Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

judith
3. júl 2009

alzbet... poslala som link do IP pozri či sa ti to da otvorit ak nie tak ti postahujem fotky a poslem mailom...

jarula25
3. júl 2009

dobre rano...aj ja som Iva poznala a Sidi tiez bol to FAKT sok....ale bohuzial aj taky je zivot...... ☹
a ked si predstavim ze aj ja som skoro na emboliu zomrela tak.. 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄
ideme rychlo vonka kym neprazi tak velmi na dneska hlasia az 32 stupnou a mna pali cely predok spaleny teda ked to trosku zhnedne bude to hrozneee ved mam len hrud ,brucho a stehnaaa a lytka su uplne biele som jak prasiatko teraz 😀 😀

alzbetabenkova
autor
3. júl 2009

judit diky, pozrela som dalo sa a maly ivko je krasny
ideme aj my chytro von,asi busom do tesca a domov,no dnes bude hic 😒

tinkaaa
3. júl 2009

ahojte kočky
takže máme pred sebou horúci deň,no ja idem rýchlo niečo variť a hádam už aj raňajky si dať
Saška ich už má za sebou 😉
poobede sa možno vyskytnem v Lv na nákupoch
k bývaniu na dedine a v meste- v meste by som vedela bývať ale len v dome-potrebujem mať možnosť vyjsť do záhrady a oddýchnuť si 😉

ejusaaa
3. júl 2009

Tak podarilo sa,uz sme aj doma,ze vsetko v poriadku co sa tyka sona,ze to ma nejaky zapal asi,ze staci nejaky spinka a ze hned to ukaze leukocity a tak a ale ze v stredu budu vysledky a potom uvidime a ze to byva z dehydratacie..vam kolko caju,vody vypiju?A ze stahovat sa predkozka nema v ziadnom pripade,ze sa tam zanasa este viac infekcie..Bzuciiiii bola strasne mila,le fakt,aj sestricka 🙂

ditka1
3. júl 2009

ejus...nema sa stahovat?vidis kazda dr.povie inac 😒 hlavne ze je to ok s tobinkom. 🙂 mne lukasko vypije za flasku caju 100ml denne +este flasa vody 100ml lucky,davam medzi kazdym papanim mliecka. 🙂
ja si neviem predstavit uz byvat v cinzaku,ak v meste tak ako tinka v dome. 😉

cipsinka
3. júl 2009

ahojte,

No ja som to byvanie myslela tak,ze keby sme ostali byvat v LV tak jednoznacne len do panelaka ved kde by sme nabrali tolke peniaze na dom priamo v LV a preto som sa opytala,ze co je lepsie,ze ci mest-byt alebo dedina-dom a ani by sme nechceli ist daleko od LV max tak 15km keby sme naaaaaaaaahodou kupovali nieco 😉 😉 😉 .

Ejus tak sa tesim,ze podla sona je vsetko v poriadku 😵 😵 😵

cipsinka
3. júl 2009

Inak Ditka som si pozerala fotky co si pridala nove a maly je rozkosny drobcek jeden krasnucky 😵 😵 😵 😵 😵

aadula
3. júl 2009

ahojte,

ejuška to som rada, že to nie je vážne 🙂 vidíš..každý lekár povie inak... a my keď sme tam so samkom boli na sono, tuším mal tri mesiace, tak bola tiež v pohode...a dokonca ho chválila akú má formovanú hlavičku 😀 , len on jej tam poťahoval všetky kábliky 😀 😀 😀

bzucinka2
3. júl 2009

ahojte, my sme boli doobeda vonku a dnes skusame len jeden spanok, tak uvidime ako dlho bude spat 🙂
ejus, tak asi mala zly den ked sme tam boli alebo sme jej neboli sympatiski 😀 asuper, ze to nic nie je a my sme do roka nepili vobec nic okrem mliecka 🙂

aadula
3. júl 2009

bzučinka, ani náš Samko nechcel nič len moje mliečko..teraz už vypije, ale len čajík hipp Detský sen a čistú vodu ..iné nechce...teda chce...colu a kávu 😀

cipsinka
3. júl 2009

aadul,ze colu a kavu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ditka1
3. júl 2009

Lukasko buva sam pekne v postielke,uz si zaciname budovat rezim dna pomalicky,uz haja od 12tej,tak som si porobila co mi bolo treba,navarene mam od vcera-rizoto 😝 tak troska sem som zavitala,vonku je straaaaaaasne dusno,zvykneme chodit skoro rano o 8mej von kym je sviezo,cez obed sme vnutri lebo sa neodporuca byt vtedy vonku s detmi a potom podvecer ideme az do pol 8mej a potom kupat a spat.Inac sa snazime byt pod pristreskom v tieni ked uz sme taky umrncany ze neviem vydrzat vnutri 😀
ozaj papali sme mrkvicku 😵 velmi nam nechutila,ale vraj mrkva sa moze od 3.mesiaca davat-vyvar alebo postruhana s vyvarom-tzv.mrkvova polievka/takze tinka mala si pravdu aj ta tvoja dr./ 🙂
s tou predkozkou je to zaujimave ako sa nazory roznia...hm,kazdy nech si spravy ako sam uzna za vhodne,my problem nemame ziadny ked stahujeme tak to ideme robit aj nadalej 🙂 ja ked mu ju stiahnem tak mu to zvyknem vycistit s vodou pri kupani ako adulka povedala,ze to treba umyvat. 🙂
cipsi...dakujeme 🙂
ejuska...dakujem za radu v IP.
joooj teplo je,inak co robite teraz?

cipsinka
3. júl 2009

ja momentalne konikujem 😉 😉 😉

Ditka a vy ste postavili novy domcek alebo porerabali stary?? 😕

ditka1
3. júl 2009

prerabame stary dom,je to hroza,strasne prachy tam idu,keby to clovek vedel pred tym,tak si radsej dame postavit na kluc novy 😒 ale uz sme chvalabohu na konci pomaly s prerabanim,este fasadu vonkajsiu a chodniky a to je vsetko.

alzbetabenkova
autor
3. júl 2009

ditka, mne nieco hovor o prerabani 🙄
no maly vstal,a uz nebude spat,cize vecer ho skusim dat skor,inak uz druhu noc zase buntosi,nechce spat bud z tepla alebo zubky
stretla som v meste katarinku, ake ma uz kraaasne brusko aj chrisi je milucky, aj sme pokecali a ze nemaju net,lebo maju nieco pokazene,a aj oni zacnu coskoro z prerabanim, ze si z lenkou volali minule a ze ani ona nestiha sem chodit,
no idem k malemu
k byvaniu na dedine, no ja neviem cim je to blizsie tym viac sa tesim ale sa aj bojim,kedze cely zivot som mestanka,akoze mam rada pokoj,ale no ved uviidm

tinkaaa
3. júl 2009

alzbet nemaj obavy,však nebudeš chovať stádo oviec, 😀 😀 😀 to zvládneš
ditka luki je bombový v chodáku
a ejus no vidíš pohoda --- všetko prekonáte 😉

aadula
3. júl 2009

ditka, malý je fakt perfektný v tom chodítku 😀 a ako očká pleští..a k tomu ten slimák pred ním..no 100 bodové 😵

tinka, vegetíš dnes?

tinkaaa
3. júl 2009

vegetím????? ani nie
doteraz som makala v kuchyni----robila som dolky
a čakám na Peťa Saška spí

jarula25
3. júl 2009

ja som chcela vegetit ale maly spal ani nie hodinku a je po vegeteni. 😖
..napustila som mu bazenik na balkone a ideme sa cvachtat teda len on ja sa tam nezmestim 😀 😀 😀 😀 😀

ejusaaa
3. júl 2009

ahojte,maly siel teraz von,tak som si vlasy umyla a isla vas kuknut,ale daaaaaaaaaavno tu nikto neprispel,asi ste vonku,zajtra aj ja pojdem,zajtra sa cely den venujem Petovi,ma narodky 🙂 Ste tu?

aadula
3. júl 2009

ejuška ahoj..akurát ja tu okukávam čo je nové na MK 🙂

aadula
3. júl 2009

my sme boli trošku vonku, myslela som, že bude búrka, tak sme to otočili domov a dnes nám praskla hadička na benzin v aute ..niekde pri spodku..ešte že som si to všimla..tak sme na okružnej nechali riadny pás benzinový 😝 a tak to mm riešil a ja som so Saminom išla pešo domov..som ho na rukách niesla až na rybníky...tak som taká zbitá nejaká..sa mi za ním vonku pobehovať nechce...on si tu cucká čajík teraz a pozerá musik1..to je jeho program 😀

ejusaaa
3. júl 2009

No tak si sa dost navlacila az na Rybniky 😲 Inak fakt by som ocenila burku,ale az ked sa maly vrati domkov 🙂 peto si siel lahnut,dnes sa vratil z nocnej a chudak od rana nespal,ked sme jk tomu doktorrovi sli a atk..no,len nech nespi do rana 🙂

ejusaaa
3. júl 2009

Tinus pekna fotocka,mala ma zlatu ciapocku a Ty si schudla aj do tvare 😲

tinkaaa
3. júl 2009

ahojte nejak to tu poobede zamrzlo

ejusaaa
3. júl 2009

No tak idem tata ked ste tu neni,dobru noc 🙂

aadula
3. júl 2009

tinka akurát som si dala ten test podoba osobnosti..a vyšlo, že Samko je o 8% viac podobný ocinovi 😒 😀 a to som si myslela, že je viac na mňa... a skúšam to aj s Paťkou a to mi už nechce brať 😠

alzbetabenkova
autor
3. júl 2009

aj ja vravim ze tinuska nam schudla, mala je kraaasna
ejka, petovi vsetko naj,nech dlho poslucha a aj ty jeho
ustata som ako pes, dufam ze dnes maly bude dobre spat,potrebujem to
adulka, ot ti nezavidim,ja mam dost ked maleho berem na rukach do obchodu
no idem ppaaa lasocky

ejusaaa
3. júl 2009

Adul,aj ja to akurat robim,ale ani mne to nechce brat,vzdy da ze prekroceny casovy limit..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre