Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

tinkaaa
15. jún 2009

jarul aj ja som skoro padla na zadok,keď začalo pršať 🙄 a nehlásili,teda aspoň ja o tom neviem,žeby hlásili
a zabudla som pozdraviť,dobré ráno prajem
no tak už sme zase samé dve baby 😖 ale čo keď tie sprosté peniaze treba,ocinko nám príde zas až v piatok,ale dneska bola mamina hrdinka a nerozplakala sa 😅 len teraz je jej do plaču,keď to píše 😔
do kelu aj s počasím

ejusaaa
15. jún 2009

Dobre ranko,ved hlasili 36 stupnov 😠 ,to co je...no pridavam sa,dnes do siestej som aj ja sama..viem,ze len do vecera,ale ajtak...jaj,ale som otapena z tohto dazda,hlava boli,no..vychydzaju im tie predpovede,fakt.

alzbetabenkova
autor
15. jún 2009

dobre ranko
ja som celkom vyspata,nato ze som pozerala lets dance a bola som tym nadsenaaa,bavila som sa super,aj by som sa nahlas zasmiala ale chlapi my spali, no a ta katka stumplova ci ako sa vola ma svetovuuuu postavu 😠 a som rada ze vyhral on,ako polniska tancovala dobre,ale mne sa tam ona proste nehodila,vyzerali smiesne s tym teploskom
no a pocasie???haha vy verite pocasiu???😀
ideme do mesta kupit ete plavacku do obyvky a dlazbu,a zase nebudu peniaze 🙄 no eji,tak asi dnes nic co??
a k teme SVOKROVCI sa nevyjadriiiiiim,som si ticho,a vsak aj moja mama je pripad pre samantu 🙄 😅

ejusaaa
15. jún 2009

k svokrovcom sa ani ja nevyjadrim,maleho videli raz a a v sobotu na jeho meniny ani len sms,to je co,ale som rada,uplne sme s nimi skoncili,Peto je nastvany a nikdy ich uz nechce vidiet,co uz s takymi co sa o vnuka nezaujimaju.Alzbet no dnes asi nic,ako vravis...ked aj pojddem,tak len pred cinzak..neviem,vidis,akurat dnes take pocasie..

ditka1
15. jún 2009

caute 🙂
my sme spali do 8-mej dnes,raz sme boli hore o 3tej 🙂
tema svokrovci...ja no comment 😖
tinka...tak si slamenna vdova ale piatok je tu ani sa nenazdas 😉
ejus...no vidis tie predpovede,co mi len budeme vnutri robit ☹

ejusaaa
15. jún 2009

No ja dufam ze sa vycasi a ze sa bude dat ist von Ditus..aj ty si s lukaskom sama?

ditka1
15. jún 2009

aj ja som sama s nim,my sme stale sami ak nemame doma ocina nasho ☹ mne nikto nepomaha s nicim sami sme na vsetko. 😒 obcas by mi dobre padlo keby som mala pomoc.

ejusaaa
15. jún 2009

Ved to,keby aspon muzi boli doma,takto je strasne dlhy den a este ked sa von neda ist,no hrozne,keby sme aspon susedky vsetky boli,alebo mali nejaku koniaren kde by sme sa stretavali,aj ked prsiiii 😀

ejusaaa
15. jún 2009

ide koniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik 😀

alzbetabenkova
autor
15. jún 2009

chvaaaalabohu uz osm sa bala najhoriseho 😅

ditka1
15. jún 2009

boze to co mu bolo 😅 😕

ditka1
15. jún 2009

pridala som nove fotky 😵

cipsinka
15. jún 2009

ahojte baby,uz som tu raz do vasej temy nakukla ohladom kadrenicky,neviem ci si pamatate 😅 😅 😅 😅 😅 ,velmi pekne dakujem za poradenie bola som za tou Drevanovou ale mala plno ludi tak ma nevzala ale isla som do druheho a tam baba velmi ochotna ma hned zobrala 😉 😉 😉 😉 Inak ste tu vsetky velmi zlate,obcas sem nakuknem ak mozem 😅 😅 😅 😅 .

Inak ked sme boli teraz v maji v Levicich tak som videla ejusku(ona je asi neprehliadnutelna osoba 😀 😀 😀 😀 😀 s tymi jej krasnymi vlasmi 😵 😵 😵 😵 )a videla som aj alzbetku v obchodnom dome kupovala fornety pre drobceka 😵 😵 😵 😵 😵,no holt ste neprehliadnutelne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ejusaaa
15. jún 2009

Ahooooooooooooj Cipsinka,no Ty si zlataaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 ,tak sem nakukaj castejsie 😉 a mohla si ma oslovit 🙂 Sme doma z prechadzky,hladna ako pes,jaj idem jest 🙂

ejusaaa
15. jún 2009

Ditka Lukasko ma zlatucky,riadny chlapisko 🙂

cipsinka
15. jún 2009

ejuska dakuje,ty si ozaj zlate ziena 😉 😉 😉 😉 😉 ja som aj myslela,ze sa Vas opytam,ze ci sa mozem k vam pridat ja sa z casti citim ako Levicanka,ved som skoro tristvrte zivota zila na dedinke pri Leviciach (mam tam rodicov 😉 😉 😉 )a moj drahy je levican,cize hadam zapadam k Vam 😅 😅 😅 😅

A vsetko najlepsie k Tobiaskovym meninkam 😵 😵 😵 😵 😵 😵

bzucinka2
15. jún 2009

ditka, nadhernucky maly buvacik 🙂
ja som dnes zbalila velku vacsinu 🙂
pozerali ste uputavku, ze v nitre vypadli z okna 2-rocne dvojicky , ☹ som zvedava, co to bude, lebo vraj otcovi to oznamil 6-rocny syn ☹

bzucinka2
15. jún 2009

tema svokra, ja v pokode, nemam s nou problemy 🙂

cipsinka
15. jún 2009

ejus ja som Ta videla z auta a bola si aj s muzikom a kricim mojmu drhemu,ze ahaaaaaaaaa tuto babu poznam z konika,chudak sa zlakol skoro sme havarovali 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ejusaaa
15. jún 2009

Cipsinka,Tobiasko dakujeeeeeee 😀 samozrejme ze k nam patris 🙂 A mas novu fotku,ze?Pekna si tam 🙂 Bzuci pocula som o tych dvojickach 😔 Kedy idete Bzuci?

emka.trhanova
15. jún 2009

ahojte ,,,,
ide mi koník , len bohvie dokedy...stále ked to reštartnú tak mi to ide ale zajtra mi už určite zase nepôjde...
my sa máme dobre , malý má stále žltačku a dnes nová diagnóza : dojčenecký reflux...malý vygrcká všetko čo spapká , tak mu musíme dávať pred papaním kašičku z nutritonu ale moc mu to nechutí , ale čo už ked musí tak musí ...

čítala som že ste mali stretko ...ale ved v ten deň fúkal riadny vetrisko ...ja s malým nechodím von ked tak fúka... chodíme len ked je pekné počasie a hlavne bezvetrie , lebo tento náš chrúst pochytá všetko čo sa dá..

jaaaj tak mi chýba koník...nemám s kým kecať...

a na tému svokrovci , moji sú úplne v pohode len niekedy prehnane starostlivý ale v celku je to ok .. 🙂

emka.trhanova
15. jún 2009

Všetko najlepšie Tobinkovi 🙂))

ejusaaa
15. jún 2009

emka no nie 😀 ,Ty piiiiiiiises 🙂 A to preco ma tak dlho zltacku a co na to berie,alebo nic? 😲 Aj nas vygrckal vsetko od narodenia,aj teraz este grcka,tiez musi nutriton..

cipsinka
15. jún 2009

ejus ano mam novu fotku 😉 😉 😉 😉 ,zenska ty mas inak riadnu pamat 😕 😕 😕 😕

aj ja som citala o tych dvojicach je to hrozne 😔 😔 😔 😔 😔 😔

cipsinka
15. jún 2009

a temu svokra nejdem rozoberat kedze robi na levickej policii a mohli by ste ju poznat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirinka23
15. jún 2009

ahojte.Tak ako čítam stretko dopadlo super tak sa vás aj celkom nazbieralo.Ja sa stále snažím dať si do albumu fotky, ale stále mi blbne počítač tak dufam, že sa mi to podarí.A tému svokrovci:ja ich mám uplne v pohode, veľmi dobre spolu vychádzame a veľmi mi pomáhajú so všetkým.

jarula25
15. jún 2009

ahojte takze kon sa umudril???som zvedava do kedy 😖 😖 takze tema svokrovci??svokor mi uz nezije a svokre???byvam snou ale najradsej by som ju poslal kade lahsie nemusim ju vobec 😠 😠 😠 😠 Ahoj Emka takze mali Tinko sa este stale trapi zo zltackou???co tak dlho??? 😲 😕 a este aj reflux ale to ma dost vela deticiek neboj to sa casom vytrati.........Cipsinka vitaj 😉 😉 😉 Bzuci uz sa vam to krati zachvilu dovca 😅

ja tu mam sestru teda nie u mna ale u mami prisla ta co zije v cechach na cely tyzden tak sa vytesujem a uz teraz kujeme plany ze co podnikneme 😀 😀

tinkaaa
15. jún 2009

ahojte tak ja mám Sašku už okúpanú len ideme dopapať čo sme nechali,lebo slečna štrajkovala,ejus záhadný ma pobavil,potom napíšem 😀

ditka1
15. jún 2009

ahojte babyyy 🙂 boli sme vonku,ale zacina porchat.
jeeeej cipsinka...vitaj,pamatam si ta. 😉
emka...fuuuha chudacik maly,tak sa natrapite s tym to ti verim,sesternica to mala s oboma detmi,mala dost lebo na 3x rozrabala kym sa najedli co stale vracali ☹ nedala vam dr.take kvapky to sa dava pred papanim,vraj z toho jej tí chlapci prestali grckat,len neviem ako sa volaju tie kvapky. 😒
bzucka...veru tie dvojicky to je tragedia 😢 ☹ to muselo byt strasne,jedno umrelo a druhe ak prezije bude kalika cely zivot. 😔

ditka1
15. jún 2009

bzucka a kam idete?
tinka...ty si ale sikulka,aky zahadny???ci nejaky ctitel 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre