Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

ditka1
20. jún 2009

aj tu poprcha,aj my ideme aj tak von lebo maly by spal ale nevie ako,musim ho po najvacsich vymoľoch vozit aby zaspal 😨

luckai
20. jún 2009

Ahojte kočky, no my sme boli snes od 5,30 o 7,30 hote, 2x sme sa prekkali až von z plienky, potom pocikali kym sme sthli dať plienku, napapali a obidve sme spinkali do 9:30 - takže sme to dospali. Teraz driemkame znovu v lehátku. Ideálne počasie na spanie...
Mužík včera došiel a doniesol mi fľašu červeného martini, lebo som hovorila že na to mám chuď od svadby, čo som si chlipla z prípitku, že celú stiahnem keďdokojím. Tak teraz ma tu bude pokúšať!!! Ale nemal na nič čas kupovať na letisku, a malej takú hračku, myslel že na kočík, ale je to krátke a nenaťahuje sa to tak. Neviete kde v Lv zoženiem peknú tú reťaz na kočík?

luckai
20. jún 2009

A kešu oriešky origoš z Turecka!!!Mňam!

luckai
20. jún 2009

nikde nikoho...

alzbetabenkova
autor
20. jún 2009

cauky, no dnes sme mali take mini stretko,prijemne😀 najprv som stretla ejku s drahyma malym playboyom,ako sa hrajuskal zlaty s medvedikom,idnak taky kolotoc ma aj matko 😉 a potom vidim v dialke peta so saskou, a pri mne kde sa vzala tu sa vzala tinuska s maminou-prijemna pani,prekvapko 😉 🙂 skoda ze sme sa vsetci ponahlali, predpokladam ze kvoli pocasiu,ale aspon takto,mala saska si zula dva prsteky naraz 😅 😀
no idem, pomali uspim krpca a idem
inak kupit som chcela avent flasku na cajik, lebo ta je naozaj taka,ze kamoska ju ma od narodenia malej a neni vobec zafarbena od caju a ni nic, a stoji vsade inak, v kenguru golda ju maju len za 3eura,je to dost,ale napr,v dm je za 10!!!! 😠 no a jaaaaaaj a este som videla ocina jarka-emkinho muzika, kupoval cajik hip malemu 😉

tinkaaa
20. jún 2009

No čaute žienky nebojte tu som,len nestíham,lebo sme včera boli v Lv na nákupoch pre nás a pre malú a na večer som bola uvarená z auta a mám ženský problém,budem musieť ísť k dokimu tak mi bolo na ..... tak som nemala ani chuť písať
a dneska sme boli tiež v Lv ale s maminkou a pekne po poriadku,najskôr som videla ale len z auta deszi - bože tá je chudulinká to len taký kopčíček jej pozeral spod blúzky 😉 išla aj s manželíkom pri sporitelni som ju videla
potom sme boli v obuve,tam kde robí ejuskina maminka - ejusss dala som ťa pozdraviť
potom som stretla alzbet pri priore aj sme prehodili tri slová na viac nebol čas a potom som ešte videla z vnútra z priora ejusku ako ide s Tobinkom po vonku 😀
no a namíňali sme peňazí po milú jarmilu........
chúďa mamina nezohnala žiadne sandále na jej pidi nôžky ale aspoň oblečko sme pokúpili aj tatinovi aj starkému aj mne aj mamine malej sme kupovali kopu včera toho
inak včera sme ju mali v klokanke a takí cudzí ľudia sa pri nás zastavovali,že aká je zlatá 😝
jarul našťastie to nemáme muselo nás len niečo štipnúť
teraz poobede idem ešte do Juru zajednať tortičku naším na tú 50-tku letím vysmažiť syr tak zatiaľ čauko

ejusaaa
20. jún 2009

Tedaaaaaa Tinka Ty si ma videlaaaa,skoda,predtym som bola aj vnutri v priori,no nemam na teba stastie,ale alzbetku sme stretli 🙂 Potom sme sli k starkej a zas zahajal vonku,tak len teraz sme dosli 🙂 dnes uz asi nepojdeme,je dost chladno a dalsie papanie bude mat az okolo piatej,tak sa budeme hrat domka 🙂 Luci,Ty nebalis na siroko?

fodorka33
20. jún 2009

ahojte baby ja sa k vam pridam ak mozem dneska sa stahujeme pri levice do Velkeho Dura,pretoze manzel robi v leviciach tak sa k vam pridam neviem dufam ze coskoro si tam dam zaviest net a pokecame viac.drzte palce aby sme sa co najrychlejsie zabyvali.jaj inak to bude pre mna hrozne nikoho nepoznat... ☹

tinkaaa
20. jún 2009

fodorka ahoj a neboj spoznáš raz dva niekoho a na dedine duplom 😝 vitaj medzi nami
a ďúrad neni až tak ďaleko od Lv,tak keď budeme mať stretko môžeš sa k nám pridať 😉 a spoznáš nás aj osobne

ejusaaa
20. jún 2009

veru Fodorka,uz poznas nas 😀 ,Teba ale poznam z nejakych tem 😀 A tam si tiez niekoho najdes a kde pracuje Tvoj muz?Tinka a kupili ste nieco?jaj moj Peto ma meniny a narodky naraz,neviem co mam kupit 😲

ejusaaa
20. jún 2009

fodorka,Tvojho maleho som uz davn zvykla obdivovat,taky okan baculaty,velmi je zlaty,len ho kojis? 🙂

ejusaaa
20. jún 2009

Jarul,prave popijam capovanu kofolku a mam chut na pizzu,len mi nehovor ze ty si ju dnes mala 😲 😀 😀 😀 Asi som tu sama ze?Ja zaspiiiiiiiiiiiiiim,leje ako z krhly,maly sa hajat nechysta,zato Peto hej,ide na nocnu 😝

sweetangel20
20. jún 2009

čaute, mňa ide poraziť z tohto hnusného počasia. boli sme aj v LV, ale nikoho som nevidela ☹ malý sa mi furt pýta von, ale keď sa nedá... bola som si v happy kúpiť nové gate, nemám čo nosiť, všetko na mne visí ☹ a ešte sa mi aj zo včerajšieho kúpaliska asi zas zapálili močové cesty, bo ma bolia kríže ako šľak ☹ bolo mi to treba...

sweetangel20
20. jún 2009

zas tu nikoho, píšem si tu sama ☹ ahoj sweet, ako sa máš? aaaaaaale ujde to 😀

mirinka23
20. jún 2009

ahojte, sweet nie si tu sama som tu aj ja.No dnes je hrozné počasie, musela som ísť s malou na chvíľu von, ale tak sme zmokli tak som to vzdala a išla dnu.Čo porábate všetky keď je vonku takto?
Ejuš ty používaš tie vlhčené obrúsky tesco také fialové?Lebo ja som ich malej teraz kúpila, ale bojím sa jej to dať či sa jej nevyhádže riťka z toho keď tak voňajú.

cipsinka
20. jún 2009

ahojte 😉

mirinka23
20. jún 2009

ahoj cipsi aj u vás je také škaredé počasie?

cipsinka
20. jún 2009

ahoj miri,nooo mame tu zamracene a aj dost fuka ale nie je zima a ani neprsi,ale neviem dokedy 😕 😕 😕 😕 😀 😀 😀 😀 .

Preco nemas ziadne foto malinkej??By som si ju pozrela 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mirinka23
20. jún 2009

cipsi už sa s tými fotkami trápim dosť dlho, ale blbne mi foťák a nedá sa to.Dúfam, že na toľké skúšanie sa mi to podarí.A čo inak porábaš?Kedy to idete na dovolenku?

cipsinka
20. jún 2009

no upratala som dnes byt,poskladala pradlo este budem varit a to je asi vsjo 😉 😉 😉 😉 no chceme ist v sept.prve dva tyzdne,uvidime ako da manazerka drahemu volno a ak mu neda na sept.tak v okt.ale to dufam nie ja sa uz tesiim a nechcem tak dlho cakat 😀 😀 😀 😀

mirinka23
20. jún 2009

a už ste teda rozhodnutý, že kam.A čo ideš variť, poraď niečo.

cipsinka
20. jún 2009

a uz som trosku nervozna lebo sme si dali robit dvere nove na dom na SVK a pvedali,ze do mesiaca a pol a to bolo uz tuto stredu a este sa ani neozvali 😕 😕 😕 😕 😕 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

cipsinka
20. jún 2009

ano miri sme rozhodnuti do Egypta 😵 😵 😵 😵 😵 ,no a varit idem mam kupene take velke stehniska v marinade tak to dam na pekac a drahemu dam upiect k tomu zemiacky a ja taky tvrdy dietny chlebik,kedze drzim delenu stravu 😖 😖 😖 😖 😖

mojsejovka
20. jún 2009

ahojte, babenky.. tak už mám trošku lepšiu náladu, Roman mi príde zajtra domoooooooooooov.. huraaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ejus.. ja kupujem v dm-ke vlhčené obrúsky, neparfumované - inak sú dobré aj na utieranie prachu.. 😀

tak ste sa zas trošku postretávali a ja furt trčím doma a dnes celý deň len s Tamarkou sama, vonku hnusné počasie, no porazí ma.. 😝

sweet.. nemáš doma urinal? ja som mávala strašne často zápaly močových ciest a až to mi pomohlo.. ak nemáš, tak si určite kúp, možno aj tebe to dobre zaberie.. mne to vždy hneď za 1 deň pomohlo.. 😉

fodor.. tak sa teším, že si nás našla a šup-šup rýchlo zaviesť net, lebo budeš mať koníkový absťák.. 😀

cipsi.. aj ja chcem ísť na dovolenkuuuuuuuuuuuuu.. no ale tento rok nehrozí.. však ja si počkám.. 😅

mirinka23
20. jún 2009

Egypt to je super to by som aj ja brala.A tie dvere, nemáš na nich číslo brkni tam nieže na vás zabudli.Mňam tak dobré papaníčko dala by som si.Ja som dnes robila bryndzové halušky.

cipsinka
20. jún 2009

jooooooooooj ja zas bryndzove halusky mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam,teraz ked sme boli na SVK sme ani na kolibu nestihli ist 😔 😔 😔 😔 inak tam chodime aj tri krat 😵 😵 😵 😵 😵 milujem levicku kolibu 😵 😵 😵 😵 😵 .

Musim povedat babci nech tam zavola jej sme nechali tu vizitku 😉 😉 😉 😉 😉

Mojsi tak to je super,ze Ti muzika pustia tak skoro aspon vam nebude smutno a ten mobil ma mrziii,hnusni ludia este aj v nemocnici sa kradne no hruza nemam slov 😔 😔 😔 😔 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

mirinka23
20. jún 2009

ahoj mojsi tešíme sa s tebou z dobrej správy o mužíčkovi.
Levická koliba je fajn aj ja som tam už bola s mužom, bryndzáky tam robia také iné ako doma.

cipsinka
20. jún 2009

ja si tam vzdy davam vyprazany syr s hranolkami alebo kroketkami a miliooooooon kg zeleniny 😀 😀 😀 😀 😀 ,tu syr nerobievam tak si to vzdy vychutname tam to je nasa rodinna restika aj na zasnuby sme tam mojich rodicov pozvali a boli uneseni 😵 😵 😵 😵 😵

mirinka23
20. jún 2009

mnam máme dobrú tému jedenie, začínam byť hladná.Tak ty a tvoj drahý ste už zasnúbený?A svadbu nechystáte? 🙂 🙂 🙂

cipsinka
20. jún 2009

ano sme zasnubeni a v sept.to uz bude rok 😕 😕 😕 😕 😕 Krasne vyrocie (dufam,ze v Egypte 😅 ),no a svadbu planujeme veru planujeme ale nie taku normalnu nejako po tom netuzim sa pretrcat medzi ludmi ja som taky kludas,cize my a dvaja svedkovia popripade este rodicia 😵 😵 😵 😵 ,ale samozrejme nejaku tu veceru zorganizujeme 😉 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre