Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

trdielko149
22. jún 2010

ajojteeee baby moje juuuujjjj hned je lepsia nalada svokra ked videla uvarene a upratane a ten kolacik na stole 🙂 to bol pohlad skoro dostala infarkt a svagrina Blanka z Ciech povedala muzikovi:Tomi ty mas uz aku sikovnu buducu zenu uz sa aj brat mozte 🙂🙂 a svokra na to vykrikla : nie nezoberu sa! a potom zahapkala ze : a naco by sa brali ved takto im je dobre .... svokra je proti nasej svadbe lebo ma z celej duse nenavidi ze som jej "ukradla synacika" a ze malu mame mojou " vinou" ze som si ho chcela udrzat dietatom .. no akoze nech sa da vypchat ja som otehotnela v 19-tich rokoch a mala som podane prihlasky na vysoku skolu a az potom som sa dozvedela ze som tehu ... nikdy to vsak nebudem lutovat lebo Emmka je to najcennejsie co mam ... takze tak ..

ejusaaa
22. jún 2010

Spravne Lily,inak ja som na tom tak isto so svokrou,podajme si ruky 😀

mirka1986
22. jún 2010

simi, dakujeme 😉 a livi, ale si im dala 🙂 si viem predstavit ako čumákovali 😉 na aku vysku si chcela ist? aj ja som chcela ist na vysku, no potom sme zacali rozmyslat o rodine a vyska sla bokom... ale teraz rozmyslam, ze si spravim dialkovo, tu, co je v lv... denka ako s daduskom?

trdielko149
22. jún 2010

no mirka ja som si davala 4 prihlasky a skoro 200 eur bolo v tahu no to nikto nevidi a vraj dcera narocky a len tak by som vyhodila skoro 200 eur nie aach ... davala som si tieto odbory do NR na UKF :1, pedagogika a vychovavatelstvo,2, elementarna pedagogika 3,ucitelstvo 1-4 rocnik ZŠ a este som si dala ucitelstvo ekonomika,tovaroznalectvo-to som mala na strednej a bavilo by ma to
tu v LV je tiez ta vyska co je ucitelstvo/majster odbornej vychovy ale vsetky pracovne miesta su zaplnene ... moja susedka to chodila sem a viem vsetky podrobnosti jej sa tam sice pacilo a chcela by v tomto odbore aj pracovat ale zevraj nic nie je volne a to je Bc.uz z nej 🙂🙂
Deniska no co ako sa mate?Ak by zajtra bolo dobre pocasie chcela by som ist do mesta len tak ktora z vas pojde na stretko?hm?

mirka1986
22. jún 2010

aj ja som mala tovaroznalectvo na strednej a tiez ma velmi bavilo 😉 aj ja by som chcela studovat nejaku pedagogiku, zboznujem male deticky, ale neviem, ako by som to teraz popri dvoch zvladla... ach, potrebujem ist do mesta na nakup 😒

desszi
22. jún 2010

ahojky
Dadusko spinka (ocinko tiez), je to ako na hojdacke - raz horsie raz lepsie. Momentalne sa nam vidi, ze sa to zlepsuje, ale v porovnani s predoslymi stavmi, len velmi pomaly. To by mi ani nevadilo, len nech je tomu uz koniec. Inak mame prevrateny rezim - Dadko sa okolo polnoci budi a do druhej, tretej sa hra a potom zase spi. Rano uz cvirika o pol siedmej a potom okolo 8 zaspi a prespi takmer cele dopoludnie. Dufam ze tato jeho novinka nebude trvat dlho, lebo uz je to druhy tyzden a teda zaciname to riadne citit.

Povedzte, preco su tie svokry take? Ja nechapem. Dufam ze ja nebudem taka - tiez mam synacika 😅 😉 Moja svokra je uuuuplne super, aj svokor.

Vidim, ze viacej nas tu malo (ma) vztah k pedagogike - ja som tiez podavala na PF do Nitry (chemia, biologia), ale kedze som si mohla vyberat, rozhodla som sa nakoniec pre smer zdravotnictvo v Trnave. Rozdiel je, ze ja som stihla vystudovat pre dietatom.

Studium popri babatku da riadne zabrat, obdivujem mamicky, ktore to zvladaju.

fodorka
22. jún 2010

liil super si to zvladala sikulka si vidis ja som tak dobr epochodila ked svokr ak nam prisla sobotu vlakom sem spat som myslela ze umrem lebo ona vzdy toho nakeca a skutek utek no teraz jej musim da tprst hore...ona akoz eje super len tu j eproblem mozno si to ani neuvedomuje to neviem len ona robieva strasne rozdely ci medzi detmi volakedy alebo terza medzi vnucencami a to vela krat straaasne zaboli...ked sme tam na nas je dobra na maleho tiez no nakoniec to kolkokrat zaklincuje niecim ze ma to totalne nasere...no zatial klopklop od vikendu sice sme spolu nevolalai no dufam ze uz bude trosku viac sa starat o meleho lebo nato ze ma 16mesiacikov ho bola pozriet asi 4krat..nebyt mojho muza ktory ho tam bere jej ukazat by ho vobec nevidela a verte auto maju aprilezitoti je dost!
no ja som na vysku ani nehccela st a asi ani nepojdem kedze chceme druhe babo by som sa as zblaznila...ale sak to neva len este stale neviem co by som chcel arobit mam strdnu skolu obchod a podnikanie ale robila som predavacku v znackovom obchode ato ma fakt bavilo ja som medzi handrami doma....ale tak uvidime co a ako bude zaplatene samozrjeme...jezis idem uz som sa rozpisala velmi moc... 😀

trdielko149
23. jún 2010

@fodorka no len tu v LV tych znackovych obchodov moc nie je a platene to tiez nie je nejako uzasne moje spoluziacky vacsina z nich pracuje v nitre v mlynoch v roznych obchodoch a maju minimalnu mzdu + cestovne+strava a zostane im zopar "supiek" preto chcem ist na vysku ... no uvidime ...

mirka1986
23. jún 2010

@fodorka aj ja mam obchod a podnikanie 🙂
deszi, drzime palce, nech ste uz fit a uz vas taketo nieco trapit nebude...

ejusaaa
23. jún 2010

Dobre ranko,no ste sa nejako rozsoupli o vyskach a tak,tak aj ja mam tu istu skolu ako Mirka,sme chodili na rovnako.obchod a podnikanie,ozaj Livi,Vilo sa neozval?sak mame vsetky predpoklady vediet podnikat 😀 Drzte palce,dnes pride kupkyna na kocik,snad ho zobere,ja tapa som jej spustila 3O euro a to ho este ani nevidela...uz nespustim,lebo za to,co mi ostane ani nedostanem novy na zimu...mam vyhliadnuty taky cierny,tyrkysovej som sa prepapala..baby mne uz vyse tyzdna meskaju...vcera som si robila test a je negativny tak co? 😲

desszi
23. jún 2010

no dievcence len vas chcem pripravit, ze ani s vyskou nezarobite o moc viac 😒 ja mam sice vysku, ale vo fachu som robila len 4 roky, vse ostatne bolo ine, jednak kvoli platu a jednak kvoli moznostiam

mirka dakujem 🙂

trdielko149
23. jún 2010

vilko sa neozyva uricte ma toho velmi vela ... mozno teraz v lete sa ozve budu urcite v lete natacat na september/oktober co budu davat v telke ... 🙂
deniska ja viem ze ani s vyskou moc nezarobim ale skor ide o to ze chcem byt ucitelka a bez vysokej skoly tazko a zase robit predavacku cely zivot ma velmi nelaka ... vy aspon ste isli na matersku z prace a mozete sa do tej prace vratit ale ja po strednej skole si budem musiet hladat nanovo pracu a uz som na profesia.sk nasla zopar inzeratov co ma zaujali (priebezne pozeram,treba,keby sa nieco vyskytlo musim mat zadne dvierka predsa) ale vsetky ponuky co su aspon trosku zaujimave tak sa to plati od vykonu a zase ist robit na 3 smeny do Géni ma fakt nelaka ...

desszi
23. jún 2010

trdielko uplne ta chapem, spravny postoj

no ci ja si po materskej najdem pracu, je tiez otazne.....

fodorka
23. jún 2010

lili ani ja som neisla z prac elebo j asom robila potom v irsku a odtial osm sa vratila tehotna a isla na urad prace takze tiez s anemam kde vratit a keby aj tak uz byvame vyse 40km od miesta kde sme byvali....ale akoze predavacku tiez nechcem robit cely zivot no neviem ci by ma bavilo sediet cely zivot v kancli....neviem fakt stale nad tym rozmyslam ze co budem robit ale tak hadam bude este jedno babo a potom mozem rozymslat naplno....bude to zaberak ale tak hadam si nieco najdem co ma bude bavit🙂 no ja ked som robila predavacku tak to bolo este v NZ v aquariu a robla som vtedy dva dni 12ky a dva dni doma a zarobila som 10 000Sk vtedy este a plus ked boli dobr eobraty tak nejake tie vecicky zadara a plus aj pre rodinku za nakupne ceny to bolo super....

trdielko149
23. jún 2010

@fodorka keby si ja najdem takuto pracu ako si mala ty bola by som aspon nachvilku spokojna ale co tu v LV?mohli by aj tu v Leviciach spravit nejake nakupne centrum mensie kde by boli obchodiky ako H&M,New Yorker,Orsay,Mark and Spencer,Deichmann,Predeti.sk, a taketo co su len najblizsie v NR a v NZ a tam by sme pekne vsetky nasli pracu 🙂

lindauciatko
23. jún 2010

@nada1326 Simonka, prajem vsetko najlepsie malemu Davidkovi k prvemu rociku 🙂 🙂 🙂
Ako ste oslavovali?
Chcecla by som aby sme niekedy "riadne pokecali", musime dat stretko, ved ani Viluska si este nevidela.... ja uplne stracam nit o com sa tu pise, nestiham citat 🙂

nada1326
23. jún 2010

ahojte,
lindauciatko, si velmi, velmi zlatucka, ale davidko ma rok az 26. 😉 aj tak ti velmi dakujeme, ja viem, ze si sa nepomylila, ale chcela si byt prva, vsak 😀 a so stretkom suhlasim, vy ste mladsi, tak my sa prisposobime,
velmi som na maleho zvedava

trdielko149
24. jún 2010

aj ja chceeeeemm m stretko 🙂
vcera ma mirka volala ale Emmka mala opat zvysenu teplotu ☹ no nastastie jej to preslo a vecer sme isli na chvilku von 🙂 sme sa s drahym nasmiali na prechazke ako koniky mi t repal same hovadiny a vsetci co sili okolo nas si asi mysleli o nas svoje ..no vybuchy smiechu ja za to nemozem ze moj chlap tak rad sranduje a ja mam potom vybuchy smiechu 😀
dnes mame poradnu potom vas informujem o aktualnych mierach 🙂 uz mma napisany aj "debilnicek,papierik" co sa jej mam spytat 🙂

trdielko149
24. jún 2010

baby dobra kadernicka v LV ?ktora mi spravi uces stylom zet am "nabehnem" a spravi ziadne objednavanie ..potrebujem byt "kocka" uz zajtraaa ideme prec pobede ..

bzucinka2
24. jún 2010

@trdielko149 neporadim, k mojim sa vzdy trebalo objednat 🙂 a cakame na infosky z poradne

ejusaaa
24. jún 2010

Dobra je na prizemi v rotunde,ale bez objednania,tazko...jaj ahojte..ja mrchu este stale nemam...

mirka1986
24. jún 2010

@trdielko149 ja som naposledy bola v kauflande, bez objednania, akurat jednu dorobila a hned ma zobrala... a ako si sa rozhodla? aky uces nakoniec bude? stretko nevyslo, ale nevadi, mozno nabuduce... volala som aj simonku, no ani s nou to nevyslo... nevadi, ved my este prideme aj inokedy 😉 ejus, ako so zubom?
bzuci ahoj 🙂 no co je u vas nove?

trdielko149
24. jún 2010

noo ved toto dievcence ze ja uz neviem co vlastne chcem,chcem zmenu ... chcem inu farbu na vlasy uz mam ciernej dost,no na druhej strane viem ze cierna sa mi hodi a rok svadba takze ked aj teraz zaexperimentujem da sa to za rok napravit 🙂 ved cierna prebije vsetko chichi 🙂 kamaratky,aj vy ste mi vraveli ze nejaky cerveny melir takze asi poviem to kadernicke a chcem uuplne iny uces tento co nosim-vlasy po plecia,ofina nabok nosim cca 8 rokov takze tak ... ale opat sa obavam ze za rok to nedorastie ak by ma mooc ostrihala a na svadobny uces chcem mat nejake tie vlasky takze som z toho "zufala" ...
buduci tyzden idem urcite do mesta ale kedy neviem ... prisposobiiim sa ktora z vas pojde?hm?

fodorka
24. jún 2010

ahojte baby preco nezuavolate aj nas s markom????sakmi vybehneme do mesta mirka,lili kludne sa ozvyte aj ty simi zatial sme boli len raz mi s radostou vybehneme len ked neni ciel tak naoc budeme chodit to rovno pojdeme sem za cinziak a basta...tak s aozvyte....
ozaj mirka idem robit taku tortu pothaovanu tymi marschvalows uz ich mam kupene od JOJO a kupila som aj potravinarsku farbu no mali len zltu a cervenu a to idem robit drahemu k meninam 😠 tak spravim bielu a ked tak nieco tam len napisem s tamtymi uvidim este ale robim ju na sobotru takze idem chyystat🙂drzte palc enech mi vyjde...

mirka1986
24. jún 2010

@fodorka v tescu maju na 100 % aj zelenu farbu... a vidis, na vas som uplne zabudla, ze aj vy ste levicania... nabuduce sa ozvem 🙂

nada1326
24. jún 2010

ahojte,
veru mirka, skoda, ze to vcera nevyslo, by som vas naozaj rada videla, ale nabuduce urcite ideme, o.k.? 😉
trdielko, ja mam kamosku kadernicku, ale neviem, ci by ta zobrala bez cakania... ked chces napisem ti cislo, alebo pozri v mojich priateloch na fb a napis jej, vola sa dominika (nika) viragova.
evi, a ty co? test negativny a aj tak este neprisli....? si prechladnuta?
bzuci, napis nieco o tvojom malinkom, som zvedava ako si zvykate 🙂
juj, taka som teraz nahnevana a nestastna 😠 mne deti vstavaju o 5, chodia spat naobed o 12, a vecer o 20. - a dnes mi rovno ked spali o 12.30 zvonil ujo opravar cely strastny, ze nam opravil vchodove zvonceky.... 😠 ale on nezazvonil raz, ale asi desat krat silno za sebou... pravdaze pobudil deti a teraz sa do vecera s nimi mozem zabavat 😖 budu mrzuti a unaveni 😒 pojdem s nimi asi radsej k mame, nech sme na ne aspon dve 😉

trdielko149
24. jún 2010

@nada1326 tuto situaciu velmi dobre poznam...nam nefungoval telefon co je vo vnutri a ked uz prisiel konecne po tristvrte roku ujo opravar tak zvonil ako divy ... ale to bola Emmka este malinkaaa a moc jej to neprekazalo 🙂
inak Emmka ma 8100 g 🙂 je dlhaaaa uz ma 75 cm takze isla viac do dlzky tentokrat 🙂 a je zdrava ako buk 😵
ja idem kuk teda do kauflandu kadernicke a uvidime ... 🙂

trdielko149
24. jún 2010

ostrihana 🙂 malo casu na farbenie tak nafarbena nie som este 🙂 ale aj to bude 😉

ejusaaa
24. jún 2010

Ahojte,Nadi neviem,nemyslim ze som prechaldnuta,mozem byt tehu aj ked je test negativny?Livi hod foto noveho ucesu 🙂 baby aj ja pridem kludne na stretko aj na mne ste zabudliiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 a kde je nasa Deszi?Bzucka ma iste vela roboty...teraz ju tu malo budeme vidiet...ale to sa rychlo ustali,ved ona je supermamina 🙂

mirka1986
24. jún 2010

lilly, tak chceme vidiet fotku 🙂 aj si musela cakat? ci bez problemov? dufam, ze si aj spokojna... mna, ked som tam bola, tak mi robila melir, strihala ma, aj mi vyzehlila vlasy, taka mlada kočka a bola som velmi spokojna 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre