Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

mirka1986
26. máj 2010

bzuci, ale to je plagat asi z minuleho roku... je tam totiz rok 2009... tak ale zrejme to bude nieco podobne... my sme este nikdy neboli, tak som si nevedela ani predstavit, co vselico tam moze byt. takto mam aspon aku taku predstavu, dakujem 😉

mirka1986
26. máj 2010

trdielko, my sme tie kruzky kupovali v tescu a stali cca 100 - 150 sk, skus pozriet tam

nada1326
26. máj 2010

trdielko, my sme tie kruzky, aj podobne kocky dostali na vianoce, nie su fisher, ale kupovane boli asi v nr, ked chces, popytam sa viac
baby, mam jednu vaznu otazku-neviem co mam kupit sestre ked pojdem pozriet babenko... nieco poradte, okrem oblecenia, toho ma strasne vela. zatial som mu kupila topanocky, ale este chcem nieco, len neviem co ☹

desszi
26. máj 2010

simi neviem co sestra ma ale moje typy su - fotoalbum, hracka, cd s detskou hudbou (neskor urcite vyuzije), cd s relaxacnou hudbou, vankus na kojenie, kozmetika pre babatko alebo maminku (aj na tu treba mysliet), fitlopta (aby mala na com uspavat)...viac ma nenapada 😅

trdielko149
26. máj 2010

akoze baby uz tretikrat mi to cele zmizlo co tu som pisala! 😠 😠 😠
tak posledny 4x dufam ze pisem ...
ja som fakt trdlo baby ked ma tesco nenapadlo 😅
k tomu darceku pre babatko,bud kozmetiku ale uz t 😅 u myslim ze na komplet od mydla do kupela,cez olej,tuhe mydlo,krem na zadocek a tak proste z 1 znacky kupit vsetko ale to je zase najlepsie pockat lebo babatku to nemusi vyhovovat takze pozor na nejaku lacnejsiu kozmetiku,nasa Emmka napriklad vobec nemoze babylove nic cela sa vyhadzala ked som ju v tom kupala
nam vyhovuje sebamed,johnsons a hipp tiez nivea takze radsej nieco kvalitnejsie uz ked sa rozhodnes pre kozmetiku ...
ja osobne som mala najvacsi jed ked mi "tristo" ludi donieslo dezert,doteraz mam plnu dezertov barovu skrinku a rozdavam ich dalej .. takze mamicke radsej kup ten vankusik na kojenie,alebo ja som dostala od kamaratky tiez kozmetiku,sampon na vlasky,myslo na intimnu hygienu,sprchac,olej do kupela,telove mlieko,dokonca krem na strie,ktory ma velmi potesil!vsetko to bola bielo-fialova sada z avonu 🙂 potesilo vzdy viac nez dezert ... este ma napada nejaky krasny ozdobny fotoramcek ...
babatku este nejaka hracka napriklad do kocika,ak nema kolotoc nad postielku,ja som nemala a spoluziacky mi ho darovali 🙂 tak a zase som sa rozpisala ...

mirka1986
26. máj 2010

simi, napis, aj v akej cenovej relacii chces este kupit, nech sa nam lahsie rozmysla 😉

trdielko149
26. máj 2010

este ma nadadla plienkova torta 🙂 alebo aj sama vies spravit doma darcekovy kos ...
kupis si kosik pruteny velkosti nejakej mensej,do toho kupis nejaky mensi balik plienok newborn napr.40 ks das tam 1 vreckovky na ritku nejaky kremik a uteracik napriklad zabalis do celofanu previazes maslou a mas darcek do 20 eur,kosik,celofan aj maslu kupis v dobrom papiernictve a mozes tam este nejaky malicky fotoalbumik pribalit 🙂 🙂
ja mam strednu aranzerstvo takze ak by si nieco nevedela tak na mochovskej 16 na 5.poschodi ma najdes 😉 🙂

mirip
26. máj 2010

ahojte tak sa idem pochváliť aj ja
malej som vyhrala v aukcii toto
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2137515 za 4eurá a toto
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2135458 za 11 euro a na svadbu v septembri som jej cez ebay objednala toto
http://cgi.ebay.co.uk/90-SALE-Pink-Flower-Girls...... a je to aj v bielom kuk sem
http://cgi.ebay.co.uk/90-SALE-White-Flower-Girl...... ale my to máme v ružovom na 2-3 roky na svadbu to bude mať po zem a potom na roku cez leto akurát po kolená

mirip
26. máj 2010

a muž mi kúpil toto originál swarovski

nada1326
27. máj 2010

ahojte, jeeej, dakujem za rady, zlate ste 🙂 malemu kupim to, co ste popisali 🙂 a sestre ten vankus na kojenie, to je velmi dobry napad, len neviem kde to mam kupit?

trdielko149
27. máj 2010

dobre ranko dievcence 🙂 ten vankusik si najskor kuk na nete v obchode predeti.sk a ten je v mlynoch v nitre a v novych zamkoch tu v LV pochybujem ze take nieco vobec bude mozno snicek v poliklinike ale v meste urcite nie ..alebo ak su tu nejake zdravotnicke potreby ...

bzucinka2
27. máj 2010

dobre ranko 🙂
mirip, krasne vecicky, ale tie posledne 2 linky mi neukazuju nijake oblecko 🙂
trdielko fakt, to som si vobec nevsimla, ale aj tento rok to zacina o 9,00 😉

ejusaaa
27. máj 2010

Dobre ranko,tak my sme mali zlu noc 😔 maly sa zobudil s placom,a teplota 38,ze by zo zubkou?teraz rano ma 37,3,myslite ze aj k dr mam ist?inak je vesely....a dnes som sa slubila ist k detom do skolky na vystupenie,lebo sestra nemoze,tak neviem co robit,ach jaj 😔

mirka1986
27. máj 2010

Ejus, ja by som nesla, mozu mu ist len zubky, skus mu dat nieco od horucky, pokial nema ine priznaky, len tu teplotu a ako vravis, nebadas na nom, ze by liezla nanho choroba, ze je vesely, tak nejaky sirup, pripadne cipok urcite zaberie 😉

bzucinka2
27. máj 2010

ejus ja by som tiez nesla, mne doki vzdy povie vyckat 3 dni 😉 arano ani teplotu nemal, tak by som este nestresovala 😉

ejusaaa
27. máj 2010

Dakujem,teraz ma 37,5 vyckam a v najhorsom na pohotovost,nic nepapa ale...

bzucinka2
27. máj 2010

moze mat zly den, aj nam sa stava, ze niekedy mu nechuti a na dalsi den zje aj slona 😀

trdielko149
27. máj 2010

no my dnes zase nie a nie spinkat 😖 a ja som sa zatala ja ju uspavat nebudem nech si poplace pekne ved ma 8 kil ! raz zaspi
😅 zase nenecham ju plakat neviem kolko ale zdravych 10 minut jej neuskodi ... ci som ja len unavenáááá 🙄 chrrr hned by som zaspala ...
ejusss drzkam palceky nech ta potvora zub uz vylezie a Tobinka netrapi 😔

mirip
27. máj 2010

ahojte dievčatá nejako sme nestíham chodiť, matka si v pondelok posečkovala prst teda len koniec na elektrickej sečkárni žihlavy a teraz všetko záhrada všetko varenie umývanie atd je moja robota Dr ju potešila že cca pol roka kým sa to ako tak dá dohromady že končeky prstov sú zakončenie nervov a ťažko sa to hojí inak dnes mi prišli aj tá ružová aj tá fialová súprava, uchvatné fialová som vedela že bude pekná a ružová som bola zvedavá a hlavne sa bála na kvalitu som plakala od radosti aj nad kvalitou aj nad tým že je to krajšie ako na obrázku, inka baby minulý týždeň malá ako tak začala sedieť, teda udrží sa v sobotu si klakla a teraz dnes sa postavila a rehotala spoza cumla výťazoslávne že čo už vie mám dosť ked to takto pojde dalej o chvýlu beháme 😀

mirip
27. máj 2010
trdielko149
27. máj 2010

@mirip kraasne satocky ... aa moja mala je o mesiac starsia od tvojej a ked sa jej podari dat sa kolienka tak place hned odusu a ze postavit sa no tipujem tak az az mesiac vy ste nejaki velmi aktivny a sikovnyyy 🙂 my sedkame pekne akurat tak 😉

bzucinka2
27. máj 2010

mirip krasne uz mi to ukazalo pekne a aj ta cena je suprova 🙂
trdielko ja som ho trenovala 1 den 3 minuty, dalsi po 5 munutach, 7, 9 a nakoniec vzdy po max10 ale tolko nikdy nevydrzal uz a zaspal 😉

mirka1986
27. máj 2010

trdielko, aj my sme takto oducali a pekne teraz zaspavaju same, bez problemov 😉 hod si do googlu "každé dieťa sa vie naučiť spať" my sme sa riadili podla tohto a pomohlo, na 3 den uz neplakala ani jedna 🙂 ale priznam sa, mala som na male, ale vydrzala som

desszi
28. máj 2010

ahojky, uz som hore 🙄 noc narocna, drobca svrbel cely clovek. teraz este spinka. som zvedava dokedy.

vcera sme absolvovali odber krvi z hlavicky, potom smer kozna, dostali sme rady, kvapky a maste. najviac sa mi pacila rada, ze sa mame chodit kupat s malym na Podhajsku alebo Santovku, to je taka fajn rada 🙂 dnes este zbehnem pre vysledky k detskej, musim zobrat aj vzorky stolice na parazity a uvidime, co nam z toho vykukne 😕 🙂
idem si dat cajik.....

joj my sme skusali kazde dieta sa vie naucit spat, nemali sme vydrz a srdce, drobcek spi s nami 🙂 ale my mame letisko, takze v pohode sa zmestime. a tulkame sa 😉

bzucinka2
28. máj 2010

mirka o tom , ze vydrzat mi hovor, ja som to tiez uz chcela vzdat, ael nakoniec to prinieslo svoje ovocie a funguje to dodnes, takto som ho teraz ucila spat vo svojej izbe a vo svojej posteli, lebo nejako si zmyslel, hoci tam uz pekne spaval, ze ho trebalo uspavat a lezat tam s nim a predlzoval si intervaly, az to bolo 1,5 hodiny lezania kym zaspal, co bolo neunosne alebo potom stale vybiehal von a teraz si mrnkne preventivne ci to nezaberie a ked vidi ze sa nic nedeje, zaspi 🙂

desszi, tak nech su vysledky dobre a to mas takeho maleho strcit do tej teplej vody??? 😨 ja som maleho s nami nikdy neucila spat, ale to je na kazdej z nas a aj dieta je kazde ine, my sme chceli mat aj svoje sukromie a aj maleho sme ucili, aby sa dobre vyspinkal aj on, u nas ale nebol do 2 rokov problem so spanim, tak aj to vela robilo, on spinkal v postielke velmi rad 🙂

trdielko149
28. máj 2010

dakujem za rady dievcence ... vcera si velmi pretierala ocka a zivala a tak som ju skusila dat do postielky dala som jej kolotoc no nepustila som jej hudbu trosku sa pomrvila aby si nasla tu svoju polohu,dala ruky hore a do 5 minut spinkala sladko,bola vlemi unavena ..jasili sme sa trosku,ja ked si ju dam na kolena a hybem chodidlami hocijako a spievam jej nejaku pesnicku no to su smiechy,na zjedenie .. dnes nas musi tatinko natocit 🙂
bzuci ako sa citis?uz sa ti to blizi 🙂 🙂
my uz mame cely 1 rok hypoteky splateny,caka nas dalsich 29 ... 😖
nevadi ..vyhrame loto a splatime ju ... moj drahy si zmyslel ze preinvestujeme a postavime si domcek ... aach ... ja by som tiez chcela domcek v lete rano si vyjst na terasu vypit kavicku, ale nie teraz mozno tak za 5 rockov ked uz aj ja budem pracovat a bude realnejsie usetrit ved v domceku bude viacej nabytku predsa a teraz z jedneho platu isto nie ...

mata.i
28. máj 2010

ahojte,
no my uz teploty nemame, trvali fakt tri dni, no teraz ma Matko cele telicky vyhadzane, neviem co to moze byt:(
Ejus, ja by som zatial k dokine nesla, pripadne jej len zavolaj, pokial je len teplota tak to moze byt fakt zo zubkov, nam zaberal na teplotu len paralen.
Denka, to je fajn rada ta Podhajska, ale nie je to moc tepla voda pre deticky?

bzucinka2
28. máj 2010

matka, to je tzv.6.choroba, o 2-3 dni zmiznu aj vyrazky, netreba s tym nic robit, oni nesvrbia ani nic 🙂

trdielko149
28. máj 2010

o tej 6.chorobe som uz aj ja pocula ..Emmka ma druhy zubok ! 😀 a ziadne horucky ani hnacky ani nervozita klopi klopi klop ... 😵 ked som ten zubok dnes zbadala pri papani ovocneho pyre z hrusky skoro som sa pototo od stastia 😉
ta Podhajska ..ja som tiez raz mala ekzem ked som bola malicka ale mala som uz 3 roky tak isli somnou na radu lekara ja by som asi nesla s takym babatkom ... neviem zda sa mi to velmi horuca voda na Daduška ... co tak nejaky wellness vikend v nejakych kupeloch ktore su zamerane na ekzemy? vie ze je to asi draha varianta ist do kupelov ale pokus sa zistit si na nete viem ze take kupele su na slovensku aspon na 1 den tam ist ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre