Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

ejusaaa
7. mar 2010

Ahojteeeeeeee,Mojsi vazne,fakt ma 24,on mal hned velku nozicku ked sa narodil 😀 Uz ani nevem co som chcela,lebo akurat maly muzovo padol tak place,nuz ozvem sa neskorrrrr,a ta Tamarka jak mafianka je tam 😀

janadureckova
7. mar 2010

Ahojte
super fotky ste popridávali 🙂 eviiik malá okaňa sa kráááásne smeje 😵 , a mojsi Tamarka má super výraz 😀, ako keby premýšľala, že čo zas vyvediem 🙂
fakt tie naše deťúrence sú na spapanie.
téma kilá, tak u mňa to dosť rapídne išlo dole, ale ja som taký typ, niekedy nemusím nič robiť, kilá idú dole, a potom sa môžem aj pretrhnúť a držia sa ako kliešťa. Ale som zistila, že teraz pri kojení musím viac jesť. Ale nemyslím si, že je to len kojením, ale aj celodennou behačkou.
Ale na bruchu je taká kráááásna harmonika 😀 aj niekedy urobím zopár brušákov, ale keď mne sa tak nechce, a jednoducho ani nevládzem.
Kristínka teraz má obľubu hrať sa na schovávačku, zakryjem si tvár rukou a hneď mi odťahuje prsty, ale zas ma hneď aj zakrýva 😀 tak sa pritom rehoce 🙂
Ja som malej dala príkrmy od 5 a pol mesiaca, ale ona si už fakt pýtala často papať mliečko, mala 8 kilo, tak som už jednoducho jej dala. Mala som pocit, že už nastal čas. Ovocie ešte nepapala, len mrkvičku, karfiol, zemiak A dnes jej dám brokolicu.
Užite si všetky nedeľu 🙂 krásne slnečnú aj keď ešte zas studenú 😉

mata.i
7. mar 2010

Ahojte,

no s tymi kilami je to u mna dobre. Teraz mam podvahu, o tri kila menej ako som mala pred otehotnenim. Vsetci sa mi smeju aka spajdla je zo mna🙂 Ked skoncim s kojenim zacnem cvicit, nech sa mi to spevni a v lete nebudem mat problem 😉 Vsak teraz pri Matkovi ani cvicit nemusim, nabeham sa dost a ked zacne lozit to este bude ☹
Jani, a okrem zeleninky si uz skusala aj kasicky?Ako zvyknes davat Kristinke prikrm, vo flaske ci lyzickou?
Ozaj, Evi, Deni, kedy dame kocikove stretko?

janadureckova
7. mar 2010

Maťka zatiaľ som dávala len roztlačenú zeleninu na kašičku lyžičkou, šalamúnsky napísané 😀 a dávam to tak na obed, ale potom ešte dám MM, a ide sa hajať.
Ale to by som s vás chcela baby opýtať, kedy dávate drobcom papať mliečne kaše? A dávate ich lyžičkou, alebo z fľaše?
Deni ty si spomínala, že Daduškovi už dávaš kašu ak si dobre pamätám.

desszi
7. mar 2010

ahojte 🙂
mali sme perfekt noc - Dadulik zaspal o pol osmej, zobudil sa len raz o jednej, najedol sa a potiahol do pol siestej. normalne som sa vyspala.
Matka tak dame rande do trojky 😉 ja som za. Mati aj ty si ten spajdlovy typ? 😀 Mne trochu materstvo dodalo obliny, nastastie, lebo predtym to bol len dlhy krk a koncatiny.
Janka ja davam nemliecnu kasu, tu jablkovu z dmka, bol na nu aj zlavovy kupon, este nerobim davku ako podla navodu, ale menej a robim ju hustejsiu a s mojim mliekom. Davam mu ju lyzickou. Potom este stiahne cca 200 ml mlieka (kedy ako) a spi.

eviiik
7. mar 2010

ahojte
no zavidim Vam spajdlove typy 😉 ja som k nim nikdy nepatrila,a ani nebudem
Denka super noc, tesim sa s Vami, my posledne noci spime tak, ze prvy krat papa okolo desiatej, a to som este hore, a potom papame okolo tretej a potom o piatej, a potom uz budicek
Deni tak sa ani necudujem, ze Dadko tak pekne vydrzal, ved to je riadna davka, kasicka a este tolko mliecka, ale hlavne, ze mu chuti
a jasne mozeme dat rande v trojici, budem sa tesit, navrhnite den, okrem stredy
vsetky chodime von okolo druhej plus minus pol hodinka
onedlho pride navsetva, ale ani trochu sa mi nechce, lucka je vonku s dedom, dufam, ze mu spinka, lebo spala skoro tesne predtym
mojsi super, ze si sa ozvala, a Tamarke na fotke naozaj chybaju uz len rozky 😅
a kocky kedy zacnete pridavat k prikrmom aj masko?
idem sa nachystat, dufam, ze sa vecer ozvem

ejusaaa
7. mar 2010

ooo Deni tak dadko vas nechal vyhajat 🙂 No Evik ved som Ta videla,ved si chuda 🙂 Boli ste dnes s drobcamo vonku?nas spal,kym sa zobudil a napapal je pol stvrtej a popravde sa mi ani nechce,fuuuuuuuj ale som zla co? 🙂

luckai
7. mar 2010

Mojsi, dobre sa nám drobce znášajú,. majú sa radú, Romča je celá za Bajom a aj on ju sem tam vystíska, aj do ohrádky k nej sem-tam chce ísť, tak sa tam hrajú - Romanka mu všetko berie, ale celkom to bajko akceptuje, aj keď ho Romča stíska - čiže ťaká za vlasy a štípe, prípadne hryzie, len potichu mrnčí aby som ho oslobodila 😀 - a veru, taká je šunka mala ajko aj Taminka!

Včera som dala na chvíľu Romči topánky a pochodila po vonku - tak sa strepala do mäkkého blata, že mala plná nos zeme aj ústa, chvíľu mrčala a bolo dobre, my sme sa len rehotali!

Ejka, to má Tobino riadnu nožisko, veď B 😕 ajko malteraz zimné 25! A veru, aj mne sa často nechce ísť von, ale hádam za to nie sme zlé! 😝

Deni, Dadko je ale riadny papkáč keď toľko naraz spapká!!!

Jaj kočky, nech sa Vám darí s príkrmami, držíme úalčeky, aj so zúbkami, aj keď to je dlhodobé 😢

Dnes sme boli drobcom zobrať havka - neplánovane, ale tešíme sa - bude sa volať Dona! Kuk: http://lucenec.olx.sk/darujem-steniatka-iid-779...

V piatok sme boli s Romčou v meste, bola zima, ale tam tak nefúkalo,. Keď bol čas papať, tak sme išli do Cuba café a malá tam všetkých okolo balila - žmurkala a kývala aj barmanovi aj okolosediacim! parádo, potom si prošku pobehala a išli sme ďalej. Zlatá bola, úplne v pohode aj keď sa jej predavačky prihovárali, nemala problém! A kúpili sme tie adidasy, bude mať na lebo, lebo teraz má 20 a to sú 21! Chlôapi sa boli kúpať v Kalnej 😉

Papa, pekny zvyšok vikendu!

nada1326
8. mar 2010

Vie mi niekto poradit dobreha detskeho zubara v leviciach???? ☹ Pocula som, ze od roka treba chodit na prehliadky, ale je problem najst zubara ☹

fodorka
8. mar 2010

ahojte no dlho som tu nebola lebo akosi som vecer vzdy unavena ze radsej idem spat a cez den sa venujem drobcovi takze sa mi ani nechce zapina tnotebook lebo maly by pisal so mnou🙂ozaj bab yprsoim vas je tu niektora co byva na vinohradoch???lebo furt tu vidim nejake kociky pobehovat....

bzucinka2
8. mar 2010

ahojte, nadka, mne moja zubarka povedala, ze staci prist v 3 rokoch, skor iba ak by boli problemy, lebo aj tak nechce deti poriadne spolupracovat 😒
ja som kasicky davala vzdy lyzickou, my sme sa neflaskovali 😉

bzucinka2
8. mar 2010

lucka krasne steniatka 🙂
super fotky ste pridali, vidiet ako nam krasne rastu 🙂

nada1326
8. mar 2010

mala ma 2,5 tak nas to skor ci neskor caka, len neviem najst pre nu toho spravneho zubara 🙂

ejusaaa
8. mar 2010

Ahojteeeee,dnes je zima,maly siel peso ale potom sa sam vypytal do kocika.Doteraz ladoval pribinaciky ale asi sa ich prejedol uz velmi nechce.Kto uhadne co dnes ranajkoval?Knedlu s kacicou 😀 Dnes sa mi chcel len spat aspat a spat.Mirip tu dako dlho nebola nie? 😲

devlin
8. mar 2010

Ahojte,

aky bol vikendik? 🙂 U nas celkom fajn, boli sme na oslave, takze sa aj zvysok rodiny dozvedel, ze som tehu... 😅 Aj ked niektori si mysleli, ze mi zacalo jest chutit 😀

Akurat odvcera bojujem so straasnou kyselinou 😒 ☹ Hocico zjem, tak ju mam... fuj. Pijem Fatru, jem maces atd. a nic nezabera... nemate nejake rady?

luckai, krasny psik, aj nasi maju, ale samca 🙂 ak budete chciet raz nakryt... 😎 😀 ma 4 mesiace

eviiik
8. mar 2010

ahojte
my sme mali vcera dost zlu noc, mala bola strasne nekludna nebolo dobre, ani v postielke, ani vo velkej a ani na mne, ona aj spinkala, len sa v kuse mrvila, rano som bola ako zbity pes
uz asi stvrty den ma zvysenu teplotu, uz nech tie potvory biele vylezu 😒
lucka veru krasny psikovia, keby som bola v dome hned si jedneho beriem
devlin a aj Ta pali zaha? mne pomahali mandle este neosupane
dnes je tu nejako mrtvo
my uz spime, ale aj dnes trvalo uspavanie dlhsie ako obvykle
vsetko najlepsie vsetkym zienkam k MDZ
fodorka chapeme, ze si vecer unavena, ja to poznam tiez, a predsa je to zmena stahovanie a tak
a ak dobre viem ani jedna z nas nieje z vinohradov

fodorka
8. mar 2010

ahojky no dneksa normalne som zaspala predchvilkou s malym ale som sa nejak po hodke prebrala ale asi pojdem zasa zalomit..papa zenusky vsetko len to naj k MDZ🙂

desszi
8. mar 2010

ahojky,
ja len rychlo vsetko najlepsie nam zenam k MDZ!!! 😀

evik, nasa noc bola uplne rovnaka, prd som sa vyspala, maly sa v kuse, ale v kuse mrvil, zaspal sice v postielke, ale o polnoci som ho prelozila k nam, zakazdym vstal s placom a papal kazdu hodinu a pol - do rana som bola vydojena ako rysula v JRD
nech vam zubky rychlo vylezu - sup, sup

lucka labradori su velmi vdacni psikovia - tak uz ste full komplet rodinka 😉

fodorka, aj ja som ospala a to som sa nestahovala

devlin na kyselinu neporadim, ja som nastastie ten problem nemala, myslim ze to co robis je ok, iny recept velmi neviem....

dobru nocku 😔

bzucinka2
9. mar 2010

ahojte, dobre ranko 🙂
tak vcerajsia navsteva u dokiho dopadla super, Tomino sa velmi ukazovat nechcel, ale je to chlap ako hora, poriadne obdareny ako povedal nas dokino 😀 cely cas spinkal, zival a schovaval si ocka, ale ani za svet ich nechcel otvorit 🙂 ale je krasny, ma 977g, vsetko je ako ma byt, ma vsetky prsteky na svojom mieste 🙂 ked bude cas, tak hodim fotky 😉
dnes ideme pozriet do skolky, maju otvoreny den, tak som zvedava 🙂

janadureckova
9. mar 2010

Ahojte 🙂
tak máte nejako na figu noci ☹ veľmi dobre Vás chápem... ale treba si povedať, že to prejde 😉 my celkom OK uspávanie, ale Kristínka ráno o 3.30 už druhý deň vyspinkaná do ružova 😉 , takže ja už večer telku vôbec nekukám a radšej zaspávame pekne aj s MM keď aj Kristínka.
Predvčerom si začala tak krásne bľabotať, a včera sa jej pusinka nezastavila a len táááá-ta 😀 drahý sa hneď potešil, že je to tata, a ja nieeee, to hovorí, že ideme tata 😀
bzuci tak chlapa riadneho budeš mať 😉 no veď, aby si naše baby mali z čoho vyberať 😵 ináč keď kuknem na tvoj ticker, tie tt ti nejako rýchlo pribúdajú, veď sa ani nenazdáme a budeš rodiť.
Švagriná tiež čaká chlapčeka, a má termín mesiac po tebe. Fakt je tento rok bohatý na chlapcov.
Mne na pálnie záhy tiež veľmi pomáhali mandle, alebo oblátky, čo sa pužívajú v cukrárni, tie nesladené, robí sa z toho grilážový zákusok.
Eviiik nech vám teploty rýchlo prejdú, a Lucku neoslabia veľmi. A dávaš jej aj nejaký čípok, alebo je to len taká mierne zvýšená teplota?
Deni a ako vám to ide s papaním príkrmov?
Ejuss a vy teda kráľovské raňajky mávate 😉
No nejako som sa rozpísala, idem rýchlo niečo porobiť kým malá spinká.

rosannar
9. mar 2010

devlin...aj ja som mala problém s kyselinou...tri dni ma vkuse pálila záha a už nevedela čo s tým, nič ma nebavilo...ale niekto mi poradil, už neviem kto, že si dať za taký menší pohár coca-coly, že sa ti tak dobre odgrgne a uvolní sa to...ja som to neskúšala tak neviem či to aj pomáha...

eviiik
9. mar 2010

ahojte
tak dnesna noc bola trosku kludnejsie, a Deni podobnu noc sme mali aj my, ale nastastie som tak casto nekojila, ale aj nam sa budila placom a aj tuto noc, neviem co to ma znamenat.
Jani na teploty nedavam nic, ma len zvysenu 37-37,3 to netreba, nezavidim to ranne vstavanie, a dobre robite, ze idete spinkat s Kristinkou
bzuci krasne meno ste vybrali, a super, ze je vsetko ako ma byt, veru rychlo Ti to ubieha 🙂 a bola si pekna nevesticka 🙂 trochu nostalgie nezaskodi
fodorka dufam, ze si sa dobre vyspinkala 🙂

bzucinka2
9. mar 2010

evik, janka dakujem, veru leti nam to, este prednedavnom som sa vytesovala z 2// a onedlho uz budem prat baby vecicky 🙂
dnes sme boli pozriet v skolke, maly ani domov nechcel ist, ale bol taky unaveny, ze skoro zaspal pri stole, tak asi si idem zdriemnut aj ja 😉

luckai
9. mar 2010

Ahojte kočky,
no vytešujeme sa zo psíka, premenovali sme ju včera na Pegi a už k nej von dávam aj Romanku pobehovať - len je príliš odvážna, lebo v nútri je zvyknutá v ponožkách a ide jej to bez problémov a vonku v topánkach je to ťažšie a nemôže si hocikne sadnúť...nuž Pegi si ju hneď obľúbila a aj keď k nám ešte tak jednoznačne nepribehne, tak k Romanke bez váhania a ručičku jej oblizjue a nechá sa za uši ťahať 😀 Zato pred Bajkom má rešpekt, len to je ako široň, naháňa ju a ona jeho...
Veru kočky, poraďte zubára, aj my musíme ísť s Bajkom.
Dnes sme si boli pre prihlášku v škôlke, dáme ho asi od mája - uvidíme ešte.
Bzuči - aj my sme mali pre bábo vybraté meno Tomáško!!! Len sa narodila Romča 😉 Super výber

bzucinka2
9. mar 2010

luci do skolky ju vezmu s plienkami? 😕 super
Pegi asi vie, ze Romi by jej neublizila, ale Bajko je uz betar 🙂
dakujeme za pochvalu vyberu, tak snad pri nom aj ostaneme 😉
a ja chodim k zubarke aj s malym k tej co ja dospelackej 😉

devlin
9. mar 2010

Ahojte baby,

dik za rady, musim skusit tie mandle 🙂 dnes je to uz chvalabohu lepsie. ale ja som mala pred tehu problemy so zaludkom, tak asi aj preto..
dnes nam merali NT hodnoty, vsetko je ok, tesim sa 🙂

eviiik
9. mar 2010

lucka tak na dvore mate veselo, prave preto tuzim po dome, aby sa deti mohli hrat vonku, a mat psika, aj ja chcem labradora, alebo retrivera
devlin, super, tesime sa s tebou 🙂
dnes sme vonku pekne spali, a potom sme mali navstevu, cize do kupania si lucka nepospala, aspon po kupani rychlo zaspala
idem pozerat ordinaciu a trochu oddychovat, aj ked roboty by bolo 😒

bzucinka2
10. mar 2010

dobre ranko
devlin super, ze su hodnoty v poriadku 🙂
evik ako skoncila vcera ordinacia, ja som nejak zaspala pred koncom 😅

janadureckova
10. mar 2010

Ahojte
devlin som rada, že hodnoty sú dobré 😉 a neboj žalúdok sa umúdry.
Eviik tak si si pokecala s návštevou? A kašli na prácu, treba aj oddychovať, a aj telku pozerať. Ja už tak poľavujem zo svojich požiadaviek, mať všetko vyupratované, požehlené a pod. jednoducho teraz na to niet sily, hlavne, nech sme zdraví.
Ja som včera pozerala tiež ordináciu, ale neurobila som dobre, lebo Kristínka nás o 00.30 zobudila 🙄 y bola hore do 2.30 😠 aj mm ráno zaspal do roboty.... ja už fakt neviem, čo s tým spánkom....
ináč ordinácia končila tak, že do vily prišiel ten advokát, čo Kamila bola za ním. Na teletexte je napísané čo bude na budúce. A v ukážkach bolo ako Peter sa poháda s Kamilou, a právnik bude pýtať 2000 eur.
Luckai a Romanka je teda šikulka, keď už tak pekne behá 🙂
a kde je deni? a veru aj mirip tu už dávno nebola.

mirip
10. mar 2010

Ahojte ja sem chodím občas aj niečo inam napíšem, stále problémy máme, už vyše týždna sople a riadne hlienové a len čo malá počuje vysávač už plače akoby ju drali zhruba od soboty začala len tak z nevysvetlitelných dovodov kyvkyť hlavou a robí to dosť čast Dr hovorila mužovi že to može byť z nervozity ale ja sa bojím že nejaká vývinová porucha.........čo sa prejaví až neskor ☹ , navyše ked ležíme často dávame hlavičku doboku kuk na fotkách čo mám v albume aj ked ortoped pozeral hlavičku teda šijové svaly a vraj pekne hýbeme a má rozhýbané na oboch stranách a netahá nás do jedenj strany 😒 a začali sme sami od seba prikrmovať, kedže sme nekojený myslím že od 7.mesiaca je u nás neskoro a tak sme začali s mrkvovou štavo čo jej velmi nechutí a zároven aj na obed tú prvú kašu z nutrilonu /to len toto, potom už pené príkrmy budem robiť doma/ len ak sa nebude dať že sa niekam pojde tak stavím na kúpený príkrm inak bude jej robiť doma, tá kaša nám chutí viac ani sa velmi nedogebríme takže obed u nás vypadá asi tak cca na začiatok aby sme velmi neplakali že sme stráááááááášne hladní tak nejakú 60ku mlieka 10-15lyžičiek kaše a potom mlieko zase nejakú 60ku a potom po nejakej polhodine-hodine nejakých 30ml čaju

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre