Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

bzucinka2
7. jún 2010

@ejusaaa a obcianku ma tvoj mm, ze mliecny zub, ja sa asi pocikam od smiechu, ze aj to je mozne 😀 😀 😀
@lindauciatko uz len do zajtra a najmladsi budeme my 😉

lindauciatko
7. jún 2010

@bzucinka2 tak neviem ci som nieco prehliadla, zajtra sa mas hlasit v porodnici?
ci uz to zacalo???
drz sa 🙂

fodorka
7. jún 2010

ahojte babulky dakujem vam velm pekne🙂
bzuc budem na teb amyslt a tisko t uz zavdet🙂 ja sa budem bat durheho porodu ako cert kriza,.....kto s apytaL MYSLim ze evka ze kolko mam rokov krasnych 22 🙂

bzucinka2
7. jún 2010

@lindauciatko zajtra sa hlasim v nemocke a zaroven aj rodim 🙂
jaaaaj fodor, ani mi nehovor, ja sa zase nebojim az tak, ale jedno mi vsetko nie je 😉

ejusaaa
7. jún 2010

Bzuci Ty zajtra aj rodis? 😲 ci len dufas? 🙂 Fakt mal mliecny 😀 ,teraz ked sa zasmeje tak poriadne je strbavyyyyyy,ale je to mile 😀 umyval si vecer zuby a bum,tak vecer k nam pride Zubkova vila 😀 Fodor jej aka si mladucka,ja som od Teba o 7 rokov starsia 😀 Bzuci a podas niekomu aj z nemocky info? 😲 ,ved budeme ako na ihlach...drz sa moja a dones nam bsetkym krasneho chlapceka a nech mas lahucky porod a nech je vsetko v poriadku 😉

ejusaaa
7. jún 2010

Podla mna Bzuci bude mat lahky porod,vsetko zvlada lavou zadnou,este raz vzdavam hold,ja som bola ako kysna vyvalena na posteli,a ona za Alexkom este aj uteka co k tomu,dobra je,supermama 😀

bzucinka2
7. jún 2010

ejus aj rodim, uz som hododnuta s dokim, urcite dam vediet ked to predycham, nebojte sa 🙂 a dakujem, snad to bude v pohode, ale myslite na mna potajme, nie ze sa mi bde este aj stikutat cely porod 😀 😀 😀

bzucinka2
7. jún 2010

ejus pri druhom to aj ty tak zvladnes, lebo ti ine neostane 🙂 ale dakujem za pochvalu, dobre to padne 🙂

janadureckova
7. jún 2010

Ahojte baby 🙂
vďaka za opýtanie, u nás je to už teraz fakt lepšie, dnes uprataná naša obývačka 😵 zajtra sa ide na obývačku našich. Sme zapojení komplet všetci, na striedačku zabávame Kristínku a makáme 🙂 tá zostala teraz také šidlo, že máme čo robiť 😉
Bzuci tebe hlavne zajtra držíme siiiiiiilno všetky prsty, nech je všetko OK, ale to stopro bude a daj nám vedieť modelove - Tomiho miery 😵 , drž sa !!!

bzucinka2
7. jún 2010

janka dakujem 🙂

aadula
7. jún 2010

@bzucinka2 dnes som ťa cez obed zahliadla 🙂 zajtra držím silno palce 😉 nech je všetko v poriadku 😵

trdielko149
7. jún 2010

@bzucinka2 silnoo budem zajtra drzkat palceky aj pazuchy 🙂 my sme u svokry hlasim sa z Palarikova ..zajtra ideme do NZ kupit malej autosedacku a kuk sportovy kocik 🙂
zaplavy co su tu,respektive skody su strasne,je to smutne,je to hrozne,uz len pohlad na mojho krasneho Davidka s Dankom ... ☹ aach ...

mirka1986
7. jún 2010

@bzucinka2 drzime palce, nech to mas co najrychlejsie za sebou a nech to prebehne bez problemov 😉
my sme dnes boli v zoo, v bojniciach 😉

fodorka
7. jún 2010

btuci myslime na teba....🙂 dak vedie potom ako dopadnes...

ejusaaa
8. jún 2010

Baby,mne bolo vecer zle 😔 ,velmi sme sa zlakli,strasne ma bolelahlava,trpla ruka a ja som prestala vidiet na takych 5 minut,to preco? 😔 😔 😔 bojim sa,aj teraz ma strasne boli hlava a ale tlak am dobry,tak co to je,mam ist k lekarovi?nechcem,co ak ma nechaju v nemocnici a co Tobi ☹ Ja som sa vcera zlkala ked som nevidela,ze uz ho neuvidim ☹ ☹ ☹

trdielko149
8. jún 2010

bzucik myslim na teba a dufam ze vsetko vam dobre dopadne a ze o tomto case je uz krasny Tomasko na svete
ejusssa na vlas tieto stavy som mavala v tehotenstve a doktor mi povedal ze mam velmi nizky tlak a malo som pila a je horucava vonku ... ak sa ti to este stane k lekarovi chod mozno ti da infuziu maximalne na pozorovanie by si ta nechali na 1 noc v nemocnici ... mna si v nemocke nenechali a to som bola tehu ...

ejusaaa
8. jún 2010

Livi a to sa Ti stalo len raz?aj take tlaky v hlave a v krku si mala a aj ti trpla ruka a prsty?

desszi
8. jún 2010

ahojky,
dostala som krasnu spravu od bzucky - Tomasko ma krasnych 50cm a 3200g - maly chlap 🙂
a zdravim vas vsetky, dnes sme sa vratili z NZ, u mamy bolo super, aj sme sa nasmiali aj si oddychli.....a teraz si vas idem precitat 🙂

desszi
8. jún 2010

takze fodorke s jednodnovym meskanim VSETKO NAJLEPSIE K NARODENINAM!!!!!! ach, jo, ty si este mladucha, to ja uz mam vek a pravo povedat, ze ma bolia klby 😀 😉

Ejka, tie problemy mozu byt z tepla, mohol ti klesnut tlak, pripadne migrena. Nemavala si migreny?
Nelakaj sa, zrak bude ok, to moze byt. Bezny jav je napriklad pri nahlom poklese tlaku sa ti na par sekund zatmie pred ocami - nic len tma - ja to mavam bezne.

trdielko ako ste pochodili v Zamkoch? dostali ste sedacku? aku ste kupili?

mirka aj ja by som sla do zoo 🙂 co sa lubilo drobcom najviac?

ejusaaa
8. jún 2010

Ahoooj Denka,jeeeeeeeeeeeeeej tak Tomi je uz tuuu a vies aj nieco blizsie,aky mala porod?fakt deni aj ty to mavas aj to trpnutie?nie migreny someste nemala,hlava ma bolieva ale tak normalne...ako sa ma dadulko?

nada1326
8. jún 2010

ahojte, super spravy od bzucky 🙂 a pekne miery 🙂 ked budete vediet viac, dajte info 🙂
evi, naozaj to moze byt z tlaku, ja mavam strasne nizky a taketo stavy mam ked nepijem, aj dnes som napr. malicko pila, zacina mi migrena a v noci budem musiet vstavat pomaly, lebo mi bude presne tak, ako to opisujes ☹
vsetkych pozdravujem a uzite si slniecko 😉

ejusaaa
8. jún 2010

baby,ste ma trosku ukludnili ze je to len migrena v uvodzovkach,snad...pozeram ordinaciu,aj vy?

desszi
8. jún 2010

viac info o porode neviem
Ejka ja vtedy mavam taky zaujimavy pocit v hlave, akoby trpnutie....
Dadulik celkom ok, nato ze sme bez kvapiek - cakali sme ovela horsie. Dokonca mam pocit, ze je ekzemu ovela menej ako bolo pred mesiacom.

mirip
8. jún 2010

Ahojte nejako vás nestíham bzuči gratulujem aj tu na koníku všetko naj obom a dievčatá našla som toto ak ste tu už niektorá objavili tak potom po niektorej opakujem kupony sa dajú vytlačiť viackrát a urobiť si zásoby na dlhšie

http://www.pampers.cz/cz_CZ/ecoupon_sk?src=2&la...

mirka1986
9. jún 2010

ahojte, tak Tomáško uz je na svete 🙂 peknucke miery ma 😉
ejus, dnes v pohode? ja som inak takisto mavala taketo stavy, nie az take ako si opisovala ty, ale nieco podobne... tiez mam nizky tlak a ked clovek zanedba pitny rezim v takychto teplach, telo jednoducho da signal, ze nieco nie je v poriadku... takze skus trosku viac pit a malo by to byt lepsie 😉
chystate sa na hradne slavnosti? my ano, dianka sa uz nevie dockat 😅

desszi
9. jún 2010

mirka kedy su hradne slavnosti? my sme boli u mamy a asi mi to uslo. mozno by som sla s dadkom.

ejusaaa
9. jún 2010

Ahojte dobre ranko,ste zlate dakujem,hlavu mam stale ako keby strpnutu pravu cast a bili,ale ruky netrpnu,klop klop,ja ze ma uz infarkt chyta...Mirka my sa chystame na hradne,kedy su?aj my sa tesime 🙂 Dnes je teplo,ale aspon pofukujem vetrik 🙂

ejusaaa
9. jún 2010

Inak viete ze tuto nedelu je Den Otcov? 🙂

trdielko149
9. jún 2010

ejuss som rada ze to aspon trosku preslo bez vodicky ani na krok v tomto teple ...dnes sme boli plavat rano a spoznala som tam Milladku uz sem nepise ale obcas sa pozrie a napise 🙂 mozno si ju pamatate ... Emmka je straaasne chutna v tej vodicke a tak mi neda nepridat par fotiek 🙂
o koklej su tie slavnosti?isli by sme aspon by sme sa stretli
v NZ sme nic podla "nasich predstav " nenasli proste vyse 200 eur sa mi zda moc a tak hladame dalej,resp.vcera sme objednali z netu tak uvidime mozme ju do 7 dni vratit ak by sa nam nepacila tak uvidime ...
mirip ja si to nemam kde vytlacit ☹ skusim crnknut segre ta ma tlaciaren uvidime teda ... 🙂
a na den otcov ma moj drahy narodeniny jeeeejjj to mu musim teda kupit 2 darceky 🙂 1 si vypytal ten dnes idem kupit (manzetove gombiky na nasu svadbu ktora bude 11.6.2011 ) jeho vysneny datum 😀 uz teraz sa teskaaam Emmka v hlavnej ulohe najdolezitejsej druzicky v sprievode dalsich 10 deticiek ktore budu hadzat lupienky ruzi a robit bublinky s bublifikom 🙂 to bude sranda 😵

mirka1986
9. jún 2010

teraz v sobotu su, nevedeli ste??? tto som rada, ze mozem podat nejake info 😉 zacina sa to o jednej 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre