Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

fodorka
18. máj 2010

baby a kedy je pivny jarmok?ja osm onicom nepocula... 😖

nada1326
18. máj 2010

fodorka, v piatok poobede a v sobotu. my ideme v piatok, zoberiem malu aspon na kolotoc 🙂 a kupime balon, nech sa vytesuje 🙂
evi, to je mi luto, drzkajte sa

mirka1986
18. máj 2010

ahojte, veru, stretli sme sa s ejuskou a tobinkom v meste, fesacisko je velky 😉 len nikolke nebolo do reci, lebo sme dost vybavovali v meste a mali ste vidiet moju paradnicu (dianku)... ja som si bola kupovat nieco na seba a samozrejme, ze som si nic nekupila, lebo slecna nasla krasne saty a supravy a musela ich poskusat... a potom uz na mna nevystal cas, lebo nikolka uz bolo dlho :(
ja este neviem, ci pojdeme na jarmok, mali by sme uz mat hotove okna a mozno akurat v piatok a sobotu ich pridu montovat... simi a uz ste zdravi?

lindauciatko
18. máj 2010

Dakujem za privitanie,
baby co ste spominali tie sandlaky - citala som v letaku v hypernove maju teraz celkom pekne od c.19, za 9,90, len neviem aka je to kvalita... Pre chlapcov s takou futbalovou loptou na priehlavku a pre dievcatka s motilikom, zlate 🙂 🙂 🙂
Obidvujem tie co ste vybehli do mesta, v tejto zime ☹ ☹ ☹

ejusaaa
18. máj 2010

🙂 ahojte tak sme doma,detska nas so zlymi vysledkami poslala k nefrologicke,ktorej sa tie vysledky az take zle nezdali,je tam tam bakterie E.coli,ale primerane,tak sup ho naspet do Sanatu a bol nakoniec aj zaockovany co sa tesim,poplackal si troska,ale uz beha,Trdielkoooooooooooo pisala som Ti,daj mi vediet ci plati ze dnes vas kukneme,ideme k sestre,papa 🙂

luckai
18. máj 2010

Ahojte kočky,
no my zase po dlhšej dobe...sme choručkí, Bajko má sople a kašle, Romi má sople a mierne zvýšené teloty sem-tam na večer. Boli sme v piatok u dokiny, našťastie len bežné rechladutia.
Pozdravujem všetky! Držte sa tehulky, a najmä Denka s Davidkom, nech ta prisna dieta nemusi dlho trvat!
papa!

maja_25
18. máj 2010

bzucinka no tak sa budem snazit vydrzat do terminu akurat sme to dneska preberali s doktorkou ze sme zvedave ako dlho vydrzim po kope lebo aj prvý sa mi narodil v 38.ale budem sa snazit este vydrzat a mozno sa stretneme.jaj mne dneska trhali zub prvý krat v zivote ale to je strach ako ma bolia cele usta ledva som sa najedla 😒 a to mam do toho este aj nadchu a boli ma hrdo takze uzasna kombinacia.

mata.i
18. máj 2010

lindauciatko, neviem posudit tu kvalitu topanok v Hypernove, ale asi by som ich radsej kupila napr. v Laure, alebo v lekarni. Ale myslim ze mate s Vilkom este cas na take topanocky, nie? My sme kupovali teraz topanocky v BA v Brendone, a vcera som bola v HM tam maju zase uz kolekciu na leto - take sandalky spolu s kalapom. Len akurat Matko hrozne neraz nosi cokolvek na hlave, capise, siltovky, nic tam dlho nevydrzi:(

mata.i
18. máj 2010

Majka, máte krásku izbicku, aj u nas je v kurze Macko Pu🙂
Lucka, dufam ze to Romcu aj Bajka rychlo prejde, my ideme teda zajtra plavat, vsak ked je taketo nanic pocasie, fotky ti zabezpecim🙂

ejusaaa
19. máj 2010

Ahojte,Luci mas krasne deticky a zariadenie super izbicka,takisto ako Majka 🙂 Suhlasim s Matkou,nekupovala by som v Hypernove,nie su tvarovane ani flexibilne,my sme tiez v lekarni,alebo v Laure alebo v Atome,neni su az take drahe,teraz ked je uz vecsi tak adidasy,ale aj to pozerame,aby boli tvarovane a mekkucke,dneska uz idete s drobcami von?je trosku lepsie ale neviem,nechcem aby prechladol,aj je ockovany...kazducke rano sa zobudi mokry,teraz davama sleep and play,ale nie su dobre..musimme kupit dalsie,len uz cakam na matersku a stale nic..Deni vy ako sa mate?

ejusaaa
19. máj 2010

Ozaj kto sa chystate na den deti 1.Juna na stadion?my ideme.A co kupujete detom?my chceme malemu ten domcek co ma aj Lucka v albume len chlapcensky a potom uz len sladkosti a nieco na oblecenie..

ejusaaa
19. máj 2010

Fodorka,ked budu lepsie casy a TY nahodou zides dole,mohla by si mi urobit to body do dna deti?a myslis ze aj dve by si stihla?jedno s nazvom Tobiasko a druhe Adamko?a kde byvas?kamarat Pri tehelni to je niekde tam?ze by som po nom poslala?alebo ty niekedy zides ked búde lepsie?To by bol este darcek od nas na den deti 🙂

desszi
19. máj 2010

ahojte,
ejka dakujem za opytanie, co sa tyka ekzemu, na tvaricke ok, zda sa nam ze aj nozicky (len je velmi doskriabany), telicko este velmi suche, ani nekupeme, len ho utierame mokrou handrickou, lebo ho to stipe. Inak sme mali vcera zly den, Dadus bol velmi mrzuty, uz som bola v koncoch, lebo nechcel byt ani na rukach. Prerezava sa nam stvrty zubok, tak asi aj to ho trapilo. Vecer nechcel zaspat, len so mnou, takze som nutene zalahla, aj ked som nebola ospala, ale nakoniec som zaspala.

Eji ja som teraz tiez kupila malemu sleep and play (bola som nutena, lebo nam u mamy dosli a DM bolo zatvorene), ale nie som nadsena. Nastastie nema ziadnu reakciu, len sa mi zdaju akesi male a hned ich precika a pritom velkost 7-18 kg
😕

So rada ze vysledky su ok a mohli vas zaockovat.

Predvcerom som Dadovi dala jablcko, ale urobil sa mu maly fliacik, nastastie na dnes rano uz zmizol, asi bolo niecim streknute, musim davat pozor. Asi pekne pockame na sezonu a budeme jest len veci od babiek.

Ja sa snazim normalne zacat jest, co sa aj dari, len sa chcem nadalej vyhybat cukru, co je velmi tazke, kedze je takmer vsade. Nie z dietnych opatreni, ale odkedy som vynechala cukor (co su skoro tri mesiace) prestali ma boliet klby a citim sa ovela lepsie. Doteraz som sa rano "rozbiehala" aj 10 minut, co som bola taka stuhnuta a teraz vobec nic, tak to nechcem zase naspat.

maja_25
19. máj 2010

mata.i povodne to mala byt izba auta ale ked som tu borduru objednala dva mesiace mi omielali ze uz mi to pride urcite a stale nic tak som to zrusila a toto som kupovala v baumaxe.ale zatial ho to este bavi a ked ho prestane tak sa to da zmenit hoci kedy.ale strasne sa tesil ked to prvý krat uvidel on totizto nebol doma ked som to robila.

nada1326
19. máj 2010

ahojte, dnes som bola dve hodinky v meste bez drobcov 🙂 vsetko som nestihla vybavit, ale oddychla som si 😉 lebo aj ked ich mam najradsej na svete, niekedy treba vypnut 😉
baby, zajtra doobeda, davidko uz nebude mat liecky, kto pojde s nami na prechadzku? pravdaze ak pocasie dovoli 🙂
evi, a co bude na stadione? nejake sutaze alebo aky program?

ejusaaa
19. máj 2010

Simi neviem uz konkretne v dakych novinach som to citala,ked zistim napisem,ale tak ako kazdy rok,nejake divadielko,tanky,hry pre deti,kolotoce a tak.Hej Deni presne,vzdy precika tie plienky,teraz som Peta poslal kupit tie co vzdy pampers active baby,tie nezvykol precikat..tak dadusko je lepsieeeeeeeee fakt sa tesim,chudacik,tak je alergicky...ked aj to jablcko...

luckai
19. máj 2010

Ahojte kočky,
Aj ja chcem vedieť čo bude na štadióne, išli by sme!

Ozaj, baby, takú bordúru na stenu ako má Majka - nemáte náhodou niekto na hrubej omietke - teda stierke? mne sa to straaašne páči, ale máme všade drsné steny, takže Bajkovi som to nedávala ale teraz zariaďujeme Romči izbu, tak by sa mi to páčilo, lebo tá je obyčajná štvorcová, takže by sa to tam aj hodilo.

Denka, tak na Vás myslím, musí to byť hrozné pozerať sa na malého ako sa trápi. Viem čo to je, ja som mala ekzémy od 3. týždňa po narodení, vraj zato že ma mamina prenášla 2 týždne. No teraz je to už ťažko zhodnotiť ale pamätám sa ako som sa do krvi v noci dokázala doškriabať. No ale nemávala som to na celom tele. Chúďatko malé. Máte aspoň dobré prognózy že z toho vyrastie. Aspoň takto vidíme že skutočne treba s tým zavádzaním príkrmov opatrne, tie tráviace trakty detičiek ozaj netreba zaťažovať!.

Naďa, ty máš tam podobne veľké detičky ak sú naši dvaja, no niekedy keď bude krajšie by sa asi aj zahrali...kde bývate?

Minule som presne myslela na to ako treba občas vypnúť. Boli sme s deťmi v kaviarni, lebo Romča sa potrebovala najesť a vonku bolo dosť chladno, aj my sme mali chuť na kávu - no ale to ste mali vidieť, to sme si teda neposedeli. V kuse sme behali raz za jedným, raz za druhým. A vtedy ma napadlo, že v tomto období babyboomu by sa hodila nejaká kaviareň vyslovene pre mamičky s deťku, kde by to bolo bezpečné, priestranné, prehľadné, miesto na zaparkovanie kočíkov, kde by sa predávali dobré - aj bezkofeónové kávičky pre kojacie mamičky a zdravé ale chutné dobroty pre detičky. No a samoztejne v lete s nejakým miniihriskom vonku. A samozrejme, nikto by sa tam nemohlo hnevať keby sa niečo vylialo alebo vysypalo... Nuž, ak chcete niekto začať podnikať, tak to zrealizujte, budem častý zákazník! no a k tomu vypnutiu, tak som si pomyslela, že by som išla len tak na kávu s nejakou kamoškou - aké by mi to bolo vzácne. Ale keď sa sem-tam "zbavím" detí, tak skôr vybavujem čo je nevyhnutné - ako kaderníčka, nákupy a pod. Takže na vysedávanie nie je čas!

Tak to som sa dnes rozpísala 😉
papa!

mirka1986
19. máj 2010

ahojte, tak u nas sa okna a dvere budu menit buduci tyzden, takze v piatok a sobotu ideme na jarmok 🙂

nada1326
19. máj 2010

evi, diky za info, isli by sme asi aj my, potom ked budes vediet viac, tak daj urcite vediet. 🙂
lucka, my ked ideme s deckami na kavu, tak jedine do tej kaviarni v hypernove...ta je asi jedina aj s kutikom a natalka to tam ma celkom rada, alebo potom do cukrarne. ale mne davidko este nechodi, tak on sa tam aj celkom nudi 😒 aj ja som si vsimla, ze mame skoro rovnako stare deticky, mozno by si aj rozumeli 🙂 tak niekedy sa mozme dohodnut. my sme priamo z lv.

nada1326
19. máj 2010

super, mirka, tak sa mozno vidime 🙂

bzucinka2
19. máj 2010

tak na stadion sa chystam aj ja ak ho stihnem 🙂
desszi, super, ze to ustupuje aj ked pomaly ale predsa 🙂
na nasho nieco lezie pokasliava aj sopliky mu idu, ale snad tiez len nejake prechladnutie 😉

mirka1986
19. máj 2010

o kolkej to zacina na tom stadione? kto vie, pridajte nejake informacie... dufam, ze cez jarmok nebude prsat, chcem zobrat dianku na kolotoc, isla by prvykrat... simi, natalka uz bola aj cez velku noc, ze? dianka sa vtedy este bala, ale teraz sa velmi tesi. kedy idete na jarmok vy?
a denka, tesime sa s vami... aj maly uspech je zaciatok velkeho uspechu 😉

bzucinka2
19. máj 2010

mirka o 9,00 🙂
my sa na jarmok chystame tiez, ale bude zalezat od pocasia a kedy bude mat mm cas 🙂

nada1326
19. máj 2010

mirka, mala bola prvy krat na kolotoci v auguste, vtedy boli u nas na dedine hody a odvtedy sa jej to zapacilo 🙂 na tento jarmok sa chystam v piatok poobede, aby manzel bol s davidkom a pojdeme len my dve s natalkou na babsku jazdu 🙂 asi aj s nasimi. v sobotu sa tradicne chystam na dedinu 🙂 ale vsetko zavisi od pocasicka

mirka1986
19. máj 2010

takze natalka je uz skusena kolotociarka 🙂 ja pojdem v piatok s manzelom, neviem, ci pojde aj dianka, nikolka asi bude u nasich, ale zalezi aj od maminy, ak bude chciet ist aj ona, tak aj deti beriem a v sobotu pridem len ja s detmi k nasim a pojdeme potom s maminou na jarmok... tesim sa 😉

maja_25
19. máj 2010

luckai mi mame borduru aj v obyvacke a tam nemame taku stierku ako ma jurko v izbe a drzi to aj tam bez problemov

janadureckova
19. máj 2010

Ahojte,
baby vy ste sa tu táááááák rozpísali, no nestihla som to prečítať, len tak z rýchlika. Ja mám dnes otrasný deň ☹ prerábame doma, dve izby rozbombardované a aj chodba, všade prachu, priniesli aj nové dvere, sa mi nepáčia...... no deň blbec!!!!
Na jarmok nepôjdeme ani náhodou....

fodorka
19. máj 2010

ty kokso ale ste sa rozpisali inokedy aj dobreze nie 2dni nikdo a teraz....
ejuska moja sak ked bude pekne mylsim bez dazda mozem aj zajtra zbehnut mne to nerobi problem....ale inak sa i zda ze ta ulica pri tehelni je tuto vedla tak ale ako chces ked sa mi dostanu body do ruk ti vravim do 48hodin ich mas hotove a rukach 😉
maly Marko je straaasne mrchavy...vyliezol nam dalsi zub ma ich 6a idu dalsie to je hroza ani zaspava tporiadne vkuse mrnci no hroza...a este aj to depresivne pocasie .....inak na ten latino aerobic chodim dva krat do tyzdna super je to aspom si oddychnem od maleho a aj od stareho 😀

lindauciatko
19. máj 2010

jaj baby,
vsak ja pisem ze neviem aka moze byt kvalita v hypernove, videla som ich len na obrazku, ja sa zatial dostanem akurat tak do potravin na sidlisku zatial (no a obcas do mesta, ked si dam maraton s kocikom dole schodmi)

mata.i,
inac az dnes som zistila za tam bude aj cestovna postielka, len neviem co to je zac, znacka caravan plus, v babatkove stoji 48, tu bude za 39,90
ja som tiez zistila, ze ju budeme cez leto potrebovat len tak jednorazovo, tak rozmyslam ci kupit... nam netreba nejaku specialnu, necestujeme vela, fakt jedine na dovolenku raz za rok...

ejusaaa
19. máj 2010

Ahojte pisatelky,Lucka mas skvely napad,podme si otvorit my vsetky taku kaviaren?Volalla by sa U modreho konika,ja chceeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂 ,ale fakt,vsetky pozbierame peniazky a budeme podnikatelky,nie je to az take nemozne cooooooooooooooo?a mame aj robotu istu.Nadi aj my chceme dat Tobka prvykrat na kolotoc,coi myslite ze je to priskoro?Fodor si strasne zlata,spytam sa kamarata ci by zobral ak nie,tak ked bude lepsie a stretneme sa tu,si strasne zlataaaaaaaaaaaaaaa a napis teda definitivnu cenu a rovno by som ti aj euraciky poslala,tesim sa na toooooooooooo,dakujem.Tak vidim ze asi budeme mat male streto na stadione 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre