Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

bzucinka2
10. júl 2009

adu, krasne kresielko a samkovi sa viditelne paaci 🙂

cipsinka, to mi je luto so starkou, prajeme jej skore uzdravenie 🙂

daszi, ty nasa studentka, ja ta obdivujem, ze sa ti v tomto stadiu a v lete este aj do skoly chce chodit, leo hlasia hic, ak im to vyjde 😝

mojsi ako prebieha priprava na svadbu, uz sa vam to blizi 🙂

mirika, ja som davala po ockovani doma vinovi obklad a nemaj ziadne teploty, inak mam doma estte paralenove cipky, ak by niekto chcel, mi uz papame sirupceky v pripade nudze 🙂

sss204
10. júl 2009

DESSZI ja mam monitor dychu,myslím je to dobrá vec ak chce bábo spinkať v postielke 🙂 🙂 aj ty spíš kludnejsie a nebudís sa a nekontrolujes ci dýcha.Ja som ho nekupovala,je to inak dost drahe ale som Danielka poistila v Unione a ony to tam poziciavaju na pol roka zadarmo,takze myslím ze na dlhsie to ani nie je treba. To len potvrdíš jeden formulár u detskeho lekára a ony ti to donesú až domov aj prídu po to.

desszi
11. júl 2009

krasne rano 🙂 ,
bzuci ja tu anglinu skusim, aspon mi rychlejsie prejdu dni, ked je Petko v praci lebo mam nejaky program. inak uvidim ci tam vobec budem chodit, dohodla som sa s tou babou co to ma na starosti, ze prve dva dni tam pobudnem, zistim ci mi to nieco dava a az potom budem platit. a je to dalsia moznost spoznat ludi 🙂
sisi to je dobry napad, tiez sa mi ten monitor zda velmi drahy, no na druhej strane uzitocny, pozistujem aj ja ze v ktorej poistovni by to este pripadne zapoziciavali.

ejusaaa
11. júl 2009

Dobre ranko,Deszi obdivujem Ta,ze sa Ti chce ta anglina 🙂 My sme hajali do siestej,aj teraz uspavam,jaaaaaaaj dneska spapal liecik,aj hned vygrckal..chudacik,take je to horke...Peto spi po nocnej,von az poobede pojdeme,vy sa co chystate na vikend? 🙂

desszi
11. júl 2009

no vies ejus, ja sa tu anglinu ani tak velmi nepotrebujem ucit, ako vlastne len zopakovat, nemam s kym hovorit a po osmych rokoch clovek toho vela zabudne, takze takyto kurz pre mna nie je az taky stres. nemusim sa po nom vela ucit. tam sa vykecam, naucim nejakych par slovicok a hlavne chcem mat zase vacsiu istotu.
prave som prisla z trhu, my mame dnes plne ruky prace, teda hlavne Peto, maluje detsku izbicku (uz parkrat zanadaval, lebo steny su krive a musi sa stym dost piplat, ale teraz sa usmieva) a na mna potom caka upratovanie, takze taky pracovny vikend. a chystam sa varit ☹ to ma moc nebavi, ale co uz.

ejusaaa
11. júl 2009

desi,ved Ty sa zacinas na nasu Tinku podobat 😉 ,vzdy nieco robis,Ty len pekne oddychuj a hotovo,vyuziiiiiiiii posledne chvile ked mozes oddychovat,naozaj 😀

ejusaaa
11. júl 2009

no az teraz Tobi zahajal,s takym plaaaaaaaacom,to ked je uz velmi unaveny,uz ani zaspat nevie,potvorka mala 🙂 A kde su vsetky,neboddaj spai? 😀

ditka1
11. júl 2009

dobre rano
ejus...nespime,my co cez vikend?neviem muza doma nemam,ma fusky a ja sama s malym budem,ale je skaredo vonku,zima-toto neni leto.Aj mne maly prave zaspal,s placom tiez,ale uz hajá pekne,idem si porobit co treba,ale aspon nemusim dnes varit ani zajtra ked sme sami.
desi...presne tak vyuzi posledne chvile ked ste sami a oddychuj lebo potom si uz nikdy neoddychnes,ver nam,ale mozno budes mat stastie a tvoje babo bude spachtos. 😉
tak nic idem pomaly tak sa mi nic nechce ale musim dat prat,dlazky poumyvat,poriadit vsetko,dobre neviem ci dnes budem mat cas sem ist,lebo mam vela roboty a nehadajte sa 😀 budte dobre 😀 😝

ejusaaa
11. júl 2009

Veru,nehadaaaaaajte sa 😀 Ditus a co bude jest Brano vecer? 😀 ,ci ani vtedy nedojde? 😲 Neboj,od pondelka zas horucavy hlasia.mne popravde skor toto pocasie vyhovuje 😒

bzucinka2
11. júl 2009

dobre ranko, ja som stale bez maleho, ale uz mi velmi chyba, tak dnes asi podeme za nim 🙂
deszi oddychuj a nenamahaj sa, nie ze si privolas skorsi porod, este treba aspon do 38 tt vydrzat 🙂
ejus aj ty si pocula v noci ten rachot o 2,30? niekde niekto nabural, zaskripali brzdy a tresk, ale poriadny som sa zobudila a nevedela kde je sever 😀 aj som vysla na balkon, ale nic som nevidela 😀
baby, ak mate nejaky dobry recept na cukinu, sem s nim, mamina mi dala tak hladam co s nou 🙂 a co dnes varite na obed, tie co varite? ja asi prekladanu kuracinku 🙂

desszi
11. júl 2009

joj nestras bzuci, ziadny skorsi porod, to nestiham 😀
nebojte sa ja to beriem tak iiiizi, to uz ta anglina mi zasibava 😀 nastastie velmi vela porobi Peto
aj mne toto pocasie vyhovuje, nemam opuchnute nohy a fucim menej
v noci bolo nieco? ja som nic nepocula, spala som ako dudok a to si vravim ze nespim dobre... 😅 no ja dnes len sosovicovu polievku a jablkovy kolacik, nic komplikovane, bo ja na varenie moc nie som, takze ani s cukinou ti bzuci neporadim, hoci moja mamina nieco zapekane s nou vystrajala
ejus a co je tobinkovi ze musi lieky?

desszi
11. júl 2009

bzuci www.dobre-recepty.sk najdes recepty na cukety

ejusaaa
11. júl 2009

Bzuci cajkala som kym napises a to iste som sa Ta chcela spytat 😲 ,skoro ma v noci vystrelo,to auto sa zniekadial necakane vyrutilo,taki chalani to tam kricali,ze skade je to autooooooooo a naburalo do dvoch aut tich chalanov,jeden tam aj plakal,ze co teraz a tak a to auto co to sposobilo odpadla mu znacka,tak za nim kricali ze s ho udaju..ale poriadne som nevideli,ked tam mae to lesenie,no a potom som nevedela zaspat 😠 Deszi,ma zapal mocovych ciest asi...

desszi
11. júl 2009

tak to mi je tobinka luto, to je vzdy velmi neprijemne a casto bolestive a dlhsie sa to lieci, no nech sa z toho rychlo dostane
hura kolacik mam hotovy - milujem tie hrncekove recepty, lahke a dobre 😀

ejusaaa
11. júl 2009

vdaka Deszi..ale chvalabohu vyzera,ze ho to neboli...Bzuci my mame zeleninovu polievku a vyprazany karfiol,ale mam chut na nieco ine 😀

bzucinka2
11. júl 2009

ejus a to kde tam na ceste pri vas, ci pri mlyne? ja som nevidela totiz nic 😒 a to odisiel s kludnym svedomim? urcite bol ozrati a ani policaajtov nevolali?

desszi diky, prave tam bludim a uz som dva zaujimave nasla 🙂

ejusaaa
11. júl 2009

Myslim ze nevolali,nic sa tam dalej nedialo,iby ten chalan tam dlho plakal na obrubniku sedel,ze mu rodicia pozicali auto a ze teraz je rozbite,to musela byt ina supa 😲 ,hej ten dotycny usiel,ale nepomoze si,ked mu odpadla znacka nie?

ejusaaa
11. júl 2009

To tam pro zmrzke,na tej urovni...

desszi
11. júl 2009

no tak to chlapec bude mat velky pruuuuser ked usiel

bzucinka2
11. júl 2009

tak tam na cestu prave nevidim 🙂 chudacisko chaqlan 🙂 malihnad volat policajtovoni by ho podla znacky nasli ale teraz co ked ich nevolali asi im znacka nepomoze 😒

alzbetabenkova
autor
11. júl 2009

ahojte, uz sme domka, ideme obedovat a hajat, potom nabehnem
jarulka 😉 nakupene??

ejusaaa
11. júl 2009

Ja som stretla Emkinych,Timko je zlatucky,spinkal,podareny je 😉 ,ze Emke staaale nejde konik...a kdeze idete Alzbet s Jarulkou? 😉

alzbetabenkova
autor
11. júl 2009

ejka,nikam,stretli sme sa v trznici a aj v priore 😉 a aj ja som videla emku aj s jarkom ale ani som sa nezastavila, lebo sme nakupovali aj my aj oni, 😒

luckai
11. júl 2009

Ahojte, no pekny ale veterny den za nami..
Desszi! monitor dychu si jednoznacne kupte, nas raz aj zobudil mala mala asi 2 tyzdne! hrôza, tak hlboko spala, ze sa nezobudila ani ked som ju zobrala na ruky, ale dychat zacala - no otras, podstivo ho vzdy zapinam!
baby, zase budu horucany, 33 stupnovov, v stredu az 34!!! To budeme zase len vnutri, vonku sa nebude dat!

alzbetabenkova
autor
12. júl 2009

dobre ranko
no dnes to vyzera na horuci den, tak bud doma alebo k vode

desszi
12. júl 2009

pekne slnecne ranko vsetkym,
zase som prva 😀
lucka ten monitor uvazujem, mam kamaratku, tej zachranil dietatko uz trikrat, chlapcek mal trosku komplikovanejsi porod, myslim ze vteda je to naozaj opodstatnene. sisi pisala ze union zapoziciava a zistila som ze dovera poskytuje 33 % zlavu na jeho zakupenie. uvidim co moja spolocna zdravotna preto robi.
izbicku mame krasnu, hotovu, lenze Petka seklo, velmi ho bolia krize, nic nevladze chudak, len stonie a lezi. takze nabytok je uprostred izby ale to nevadi, nech sa mi hlavne da do poriadku.

desszi
12. júl 2009

a nebola som prva, alzbet ma predbehla 🙂

jarula25
12. júl 2009

bre ranko......
Alzbet sestra nakupovala ja nie....mne sa nejako nic nepacilo 😖
no to pocasie nabuduci tyzden je krasna predpoved 🙂

alzbetabenkova
autor
12. júl 2009

😀 no hej, len sa zase trochen sekli, lebo uz vcera malo prsat aj dnes ale uz je hic,haha nevedia 😀 no inak paradne ma boli hlava,asi z maleho,lebo od rana mravci a reve, dala som mu panadol mozno zo zubkov,tak zaspal chvaaalabohuuuuu

aadula
12. júl 2009

ahojte 🙂 my sme mali hroznú noc, malý v kuse plakal a mm bol na nočnej, som hotová, no čo už, aj také noci musia byť

my sme ten monitor dychu nemali, ja keď sa mi zdalo, že dlho spinká, tak som sa naklonila na jeho noštek 😀 to ešte aj teraz zvyknem, keď tak tvrdo zaspí 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre