Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

mata.i
7. feb 2010

Lucka, dakujem Ti velmi pekne, dnes sme uz skusili mrkvicku ale moc sa to Matkovi nepaci. Uvidim zajtra co bude 🙂 Jani to som nevedela s tym rohlikom, skusim to zajtra. A Kristinka ti spapa cely rohlik? Mohla by som ho namocit aj do vody, nie?

janadureckova
7. feb 2010

Mati ja jej dám fakt len trošilnku, to nie je ani desatina rohlíka. A namočím jej ho do môjho mlieka a tak jej dám 🙂
a veru vyskúšaj, možno Maťkovi bude chutiť. A ináč grataulujeme k pol roku 🙂

mata.i
7. feb 2010

Jani, dakujeme, zajtra to urcite vyskusame, som zvedava. Dnes mu ta mrkvicka moc nechutila. Zato manzel mu dal len tak do ruky piskotu polomacanu s lekvarom a tak sa do nej zahryzol ze to aj zjedol 🙂

eviiik
7. feb 2010

ahojte kocky 🙂
som tu po dlhsom case, v piatok sme sli ku nasim a vratili sme sa v sobotu, Lucka spala prvy krat mimo domu, a zvladla to uplne bravurne, som sa tesila
som Vas precitala, ale neviem reagovat na vsetko, hadam ma manzel pusti aj cez tyzden, a ked nas tu je viac tak sa aj viac pise, neviem ci budem stihat citat
Denka pytala si sa kedy mame poradnu, my az ako 5-mesacny a to 10.3. skoda, ze sa nestretneme, ale hadam sa uz v meste najdeme, ked nie teraz tak ked sa vycasi 🙂
Mirka skoda, ze to nevyslo, tak drzim palce na dalsi mesiac
Lucka mala dva dni zvysenu teplotu po ockovani, Jani super, ze cipky pomohli a zrazili teplotku, Kristinku trochu potrapilo ockovanie, tak aby som sa bala dalsieho, a aby noci boli lepsie a Krsitinka nemala pauzu
Lucka super, ze si sa ukazala, ked bude viac casu mrknem foto
Mojsi Tamarka je nadherna, tie ocka 😵
Denka, Matka nech sa Vam dari s prikrmami
dobru nocku 🙂

fodorka
7. feb 2010

ahojte,no s tymi nocnymi kojeniami,pravdepodobne sa vam to skonci az ekdd dokojite,ja vam poviem takto mi sa este furt kojime a to bude mat maly teraz 1rok.a v noci no niekedy aj 7x na cecku takze neni to bohvieco....cez den uz je to len max.3x viac nie,len v noci vymysla a to sme prespavali volakedy uz celu noc az potom to zacalo a vela zian ma s tymto problemy,bud sa treba zatat a od pol roka babetka zacat postupne nocne kojenia vynechavat,ale treba sa pripravit na placky...ja sa chcem ako tak vyspat a dam mu prso a spime dalej...no s kojenim potiehnem asi tak do roka aj 3-6mesiacov lebo uz viac nevydrzim,aj ked v poslednej dobe v noci sa zobudi 2x na prso...ale on je vymyselnik tie deturence vedia preco to robia.... 😀
a inak maly je mrzuty lebo nam idu dalsie zubky juuuuj to je zasa obdobie uz aby boli vsetky vonku 😉
inak mi musim zaklopat s papanim sme problem nemali az teraz tri dni len polievocku a druhe a vecer kasicku chlebik ani za svet ale dosli sme k babky a jedol bublaninu..to je ale fiskus...jaj pozdravujeme vsetky deturence..pa 😉

desszi
8. feb 2010

ahojte,
evka skoda ze sa nestretneme, ale tiez dufam ze uz do seba narazime vonku 🙂
matka ja tiez tak casto vstavam v noci, kojim cca kazde 2 hodky, ked je lepsia noc, tak kazde tri hodiny.
no mrkvicku sme na chvilu odlozili, vcera sme skusili zemiacik s materskym mlieckom, to celkom slo, dve kavove lyzicky sme s mensimi vacsimi grimasami zvladli 😀
janka skusila som roztek, ale len tak sme mu ho dali do ruky, cumlal ho jedna radost a spokojne si pritom hmkal a ked som mu ho zobrala, tak bol nahnevany 🙂 myslim, ze rohlik je zatial Dadkov favorit. Neskor ho skusim dat aj s mlieckom. Minule som sa smiala, lebo vzdy ked jem pribinacika, maly sa ide potrhat za kelimkom, tak mu ho vzdy umyjem a on sa s nim hra a minule mi asi ostalo malilinko na okraji a maly lizkal kelimok ako divy, len velke oci a mrmlanie bolo. 😀
inak s tym nocnym nevstavanim, si zatial iluzie nerobim, urcite to este potrva...

desszi
8. feb 2010

adulka na tie uska som nemyslela, on neplace od bolesti, on si len tak mrnka a potom placka akoby od lutosti a ked ho pohladkam alebo pritulim tak prestane
mirka ty mas uz ake velke dievcence 😉 aj pomahaju? upratovat hlavne, ze?
mirip neboj, ked to ma byt, bude, len sa nevzdavat 🙂
bzuci tyzdne pribudaju....ako zvladas alexka aj seba? a muzika?

rosannar
8. feb 2010

ahojteee...taaatže budúci týžden 18. 2. idem k doktorke, jaaaaj som taká ako keby som mala ísť na prvé gynekologické vyšetrenie 😅 ...aj sa teším ale aj sa bojím..dúfam, že už bude niečo vidieť, lebo chcem vedieť či sme obidve poriadku 😉

desszi
8. feb 2010

ros vse bude ok 😉

rosannar
8. feb 2010

desszi....no to hej...ale mám také pocity...ale teším sa na to, dúfam, že tam už niečo uvidíme 😀

bzucinka2
8. feb 2010

rosi, tak to sa minieme, aja idem 17.2.a neboj, bude vsetko ok 😉

rosannar
8. feb 2010

bzucinka....ja v to dúfam, snažím sa aj myslieť pozitívne, a hovorím si že to bude ok a že už bude možno aj niečo vidieť, ale tie obavy sú tam stále...ale som nervozna ako keby ma chcela zbiť 😀

desszi
8. feb 2010

ros uplne ta chapem, aj ja som bola nervozna, kym mi definitivne nepovedali, ze som tehotna a bobulka pardon teraz uz viem ze bobulik je tam a srdiecko bije 🙂

mirip
8. feb 2010

Ahojte tak ja končím s krámami, je to divné prvé prišli silné a teraz dvoje za sebou 4_5 dní a je po......a to som predtým mávala aj 7dní, inak mám dilemu, mám ísť na preventívku a práve bude obdobie ked bude t.j. bdobie smaženia........či treba dávať pauzu alebo nie, či to nevadí 😖

mirip
8. feb 2010

teda ja len či nevadí ked sa berie aj cyto a bude to v období snaženia sa tak tam bude aj iné ako prirodzené prostredie 😀 😀 😀 🤐

rosannar
8. feb 2010

desszi....jaaaj už aby som to mala za sebou.... 😒

fodorka
8. feb 2010

ahojte,mirip neboj ono to pride treba skusat skusat..velmi drzim palceky.a si myslim ze sex kludne mozete mat co tam stresujes....sa len normalne ako obvykle osprchuj sak hadma nebudet emats ex tesne pred prichodom k doktorovi?? 😀
rosannar neboj vsetko bude dobre,ja ten pocit nepoznam lebo ja ked som otehotnela tak som si to uvedomila a zistila asi na konci druheho mesiaca a prvy krat som bola na kontrole v 13tt lebo som sa veacala zo zahranicia..neboj bude to ok🙂

mirip
8. feb 2010

ja viem fodorka, ja len že ked bude robiť tie stery či sa možeme snažiť aj tak napr. den pred 🤐

rosannar
8. feb 2010

fodorka...ale je tam ten pocit...a neviem sa ho zbaviť 😅

fodorka
8. feb 2010

mirip ja ti poviem takto aj mne ked brali ster na cytologiu den predtym sme mali sex a asi to teda nevadilo kedze mi doktor nic nepovedal 😀

mirip
8. feb 2010

aha takže sex može byť aj tak 😀 😀 😀 😀 ok tak sa nemusím obávať 😀

janadureckova
8. feb 2010

Ahojte 🙂
baby vy ste sa tu táááák rozpísali, že zas nestihnem na všetko reagovať....
Desszi super, že Daduškovi tak chutí 🙂, aj ja som už dnes malej dala rožtek trošku "žužlať" 🙂
No my sme zas boli v noci hore... a zas dve a pol hodiny... neviem, asi má teraz také obdobie, je jedno kedy ide večer spať, aj tak sa v noci zobudí.... ach jaj....
Rosi neboj, pocity sú všelijaké, to je úplne normálne, a určite je všetko OK 😉
Mirip však jeden deň manželských radovánok vynechaj predtým než pôjdeš k dokimu, však spermie aj tak prežijú v tele 48 hodín, tak oni sa tam dostanú 😉
Bzuci a ty aj pomaly na cukrovkový test pôjdeš, že?
Eviiik to som rada, že malá pekne spinkala u vašich 🙂 my sme to ešte neskúšali, ale však bývame s našimi a svokrovci sú od nás 8 km, tak tam vždy ideme len cez deň.
V stredu ideme na nožičky tak hádam bude všetko OK.
Ozaj Maťka a rožtek Maťkovi chutil?
Papa zatiaľ všetkým.

eviiik
8. feb 2010

ahojte ja som len na chvilu dobehla, manzel papa
Janka akoze ides na nozicky, ja som tam dnes volala, a to mi povedali, ze nerobia v stredu, ze je bordel v nemocnici, a nema kto robit
uz musim utekat, posnazim sa vecer ozvat

janadureckova
8. feb 2010

Ahojte 🙂
tak my máme prvý zúúúúúúúúúbok 😀 😀 😀 😀 😀 😀
mm ho malej objavil 🙂 a už chápem prečo boli tri noci brutál.

janadureckova
8. feb 2010

Eviiik mňa v pohode na tie nožičky objednali, volala som hneď ráno o 7.30. Ale kamarátka volala o 7.45 a tú už tiež nevzali a tej povedali, že už majú plno... tak neviem prečo tebe povedali, že vôbec nerobia. Budúci týždeň tam zavolaj hneď ráno.
Však ti poviem potom v stredu ako sme dopadli.

eviiik
8. feb 2010

Jani gratulujem k prvemu zubku 🙂
tak dnesna noc by mala byt ok, ked sa uz predral 😉
aJani ja som tam volala o 7:30, no nechapem, predtym som volala dva krat tak mali plno,ale toto som bola v pomykove,este som sa pytala,ci budu robit na buduci tyzden a nevedela mi povedat
tak nech sa na mna tesia, ked tam pridem, toto nenecham len tak nepovsimnute, nech si robia dobry den z inokoho 😠
tak drzim palce na zajtra
a aj ja vitam fodorku, a daj vediet ako dopadol uver, aj ked nie nic moc splacat hypo, ale vlastne byvanie, je vlastne byvanie 🙂 a v dnesnej dobe to inac asi ani nejde 😝

ejusaaa
9. feb 2010

Ahojte,tak dnes maly spal od pol osmej do pol osmej a ja ako na truc som nevedela spat,mam uz v sebe budicek ked v noci papava tak som sa ajtak budila 😝 Dneska sa chystam co to na Valentina pokupit nasim a tak a vo stvrtok sa chystam do tesca ci tam nemaju dake valentincke oblecenie pre deti,neviete?a samozrejme hracku 😀 Vcera som stretla rodinku so Zojkou,je na spapanie,baculata,kucerava,modre ocka,akurat mala vcera meniny,tak zhanali darcek 🙂 Dnes ma byt zimaaaaaaaa,ale musime do Kauflandu...aj ja gratulujem k prvemu zubku,my sme malemu uz kupili kefku ale este sme neumyvali zubky 😀

mirka1986
9. feb 2010

rosannar... tvoj pocit je dobre znamy aj mne... 😉

bzucinka2
9. feb 2010

ahojte
jani gratulka k prvemu zubku, uz len dalsich 19 😉 na cukor idem o tt v stredu, uz sa tesim 😝
rosi neboj, od dokiho pojdes domov ako hrda mamicka cakatelka 🙂

desszi
9. feb 2010

ahojky babulky,
janka gratulujeeeeem k zubku 😀 a Kika nehryzie ked kojis? este asi nevie naco to ma....ja sa obavam, lebo tento moj maly stupel tak vie zahryznut aj s tymi dasienkami, ze vidim celu galaxiu 😎
ejus boli ste uz vonku? moc je zima? aj my pojdeme, len sa mi velmi nechce 😝 vcera sme boli v tescu, ale nic valentinske som zatial nevidela na drobcov.
to ste poculi ze prvu preventivku u zubara by deti mali absolvovat v prvom roku zivota?
evka to co to tam na tom sono vyvydzaju? nas minuly tyzden objednali bez problemov, a volala som im okolo desiatej.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre