Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

ejusaaa
29. jún 2009

Baby,poradna dobre,maly ma 73OO g,ale ze ma stopy krvi v moci 😢 ,to co?Mame doniest este raz v stredu a viac mocu a ze ak sa to zopakuje,tak musi na sono obliciek a tak...z coho to moze mat a co potom? 😲 😔

bzucinka2
29. jún 2009

my sme dnes na tom podobne, noc bola nocou hrozy, unavena som ako kon, v noci sa stale budil a nie a nie zaspat, rano vstal o 5,00, skoro ma dr...lo 😝 a aj to bol urevany, nic sa mu nepacilo, ani jest nechcel, uz som teraz do neho trosku aspon na obed natlacila, vsetko chce jest, ukazuje a vravi ham a ked mu to otvorim, tak zje jednu dve lyzicky a dost, no na obed zjedol aspon nieco z plnenej papriky musim mu pozriet do pusy ci mu nejde nejaky zub mrchac, alebo sa len potrebuje aklimatizovat, tu totiz z balkona bazena niet a ani vonku sa neda byt cely den, kedze tu uz zase prsi 😒

ejusaaa
29. jún 2009

Ozaj verite na liecitelov ludovych?U mna jeden dnes bol..pozeral mi ten chrbat,normalne teplo som vtedy citila,vsetko vedel presne..no hadam mi to pomoze,este o dva tyzdne pride..

bzucinka2
29. jún 2009

ejus z ranca sa da prejst kompou cez rieku k tej bazantnici 🙂
kokan je predsa v tekove a nei v hradku, ci sa mylim??? 😕
a dufam, ze to nebude s tobinkom nic vazne, ja na liecitelov neverim, ale vsetko je mozne a clovek ked ma problemy vyskusa vsetko mozne, hlavne ked by to malo pomoct 🙂

tinkaaa
29. jún 2009

awojte dievčatá
tak konečne som si našla čas,ale len na chvíľku,lebo sa tu schyľuje ku koncu sveta 😝 tak sa zase mračí a blíska,že len.
bože len nech neni nejaká hrozná búrka,lebo sa potentujem
vypnem pre istotu aj pc
mám upratané,urobené chlebíčky,aj malinká je v postieľke takže supiš 😉
no 9ľudí je veľa,ale čo narobím,sú to bývalé kolegyne z obecáku a keď v každom kancli sedia 2aj3 tak to musím predýchať už inak nebude 😅
chystali sa už dávno,ibaže stále boli nejaké zasadačky,mali sme tie oslavy v dedine takže stále niečo tak na dnes sa rozhodli,že prídu a to je u nich umenie zosúladiť sa do kopy,lebo jedna chodí poobede do knižnice,druhá má matriku tretia na starosti stavebnú skupinu,no furt furt niečo aj tie blbé výpredaje čo tu bývajú tak tam treba zas kulturák otvárať 😝
kokos kukám,že som zas v pracovnej náplni obce 😀 😀 😀 už mi fakt šibe
no nič hlavne,že som všetko stihla,len ideálne by bolo,keby neboli dlho,ohlásili sa tak okolo 16h,čo by som so Saškou mohla ísť ešte aj von trošku 😅

cipsinka
29. jún 2009

Judith tak tak nie si sama ani ja nie som este snazilka 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 😅 😅 😅

judith
29. jún 2009

ejus - davaj si pozor lebo tí liečitelia vedia pomoct ale aj uškodit. Moj otec ma vysunutu platnicku a zobral ho jeden znamy ze mu to napravi a nakoniec skoncil este horsie lebo to bolo zapaloveho charakteru.
cipsinka... a planujes alebo este ani to zatial? 😉

ejusaaa
29. jún 2009

Judith,hadam len nie?Oc mal problemy s nohou,uz krival,a tento mu to liecil,jednorazovo,po npol hodine ulava,na druhy den este horsie a na dalsi uplne nic,uplne mu to preslo a on uz u vsetkych lekarov s tym bol,a uz dva mesiace ma fakt pokoj..a ja som normalne citila to teplo z neho,ja uz neviem co robit s tym krkom,uz to daleko zaslo,zavrate a tak..musim vsetko vyskusat..

ditka1
29. jún 2009

bzucka...pardon ano mas pravdu v tekove 🙂
ejus...to mi je luto,boze a z coho to ma 😲

judith
29. jún 2009

ejus, aj moj otec ma vysunutu platnicku medzi stavcami a tlaci mu to na nerv a vlastne aj on krival na jednu nohu, ale potom bol dlho v nemocnici dostaval infuzky a lieky a teraz je celkom v pohode len občas ho to chytí ze ho to bolí a ide ku kaszasovi na infuzku.
Ale on bol u takeho čo sa mu to snazil napravat silou a nie energiou tak to bude asi tým. Vsak človek ked nevie ako dalej tak vyskúša vsetko len aby bolo lepšie. Dufam ze ti pomoze.

ditka1
29. jún 2009

k tym liecitelom sa este vyjadrim aj ja,tiez poznam zopar ludi ktorí najskor vraveli,ze super je to a nakoniec zistili,ze je to blaf a ze len tahaju peniaze z nich,ale netvrdim,ze aj pomoct nevedia,je to na kazdom zvazeni,ejka a tej maserke si nevolala?toho liecitela by som volila ako poslednu nadej.
judith...hm doba je taka to je pravda,aj ja som si to stale hovorila,ale potom som si povedala aj to,ze ak si stale budem hovorit dovody preco dieta nemat tak by som ho nemala nikdy,a teraz by som si ho nedala za nic na svete,ale kazdy vie ci moze...
tinka...aspon,ze ti mala tak pekne spinka a necha ta robit. 🙂
ozaj ideme vo stvrtok plavat bzucka nejdes?vraj rano o pol osmej,este tu plienku musim niekde kupit 😒 zupan som uz kupila malemu.

judith
29. jún 2009

ditka ... ja viem ze to tak znie ale mame na krku leasing auta a hypoteku na byt čo nie je mala suma ale nastastie uz leasing je necely rok tak ked to padne bude to o dost volnejsie a potom začnem aj niečo planovat, ale nastastie mi biologicke hodinky este netikaju mam len 24. A zas zit od koruny ku korune (od eura ku euru 😀 ) by nebolo bohvie čo. To radsej este ten rôcik vydrzim... 😉
ejus ja neviem presne čo ti je, ale ked to mas zapaloveho charakteru tak masaz urcite nie.... masaz pomaha ked je niečo vyskočené alebo je natiahnutý sval.

cipsinka
29. jún 2009

Judith ano samozrejme,ze planujeme a uz sa aj velmi tesime 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
29. jún 2009

tak Ejus ja si nemyslim,ze robis zle s tym liecitelom ked uz je zle treba vsetko vyskusat aj ja by som vyskusala 😉 😉 😉

luckai
29. jún 2009

Ahojte, no my máme teraz pre zmenu nespiaci deň, ešte spal len 2x po pol hodinke, alebo ani toľko nie...ideme to zase skúšať von...dážď - nedážď

luckai
29. jún 2009

Ditka kam idete plávať?
Mňa volali kamošky čo sme spolu cvičievali tehotné do Moraviec, kde dezinfikujú morsko soľou, tam sa chodieva už od 3. mesiaca s bábätkami...ale neviem, asi si to necháme teraz na dovolenku, uvidíme či sa to podarí, aby sme si to užili všetci traja spolu...

mirip
29. jún 2009

ahojte, dievčatá mám na vás otázočku, akú velkosť oblečenia ste brali do porodnice pre baby?

bzucinka2
29. jún 2009

ditka idem, super, tak sa tam stretneme, to sa tesiiiiiiiiiiim 🙂 plienky su najlacnejsie v dm-ke 🙂
lucka, v moravciach sa tusim aj viac plati ako tu v lv, a ja na lv nemozem povedat nic zle, zatial maly klop klop ani chory nebol 🙂
mirip, ja som brala 56, ale bude zalezat aj od babatka ake bude velike 🙂

ejusaaa
29. jún 2009

Ahojte,Cipsi vdakaa,ved aj ja som vo faze ked uz urobim vsetko...Ditka,ale on to nerobi za peniaze,nic nechcel..Neviem,mozem mat aj tisic liekov a liecitelov,ked sa ajtak rozculujem..tak ale co by ste obliekli malemu von,ked isiel teraz od piatej do siedmej?Som sa na tom pochytila s Petom a zas mi je na rit..clovek sa nemoze dostat do kolaji aj keby chcel...ditka budete chodit plavat?Kam?

ditka1
29. jún 2009

lucka...do lv plavarne 🙂 povedala instruktorka,ze mame prist kludne si to obzriet a ze ked nebudeme hned chciet tak nemusime ist do vody,ze zbadame ako sa maly bude tvarit 😀
bzucka...juuuj super tak sa hadam najdeme,budem tam najtlstejsia 😀 😝
ejus...moj mal kratky rukav a zakryty dekou,a dala som dnes spotrovu verziu na kocik,taaak sa rehotal sa mu tam velmi pacilo,ma aj lezatu polohu tak je dobre a je to vacsie ako ta novorodenecka vanicka.ejus vsak jasne skus mozno ti pomoze ten liecitel.
judith...aj my mame velku hypoteku tak viem o com hovoris 🙂 😒 ale aj sikovneho manzela kt.sa o nas postara,ja som tiez slusne zarabala tak sa buducnosti nebojim,teraz to vyznelo ze som bohacka 😀 😀 😀 ale nie som len sme sa zabezpecili v tom mas pravdu. 😉

luckai
29. jún 2009

Mirip, ja jednoznačne veľkosť 56, lebo mi predpovedali malé bábätko. Malá mala 3,2kg a 48cm, nakoniec tak akurát a aj tak jej to bolo veliké!
Bzuči, Ditka: koľko sa platí v leviciach na kúpaní?

mirip
29. jún 2009

no ja mám jednu súpravu 56 a druhú som kúpila 62ku tiež mi povedal že to závisí od velkosti bábatka ale aj tak sa do toho oblieka až ked sa ide domov nie? a tam mám oblečené nemocničné či ako som to kdesi čítala, len plienky si dávam svoje

ejusaaa
29. jún 2009

Mirip,urcite 56,a ako vravis,ajtak v tom len domkob pojde,nas sa v tom skoro utopil 🙂 ake plienky myslis?Lebo platene mas tiez ich,iba pampers svoje,ci tie si myslela? 🙂

mirip
29. jún 2009

tie som myslela ejuš pamberky

tinkaaa
29. jún 2009

nieže sa poodhlasujete,idem našej hladoške doložiť dávku a potom sa ozvem 😀 kokso žužle a žužle tie ručiny 😝

ejusaaa
29. jún 2009

a inak ako sa citis MIrip?Tinus,ja sa uz zberam,troska sme oslavovali,ideme kupat a konecne hajat 🙂 Tak ajojte zajtra,a mozeem byt pri pocitaci s Holterom?

ejusaaa
29. jún 2009

Mirip uz si z albumu vyradila ten druhy kocik? 🙂 Jej som rada ze budete mat tento,je pekny 🙂

jarula25
29. jún 2009

ahojte...aspon ze poobede neprsalo bola som s malim na tom vlaciku co chodi po leviciach pekne sme sa zviezly na margitu tam sme pockaly 15 minut a isly sme naspät tak sa mu ratala cesta bol statnyyyy 😉 🙂
ja som do porodnice brala 62 aj to mu bolo len tak tak...fakt zalezi na velkosti babatka..
Ejus tk to ja neviem ale asi hej....

aadula
29. jún 2009

my sme dnes vonku neboli, doktorka hovorila nech sme pre istotu dnes ešte vnútri..., ale nič mu nie je...však je taký čert ako inokedy...idem ho okúpkať a upratať ten uragán po ňom 😝

ja som do pôrodnice brala 54 🙂 a to mal 3800g a 52cm

tinkaaa
29. jún 2009

ahojček takže v prvom rade sa vyjadrím k tomu liečiteľovi- prečo nie treba vyskúšať všetko pokiaľ sa dá
mirip ja som mala veľkosť 56,ale keď sme išli domov tak Peťo doniesol aj 62 ale to bolo úplne zbytočné- fakt od veľkosti bejby závisí
v Lv nepršalo?tu bol taký lejak,že len
ale boli sme vonku,návšteva dopadla na jednotku s hviezdičkou
a k tomu kúpaniu,aj ja som chcela,že budeme chodiť do Moraviec- stojí to tam 9euro na hodinu 😝 akože soráč,ale zdá sa mi to dosť,bude nám stačiť vanička 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre