Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

alzbetabenkova
autor
6. júl 2009

tinka,daj vediet kam pojdete, som zvedava,aj ja by som si sla zaplavat,plavanie milujem,,ale na margite tam sa vecsinou zle plava,vela ludi,mozno pojdeme aj my,dnes ci zajtra,niekedy len tak nachvilku

aadula
6. júl 2009

kočky ďakujem a Paťke odovzdám 🙂 akurát sa chystá na plaváreň s kamoškami, potom si tam sadnú do tej kaviarne či čo to tam je..., že na tousty a džúsik ...nech má aspoň malú oslavu s kamoškami 😀

a ak chcete ísť s deťmi na dobré miesto tak určite do Dudiniec...my sme tam síce ešte neboli..vlani sme sa chystali, ale akurát sa búrka chystala..., ale že pre deti je tam najlepšie..veľmi dobrá vodička a iste si aj vy zaplávate...dúfam, že sa tam tento rok dostaneme 🙂

bzucinka2
6. júl 2009

adul, patke aj my prajeme vsetko naj 🙂
my sa teraz asi vyspime a pojdeme pozriet co noveho na margite, uz som tam nebola aj 2 roky 🙂

bzucinka2
6. júl 2009

tinkaaa, krasne fotky, ty si fotila ako diva 😀 😀 😀

ejusaaa
6. júl 2009

Tak,zajtra idem k tej ocnej,drzte palce...aspon ze ma zoberie,teraz tak lahko sa niekam dostat,same dovolenky...vdaka za cisielko,od rana vola a nic..fasa,takze v stredu nevybavime nozicky,tym padom ani ortopeda a Peto si naschval tak dal sluzby..ale musia tam byt,najprv to aj zvonilo a potom mi pripadalo ako keby telefon vyvesili,este maju vela tak kaslu na tych co volaju...Tinka,plnoooooooo fotiek 🙂 Lucka,ako Romanka dopadla,veelmi plackala?Vsetko naj Patke 🙂

ejusaaa
6. júl 2009

😒 Tak si predstavte,teraz teraz som sa dovolala a dala nas na stredu 🙂

eviiik
6. júl 2009

super ejus, tak predsa sa podarilo.
budem na Vas v stredu mysliet, nech vsetko dobre dopadne 🙂

bzucinka2
6. júl 2009

ejus super, tak nech to dobre dopadne a vy sa neobjednavate pri navsteve, ja sa vzdy objednam, ked som tam a hotovo, ziadne vyvolavacky 🙂

aadula
6. júl 2009

bzučinka Ďakujeme za Paťku ..ešte neprišla z plavárne, asi sa im tam zapáčilo 🙂

mirinka23
6. júl 2009

ahojte tak som tu zasa po dlhej dobe a ani vás nestihnem prečítat, malú mám na jednej ruke a druhou ťukám.No mi sme mali včera deň, celý čas bola len na rukách spala asi pol hodinku z celého dňa a ani položiť, inak bol krik.Asi aj z toho tepla veď aj pre dospelého človeka je to dosť a nie ešte pre dieťa.

cipsinka
6. júl 2009

ahojte dievcence,

Ejuska tesim sa,ze ta hned objednali na nozicky 😵 😵 😵

adulka vsetko naj Patke k desnym meninkam 😵 😵 😵 😵

Tinka supisne fotky tu malu babiku mate na zjedenie 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
6. júl 2009

tinka 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 chudatka deti 😅 😅 😅 😅

ejusaaa
6. júl 2009

Tinka 😀 😀 😀 Cipsi aj ja som rada,ale aj sa bojim,lebo ak sa mu to este zhorsilo,no neviem..mozno mu daju nadalej nosit tu perinku,dufam ze k remencom nedojde,jaaaaj keby tak vsetko bolo dobre...v stredu aj ten moc..zajtra ta ocna..brrrr neznasam takyto doktorsky tyzden 😠

cipsinka
6. júl 2009

ejus mysli pozitivne a vsetko bude dobre 😉 😉 😉

tinka to smejuce sa babo je bohovske take dobre na zlu naladu,ze ked ti je nanic pustis si to a mas fajn naladu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ejusaaa
6. júl 2009

Cipsi a Ty co nove mas?U nas sa zmraka,jaj keby tak prsalo 🙂 Peto siel na nocnuuuuuuuu,no zas budem vecer sama.

tinkaaa
6. júl 2009

no jasné také na odreagovanie,bože ja som dneska taká hnilá 😝 😝 😝 od rána
len som pokosila a malú dala do poriadku nič viac,nechce sa mi a Peťo že a načo.. tak sa výnimočne tak riadim aj teraz si zobral Sašku von a ja za pc.......inak sa tu statočne mračí 😠

tinkaaa
6. júl 2009

alzbet ip

ejusaaa
6. júl 2009

Aj Tobinko je vonku,ale iste sa za chvilu vratia,spusti sa lejak,esteze som mu dala dlhy rukav,je zrazu tak chladnejsie 🙂

ejusaaa
6. júl 2009

A kde je nasa Ditka,Alzbet,Sweet,Jarula sa este motosi vonku 😀 ,no zanedbavaju nas,zanedbavaju 😀

tinkaaa
6. júl 2009

no nie vždy sa sem dá ísť ani ja by som tu dnes neoxidovala,ale keďže mám tú materskú DOVOLENKU 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
tak si ju dneska užívam

ejusaaa
6. júl 2009

Ale ja by som najradsej spala,toto pocasie ma znici raz.Ja neviem,zda sa mi ze to mlieko nie je moc dobre,ten novy nutrilon,pije ho,ale viac vracka od neho,neviem ci ho mam este skusat a uvidime..Saska ten Ha pije este ze?

tinkaaa
6. júl 2009

ja radšej neexperimentujem ... papáme Ha a hotovo--- niektorému bábu to pomôže a je to ok,niektorému proste nesadne
keď ti z neho viac vracká tak ho vysaď
ditke sa nečudujem,že ho nasadila,lebo Luki je veľký hladoš,a keď je z neho viac sýty tak určite je jej lepšie dávať henten
my sme pekne na nutrilone HA a zatiaľ len na šťavičkách,zajtra bude broskynková šťavička,doteraz som striedala jablko a mrkvu,ale mrkva nám moc nesadla a príkrmy ako kašičky až neskôr dám,kamoška už dáva a má bábo zhruba tak staré ako ja....
ja počkám nebudem sa náhliť,každá maminka robíme najlepšie ako vieme a čo uznáme za vhodné a ja to robím takto 😉

ejusaaa
6. júl 2009

Lenze uz tretia doktorka mi povedala,ze ked nemame alergie,ze nie je dobre davat Ha tak neviem co je spravne uz...maly nechce polievku ked je tam meso,ani hlt 😲

ejusaaa
6. júl 2009

My mu ho zatial striedame,ten nutrilon ma len 2 krat za den,inak HA este..

aadula
6. júl 2009

Paťka tetám ďakuje 😀

tinka tak som sa dobre zabavila na tom, že ako chlapi strážia deti...inak americký chlapi..tí to iste tak praktizujú 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ditka1
6. júl 2009

ahojte...dnes som nestihala sem prist.
ejus...ano?grcka?tak neni dobre davat HAcko?hm...ako je to mozne,ze jedna tak povie a druha tak...my sme zato dali,ze je hlados,a ty preto chces menit mlieko ze nema sa davat HAcko ked nie je alergia?zase ked grcka tak asi neni dobre mu to davat,ale vsak nech ti dr.povie co treba robit.My to znasame dobre zatial ak by nieco bolo tak sa to uz prejavi.Ejka drzim ti palce na stredu.nevolala si na tu linku?
tinus... 🙂 koberce vyprasene?joooj my sme si dnes aj pospali okolo obeda 2hodky a teraz uz tiez hajame.
vy ako?

alzbetabenkova
autor
6. júl 2009

ajojky, babenky moje, hotova som, take macacie kupanie, do prdele v dnesnej dobe, od dnes do piatku netece na vynohradoch tepla voda,zuuuuurim, keby mame aspon na cankove uz vanu,ale prave kupelnu si nechavame nakoniec😀
no tinka, nevadi inokedy, jaaa ta dostanem, jaaaa s tebou plavat chcem 😀 😀 😅
aadul, patke dodatocne od tety bety vsetko naj, nech ju posluchas!!!!!!!!!!!!!!!!!! a nakupujes peken poctivo v hapy girl ako doteraz😀
pozdravuje vas erika, ma nejake starosti, tak nema casu, ale chybate jej 🙂
no idem bruuuuuuuuuuuu nocku a okupte s akym mozte 😀 😀 😝 😔 😅 😕

ejusaaa
6. júl 2009

Ditus hej mny preto chceme menit,ze uz bude mat pol roka a vtedy sa meni,a nechcela som pokracovat v Ha..ale mozno budem musiet,ak mu nesadne tento nutrilon,slusim Ar a ak ani ten,tak Ha..no uvidime..akurat som ho uspala,jaj ako kraaaasne prsi 🙂 ,pojddem sa umyt a potom este nakuknem,ci ste tu 🙂 Zajtra mam rano skoro budicek,uz o pol siedmej na poliklinike 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre