Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

desszi
12. júl 2009

myslim, ze je ten monitor je opodstatneny hlavne keby bol komplikovany alebo predcasny porod, zeby babatko mohlo mat pripadne komplikacie, no ved uvidime
ja by som akosi spala 😔 asi si po obede trochu schrumnem....

ejusaaa
12. júl 2009

Aj ja som ospalaaaaaaaaaaaa..no baby,co sa deje na tomto konovi?sem uz skoro nikto nepise a ked tak jednou vetou a tak,ste si nevsimli? 😲 No mozno sa tol len mne zda...maly zdlavil keksik,teraz ide hajat,my jest a duuuuuuufam ze zatial este bude spat a aj my si lahneme 😀

cipsinka
12. júl 2009

ahojte dievcence,

tak my mame dnes celkom pekne pocasicko ale co z toho ked som sama doma a drahy v praci 😖 😖 😖 😖 ale asi pojde skor domov tak mozno zbehneme do parku ak nezacne liat 😅 😅 😅 😅 .

Ejus no aj ja som si to vsimla,ze to tu baby nejako zanedbavaju aj Tinka a aj Alzbet 😅 😅 😅 jedna veta frrrrrnk uz ich tu niet 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ejusaaa
12. júl 2009

Ahoj Cipsi,tak Ty si samaaaaaaaaaaaaaa a aky parcik mate,pekny ze 🙂 No neviem co je to s babami,ze nepisu,podla mna to nie je len tym ze su,ze sme vela vonku,tak neni cas,no neviem 😉

cipsinka
12. júl 2009

ejus ano mame tu obrovsky par prejst ho cely by mi bolo asi tyzden treba nan ho 😀 😀 😀 😀 😀 No aj ja si myslim a Tinka ma muzicka domka tak sa venuje 😉 😉 😉 😉 😉

ejusaaa
12. júl 2009

Moze byt,ze sa venuje.Jeeeeej tak taky park by sa nam zisiel,Tobinko priam miluje pozerat na stromy,vsak my sme vecsinou v parku,lenze ten nas prejdeme za pet minut 😀 😝 ,pofooooooooooot ten park,nech sa aspon takto poochame 😉

ejusaaa
12. júl 2009

malo byt pokochame 😀 ,idem si lahnut,no viac ako na pet minut to nebude 😲 😀 ,nespi ktovieako tvrdo 😀

cipsinka
12. júl 2009

ano tam by sa Tobinkovi pacilo 😵 😵 😵 😵 😵 je tam aj plno atrakcii pre deticky,jazierko s kacickami plno traaaavy a stromov (a to sme boli len na zaciatku) a straaaaaaaaasne vela deticiek to tam normalne zije 😵 😵 😵 😵 😵 tak sa pojdem dnes dobit pozitivnou energiou 😉 😉 😉 😵 😵 😵

cipsinka
12. júl 2009

jaaaj Ejus este si chcela foto z parku tak co mam foto na pokeci tak posledne dve foto su z toho parku 😉 😉 😉 😉 😉

ejusaaa
12. júl 2009

Boli sme vonku,videla som aj Bzuci zdialky v piesku 🙂 ,jaj tak ma hlava boliiiiiiiiii,no ale vidim ze si to tu sama pisem 😀 ,tak papa,dobru noc vsetkym,zajtra mam od rana tu kamaratku,tak neviem ako sem budem stihat prist 🙂 ,ale pridem 🙂

bzucinka2
12. júl 2009

ahojte, tak nas vyletnik je uz doma, tak uvidime ako rychlo si zvykne, lebo tam bol cele dni vonku a tu to nie je mozne, kedze si potrebujem aj nieco porobit 🙂 ale ved do piatku to nejak vydrzime a potom tam pojdemeopat aj tak hlasia horucavy, tak sa tam mozeme cvachtat 🙂
ejus aj ja som ta zazrela, myslela som si , ze pojdete okolo nas, ale odbocili ste s muzickom skor 😒 skoda, mohli sme pokecat trosku 🙂
idem sa osprsit a dat si k telke melonik 🙂
zatial pa 🙂

cipsinka
12. júl 2009

tak my sme chceli ist do toho parku ale zacalo liat tak ideme do prdele 😖 😖 😖 😖 ale ked som to tu dnes pisala tak akoby som to tusila,ze z krasneho pocasia sa vykluze zase dazd 😀 😀 😀

ahoj bzuci 😉

alzbetabenkova
autor
13. júl 2009

dobre rano

desszi
13. júl 2009

ahoj alzbet,
sme tu prve? ja idem za chvilku na kurz angliny, som zvedava. Moj Peti je vyradeny, len lezi a chodi po stvornozky, poobede ideme chiroprakticke, nech ho da do poriadku.
joj zase som schudla nejakych pol kila 😕 musim ist rychlo papat...

tinkaaa
13. júl 2009

dobré ráno

bzucinka2
13. júl 2009

dobre ranko vsetkym 🙂
desszi ako je mozne ze stale chudnes? 😒
cipsinka ahojky uz prestalo u vas prsat? u nas vyzera ze dnes bude hic akosa patri 😝

bzucinka2
13. júl 2009

ozaj tinka, vyzera to tak, ze ak bude teplo a aj noci teple, tak cez vikend by sme mali byt u vas na priehrade 🙂 tak potom mozme hodit nejake stretko 🙂

jarula25
13. júl 2009

dpobre ranko...... 😉
co budete dneska porabat??

ejusaaa
13. júl 2009

Ahojte,dnes som pisala Lenulke,ze Zojka uz ma 51OO g,ze je ukecana a prekrikuje ich




😀 ja cakam kamaratku,tak budeme klebetit 🙂 no dako vselijak mi to tu pise 🙂

eviiik
13. júl 2009

dobre ranko 🙂
ja zase po vikende v praci, dokonca po predlzenom vikende, v piatok som mala dovcu, boli sme v madarsku na nakup plienok a nejakych veci z aventu.
vikend sme stravili u nasich, bolo super, sice trochu rusno, ale vobec sa mi nechcelo domov do cinzaku.
budem Vas musiet postupne docitavat, lebo nie som v obraze 😒
ked ja som cez vikend taka rada, ze pc ani nevidim
pekny slnecny den prajem, mamicky uzite si ho s detickami, a my tehule, a netehule to hadam nejako vydrzime 😉

ditka1
13. júl 2009

dobre ranko...ja nemam casu ejus,teraz sme sa vratili od dr.tak frcim zasa robit co treba.paaaaaaa

ejusaaa
13. júl 2009

Ditus a ako ste dopadli?

bzucinka2
13. júl 2009

zase sa vsetky niekde zasivate? 😀
len ejuska nema co na praci a ja 😀 my spinkame a asi pojdeme potom trosku von niekde kde najdeme tien 🙂

ejusaaa
13. júl 2009

bzuci ja mam co na praci 😀 ,len mame pc v izbe kde sa vecsinou s tobim zdrziavam,tak sem niekedy kuk 😀

sss204
13. júl 2009

Ahojte všetky,pekný vikend za nami ☹ ☹ ☹ Tinku som stretla na zmrzline 😉 😉 Saška je krásna,aj ja chcem ešte dievčatko 🙂 🙂 🙂 🙂 Aj ten chlapček čo bol s vami bol rozkošný.

DESSZI ako je to s tým kurzom angličtiny,napíšeš mi prosím do IP,ja som tam raz dávno chodila a zo začiatku to bolo v pohode ale potom nabrali strašne velké skupiny a mali problém so zahraničnými lektormi,tak nás učil taký strapatý učiteľ tuším Torda z poľnohospodárskej tak som prestala chodiť.Aj ja by som potrebovala oprášiť konverzáciu,bojím sa že po materskej zasa ani neceknem.Mala by som asi zohnať nejaké decká na doučko,ale Danielko je ešte maličky.
Napíš mi prosím ťa ako sa tam pohybujú aj ceny.

bzucinka2
13. júl 2009

ejus 😀

tak my sme zjedli na obed tri naberacky polievky, jednu fasirku zemiaky uhorkovy salat a ako detzert za odmenu kindertycinku, uz som si myslela ze pukne a on si stal epytal ham a krasne sa sam krmil 🙂

ditka1
13. júl 2009

bzucka to je dobre,ze sam papka a tak vela,uz aj chodi maly ze?
sss...to sme boli my s tinkou. 🙂

alzbetabenkova
autor
13. júl 2009

aojte, no teploje teda slusneeee, my sme boli v meste, v tescu, a zase v meste tatovi zobrat obed, teraz maly spi,ja popijam kavu a netujem, ked vstane ideme von a vecer na cankov,

ejusaaa
13. júl 2009

Ahjte,tak kmaratka odisla,dneska sme ani vonku neboli,asi ani nepjdeme uz..tato je v robote,bordel doma,ale ked sa vrati mozno mu ho este obkeciem na hodinku...hlava boli,no co k tomu..maly dnes nepapa,len vsetko hryzie 🙂 Nooooooooo a normalne vas nestiham od rana precitat 😀 😀 😀 Lenka mi poslaal fotku Zojky,no je kraaaaaaaaasna 🙂

sss204
13. júl 2009

Ditka co si sa nepriznala 🙂 🙂 🙂 Lukáško je zlatučký,inak na fotke sa nepodobáš 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre