Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

mojsejovka
18. feb 2010

ahojte...
no mirip, už máš o zábavu postarané, keď sa vrtí.... aj babulka sa zabaví, aj sa trošku viac unaví... 😉

janka... áno, viburcol... je to homeopatikum, nám to zaberá výborne, je to super, keď idú zúbky.. vyskúšaj, keď to zaberie aj vám, tak sa aspoň lepšie vyspíš..
nám ide dole hádam aj 6 zúbkov naraz a hore nemáme žiadne, tak tam určite tiež idú, ale tam sa ťažšie nahmatávajú..
ale aj tak si myslím, že to súvisí aj s tým očkovaním... 😔 dúfam, že sa to upraví..

to je také podarené, keď sa začnú hýbať drobci... mne to pripadá tak dávno, keď sa začala Tamarka pretáčať a hmýriť.. 😵

inak baby, máme alergiu na škoricu... ale len kontaktnú... malej som trošku posypala krupicovú kašičku, a keď som jej dávala, tak ako to mala rozmazané okolo pusinky, tak sa jej to tam vyhádzalo... tak na nejaké 2 rôčky škoricu vynecháme..

a ako tak rozmýšľam, malá už má rok a ja ešte krááááááámy nikde... to je také faaaaajn.... 😀

devlin
18. feb 2010

Ahojte baby,

mozem sa k vam pridat? 🙂 Ak vsetko pojde tak, ako ma, v septembri cakame drobceka 😵

Eviiik, posielam cmuk 😎 a hned Ti poslem info o torte do IP

desszi
18. feb 2010

devlin vitaj medzi nami 🙂
mojsi ziadny rusi? to je perfektne - u mna tiez zadny cervenoarmejec 😀 a mojsi ty este kojis?
nase zuby este v zakladoch ale ja som dohryzena riadne

desszi
18. feb 2010

a mame nove foto 🙂

mojsejovka
18. feb 2010

devlin... gratulujeeeeeeeeem.... tak sa nám to tu zase začne rozrastať... 😀

deszi... ešte kojím.. no ale som si myslela, že už keď menej budem kojiť, tak prídu... ale neprišli... 😀
krááásne fotočky, tá predposledná je super, taká milučká... 😵

devlin
18. feb 2010

desszi, mojsejovka, dakujem za mile privitanie 😉 🙂 Mate zlatych drobcekov, obidve 🙂 Som zvedava, co cakame my, zatial mi kazdy tipuje chlapceka, lebo som sa vraj vobec nezmenila 😀 Ale ja takym reciam velmi neverim...

U koho ste rodili, baby?

desszi
18. feb 2010

devlin ja som rodila v Zamkoch, takze mena by ti asi vela nehovorili 🙂 jooj u nas bolo tipov!!!! a vsetci nas navnadili na dievca a aha ho - mame dievcatko s gulkami 😀
mojsi, devli diky, ten zaber sa nam podla mna fakt vydaril - ockova zasluha - je tam ta iskricka v ociach 🙂

janka malu mas zlatu - nas Dado rovnako zuzle roztek - minule sme zistili, ze koncek rozka zmizol a kedze nebol nikde naokolo, tak ho asi zjedol 😕 a uz ked vidi ze idem jest, tak ide priam vyskocit, tak si pyta - rozkoholik😉
😉

janadureckova
18. feb 2010

Ahojte 🙂
devlin vitaj 😉 aj ty budeš mať septembrovčiatko? Ja som rodila u Brauna, ty ku komu chodíš?
Desszi foto pekné, fešáááááčisko 😵 aj Kristínku ste kukli?
Teraz pekne spinká, uvidíme hádam už zlé noci sú za nami. A vy sa, ale máte baby, že rusi nikde, ja pekne pravidelne, a to plne kojím!!

devlin
18. feb 2010

dakujem, jani 🙂 ano, bude septembrovciatko 😵 ja chodim k Zuzcakovej... preto zistujem, ake su referencie na inych lekarov. Pochybujem, ze sa mi podari porodit prave vo stvrtok 😀 😝

mirip
18. feb 2010

devlin ja u Brauna.........

inak baby mám pikošku z polikliniky dnes to v správach nebude určite ale ak chcete vedieť viac dajte vedieť napíšem IP ked sa vrátim z mesta nechcem to rozoberať vo fore

devlin
18. feb 2010

jani, aj mirip, aj vy mate krasne zlaticka 😵 ja si stale neviem predstavit, ze aj ja take budem mat 😎

mirip, chcem vediet pikosku! 🙂

a boli ste spokojna s braunom? bratrancova zena bola...

desszi
18. feb 2010

devlin len si zvykaj na fakty 😀 aj ty budes mat take male zlate a niekedy jedovate, ale aj tak na spapanie
mirip pikosky? no jasne
janka kukli, kukli... 🙂

mirka1986
18. feb 2010

aj ja chcem pikosku 🙂 a krasne deticky mate vsetky 😉
devlin, ja som tiez u brauna, spokojna maximalne, druhy pôrod bol u chochláča, ten dopadol, tak ako dopadol 😖 teda, nestalo sa nic zle, ale potrapila som sa riadne...
a kde mame rosi? dnes mala ist pre dobru spravu, nie? 😉

desszi
18. feb 2010

fakt, kde je rosi? 😕

devlin
18. feb 2010

jj, vsetky mate rozkosne deturence 🙂

jeej, rosannar je moja partacka z mojejsvadby 🙂 takze sa rozrastame 🙂

janadureckova
18. feb 2010

Devlin ani sa nenazdáš a budeš mamina, aj keď už mamina si, čakateľka 😵 Je to náročné, ale nádhenré, uvidíš 🙂 aj prebdené noci ako my teraz máme, zaženie úsmev bábenka 😉
Desszi dobre dobre 😉
Mirp aj ja chceeeeem infošky 🙂

mirip
18. feb 2010

devlin ja som až príliš spokoná, keby nie jeho tak nikdy nemám deti a tiež keby som otehotnela teraz druhýkrát pri inom lekárovi tak ani malú nemáme a prídeme aj o nu tak ako o prvé............tak práve jemu vdačím za to že máme náš malý poklad doma......ktorý dnes zo sna plakal a plakal 😢
ach jo baby zase nás zapieklo od Nutrilonu a sme museli ráno o 5tej dávať hadičku aby sa vykakala, až kvílila od bolesti, čo ju bruško bolelo, bol to des aj muž sa skoro pri nej rozplakal, lebo oči zavreté a srdcervúco plakala.........potom ked sa pomohlo tak sa napapala a zaspala som ju o 10tej musela budiť na papanie

bzucinka2
18. feb 2010

miri, ja to mam drevenne, povodne som chcela malovat, ale potom som si povedala, ze by to bolo blbe, ked by som potrebovala premalovat izbu, takto dam ozdoby dole a mozem malovat, iba trava je malovana na stene 🙂

co sa topanociek tyka, pozri v protetike, alebo objednaj z www.rak-obuv.sk, ja radsej investujem do drahsich ale kozennych 🙂

bzucinka2
18. feb 2010

tie ruzove sandalky su uzasne a z tej stranky su aj lacnejsie ako v obchode, teda aspon papucky urcite, uz si kamosky objednavali 😉
devil vitaj 😉 ja som mala Neubauera a uplne super 😉
mirip gratulujeme k vrteniu a hod aj mne pikosku 😉
inak prave teraz vykladali v tescu za smiesne ceny detske body s kratkym rukavom napr.2 kusy 0,89, 3 kusy disney 2,49, overali na spinkanie 3 kusy tiez okolo 3 eur, proste parada, tak ktore mozte utekajte, lebo dlho to tam asi nebude 😉

devlin
18. feb 2010

mirip, tak to je super, ze Ti Braun tak pomohol. Asi je fakt super odbornik... Bzuci, aj na Neubauera som pocula same chvaly 🙂 Ten sa da zaplatit k porodu? Ten moj je este daleko, ale pomaly rozmyslam co a ako..
jani, hej, mamina-cakatelka 😀 to je zlate..

rosannar
18. feb 2010

devlin....ahoj, ja dobre vidím.... 😀 ....

ahojtee...tak som po prvej poradni, bábätku ešte nebije srdiečko ale daľšiu poradnu mám 15.3. a už teraz sa neviem dočkať...mám aj foto v albume 😉

devlin
18. feb 2010

rosannar, ahoj, veru, dobre vidis 😀 ja idem na poradnu 2.3. Naposledy som videla, ako bilo srdiecko a aj ako mykalo nozickami a rucickami, krasny pohlad to bol 😵 😵

ejusaaa
18. feb 2010

Ahojte,prave sme sa vratili z Tesca a tie body som nakupila,fakt rei kusy za 56 sk,vsak to je zadarmo ako a hlavne pre dievcatka maju pekne 🙂 ahoj Devlin,vitaaaaaaaaaaaj,pekne sa rozrastame 🙂 maaly dneska cely nic nejdedol,fakt len troska mlieka,no neviem,uz som sa bala ze sa mu to vratilo,lebo je mrnkavy,ale teplotu nema...Deni krasne foto a IP,papaaaaaaa

bzucinka2
18. feb 2010

delvin da v pohode ak k nemu chodis nerobi problemy, ale ak nie, tak to neviem, asi aj na 4d pojdes k nemu tak sa ho potom skus opytat 😉 ja som teraz na tu tvoju pocula len zle, tak nechcem strasit, ja osobne ju nepoznam, ale uz dve kamosky od nej odisli 😒

bzucinka2
18. feb 2010

ejus super, ze som ta namotivovala 😀

eviiik
18. feb 2010

ahojte kocky 🙂
devlini som rada, ze si sa ukazala, sa tesim 😵
ale tak ste sa rozpisali, ze mam co docitavat
my sme mali rusnejsiu noc, casto sme papali, a aj cele doobedie bola mrzuta, a stale pricucnuta, skoro kazdu hodinu
tak aj my by sme mali zbehnut do tesca
mirip aj ja chcem pikosku
bzuci nestras, ja som so zuzcakovou max. spokojna, a aj na porod mam len dobre spomienky
ale kazdemu vyhovuje nieco ine
a neubauer nechodi ku porodom, len svojim pacientkam
Denka, tak uz je Peto doma, urcite si happy, Ty nam tu robis forum veselsim 😅
Jani tak Vy sa takto trapite, moja, uz musis byt riadne vycerpana, este, ze z tej unavy mas aj mliecko, ale hadam rodinka trochu pomoze
ani ja zatial nemam cervenu navstevu, a vobec mi nechyba, nech ostane tam kde je.
idem pozriet aspon kusok ordinacie
pa pa a dobru nocku

mirka1986
18. feb 2010

bzuci, ja tiez chodim k zuzcakovej, mohla by si mi do ip napisat, preco odisli? lebo takisto aj ja by som odisla, ale neviem, ku komu, rozmyslala som nad braunom, len neviem, ci by ma zobral alebo neviem, co mam robit, ani neviem, ako sa da od nej odist...
mirip, dakujem za infosky, to je hrozne, co sa tu deje... sa nestaraju, co bude s nami, "obycajnymi" ludmi
a rosi, krasna fotka 🙂

eviiik
18. feb 2010

Bzuci aj ja som zvedava preco odisli, napis aj mne, aj ked ja som zatial spokojna
Janka Kristinka je rozkosna v tej vani, a uz je riadne velka
Denka, Dadko je zlatunky a velky skero, a cisty tato 🙂

fodorka
18. feb 2010

jaj vy toho vzdy tak pipisete ze nestihma.no dnesk asme boli podpisat uverove zmluvy a nedelu uz spinkame vo svojom bytiku novom...mojsejka ty si sa asi pytala vo VUBke sme brali uver lenze mi sme zakldali dva byty.este sme dozalozili otcov...
vitam novu babulku🙂
jaj baby inak aj mi sa este kojime...ale teraz mame take hnusne obdovie v noci je kazdu hodku hore ale tak ze zacne plackat co doteraz nerobil a idu nam dalsie zuby uz som z toho zufala rano mam kozy vytahane az az....este potiahnem trosku a potom koncim...

desszi
18. feb 2010

tak ja som zbehla do tesca a tiez kupila nejake bodynka - diky za tip 🙂
evik to som rada ze vas tu trochu rozosmievam 😀 ano uz mame tatina doma, ale Daduso aj tak chce byt len so mnou - s tatinom len pokecal a poblbol a hura mame na ruky 😅 a dakujeme za pochvalu, ano je viac na ocina
fodorka az dva byty ste zalozili? to uz nevedia banky co pytat ako rucenie?!! neskutocne 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre