Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

aadula
21. aug 2009

ahojte 🙂

bzučinka, však ty super vyzeráš ... to ja by som mohla moje kg dražiť 😀 , tiež sa mi nejak nedarí tú pevnú vôľu pesvedčiť 😝

mamada, my sme chvíľku chodili plávať na krytú levickú plaváreň, ale bzučinka ti povie bližšie..pokiaľ hľadáš pre Tomáška kurzy plávania...tak tie začínajú tuším v polovičke sept. ..alebo tak nejak..a na tie sa je najlepšie informovať tam 😉

aadula
22. aug 2009

😕 nik tu ešte nebol?

😵 😵 ráno som si našla sms od desszi, tak Davidko je na svete 🙂 tak už je ďalšia maminka medzi nami.

eviiik
22. aug 2009

ahojte
tak aj ja som dostala sms od Desszi, tak srdecne blahozelame 🙂
a ze Dadko maminku potrapil, ale urcite je teraz najstastnejsou maminou 😵
veru teraz som na rade ja s mirip, strasne rychlo to leti 🙂
adulka ake plany mate na vikend?

mirinka23
22. aug 2009

jéééj baby a čo vám napísala desszi?Tak som na ňu myslela keď tu nebola.A aký bol Dadko veľký neviete?
Tak našej Desszi srdečne gratulujeme!

bzucinka2
22. aug 2009

davidko sa narodil vcera o 21,45, vazil 3200g a 51 cm a vraj maminku riadne vytrapil ale hlavne ze su v poriadku 🙂

mamada, presne ako pise adulka, na krytej plavarni su kurzy pre babatka, 8 hodin 50 € 🙂

adul, ze drazit 😀 😀 😀 si ma hned na rano pobavila 🙂

inak dnes je v globe vypredaj svietidiel a krasne maju v super cenach, odporucam, kto potrebuje vymenit 🙂

mirinka23
22. aug 2009

tak Dadko je chlapisko.Aj nám by sa zišli svietidlá prerábame starý dom len na svetlá si ešte počkáme.

timotej
22. aug 2009

ahojte maminky a tehuľky...desszi gratulujeme a želáme veľa zdravíčka 🙂

mirip
22. aug 2009

Ahojte, desszi gratulujem aj ja a všetko naj a vela zdravia vám obom 😉

aadula
22. aug 2009

evi, plány nie sú žiadne, akurát dnes chcem zbehnúť k mame nech ma trošku zafarbí a paťka šla s mojim otcom a bratom na Agráč...keby tam bol nábytok, alebo kvety..tak idem s nimi..ale ja stroje a podobné veci týkajú sa poľnohospodárstva nemusím 😝 a Samino teraz spinká, dnes je strašne urevaný, ledva zaspal..nechali sme ho samého..prišla som do spálne po dlhšom čase a on mal celú perinu nasúkanú pod seba...vankúšik vyhodený a on zvalený na tom kopci a spinkal 😀 ..trošku si upratujem ..ale fakt len trošku lebo v piatok nám prídu meniť okná..tak si hovorím, že sa mi neoplatí naháňať sa 😝

neviem či nakupujete v happy girle, ale včera dostali jesenný tovar... 😵 😵 😵 perfektné veci tam mali...už sa teším ako budem Paťke nakupovať 😀 😀

eviiik
22. aug 2009

adulka ja som taka ako Ty na vystavu chodim na nabytok a kvety (tie milujem) par krat som bola aj auta kuknut, ale na agraci nikdy, pritom moj drahy chodi kazdy rok lebo v takom odveti srudoval aj robi, ale toho roku vravel, ze to ide dole vodou.Samko musel byt zlaty na tej kope, a este si pokojne spinkal
no aj mne bude asi segra farbit vlasy, farbu mam kupenu uz vyse mesiace, len sa k tomu neviem dostat, aj ja som trochu upratovala, a nieco uvarila, zvysok urobi moj drahy.
este chcem upiect taky rychli slivkovy kolac, a vecer budem varit na zajtra

aadula
22. aug 2009

evi, ja ako dieťa som chodievala...ale to len preto, že išli naši, tak sme šli s nimi...ale chodievali sme tam k známym...a najviac som sa tešila na stánky a kolotoče 😀

luckai
22. aug 2009

Ahojte,
tak aj my gratulujeme Desszi! Hurá!!!! A brú nic! 😀

etnicka
23. aug 2009

ahojte kocky, uz mame konecne doma net, tak sa zase hlasim 🙂 je tu niektora z okolia Siah?

etnicka
23. aug 2009

gratulujem novej maminke 🙂

bzucinka2
23. aug 2009

ahoj etnicka, no uz si nam tu aj chybala, mysleli sme si , ze popri zorankovi nic nestihas 🙂 tak napis ako maly

etnicka
23. aug 2009

ahoj bzucinka, doteraz sme nemali doma net, ale uz konecne mame wifi, tak sa tu zase budem vyskytovat castejsie 😉 Zoranko rastie ako z vody, uz ma 8.72 kg, na buducu nedelu bude mat 5 mesiacikov 🙂 je velmi sikovny a robi nam velku radost. Stale ho kojim 🙂 Uz sa vie pretocit aj lozit aj sediet s oporou, vie si chytit prsteky na nozickach 😀 a cikat a kakat ho davame na nocnik a celkom sa dari.

A co je noveho u vas? Ozaj, chcela by som otvorit kurz tancovania s babatkami v satkach v materskom centre v Sahach, tak ma zaujima, ci by o to bol zaujem.

aadula
23. aug 2009

ahojte, dnes je tu nejak tichúčko 🙂

Saminko mi dnes vrackal, nechcel papať polievočku, nakoniec trošku spapal a potom to vyvrátil, ale nemá ani teplotu a je úplne v pohode, tak neviem čo mu nezapasovalo. Dúfam, že bude v poriadku a nič na neho nelezie.

etnička, máš dobrý nápad 😉 ja nejaké baby poznám zo Šiah, ale tie už majú veľké detičky...tak ti neviem poradiť..a Zoranko je fakt šikulko ... náš Samko tiež od 5,5 mesiaca chodil na nočník, pekne sa mi tam vykakal a po roku akoby uťalo..ani za svet do nočníka nekakáme 😅

bzucinka2
23. aug 2009

etnica, vidim, ze mas super ambicie, len nam je do siah daleko a aj maly je uz velky na satku, ale s babatkami si to viem predstavit, ja v sahach maminky s babatkami nepoznam , tak ti v tomto nepomozem 🙂 zoranko je riadny chlapisko a sikulko teda

adul, drzime palceky a posielame cmuk, nech to nie je ziadna choroba, ale len zatazene brusko radsej, cmuk ☹

etnicka
23. aug 2009

ten napad nie je celkom moj, mam ho od Sasky Keselovej 😉

majte sa krasne kocky, dobru noc 😉

eviiik
24. aug 2009

ahojte babule 🙂
etnicka vitaj, som rada, ze si sa vratila, ja sice pochadzam od Siah, ale maminu s malym babom nepoznam, kamoska ma pomaly rocneho synceka, domov chodim len k nasim na navstevu, a aj na SŠ som chodila mimo Siah tak tam nemam kamosky, ale ako napad sa mi to paci, skoda, ze ho nejdes realizovat v LV.
adulka aj ja dufam, za Samkove grckanie bolo len jednorazove, a ze uz je dobre 🙂
baby ja som posledny tyzden v praci 🙂 je to zvlastny pocit, jasne tesim sa ale su tp zmiesane pocity
maminy ake mate plany, s deturencami?
a chcem sa Vas spytat kde presne su tie zdravotne potreby? Lebo uz by som si mala pokupit chybajuce veci do porodnice, uz sa to krati

aadula
24. aug 2009

ahojte, tak malý mi viac nevrackal, asi si len žalúdok s niečim pokazil

evi, tak si uži posledný týždeň a potom už len oddychuj a naberaj silu na lucinku 😵 my sme zas doma posledný týždeň 😀 budúcu stredu sa už samino ide zaúčať do jasličiek... trošku mi je to ľúto..keď večer ležím pri ňom, tak mu rozprávam, že pôjde k detičkám do jasličiek..určite mi nerozumie..ale asi ja sa s tým musím vysporiadať, tak preto mu to rozprávam 😅
zdravotné potreby sú v meste...ako je katolícky kostol tak ideš smerom k hradu a zelená budova to už zbadáš..tam sú zdravotné potreby

bzucinka2
24. aug 2009

eviik ahoj, tak to mas super, ze posledny tyzden, ved to znamena ze den D sa uz blizi 🙂 tak si uzi pracovny pocit a potom len oddychuj a chystaj sa na princeznicku 🙂

adul, viem si predstavit ake mas pocity, ja si tiez neviem predstavit, ze by som s nim nebola kazdy den, ved teraz robi pokroky, zacina rozpravat a asi by mi bolo tazko bez neho, ale tak ked to nejde tak to nejde a musis to riesit takto 😒 ale neboj sa, obaja to urcite super zvladnete 😉

my dnes nechystame nic extra, teraz spinka , potom pojdeme trosku von, napapame sa, spinkat a bude pomaly vecer 🙂

eviiik
24. aug 2009

no budem sa potom snazit oddychovat, aj ked neviem ako vydrzim, ja som taky akcny typ vzdy v pohybe, nikdy neobsedim, ved mi manzel vravi, ze sa to zmeni ked bude Lucka medzi nami 😵 a veru hrozne sa to blize, len teraz som nasla na teste // ciarky a o chvilu idem rodit.
adulka tesim sa, ze Samko je v poriadku, a tiez si mysli, ze Samko to dobre zvladne, ak je zvyknuty na kolektiv tak nebude problem. A Ty mu radsej rozpravaj, aspon sa na to ako tak psychicky pripravis, urcite to nebude lahke, ale ako pise bzuci, ked to inac nejde.
bzuci tak Ty sa ani nechstas do prace, hadam sa coskoro zadari mala fazulka, a mozes si Alexa este uzivat 😵

etnicka
24. aug 2009

dobre ranko 🙂

eviiik, tak to je super, ze si zo Siah, budes chodit s malou k nam do MC? 😉 Teraz zaciname s brusnymi tancami, su velmi vhodne hlavne pred porodom a po porode. Ja som ich tancovala aj pocas porodu a velmi mi pomahali.

eviiik
24. aug 2009

etnicka, ale uz byvam 4 roky v LV, ku nasim chodim len na navstevu, a to do dediny blizko siah, inac by som urcite rada zavitala

bzucinka2
24. aug 2009

eviiik, dakujem snad sa zadari 😉

eviiik
24. aug 2009

bzuci hadam ano, ved uz mate jedno stasticko doma 😵
a po mne tu nieje ziadna nova tehula, musi niekto pokracovat 🙂

mirinka23
24. aug 2009

ahojte vy ste dávali tak skoro bábätká na nočník?A oni vedeli, že čo majú urobiť?Fíha tak to keby sa aj nám s našou Ninuškou tak podarilo to by bolo.

mirinka23
24. aug 2009

ale ako sa tak pozerá tak tu teraz asi žiadna z vás nie je.Kde ste všetky??????

bzucinka2
24. aug 2009

uz sme na chvilku tu a po tom pri muzickovi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre