Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

alzbetabenkova
autor
28. jún 2009

tinka, tie fotky nemaju chybu, naj je ta kde ma peto cigaru v zasterke😀 a to jedlo mmmmmmmmnam

bzucinka2
28. jún 2009

tinka, dakujem, si fakt dobra dusa 🙂
to nas mrzi, ze ste same doma, ale tak co narobis, ked korunky treba, na svokra sa kasli a uzivaj si radost zo sasky 🙂 cmuk
ejuuuuuuuuuuuuuuus, co sa deje, setri sa moja, to nie je sranda 😒 prajeme skore zotavenie
ditka gratulujeme ze sa konecne vyspite a foto pozriem neskor, dnes nestiham zatial, ale urcite je z teba kocica 🙂
mojsi, tak dufam, ze roman bude rychlo oki a ze to bola posledna operacia, emke posielame cmukaca a vcera si mi mala kyvat, ked sme isli v noci cez kalnu 😀 a bolo tam teda riadne mechcehce 🙂 a kedy to ideme ku vam opekat 😀 hi, este som len prisla a uz rypem 😀 😀 😀
alzbet a co sa matkovi stalo 😕 hlavne ze je ok, posielame dodatocneho cmukacika 🙂
jarul, tak sestricke posielame vela sil na zotavenie, boze kolko smutnych udalosti 🙄
cipsinka a co nam robis? 🙂

a dakujem velmi pekne vsetkym za privitanie 🙂
tinka paradne fotky, aj ja pridavam, ale na facebook ☹

cipsinka
28. jún 2009

ahojte kocandy,

v prvom rade chcem privitat nasu bzducinkuuuuuuuuuuu,vitaj domka 😵 😵 😵 😵 😵 ,dufam,ze nejake tie morske fotecky budeme vidiet nech nam naladis dovolenkovu atmosferu 😵 😵 😵 😎 😎 😎 😎 .Bzucinka robim v PC firme kde som pracovala rok dozadu a so mnou nastupovala aj kamaratka co som s nou raz bola na brigade na jahodach a sme si sadli tak sme boli v smskovou kontakte a zrazu sa objavi so mnou prvy den v praci,joooj ako som sa tesila tak teraz sme partacky ako hrom 😉 😉 😉 .

Tinus fotky su supeeeeeeeeer,jooooj a ta zranica dala by som si uz som aj hladna 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
28. jún 2009

bzuci az teraz som akosi docitala,ze pridavas foto na facebook ja som tam odhlasena ale kvoli vasim fotockam sa prihlasim len tu hod link 😉 😉 😉 😉

ditka1
28. jún 2009

ahojte...jeeej bzucka a kde ste to vlastne boli?
tinka...wawwwwww take dobre zhrnutie 😝
neviem co bolo v noci zase ale nespal mi maly dobre musela som mu ist zase namiesat ten extra a zaspal,este aj cicky fungovali pori na plne obratky,ja mam pocit ze cokolvek mu dam tak chce este viac 😀 😀 😀 😝
zase prsiiiiiiiiiiiiiiiiii 😠 😠 😠 no nanic je to,moje lasky ma dnes nechali spat do pol 12tej,ocino vzal drobca a isli het nech sa vyspim. 🙂

sweetangel20
28. jún 2009

ahojte, tak ja som dnes vstávala o 11:15, hehe, ocko bol s marekom a ja som bola taká rozbitá, že som spala ako zarezaná 🙂

alzbetabenkova
autor
28. jún 2009

ajojky, sweet ten obchod v cajkove je aj dnes

sweetangel20
28. jún 2009

alžbet, ja ti neviem povedať. ak tam uviím autá, tak ja ti cinknem, ale fakt neviem

sweetangel20
28. jún 2009

ale ozaj... bola som tam včera a tovar im vraj neprišiel a ani mi nevedela povedať prečo a kedy príde. brat si tam objednal 3/4 nohavice, tak je nasratý, už tu mali byť

tinkaaa
28. jún 2009

ženy asi som odhalila pána neznámeho a viete kde?na pokeci 😀

jarula25
28. jún 2009

tinkaaa sup sem snim 😅 😅 hod nam nick 🙂

aadula
28. jún 2009

ahojte

bzučinka vitaj na Slovensku a hoď prosíím link na fotečky 🙂 nech sa aspoň očami pokochám morského prostredia 😵

tinka, som sa pobavila na tom tvojom zhrnutí..krátke a výstižné 😉 a som rada, že vám vyšla tá grilovačka, bolo by škoda toľkého napácovaného kade čoho 🙂

ja som bola na tej stretávke, bolo fantasticky..som sa tak nenasmiala už nepamätám kedy, prišlo som domov o 2.hej 😝, ale dnes šiel mm na dennú, tak sme boli sami .. a Saminko mi vrackal..som sa trošku zľakla či to nebude vyróza, ale pravdepodobne len hlieniky alebo mu niečo nezapasovalo, lebo potom sa dobre vyspinkal a teraz je v pohodičke..teda klop klop

mirinka23
28. jún 2009

ahojte
bzučinka tak vitaj naspäť doma.
Ditka si ozaj kočka, pristane ti to, to máš aj novú farbu, že?
Tu u nás začalo tak pršať, čo všetky porábate?

tinkaaa
28. jún 2009

baby prajem vám dobrú noc,idem okúpkať malú,potom žehliť a asi ešte budem piecť nejaký koláč alebo tak na večer,aby Peťo mohol zobrať do roboty a na zajtra čakám aj návštevu takže tak
pa

bzucinka2
28. jún 2009

http://www.facebook.com/home.php#/album.php?aid...
este raz vdaka za privitanie vsetkym 🙂
sweet a ako sa da objednat u nich tovar?

mirinka23
28. jún 2009

tak tinuš dobrú nôcku.
Bzuči a kde ste to vlastne boli a ako dlho ste tam boli?

ditka1
28. jún 2009

mirka...farbu nemam 🙂
dnes prsi ako najaté,my sme napustali bazen a zacalo prsat 😠 nic tak sme dnu,napapany a ideme skusat zahajat.
ejus...ozaj kedy idete na nozicky?

ejusaaa
28. jún 2009

ditus,tento tyzden sme mali,ale ked mi je zle,nesli sme..na buduci tyzden,teeda zajtra by som volat mala a ak nie,tak o tyzden na to..vy?

ditka1
28. jún 2009

aha...moja tak vam drzim palce,my okolo 20teho jula ideme.

ejusaaa
28. jún 2009

My vtedy k tomu ortopedovi zas 😖 jaj dufam ze to bude dobre..a zajtra poradna..dufam ze sa nam podari mi zobrat moc..

ditka1
28. jún 2009

ides so sebou?

ejusaaa
28. jún 2009

ja blba,malemu zobrat moc,nie mne,nie s malym na poradnu 🙂

luckai
28. jún 2009

ahojte baby!
neviem čo ste písali, teraz to ani nemám čas čítať, len Vás chcem pozdraviť...
Ejus, stretneme sa na nožičkách ak sa podarí.
Baby Tinka mi nevedela presne povedať. V akom čase bývajú na TBC? V stredu by sme išli aj tam na kontrolu s očkovaním, len neviem o koľkej tam ísť.
Zatím pá!

ditka1
28. jún 2009

lucka...zavolaj tam a povedia ti,my sme v pondelok boli na tbc kontrole,oni sa aj tebe vedia prisposobit 😉
ejus...aj som si myslela a preco mu idu brat moc 😲
my sme spapali 230ml a nespime zatial,veeeeeeeeeeliky plac bol.

ejusaaa
28. jún 2009

Ditka,to normalne len tak,to kazdemu ze beru.Nas spapal 18O,teraz sa ide kupkat.

jarula25
28. jún 2009

doteraz sme boly vonku a unavena som jak slak...ideme kupat a spat..Dobruuu noc vsetkym...

sweetangel20
28. jún 2009

ahoj bzuči... tak ten tovar na stránke www.sportsdirect.sk a detské na www.next.co.uk
cena je tam v librách, takže musíš vynásobiť 1,4. keď si vyberieš, pošli mi kód, názov, veľkosť, farbu spolu s tvojím menom a priezviskom. ja mu to potom pošlem.
krpatý mi konečne spinká, to bol zas deň.
mojsi, sorry, že sme neprišli, ale ešte dnes poobede prišli moji starí rodičia gratulovať, tak som nestihla. aj som sa neskoro zobudila a starkí čakali, kým odíde môj otec, tak prišli trošku neskôr. inak by sme boli došli

aadula
28. jún 2009

sweet, Marekovi prajeme všetko najlepšie 😵 nech robí rodičom len radosť

sweetangel20
28. jún 2009

adula, ďakujeme. mometálne radosť robí, spinká 😀

aadula
28. jún 2009

sweet, bola aj tortička? nechcel sa do nej vrhnúť?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre