Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

desszi
17. sep 2009

bzuci mas doma kaskadera 😉
mam otazku? prihlasovali ste svoje dieta k trvalemu pobytu? ja som teraz citala na nete, ze do troch dni po obdrzani rodneho listu ho mam prihlasit k trvalemu pobytu😕 take mi to je nepochopitelne - ved dieta ma trvaly pobyt tam kde matka, tak preco ho mam este prihlasovat? chapem to, ze Dadka musim prihlasit ked prideme do Levic, ale aj Zamkoch? Takze Levicanky, vy ste prihlasovali svojich drobcov na trvaly pobyt do Levic?

aadula
17. sep 2009

ahojte, ďakujem za Samka, dnes to bolo už o niečo lepšie, asi zaberajú liečiky a pomaličky hlieniky ustupujú..soplíku už ani nemá..ale v hrdle mu to ešte sem tam zachrapčí

bzučinka, veru kaskadéra máš 😀 , náš nevie vyliezať...ale asi by som tiež mala šoky 😝

deszi, no malo by to tak byť, že keď sa mu vystaví rodný list, tak ho prihlásia na trvalý pobyt...ale neviem či to platí aj keď si rodila v inom meste ako máš trvalý...teda ak nemáš trvalý ešte v Zámkoch 😉 Ja by som si na tvojom mieste zavolala na MÚ 🙂

evka ako je doma? nenudíš sa? 😉

millada
17. sep 2009

Ahojte baby, kde ste si kupovali kočik? V LV som nič zaujimave nenašla. Su nejake dobre obchody v blizkych mestach (Moravce, Vrable, Nitra???) Dakujem 😉

desszi
18. sep 2009

adulka dik pomohlo mi to, ja mam este trvaly pobyt v zamkoch, tam som aj rodila, tam mi aj vystavili rodny list, tak mi logicky vychadza, ze ho tam aj prihlasili. az ked sa budem prehlasovat na trv pobyt do levic, musim mysliet aj na dadusa

bzucinka2
18. sep 2009

dobre ranko
ako vravi adulka, mne dho prihlasili automaticky , nikam som nechodila, aj za smeti mi ho hned vyuctovali 😀
milladka, ja som nasla na nete a tam som si ho aj isla pozriet, v NR su ale tiez super obchody 😉
adulka, super, ze sa pomalicky uzdravujete 😉 len tak dalej

eviiik
18. sep 2009

ahojte 🙂
tu sa to na rano, ale rozpisalo, ale ja sa tesim 🙂
Adulka som rada, ze Samkovi je lepsie, a veru sa doma nenudim, nemala som este kedy, stale mam nejaky program, a este nieco upratat, navarit, prat a zehlit, nejako to zbehne, ani neviem ako.
Dnes ale v pondelok mam ist na ctg zaznam,vcera som bola na poradni, vsetko ok, aj ja aj mala, mala uz klesa, ale dvierka su este zatvorene.
Bzuci no mas nebezpecneho Alexa, asi je riadne pohybovo zdatny, a muselo byt u Vas teda veselo, ked tam boli traja sinteri 🙂
Denka ja Ti neviem poradit, ale je hrozne kolko papierovaciak, je okolo dietata, a aj zeny na MD resp. RD.
Milada aj ja som mala vyhliadnuty kocik z nete, v Nitre je jeden dobry obchod, predeti-taku maju aj stranku, ochotny a ustretovy personal. A my sme kupovali kocik v Hlohovci, s pani majitelkou sa dalo dohodnut na cene, velmi zlata to zena, vysiel nas skoro tak isto ako z nemecka, a na vsetko ostatne co sme tam kupovali sme mali 10% zlavu, mozem len odporucit, obchod sa vola Babatko. Ale rozumne si je najprv vyhliadnut na nete a mat uz aku taku predstavu a potom hladat, tak nech spravne vyberiete a aj kupite 🙂

desszi
18. sep 2009

akurat vcera Peter vravel, ze ked ma clovek platit, hned ho zaeviduju (vid trvaly pobyt a platenie za smeti), ale ked ty ziadas peniaze od statu, tak maly musi mat aspon 28 dni plus musis dolozit x potvrdeni 😠 a ak je nebodaj rodina v nudzi, tak kym sa to vsetko vybavi tak sa mozu ist past...

luckai
18. sep 2009

Ahojte!
no Desszi, skús spraviť čokoľvek aby si si mohla s malým pospinkať, aj keď len chvíľočku. Sama vidíš že v noci máš viac mliečka, to je práve z toho že oddychuješ. Veď máš mužíka a aj maminu, proste aspoň kým sa ti riadne rozbehne dostatok mliečka, určite ti pomôžu. Potom to už tak nebudeš potrebovať. 🙂
Bzuči, tak ty máš doma zase akrobata! 😉
No tak včera doobeda sa Romanka hodinu poreplakala a prehrajkala v posieľke ale nespinkala. Potom som ju nebmohla dať spinkať, až na nasledujúci čas. Poslednú pol hodinu jej už hlava taaak padala!!! Ae aj tak bola schopná tam ešte pol hodinu cvičť na striedačku s plačom. Už som bola zúfalá, že čo budem robiť ak zasa vôbec nebude spať. A zaspala - na brušku, dole nosom! Spala vyše hodiny, práve keď som ju išla budiť. Večer bola celkom v pohode, aj keď is šúchala očka a noc prespala úplne perfektne, ako aj predchádzajúcu, len 2x papala. Normálne mi to pirpadá, e sa vďaka tomuto pravidelnému režimu naučí ja lepšie spávať v noci sama, možno ju ani drasticky nebude treba odúčať od nočného kojenia. Som spokojná, aj keď je to ťažké keď tam ručí na ratu! Stíchla už teraz, idem kuk - SPINKÁME! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ani nie po 20 minútach - dnes tam ani tak necvičila a nedemontovala! celý čas na mieste rozhadzovala ručičkami a nožičkami, takže zaspala pekne na chvbátiku! Hurá, idem niečo robiť, ke´d dopijem kávičku. Mužík sa mi smeje, lebo aj včera kým tam hodinu rúkala, tak som ja pila kávu a aj večer keď zamrnčí v postieľku, už tam hneď neletíme, väčšinou ani neprerušíme to čo robíme, či už telkku alebo na PC. Proste sa upokojí aj sama. je zlatá - juj.

mirip
18. sep 2009

Ahojte milada teraz otovorili nový velký obchod v Nitre v obchodnom dome Mlyny, sme tam boli kuk, nietoré veci sa tam velmi dobre cenovo napr. muž vybral už autosedačku značky ferarri 😀 😀 😀 😀 a to ešte malá ani na svete nie je ale vraj po novom roku určite kúpi že sebe na narodky tie má koncom januára 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

desszi
18. sep 2009

lucka, zial som na vsetko sama - Peter je v praci, vecer mi vela pomoze, ale cez den nevie a mama je PN, hoci aj keby nebola, nevladala by kvoli chrbtici, takze clovece pomoz si sam. ale ked Dadko spi snazim sa aj ja na chvilu zdriemnut.
😀 mirip planujete jazdit zavratnou rychlostou? 😀 😀

mirip
18. sep 2009

nie desszi ale muž je zbláznený ako všetci madari, sorry ak som nejakého urazila do pozerania formuly 1 a ked sme boli na otvorení Mlynov tak sme boli pozrieť aj obchod s detrskými vecami čo tam otvorili a tam mali aj kočíky aj autosedačky, zatial máme do auta vajíčko ale od cca neviem tuším 6-7kilo je treba už autosedačka s tou opierkou pod chrbát a hlavu, tá je do cca 12-14kg a sme pozerali kolko vyjde obyčajná dokonca aj taká farba čo sa nám do náško super nového auta hodí a vtom muž zbadal autsedačku s vyitým ferarri a ako zhypnotizovaný ostal stáť a mali ju v čierno hnedom prevedení a v čiernočervenom a pri tej čierno červenej ostal stáť s otvorenými ústami tak sme sa pýtali na cenu a je to v podslate rovnaká s tou výšivkou a obyčajná všetky stoja okolo 160-210eur tak uvidíme a už mu ani nevadí že červená sa do našej cédrovomodrej toyoty nehodí 😵 ale čo už ked mu to urobí raodsť a koncom januára má narodky a chce ju pre baby tak uvidíme

desszi
18. sep 2009

mirip, myslim ze muzikovi v tomto pripade nebude vadit ze farby az tak neladia 🙂

mirip
18. sep 2009

veru desszi nevadia, hlavne že mu bude dieťa sedieť vo ferarri aj ked len v autosedačke 😀 😀 😀 😀 😀

a kde ste všetky dnes????? je tu tak ticho

eviiik
18. sep 2009

ahojte, ja som bola poobede na ctg zazname, a porodnica nezahala, aj vtedy ked mi to nacali sa prave rodilo, maju strasne vela v stredu bolo 7 porodov, ze nemaju kde mamicky davat, ze uz prepustali aj po tretom dni, ked je vsetko ok, proste maju fofry.
Mirka tak Tvoj manzel naozaj nezaprie madarsku krv, a dnes som videla v reale Brauna, no naozaj riadny bladas a fesak.
Denka mas pravdu ked chce stat alebo uradnici peniaze, vsetko ide rychlo, rychlo, ale ked Ty chces nieco od nich, tak hotova katastrofa. No to je nase Slovensko, zajtra idem kamoske na sobas, tak mam zase o program postarane, este nieco navarit, a pomoct manzelovi s upratanim bytu, lebo gro roboty je na nom, ja zacnem rozvijat aktivity, ked sa bude blizit termin porodu.
Dnes bol taky zvlastny pocit lezat na tej porodnici, aj ked len 20min, som si uvedomila, ze o chvilu tam ja budem stonat 😖

mirip
18. sep 2009

to je kde real? nepoznám, ale muselo to byť popoludní lebo on v piatok robí do 14tej aj to len UZV 😵

maartinkaa
18. sep 2009

ahoj miri, este si cela???? 😀 😀 😀 😀

mirip
18. sep 2009

eviik a si nejaká rýchla prietoky už dávno ja len v 37t teraz ctg a u mna v nedohladne, dokonca som ešte ten posledný UZV aj s poslednými meraniami čo sa robí v 36tt ešte nemala, ozaj čo detská vybavená?

mirip
18. sep 2009

ahooooj maťa, he ešte pokope ešte je čas ved je ešte len 37tt a ani náznak nejkého otvárania, síce sa tlačí už dolu vraj a poriadne ale krčok stále pevný a drží, tak uvidíme kedy sa nám bude nakoniec chcieť na svet ja ale dúfam že ešte aspon do 39t vydržíme

maartinkaa
18. sep 2009

no, to moze byt aj v novembri 😀 😀 😀 😀

aj my sme boli pozriet Mlyny, ale mne sa tam nejako velmi nepacilo a videla som tam aj Mancika s manzelkou 😀 😀 😀 boli sa najest
nemali tam vobec nijake vypredaje ako byvaju v obchodnych centrach 😠

eviiik
18. sep 2009

mirka to v reale, bolo myslene, ze na zivo ja som ho videla len na fotke, a prietoky mi robi dr. robila uz treti krat, vlastne prvy krat v 34tt potom 36 a teraz 37, to skontruluje, uz na kazdej poradni.
k detske sa chystam v pondelok alebo v utorok, dnes som rada, ze som vybavila to ctg

mirip
18. sep 2009

my sme boli hned 9.9: ked ich otvárali práve tam zjapala Smatanová a to sa dalo čakať že tam budú len značkové obchody akurát v detskom či je na poschodí majú na niečo celkom slušné ceny oproti Leviciam a tej nádhere čo je pri kostole sú lacní

maartinkaa
18. sep 2009

do tej nadhehy 😀 😀 😝 ja zasadne nechodim 😝 😝 😝 😝

mirip
18. sep 2009

ani ja len som tam párkrát nakukla a tie ceny na grc, celkom dobré ceny aj veci majú v Slovenke na poschodí v Diturii, tiež tá češka v rozkvete a na poliklinike vedla pohotovosti tiež

aadula
18. sep 2009

ahojte,

martinka jeejda aký sú už chlapci veľkí 😵 😵 😵 stíhaš to doma? iste máte veselo

evka, tak si si bola vyskúšať pôrodnicu 😉 Braun je skvelý..teda ja k nemu chodím a som s ním nad mieru spokojná a je veľmi prijemný...som zažila napr. že ho niekto predo mnou naštval...vošla som dnu ja..a správal sa úplne profesionálne, bol v pohode...a milý...všetko pekne vysvetlý...vždy sa opýta ako sa máš..vypočuje ťa..pamätá si veľa o tebe...a určite je aj ako odborník dobrý no čo dodať ...

denka veru ...smeti...však vieš..plienočiek sa nazbiera kopec..tak musia vyučtovať 😀 😀 😀 😀

bzucinka2
18. sep 2009

baby vy ste toho dnes popisali 😝
denku som dnes stretla, malinky rastie ako z vody, ja krasnucky a dobrunky, popozeral na svet tymi ociskami a potom zaspinkal, ku koncu sa zobudil, aby sa rozlucil s tetou a isiel domkov kupkat sa a spinkat 🙂
ozaj baby v mlynoch je aj dracik, ci nie? 🙂
a dakujem za pochvalu maleho akrobata 😉

maartinkaa
18. sep 2009

ahoj, veru rastieme, rastieme a vy? ako sa mate? nejako vam to tu upadlo 😢

janadureckova
19. sep 2009

Ahojte dievčatá 🙂
môžem sa ku Vám pridať? v skratke sa predstavím, volám sa Jana, máme dvojtýždňovú krásavicu Kristínku 🙂 narodila, sa 4 dni po termíne, 4150g a 53 cm, rodila som v Leviciach, pri Braunovi, a aj vďaka nemu mám z pôrodu krásny zážitok 🙂
tesne pred pôrodom som objavila túto stránku, a rada by som sa ku Vám pridala 🙂

bzucinka2
19. sep 2009

ahoj janka, pravdaze sa mozes pridat a tesime sa , ze mas taku krasnu babiku 🙂 mohla by si hodit svoje aj jej foto, nech vas trosku aj vidime a teda riadne babika to bola a to si robila normalne ci sekciou? 🙂

bzucinka2
19. sep 2009

http://www.cocacolalight.sk/sutaz2009/2-Soutezn...
dakujeme: maja-ako sa to vsetko zacalo 🙂

eviiik
19. sep 2009

ahojte kocky 🙂
ja vo velkom varim, a muzik upratuje, idem mu zato trochu pomoct.
Adulka veru bola som sa poobzerat, ale ja som uz bola aj na sale, ked som chodila na tu predporodnu pripravu, tak nas zobrali, ja nechodim ku Braunovi, len som ho prvy raz videla, a fakt som zostala prekvapena, vyzera take ucho, ale chlapi vacsinou starnu neskor, a to mu neubera na odbornosti, to je on urcite velky, ja chodim ku Zuzcakovej, a som zvedava na koho natrafim pri porode.
Janka vitaj a jasne, ze sa pridaj budeme radi 🙂 nikdy nviem ake "I", mozno pani pri rady/radi pami ucitelka Bzuci by ma mohla poucit.
Bzuci zahlasovane 😵 takze Dadko je uz velky chlap, Vy byvate blizko od seba tak sa mozete hoci kedy stretnut 🙂
Adulka ako prebehli zvysne dni v praci? A co planujete na vikend?
Martinko Ty mas doma veru veselo, tolko chlapov, a chlapci su nadherni, pekne rastu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre