Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

jarula25
27. jún 2009

zatial len tak aby sa nepovedalo ale hrmi statocne 😠

jarula25
27. jún 2009

idem si ja lahnut sa bojim burky ked som doma bez michala 😔 ....aspon precitam casaky co som nestihla cez tyzden..... 😉

tinkaaa
27. jún 2009

no už aj tu frcká 😠 a hrmí statočne.......bože ja som chcela asi fakt veľa,keď sme chceli splolu posedieť a užiť si trochu kvázi romantiky 😉
a ja blbá som včera do 23h piekla pagáče 😝 že aby bolo dosť a dnes som ešte vybrala ryby,že ich namarinujem

tinkaaa
27. jún 2009

ok tak ja tu budem zase sama 😢 idem aj ja het ale do postele určite nie asi do sprchy

aadula
27. jún 2009

tinka to za dve hodinky prejde a potom môžete grilovať 🙂

jarula25
27. jún 2009

no nechcem byt zla ale neviem ci za dve hodky prejde tento lejak 😠 😠

jarula25
27. jún 2009

maly je uz hore a prve co bolo maminka uz je upecena babovka??,taky bol krasny laska moja 😅 😅 😵
tak ideme papt babovku a potom mozme trcat doma 🙄

ejusaaa
27. jún 2009

Tinka no ako,este prsi?U nas to uz ustalo..aj ja som maleho dala von o desta minut sa vratili,dala som ho spat v kociku k oknu a o pet minut hore a to som si chcela oddychnut,no ale aspon je lepsi vzduch 😒 Jarul preco by bol z toho ohen na streche?Muz Ta tam nepusti?Bolo by vam tam dobre,sestra vas iste potrebuje,ale ked sa nevydari,aspon mamina tam bude,ze?Emka je zlata,mlada slecna a ta Tamarka,teda ta je baculata 🙂 Mojsi kolko Ti spapa naratz a kolko vazi?

ditka1
27. jún 2009

teda ale prsi....do kelu,akurat sme zacali robit vonku,ani v tom tescu sme este neboli jhaaaaaj slak ma trafi,pred domom mi treba hrabat travuuuu 😠 a toto pocasie...
ejus...brano kukal ako puk 😀 a ten extra to je taky hustejsi nutrilon,aj sladsi nie je horky ako toto HAcko,tak si maly pochutil,tak ho jedol ako o dusu,zavieral ocka od slasti tak mu bolo dobre a mne bolo tiez dobre ked som ho videla ako mu chuti 😉 😵 😝 ale je drahy hrozne tento 800gramove velke balenie za 17eur!!!skoro som tam odpadla ked som kukla na cenu 😲 ale nelutujem teraz,cez den davam Hacko a na noc extra N.Vsak za chvilu aj papat bude,takto si aspon zvykne na kasicky hustejsie,a uz si chyta flasku,dnes si dost dlho drzal v ruckach a tak pil 🙂 🙂 🙂
jarul...mamina ide sestru troska rozmaznavat 😔 aj jej to bude lepsie,ze tam bude mat maminu,pomoze jej,ved teraz to potrebuje najviac 😔
tinka...nesmuuut vrhni sa na muza,aspon nech ta poľúbi 😅 🙂
este frcká vonku och 😠 😒

alzbetabenkova
autor
27. jún 2009

do psej riti, uz ma to pocasie stve, ved takto prejde cele leto, jaaaj ci mam nervy a akoze terza co s tymto certom doma??? uz nech je aspon osem vecer ked ma byt tatko

ditka1
27. jún 2009

alzbet...presne aj my tu zabavame maleho taky je mrchavy lebo je zvyknuty byt vonku a neda sa 😒

jarula25
27. jún 2009

pocasie na rit!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§
mne tu maly tiez vymysla hluposti teraz sa hra z pisacim stojom rozobera ho na nervy snim a pocuvame detske pesnicky a spievame si 😅
Ejus pusti ale uz som tam tento rok bola mesiac a on bol doma sam tak neviem ci sa mu bude pacit ked tam pojdem zase uvidime co bude 🙂

cipsinka
27. jún 2009

ahojte dievcence,

my sme boli s drahym na nakup potravin a uz sa nam pecie kuriatko s kroketkami a zeleninovy salatik som spravila k tomu 😉 😉 😉 😉 .My tu mame dnes hrozne teploooooooooo,chcem more a voduuuuu 😎 😎 😎 😎 😎 😎

cipsinka
27. jún 2009

akurat som vas docitala to u vas je tak skaredo ☹ ☹ 😲 😲 😲 😲 😠 😠 😠 😠 ,no tu sa pocasicko drzi som zvedava do kedy 😉 😉 😉

cipsinka
27. jún 2009

tinus a nezmestite sa vsetci do toho altanku???BY ste boli vsetci pokope 😉 😉 😉 😉 a mozno motyka vystreli a vycasi sa nebojkaj 😉 😉 😉

ejusaaa
27. jún 2009

Ditus,hej?Ja poviem v pondelok doktorke ci ho nemoze pit,ved je lacnejsi ako Ha nie?My kupujeme 4OO g za 11 eur..A ked je tento 8OO g za 17..a este ked je aj sladky,opytam sa jej,lebo vlastne naco ma pit ha ked nema alergiu? 😲 klop klop..cipsi tak vy slniecko mate 🙂

cipsinka
27. jún 2009

ejus ano mame 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ale tak nejdem to vychvalit lebo sa to hned zmeni 😉 😉 😉 Ejus ako sa citis??

aadula
27. jún 2009

mojsi teraz som pozrela tvoje fotky, krásne detičky a Tami rastie ako z vody...okaňa malá 🙂

už sa iste dá aj grilovať...aj ked je mokro..len sa lepšie obliecť..prípadne viac vypiť 😉

alzbetabenkova
autor
27. jún 2009

boli sme vonku, ale je na prd, nevyjadrim sa k pocasiu radsej
idem dobru nocku

ditka1
27. jún 2009

ejus...opytaj sa,vsak jasne ze ked nemate v rodine alergiu tak vobec nemusi HAcko,ja toto ale davam len na noc inac HAcko,predsa nech ma HAcka viac ako obycajneho a vy nekupujete na predpis?N na predpis je za 5eur ty mas za 11?

mojsejovka
27. jún 2009

ahojte, tak malinká pred chvíľkou zaspala, tak mám čas.. 🙂

tinka.. ako to by som nezvládla, keby sa mi sáčkovali na naše oslavy a akcie kadejakí ľudia, to u nás nehrozí.. to v tej vašej oblasti sú takí ľudia, aj u svokrovcov v novej dedine je to tak, ja to vyslovene neznesiem keď je niekto vterka.. 😝
my sme si ugrilovali, otestovali sme krb, no dedo si dal záležať a je fakt parááááááádny.. ešte chce predĺžiť prístrešok pred chatkou, aby sa dalo aj v daždi grilovať a opekať a to už bude úúúúplná bomba.. 😀

jarul.. teraz už aj ja rozmýšľam nad bábovkou, dala by som si.. 😉

ejus.. a už ti je lepšie? 😕 Tamarka má už okolo 8,5 kg a nemám ani šajnu koľko spapá, lebo sme vyradili bebu a už len kojím a na obed spapká asi 120 ml zeleninového príkrmu a okolo piatej asi 90 ml kašičky.. takže ona až tak veľa nepapká.. a ešte predtým, ako sme začali s príkrmami, tak 4 krát za deň vypila po 120 ml beby + kojenie.. Roman mi tvrdí, že to tak z môjho mliečka priberá, no ja neviem..

Emka má zajtra ďalšie vystúpenie, tak sa tešííííííííííím..

a babyyyyyyyyyyy... dnes sme boli na cigánskych diablov pri tanku a hľadali sme si miesto (bolo tam straaaaaaaaašne veľa ľudí) a zrazu som skoro vrazila do Judith.. 😵 no tak to je kočka riadna, vysoká, štíhla, krásne oči.. 🙂 a má sympatického mužíka, pristane im to spolu.. tak sme trošku spolu pokecali, vlastne skôr Roman s nimi pokecal, lebo ja som uspávala pri hrone malú v klokanke a potom Emka za mnou chodila.. tak ale hádam sme sa nestretli posledný krát.. 😉 za chvíľku sa tu všetky budeme poznať medzi sebou..

a kúpila som knihu o Kalnej, máme ju aj s venovaním od autora,a sme tam všetci zapísaní - je tam aj zoznam obyvateľov Kalnej a aj Tamarka tam je, aj Emka.. 😀

tinkaaa
28. jún 2009

ahojte
my sme včera grilovali,bolo super,ani dusno,ani horúco
ten dážď nám nakoniec pomohol,sedeli sme vonku do 21:30 😉 a predstavte si bez sáčkovania niekoho cudzieho
Saška včera poobede buvala od 12:30 až do 17h tak som aj v kľude všetko nasáčkovala na stôl 🙂 spokojná som nad mieru i keď ma zas chytá depka ako bude od pondelka ale čo už
alzbet ide k nám dnes švagriná tak som marha zvedavá- PARÍŽ
dnes tu od rána prší a ja som na noc dala prať návlečky z postelí 🙄 nevadí ešte že máme kopu iných 😅 foto dám na picasa potom dám link 😉

bzucinka2
28. jún 2009

ahojte, tak sme stastne doma 🙂
bolo super, malemu sa velmi pacilo v bazene a potom si uzival valanie sa v piesku 🙂 , more ho velmi nelakalo, ale kupal sa obcas aj tam 🙂 strava bola velmi dobra, aj sme pribrali, ale na vahu sa teda stavat nebudem,to by som sa len vystresovala 😝 kazdy den mnozstvo jedla, ovocia, zeleniny, zakuskov, proste si si mohla vybrat od vymyslu sveta, maly pri jedeni vymyslal, ale zas vzdy si nieco vybral a zjedol aspon co to, naucil sa tam na melony, tie mu doma nechutili, ale tam si daval do nosa obehli sme aj olizke mesta pozicanym autom a okrem hlavneho mesta, co bolo otrasne nas ostatne milo prekvapili cistotou a krasou inak priroda nic moc, same skaly 😒
inak ste mi velmi chybali a ani nemam sancu docitat vsetky strany 😝 , takze ktora dobra dusa mi to v skratke zhrnie? 🙂
a to co za pocasie to tu mate, vsak ja taka vyhriata tu aj zamrznem 😀

tinkaaa
28. jún 2009

ahoj bzuci vitaj doma
ja budem tá dobrá duša a ostatné dobré duše ma určite doplnia
take o nás.... Peťo chodí na týždňovky,takže si tu vylievam srdce... svokor mi pije... Saška poslúcha
Ejuska....má dosť veľké problémy s tlakom ... berie lieky....nemohla zostať sama doma...lebo je vyčerpaná
Ditka... je ostrihaná... Lukáška zasýtila konečne Nutrilonom extra tak je spokojná,že pekne hajkajú
Mojsi.... majú doma malú krásavicu buckatú...Emka mala črevnú chrípku....včera mali veľké oslavy v Kalnej a to najdôležitejšie Romana má po operáciii
alzbet .... tiež z času na čas nervačí.. prerábajú si ten domček a je tak ako ja nešťastná,že je s Maťom málo.. malý Maťko mal takú havárku---aj na poliklinike s ním boli ale našťastie všetko ok......
jarulka... mali doma dosť smutnú udalosť jej sestre zomrelo v brušku bábatko.. teda bola na začiatku tehu a tak...Michal jej chodí do práce a malý Miško je hyperaktívny
adulka... bola na koncerte s Paťkou,Samino rastie
cipsi má zamestnanie
sweet... má tiež mužíka preč ....Marek je riadne šidielko
no toľko stále neviem na koho som zabudla ..... sa ospravedlňujem,ale však doplňte info o sebe 😉

alzbetabenkova
autor
28. jún 2009

dobre ranecko,
bzuci super ze ste dsa mali dobre tesim sa na fotocky
no zase klasika sami, akoze ani by ot nevadilo,uz sme zvyknuty,ale to´pocasie k tomu pridava
idem k malemu spekuluje

ejusaaa
28. jún 2009

Ahojte,vitaj Bzuci.Tinka dobre si to vsetko zhrnula,jaj mna zas hlava,tep nad 1OO no ja uz nevie.Idem krmit,dneska je Peto cez den doma,tak s trocha oddychnem.Tinus pekne fotocky 🙂 ,nie my nemame na predpis Ha..neskor nakuknem,zatial papa 🙂

jarula25
28. jún 2009

pekny den prajem....tak my sme vcera dosly domou az o 22.30 a maly zaspal az o 23.30 skoro ma porazilo boly sme na navsteve a nevdely sme sa z tade dotrepat domou tak bolo dobre 😅 😅 😅
Tinka takze ste nakoniec grilovaly supeeerrr 😉
Bzuci vitak domaaaa 🙂
Mojsi takze mate vikend plny zabavy to je fajn
Tinka perfekzneeeeeeeeee zhrnutie 😀 😀 😀 😀

jarula25
28. jún 2009

Tinka super fotky a ta zastera Petova nema chybu maly to zbadal a ze jeeeeejjj babracii..tak totizto on vola Pat a Mata 😀 😀 😀

tinkaaa
28. jún 2009

😀 😀 😀 to som rada,že sa páčia idem variť potom ešte nakuknem pa zatiaľ všetkým 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre