Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

mirip
3. feb 2010

ahoj bambulka a som tu ešte aj teraz som pozerala čosi o tom ako začať prikrmovať aj ked ešte papáme do konca marica určite mlieko ale aspon nájdem niečo len tak pre info a aj malá mi je teraz hore sa vykecáva, papala a teraz nie a nie zaspať 😒

bzucinka2
3. feb 2010

ahojte, my sa chystame na plavanie a taaaaaaaaaak sa mi v tomto necase nechce, ale malemu plavanie chyba tak pojdeme, maminka sa premoze 😉

mojsejovka
3. feb 2010

dobré ránko... my máme dneska 1 roooooooooooooooooook.... 😵 ako to strašne rýchlo ubehlo... 😕

ejusaaa
3. feb 2010

Gratulujemeeeeeeeeeeeeeee Tamarke,nech je zdrava a stastnaaaaaaaaaaa 🙂 Deni,my mae presne tak isto bodov a tie knizky co Mojsi,najlepsie ti ti vysvetli ta pani v obchode,ja to nedokazem 🙂 ,ale urcite si to oplati,my tam vzdy usetri zo 2O euro. 😀 Tak Bzuci aj mne dneska to prislo 🙂 ,tak aj ja to uz dostanem tie eury 😀 No baby dnes idem kupovat darceky,tak hadam nakupim a malemu na Valentina chcem daco pekne len neviem co 🙂

janadureckova
3. feb 2010

Gratulujeme malej oslávenkyni k jej prvému rôčku 😉 veeeeeeeľa zdravíčka, nech je šťastnučká a usmiata ako slniečko 🙂 a dobre oslávte mojsi 😉

mirip
3. feb 2010

gratulujem oslávenkyni k jednému rôčku 😉
my máem dnes 3mesiace a 3týždne 🙂

mirip
3. feb 2010

baby pozerali sté prvé správy na markíze mančik dostal okamžitú výpoved z nemocnice 😲 bude to určite aj v správach o siedmej

janadureckova
3. feb 2010

Ahojte 🙂
ja som sa práve sprchovala, ale mm mi hovoril, som kukala jak puk 😲 ktovie čo sa tam deje...

mojsejovka
3. feb 2010

Ďakujeme, babenky, keď vydá čas, tak dám nejaké foto z oslavy...

mirip... a prečo dostal výpoveď.. nejaký prúser spravil? 😲

mirip
3. feb 2010

no titulok bol že budúci riaditel nemocnice dostal výpoveď.............preberá nemocnicu VUcka a dalej som nepočula tiež som prišla na koniec vraj robí ešte v inej organizácii a že za porušenie pracovnej discipíny viac neviem

ejusaaa
3. feb 2010

Cozeeeeeeeeeeee,Mancik vypoved?no idem pozret spravy 😔

desszi
4. feb 2010

ahojky, gratulujem Tamarke k 1 rocku 🙂
vcera sme absolvovali sono klbikov - sme ok, uz nemusime na kontrolu - a plucne - sme ok, uz nemusime na kontrolu, mozeme kupkat, este neockovat, keby sa nahodou nieco udialo, tak uz sa to musi rezat, ale vobec tomu nic nenasvedcuje 🙂
kto to je ten Mancik? 😕

rosannar
4. feb 2010

ahojteee...takže rada by som sa k vám pripojila...ja som tiež z Levíc a práve dneska ráno som zistila že som tehotná, našla som si // na testíku... 😉

mirip
4. feb 2010

tak gratulujem rosanner, a vitaj medzi nami 😉

rosannar
4. feb 2010

mirip...tak dakujem...a vitáááám.. 😀 😝 ...

bzucinka2
4. feb 2010

ahojte
v prvom rade tamarke vsetko vsetko najkrajsie k 1 rociku, nech je stale usmiata a stastna 🙂
rosannar vitaj a gratulujem k 2// 😉
mancik nemoze byt primarom a zaroven riaditelom nemocnice, tak z toho nerobte paniku 😨

rosannar
4. feb 2010

bzucinka2..dakujem pekne... 😉

mirip
4. feb 2010

už zase bude riaditelom? a kto bude prímár na gynde? dúfam že nie moj dr. síce mu to prajem ale ono ked je človek vo funkcii tak je už aj úradník a vačšinou to tak býva zástupca prímára býva najlepší lebo prímár sa už zapodieva aj inými vecami ako ordinovaním atd

rosannar
4. feb 2010

baby, a vy máte akých doktorov gynekologov? lebo ja mám Hoesovú a nepočula som o nej dobré ohlasy k pôrodom..

mirip
4. feb 2010

rosannar ja chodím k Dr. Braunovi a bol mi aj pri porode

janadureckova
4. feb 2010

Ahojte 🙂
tak máme po poradni, Kristínka váži 8 kg, a aj očkovanie zvládla 🙂 síce bolo plaču a plaču.... a dneska máme aj presne 5 mesiacov 🙂
Vítam aj novú tehuľku a Desszi super, že ste tak včera u doktorov dobre dopadli. My pôjdeme na nožičky budúci týždeň tak som zvedavá...
No mojsi a nové foto nebude? A veru ktovie kto bude teraz primár... ale však sa všetko utrasie a uvidí sa.

desszi
4. feb 2010

viiitam novu tvar - viiiitam rosannar 😀 😉
janka teda Kika predbehla Dadusa takmer o kilo 😕 noooo, mas co robit s takym zavazim, svaly sa uz risujuuuu? 😉
aha tak uz viem kto je mancik...

ejusaaa
4. feb 2010

Ahojteeeeeeeeeee,tak Deszi same super spravy,tesim sa 🙂 Ahoj nova tehulka,prezrad vybrate menaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 Jani tak Kristinka bola statocna 😉 Nerozumiem co je vlastne s tym Mancikom?On je takyyyyyyy dobryyyyyyyyy...Doteraz sme boli u starkej,dnes maly poobede vobec nespal,mozno bude celu nocc,to by bolo zuzo 😀 Stretla som Ditku s muzom,zhanali drevene sane a nikde uz nemaju...

mirip
4. feb 2010

Braun je lepšíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😉

janadureckova
4. feb 2010

No Desszi poviem ti, na jar keď nahodím tričko, aké ja svaly budem mať 😀 ináč najlepšie mi je keď mám malú v nociči, síce bolí chrbát, ale dá sa to.
Dnes budeme mať asi rozhádzaný spánok, asi ju nebudem ani kúpať, aj tak má nejakú suchú pokožku na telíčku, tak som ju skúšala natierať NIVEA pre detskú citlivú pokožku a asi pomáha.
Všetkým pekný večer, utekám k malej, lebo ocko ide za chvíľku do nočnej, papa.

aadula
4. feb 2010

ahojte

mojsi, Taminke prajem všetúčko najlepšie k 1 rôčiku 😵 nech je zdravučká a robí Vám len radosť

rosanar ahoj 🙂

aj na infokanály dávajú Mančíka...celé som to nepozerala, ale ak máte mrknite sa na neho 😉

deszi, nič si nerob z váhy Daduška...aj náš má mušiu váhu oproti niektorým deťom v jasličkách ..má len 12kg 😀

tento sneh to je hrúúúza, som myslela včera, že ani domov nedôjdeme ...máme síce zimné gumy..ale hrozne sa šmýkalo a to som ešte s paťkou bola na poliklinike..jej včera dávali strojček na zuby 😝

bzučinka, tak tehulkovanie prebieha už v poriadku? keď už aj na plávanie zvládnete 😉 naša suseda začala chodiť tiež..a je tiež tehu..možno chodíte spolu 🙂

desszi
4. feb 2010

adulka netrapi ma Dadkova vaha, hlavne ze pribera a dobre papa.
Dnes sme skusili mrkvicku - pol kavovej lyzicky sme zvladli 😀 ksichty stali zato, aj ked to bolo s materskym mlieckom, trusil masky jedna radost. 😖 😝 😀

ejusaaa
4. feb 2010

Najlepsi je Bendeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 Tak prvy krat sa asi kazde babo ksichti,vsak on tomu pride na chut 😀

bzucinka2
4. feb 2010

janka super miery, pekne rastiete 🙂
rosi , ja mam dr.Neubauera a som velmi spokojna aj s porodom u neho 🙂
adul ano plavat chodime stale, malemu by to chybalo a ked nebudem moct ja vyslem mm 🙂
desszi, on si zvykne neboj sa 🙂
mirip, ale on dostal vypoved kvoli tomu, ze je riaditelom 😉

fodorka
4. feb 2010

ahojte mozem sa k vam pridat.momentalne byvame v prenajme v levickom okrese no dufam ze coskoro nam schvalia hypo a budeme Levicania...potom sa zacnem vytesovat🙂no inak na toho doktora som sa chcela aj ja spytat kedze v LV nikoho aboslutne nepoznam tak som chcela radu a som pocula inak dobre ohlasy na dr.Neubauera ze ten je skvely..tak neviem.ozaj a mozte mi poradit detsku doktorku resp.doktora???chcem nech je fakt dobry ahlavne prijemny lebo existuju vselijake mrchy...mi za chvilku budeme oslavovat 1rocik...jupiiii...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre