brucha na chrbát aj napriek širokému baleniu, no pre nu no problem a navyše sa snaží ked leží aj hlavu dvýhať hore už, včera na bruchu ked bola podopretá a pásla baránky tak spustila ruky dolu a robila lietadlo a dnes ked sme sa olejovali po kúpaní a kukučkovala ked pásla baránky a ja som ju natierala tak sa vzoprela na ruky a vytiahla sa úplne horea tak chvílu nebola podopretá o lakte a predlaktie ale o samotné ruky ktoré mala samozrejme v pasť a žastokrát ked ich dá do pastička ukazuje vlastne figu borovú 😀 😀 😀 😀 😀

ach jaj už len aby sme nešli do remencov ☹

janadureckova
24. jan 2010

Ahojte 🙂
pridávam sa do klubu hroznej soboty!!!! ☹ malá bola tiež umrnkaná, boli sme u svokrovcov, chvíľu sme ju nechali a išli obzrieť švagrov dom a klzisko, a ona sa chúďa rozplakala až mi srdce trhalo keď sme prišli späť ☹ svokra hneď volala, že ju nevie utíšiť, darmo sa snažila.....
jááááj a ja už neviem skoro vôbec spávať....
no hádam bude lepšie nedeľa...
eviiik dúfam, že ste to s Luckou zvládli a ocino Vám aspoň klobásku doniesol 🙂
Desszi hlavne, že Peťovi koláč chutil, a rdšej chutnejšie aj keď menej zdravšie 😉
A Mirip neboj, aj ja som zvedavá ako dopadneme teraz na kontrole, a aj my sa stále naširoko balíme.
Tak ešte raz peknú nedeľu všetkým 🙂

bzucinka2
24. jan 2010

ahojte, my sme mali peknu sobotu, doobeda sme boli u nasich, tam sa pekne hrajkal, potom doma mi pomahal chystat veci na vecernu oslavu a potom celkom dobre aj zaspal a nechal nas oslavovat 😉
vsetkym zelam krasnu nedelu, uz ked vam sobota nevysla 🙂
desszi, hlavne ze petkovi kolacik chuti, ja take zdrave veci tiez neskusam, aby to neputovalo ta tam 😀
mirip, nestresuj, nepojde do ziadnych remencov, vsak ti dokina nepovedala, ze to ma katastrofalne, tak nemaluj certa na stenu 😉 drzime palceky, neboj sa bude dobre a bianka je sikulka, posielame cmukacika 😉
desszi a nie baby sa nestavili, len tipovali 🙂

ejusaaa
24. jan 2010

ahojte pocuvam ze sa nemate ktovieako?Mirip preco si myslis ze do remencov?aj my sme mali zle hodnoty,kolko ste vy mali,mozno vam daju len tu perinku co nam,aj nam ju nechali,to je nova,ak nebudu mat co sa tam stava,dam ti ju ak ju budete potrebovat,napis mi hodnoty,tak oslava nachystana a oslavenec zaspal tak cakame,zajtra vecer hodim foto,lebo po oslave budem pod stolm,krasnu nedelu 🙂

mirip
24. jan 2010

IIb1obidve a tie čísla mi nič nehovoria ejus ☹

ozaj ku ktorému ortopedovi ste šli? ja yn som chcela ku Kollárovi ale ktovie či nás vezme lebo vraj zo všeobecnej a bez objednania neberie ale jedna mamina tu na koníku bola u neho bez objednania a aj malé má vo všeobecnej a bezroblémov vzal tak zajtra máme poradnu a budem pýtať výmenný lístok pjdeme skor trochu aspom o cca pol hodinu možno nás Kováčová vezme skor ak nebude mať detí vela a potom skúsime zbehnúť za ortopedom mozno budeme mať šťastie a nás vezme zajtra a ak nie tak aspon sa nám dúfam podarí objednať sa k nemu 🙄

bzucinka2
24. jan 2010

ejus no sup sup, ved na foto uz cakam tyzden 😀
mirip, bude dobre, nebojkaj sa, drzime palceky 😉

mirip
24. jan 2010

myslela som IIb+ ale som to blbo napísala 😔

ejusaaa
24. jan 2010

Mirip,vobec sa neboj,my sme mali IIb- a dostali sme len perinku,co je v podstate ako ked balis na sirpko ,potom si na to zvykol a staci to davat na noc,remence co mi vraveli baby su pri III a viac....neboj..my sme boli u Kollara je to super mlady doktor,sice sme sa nacakali,ale ma uzasny pristup,robi vzdy v stredu do dvanastej ale sam povedal ze telefon nedvihaju,lebo maju najviac pacientov,tak niekedy osobne tam zajdi,je dobry neolutujes,jaaaaaaaaaaj Bzuci pisem tak ze vidim dvojmo,teraz ideme na tortu,a mozno aj dnes pridam ale najskor zajtra,ale najhorsie je ze nikto sa nechcel fotit tak nemam ani nic moc pridat,dostal plno darkov,vsetkemu sa tesil,samozrejme najviac hrackam 🙂 ,nno idem ja priberat z penovky a vsetko naaaaaaaaaaaaaj Katariankovmi Timkovi 🙂

aadula
24. jan 2010

ahojte, my sme mali tiež včera divný deň..malý bol relatívne dobre cez deň a večer okolo piatej začal vracať...po treťom vrackaní sme pre istotu išli na pohotovosť...po minulajších teplotách a vracaní keď sme skončili v nemocnici, som to už neriskovala...dostal injekciu a potom to prešlo...síce do polnoci nespinkal, ale nevracal ..dnes je trošku podráždenejší, mal doobeda aj mierne zvýšenú teplotu, ale našťastie žiadne vrackanie..tak nemusíme na infúzku.

mirip, kollár má detské dni v stredu..tak neviem či by vás zajtra zobral 😉

deszi, vidíš..tvoj drahý by aj chcel zdravo žiť..a ty mu to nechceš dopriať 😀 keď už žiadny koláčik zo zdravej výživy 😉

evka, samko má cca 12kg a veru aj túto noc ked mu bolo ťažko ležkal na mne...dá sa to..ja som dosť makká 😀 ale radšej teraz spinká a ocinovi..len ten mal nočnú...tak bol na mne

ejusaaa
24. jan 2010

Mirip ty si si sko pridala do pasu tie srdiecka? 🙂

ejusaaa
24. jan 2010

Mirip mimo stredy ta vobec nezoberie...Ahoj Adul 🙂

mirip
24. jan 2010

ejuss to si daj občajný word ako ked ideš niečo nejaký text napísať potom tam vložíš symbol aký chceš qa prekopíruješ do pasu a je to tam 😀

mirip
24. jan 2010

a ozaj na tú stredu sa treba ku Kollárovi aj objednať? Ak hej tak kedy?

ejusaaa
24. jan 2010

Len ale osobne mirip,pochybujem ze ti zdvihnu,tak nejlepsie v pondelok,aby vas v stredu zobral...

mirip
24. jan 2010

hej ved tak aj plánujem sa tam zastaviť v pondelok či nás vezme aj ked je to trochu odruky zo sanatu na polikliniku ale skúsime šťastie

ejusaaa
24. jan 2010

Pridala som par fotiek,viac mi teraz Tobi nedovoli 🙂

desszi
25. jan 2010

dobre ranko,
ejus ale vas bolo na tej oslave 🙂 Velmi pekne fotky a ta mackova torta bola aka? Cokoladova? Vyzerala dobre, mnam. Vela bolo darcekov?
U nas zatim vse ok, vcerajsi den bol o poznanie lepsi, drobec si zaumienil, ze nam da trosku oddych a doobeda pospal hodinku a pol a aj poobede sa s nim celkom dalo. Uvidim co dnes, ked som na neho sama. Mozno si povie, ze maminu nebude zatazovat. Este spinka, o piatej zacal dzavotat, kukal na tatina tymi velkymi okalmi a stale mu nieco mlel tou svojou kodovanou recou, tak sa ocino zobudil. Nakoniec zaspal az ked odisiel do prace o siestej.
Mirka neboj, nebudete potrebovat ziadne remence a je vynikajuce ze mala ti robi take pokroky. Len s nou trenuj 😉
Adulka ja neviem, akosi neviem prist na chut tej zdravej vyzive (vidim ze aj bzuci je na tom podobne 🙂 ) - ovocie, zelenina ok, ale tieto muky? No kto vedel ze to bude chutit tak divne 😕 a aj Petovi som povedala, ze zo solidarity to jest nemusi. Dnes urobime mafiny a budu vsetci spokojni 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre