Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

devlin
21. feb 2010

Ahojte baby 🙂

desszi, tak toto je super 😀 😀

Ako ste vikendovali? Mne je dnes cely den zle, fuj 😝 A zajtra sa mi strasne nechce ist do roboty, ale co uz... peniazky potrebujeme.. Baby, neodpise mi nikto ohladom tej Zuzcakovej? Ze preco od nej odchadzaju?

Evi, dobru noc 😉

eviiik
21. feb 2010

Leni poslala som IP
Mojsi super, Tamarka je sikulka, a robi velke pokroky 😵
poslem Vam link na koberec, co sme vybrali Lucke, je krasny len ta cena 😝
http://detskahracka.sk/index.php?main_page=popu...

desszi
22. feb 2010

dobre rano,
som rada ze som pobavila 😀
evka ten koberec je perfektny!!!!
Mojsi tak teraz neviem ci gratulovat ku krocikom alebo k tvojim zhodenym kileckam, nemozes naraz tolko pozitivnych informacii zdelovat 😉
ejka sa nam milovymi krokmi zlepsuje - minule mala zbran prvykrat v ruke, teraz nastriela desiny....no najblizsie vytiahne kalasnikov....huuuu baby, musime ju posluchat 😀 😉
devlin a nic ti nezabera na nevolnosti? aj davas zabrat mise alebo len tak to v sebe dusis?

a na zaver kolektivne gratulujem vsetkym, ktori tu maju vyrocie zoznamenia, zasnub, svadby.....atd.

laurajana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bzucinka2
22. feb 2010

ahojte, tak som tu opat po vikende 😉
jani, tesim sa, ze Kristinke chuti mrkvicka a neboj sa, zachuti jej vsetko 🙂
desszi, super, garatulujeme k zubocku 🙂 a krasne basnicky nam tu skladas 😉
mojsi super, Tamarka je predsa sikovnica, nebude cakat este pol roka 🙂

bzucinka2
22. feb 2010

evka Lucka, je krasnucka a aka vlasata, to my dodnes asi take vlasky nemame 😉 a koberec je krasny, vyzera byt aj hruby, ja som taky ale s mackom kupila tu v Lv a tiez nebol najlacnejsi 😉
mojsi super, gratulujem k chudnutiu 🙂
devil ja som ti tusim posielala IP neprislo ti? ☹
a mojsi neboj sa pravdaze priberam 😀
vsetkym dakujem za pochvaly , dobre sa to pocuva, resp.cita 🙂

devlin
22. feb 2010

eviiik, diky 🙂

bzuci, nie nic neprislo, nepomylila sis si nick? ja som devlin, nie devil 😀 😉 nevadi, evka mi uz podala info..fakt mas pekne brusko 🙂 mne uz tiez zacina vidiet, nejak skoro, nie? 😕

desszi, niekedy ani neviem, ze som tehu, inokedy mam pokec s misou a niekedy ma len napina, ale podari sa mi to udrzat... 😅 takze tak no... nestazujem sa, urcite su na tom baby aj horsie.. len ta strasna unava, ja by som len spala...

janadureckova
22. feb 2010

Ahojte 🙂
tooooľko noviniek, čo ste popísali 🙂
Gratulujem novému zubáčikovi Daduškovi, Tamarke k prvým krôčikom 😉
Eviiik super koberec, naozaj je krásny. A Lucka je kočanda, a smejko 😵
My sme dnes boli na skúšku plávať, a Kristínke sa páčilo, tak asi budeme chodiť keď o dva týždne otvoria nový kurz 😉
Dnes som jej skúsila dať zemiak, a ten jej vôbec nechutil 😒 no uvidíme ako zajtra.
Devlin, ak môžeš tak len spi! 😉 a bruško ti už kľudne môže vykúkať, o chvíľu aj tehotenské môžeš nosiť, alebo už nosíš?
Mirka a Nikolka je teda tiež pekné zubadielko, že už 12 zúbkov 🙂
Bzuci a ty chodíš ešte plávať?

devlin
22. feb 2010

janka, uz nosim tehu rifle, co som zdedila po eviiik 🙂 a striedam s aladinkami. ja uz niekolko tyzdnov neviem zapnut svoje nohavice 😅 ale inak som nepribrala ani gram, vaha stale ta ista, len to brusko vytrca 😀 ked sa da, tak si zdriemnem..

eviiik
22. feb 2010

ahojte kocandy
dnes sme sa stretli s Denkou, len Dadko bol trochu nesvoj, tak sme prechadzku museli skratit, ale my si to vynahradime 🙂
dakujem za pochvalu Lucky
dnes sme skorej kupali uz o pol siedmej, tak vyslo kojenie a celkom pekne zaspala, a zatial sa ani nezobudila, lebo ona zvykne mrkat, so zatvorenymi ocami, ked zisti, ze je sama v postielke, a mama nieje na blizku
jani, kde ste boli plavat, v LV alebo ZM?
aj my chceme chodit, len zvazujem kde?
leni len nech brusko pekne rastie, budem sa tesit, ked ho budem moct pohladkat, a bude ma chytat nostalgia
a ja som mala vahu rovnaku do 4-5 mesiaca
polievka sa mi vari, a ja beham na nete
bzuci Lucka ma polovicu vlaskou co mala, ale hadam narastu, sa tesim ked budem robit copiky
baby dajte tip co varit, dochadza mi fantazia

mirka1986
22. feb 2010

eviiik zalezi od toho, ci by si chcela zdrave alebo nezdrave jedlo 😉 my sme dnes mali plnene palacinky, sunkou, syrom a hribami a sunkou, syrom a nivou, k tomu krokety a calamadka 🙂 mnam mnam, ale nezdrave 😖

luckai
22. feb 2010

Ahojte kočky,
no ja tiež dochádzam s fantáziou čo variť Evik...my chodievame plavať do Moraviec, je to fajn, treba to vyskúšať, sme spokojní, lebo je to prispôsobené pre malinké bábätká, je tam teplúčko, cistučká vodička a nemusíš chodiť každý týždeň, my chodievame len tak každé 3 týždne cca, keď sa nám chce, máme to ako malý výlet, potom tam s detičkami v herni pobudneme, pokecáme. Nuž, každému ako vyhovuje....

Chcem sa spýtať či neberiete niektorá AZALIU - antikoncepciu. Chcem moju predať, mám nenačaté trojbalenie, a nebudem to brať...ozvite sa mi do IP.Jaj, toľko sem píšete..nestííííhammmm

Pa!

fodorka
22. feb 2010

ahojte baby tak uz sme v LVprestahovany od vcera mam tu bordel ako v tanku ale tak tesim sa ze sme vo svojom....ozaj mojsejovka gratulujem aj nas drobcek minuly tyzden tiez tak isiel od babky ku mne a ta ho poustila a spravil 4krocky dneska tiez uz kazdy den to ide po troske ale kde ho postavim tak tam stoji jaj ozaj nedelu ho bol fotit fotograf no maly exceloval ked budu fotky dam sem ...ale aj sa smial aj vsetko jaj a postavila som ho pri stolik a on tak pozoval ja bol chutnucky....jaj boze baby idem lebo normlane padam na hubu...inak dufam zesa postretame aj dneksa sme isli na prechadzku prvu do mesta fu nachodili sme sa ale v meste je super..len keby bolo tolko bubacikov na minanie🙂dobre papa babulky 😉

mirip
22. feb 2010

ahojte gratulujem všetký zúbkatým, evvik malá je riadne vlasatá to naša oproti tvoje malý pešivček a navyše nám vlásky začali blednúť 😅 fodorka super že vo svojom 😵
my sme mali dnes brutal deň malá spala do 9tej potom hore potom od 11tej do 11,20 spala som akurát stihla umyť flasu a zarobiť mlieko a bola hore, potom sme boli hore a kukučkovali do 13,40 a potom spala do 14tej a potom bola zase len a len hore a tak ju skúsila uspať matla uspávala ju od 16tej do 17tej a malá 17,15 už rečnila v postielke no brutal deň 🙄 neviem čo sa deje ale sa tahá hore..........ako dvíha ritku /zvyšok tela a aj nohy sú dolu tak si čo ja viem akoby rozbúri mlieko v brušku a stále je akoby nevygrganá a preto nechce spať, ked ju chytím za obidve ruky a idem tahať aby si sadla ani sa namáhať nemusím, a sedíme vtedy je dobre sa obzerá okolo seba.............s obrovským úsmevom akonáhle ležíme dvíha riťku hore akoby išla robiť "mostík"

inak u ortopeda nožičky sú ok len baliť naširokjo do dalšej kontroly na sone a potom zo sona k nemu

bzucinka2
23. feb 2010

ahoj, devlin, tak som to poslala este raz a snad uz dobre 😀
eviiik chodime plavat, teraz chodi s malym muzicek, ja mam nejaky zapal, ale kym sa bude dat, tak budeme chodit 🙂
my mame od vcera este cinu so zemiakovou plackou, zemiakovu polievku a masko na hriboch so zemiakovou kasou
mirip, super, ze nozky su ok 🙂 tesime sa s vami

devlin
23. feb 2010

Bzucinka, ano, uz to prislo, dakujem 🙂 😉

Ja dnes robim polievku zo sucheho hrachu a budu zapekane zemiaciky s bryndzou a syrom a slaninkou 😝

desszi
23. feb 2010

cavik vsetky,
fodorka tak sa pomaly zabyvavajte (och to je akesi blbe slovo 😅 ), maly je zlaty na tych foto, vsak ho zapojte do upratovania, decka su vtom zbehle 🙂

bzuci joj zapal to je neprijemne, rychlo sa z toho dostan

mirip tak vidis, nozicky ok. A sa ti dviha lebo uz prisla nato ze v sede je to zaujimavejsie a asi protestuje, ked lezi. Daduso stvara to iste, len s tym, ze on sa k tomu navyse hodi a zrazu je o 10 cm dalej, tak musime byt velmi napozore.

ano, ano, vcera sme boli s evkou na prechadzke, ale len takej kratkej, bo Daduso nechcel lezat v kociku a videla som Luckine kukadla nazivo - taaaaakeeeee su velkeeeee 🙂 krasne

janka ani Dadovi zemiak nechutil

zatial pa, idem zehlit

bzucinka2
23. feb 2010

desszi snazim sa z toho dostat 😀
dadkovi este stale zemiacik nesmakuje?

desszi
23. feb 2010

veru nie bzuci, ale teraz ani nic nemozeme, len moje mliecko, kvoli tomu ekzemiku, az ked sa mu to vycisti, potom znovu nabehneme na prikrmi

nada1326
23. feb 2010

Ahojte, som tu nova a velmi sa tesim, ze som objavila baby, mamicky z Levic. Mam dve deti, 2,5 rocnu dcerku a 7 mesacneho syna. Ma tu niekto deticky s takym malym vekovym rozdielom?

mirip
23. feb 2010

ahoj nada ešte nie ale my už na tom pracujeme 😵

mirip
23. feb 2010

a vitaj 😵

janadureckova
23. feb 2010

Ahojte 🙂
vítam novú mamičku na fóre 😉
ja som dnes akoby mechom "ťapená", boli sme v LV, a malá cestou takýýý plač spustila, že som ju musela zo sedačky vybrať a na rukách mať, ešteže sme policajtov nestretli 😒
Ale len čo sme boli doma, také úsmevy hádzala na všetky strany, oplanica naša.
Mirip super, že nožičky dobre, a vidím, že aj Bianka je už huncútik, už sa jej veru ležať nechce. Nám sa fakt veľmi osvedčil nosič, v tom Kristínka vydrží aj hodinu, teda keby tak dlho naše chrbty vládali, tak sa striedame.
Fodorka malý nemá chybu 😉 smejko 🙂
Bzuci som počula, že v ZM je to krajšie a aj lepšie, ale nám by to bolo dosť ďaleko, a mne sa v LV veľmi páčilo, tak budeme chodiť plávať sem do LV. A vylieč sa rýchlo.
Eviiik, malá takáááá okaňa, po kom fakt má tei pekné okále? 😉 žeby po mamine? 🙂
Desszi a ekzémik už mizne?

mirip
23. feb 2010

a odkedy sa može skúšať dávať sedieť? no lebo aby sme niečo neposrali ked ju na chvílu podoprieme aby sa zodvihla

ejusaaa
23. feb 2010

Ahojte vsetky,myslim Nada ze Mirka ma s takym mensim rozdielom 🙂 Mirip my sme davali sedkat vlastne tak ked sa uz sam pytal,okolo piateho mesiaca sme ho par krat na par minut podopreli vankusom a tak a potom ani neviem ako zarzu sedel,aj s tym chodenim,clovek si chce zapametat a uz teraz neviem kedy vlastne tie ozajstne prve krociky boli,co uz,u nas sa nnc nezmenilo,zubky zatial utichli,stale len 7,beha ostosest a my ostosedem za nim,az mam svalovku,mma hrozne ta krcna chtŕbtica cele dni boli,mala by som tie rehabilitacie ale to sa jednoducho neda zariadit,ako?a s malym to sa tam neda a ajtak minule mi to ajtak moc nepomohlo,ach jaaaaaaaaaj.

bzucinka2
23. feb 2010

jani, ja sa nemozem nejako stazovat, aj ta co to uci je velmi mila a nemam dovot chodit do ZM, ked mozem aj tu v LV a lacnejsie aspon o nieco 🙂
co sa sedenia tyka, ja som maleho zbytocne nepodopierala vankusikmi, az ked sa udrzal sam, tak som ho davala do sedu 😉
ejuska a nepomohli by ti fajne masaze?, ja by som volila radsej tie 😉

janadureckova
23. feb 2010

Ahojte 🙂
bzuci tak to teba spomenula včera, že chodí plávať aj jedna tehuľka 😉
ináč baby to sedenie by aj mňa zaujímalo, ja malú nepodopieram vankúšmi ani ju nedávam sedieť, len viackrát cez deň si ju dám na kolená a opriem o mňa. Myslím, že tým jej nijako neškodím. Vtedy je taká šťastná, ono fakt len to ležanie sa jej už zunovalo.
Ináč dnes sa už prevrátila z bruška na chrbát, tak sme ju dali na deku, a tak sa rozkotúľala 😀 tak už teraz keď odbehnem ju už na posteli ani nemôžem nechať, radšej deka a pekne na zemi.

ejusaaa
23. feb 2010

Neviem,Peto ma masiruje pravidelne ale to len na chvilu pomoze,vies to je hrozne,tak sa neda fungovat,upne mi puka krk,myslis ze by to chcelo odbornu masaz?Poculi ste,teraz v spravach hovorili ze nemocnica konci...

desszi
23. feb 2010

ahojky,
tak dnes nam vysla dlhsia prechadzka s evkou, lucka len tak kuki-kuk na svet okolo a potom zaspala a daduso naopak - najprv chrnel a potom sa stazoval - typicky chlap 😉

janka ekzemik oooovela ovela lepsie, uz len kde tu vo vlasatej casti a to ho dost svrbi, ale davam fenistil. priznam hormonalnu mast som nedala 😕 len tu konopnu, ale psssssst.
janka ja tiez tak dadusa davam sediet, opiera sa mi o kolena, niekedy aj nie a drzim ho pod pazuchou a este ked uz nevladzem ho mat na rukach, tak ho posadim do autosedacky. ale on aj tak vela nevydrzi a striedame polohy - kokso ta veta vyznieva velmi inac ako som ju myslela 😀😉 ale ved vies o com tocim

ejka odborna masaz by bola podla mna prospesna plus ja by som este nejaku tu akupresuru alebo akupunkturu na odstranenie chronickej bolesti.

mirip, ked sedi len chvilku, nic neposeries (mozno len Bius zanecha nejaky ten fliacok na gauci 😀 😉 )

vitam nadu - ahoooooj🙂

mirka1986
23. feb 2010

Nada, ja mam medzi mojimi malymi rozdiel ani nie 16 mesiacov... Dianka ma o dva dni 2,5 roka a Nikolka ma 14 mesiacov 🙂 takze este mensi rozdiel ako tvoje deticky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre