Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

judith
2. júl 2009

Ked citam tie tvoje prispevky, vsak ti len lietas, v kuse niečo robis, ja som uvavena len z toho že to čítam.. 😀
Ako to vsetko zvladas?
Tie napady na darceky su super, kde na to chodis... no ja neznasam vsetky sviatky a vianoce len preto, že nikdy neviem nic normalne vymysliet ako darcek. Aj teraz pride svagrina s dvojičkami a budu mat krstiny v nedelu a ja ani za svet neviem čo im mam kupiť. Dnes sa chystam po robote do mesta ale už to vidim, budem tam nervacit že neviem čo mam kupit. 😠 Poradte volačo, čo dostali napr. vase detičky... 😅
Ja nerobim v Jure ale v Dure... 😀

tinkaaa
2. júl 2009

jáááj a ešte jednu otázočku mám takú celoplošnú
baby kde sa v Lv dajú zarámovať obrazy,teda myslím napr,ten portrét existuje nejaký taký obchod v Lv,veľmi by ste mi tým pomohli 😉

tinkaaa
2. júl 2009

jááj no vidí aká som ja blbá,nečítam poriadne a potom to tak vyzerá 😀
hmm čo ja viem,niekedy sa až sama sebe čudujem kde beriem tú energiu, 😅 myslím si,že je to tým čo som už veľa rázy písala,mala som pred tehu dosť negatívne obdobie,plné plaču a stresu,za 3týždne som zhodila 10kg,no nič moc to nebolo
a vtedy som si tak nejak povedala a už dosť,už sa nebudem ľutovať a nariekať- a išla som medzi ľudí-mala som super prácu čo ma bavila - kopu známych a tak to mi dodávalo energiu ísť stále dopredu a ešte väčšiu energiu mám teraz z našej vytúženej vymodlenej dcérky 😵

tinkaaa
2. júl 2009

judith čo sa týka tých darčekov,tak naša malá dostala náušničky,torty,peniažky a súpravičky na oblečenie,to ťažko poradiť,že čo kúpiť

sweetangel20
2. júl 2009

ozaj, tinka, pozdravujem ťa Ida a že sa na teba teší 🙂 vraj tam k nej chodíš len bordel robiť 😀

tinkaaa
2. júl 2009

no veru 😀 však ma pozná,povedala,že som huba 😅 😝

tinkaaa
2. júl 2009

ako tak pozerám tak doobeda tu nikto nebýva a poobede tu zas nebývam ja 😀

sweetangel20
2. júl 2009

spomínala niečo také 🙂 mi dobre skosila vlasy včera. ale nevadí, mne to rýchlo dorastie. no nič, končím, idem ja k tej doktorke. sa mi tam nechce, ale musím vydražať. tak na mňa myslite

judith
2. júl 2009

tinkaaa... obdivujem takych ludi, čo sa vedia zopriet sami sebe a prestať sa lutovat a urobiť poriadky so svojim životom. Ja to tiez poznam. Mavam obdobia, ktorych sa mi nič nechce a na druhej strane nezastaviteľná... 😉
S tymi darčekmi to je na nervy ... idem pobehat po nete možno sa nejaka inšpirácia najde, však robota počká... (neutečie, ale mohla by 😀 )

tinkaaa
2. júl 2009

čo ja viem,to neni moc na obdiv,alebo hej 😅 ja som taká divná osoba a veľa rázy mi to aj vytíkajú,že keď ma niekto chváli,tak ja vždy a to ten druhý je lepší a tak,nieže by som bola spokojná,že to ľudia uznávajú 😝
no veru robota je aj bude 😉

ditka1
2. júl 2009

sweet...nepotesim ta,mne vyberali mandle v 18-ke a veru neviem ci budes po zakroku schopna sa starat o maleho 😖 je to ukrutna bolest potom najma ked sa z toho preberies...pfuuuuj uz by som nechcela,2tyzdne som nejedla pevnu stravu som v nemocke nechala 5kg a potom este 5kg doma som schudla,to chudnutie sa mi sice pacilo ale ta bolest,caje kloktat a horucky boli....no radsej zver niekomu maleho neviem komu ale bude to tazke.
inak caute vsetci 😅 😀 😝
tinka...ta ma preto tolko energie,ze saška odjakziva dobre spava v noci,teraz to uz viem lebo aj ja ked som vyspata by som aj neviem co robila od radosti 😀
maly hajá idem daco porobit.
ejus...IP

tinkaaa
2. júl 2009

hm ditka asi to bude pravda 😉
hoď foto Lukiho a tom chodáku 🙂

tinkaaa
2. júl 2009

toto musíte vidieť.....také chcemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5808887
vauuuuuuuuuuu len keby tak Saška vedela chodiť 😀

bzucinka2
2. júl 2009

ditka, to je skoda, ze si nebola, bola ina maminka, a brano ti nema ako pomoct velmi, leno on je v inej satni ako ty a je tam ohradka, no ale jasne, ze chapem, ze chces ist s nim 🙂
alzbet, no parada, mamina sikovnica 😠 asi by ma tiez nastvala 😒 skus ho predat na inzerat, ak by ti peniaze nevratili, povedz im, ze dostal maly k sviatku dva rovnake a od tohto ste mali erste blok 😉
tinka, pozri a j na www.mojobraz.sk a tam ti z fotky akej chces urobia obraz ako malovany, ja som tam davala robit na vianoce a su pekne, najprv ti poslu nahlad a ak odsuhlasis, tak ti ho urobia 🙂
judith, urob im plienkovu tortu 🙂

bzucinka2
2. júl 2009

tinka v sklenarstve ramuju v pohode na ulici pri podluzianke 🙂
sweet a ty si mi stale neodpovedala na dotaz ako je to s tym objednavanim tovaru a tak co som pisala uz asi aj pred 2 dnami ☹
tinka krasne len co je pravda, ale nas tomu prisiel nachut len asi 3 tyzdne dozadu 🙂
a dnes som stretla alzbetku, teda vlastne ona mna, aj ako vzy slepa ako patron 😀 😀 😀

eviiik
2. júl 2009

ahojte
Tinka obrazy ramu, aj v tej ulicke rovnobezne s trhom, kde su tie male butiky, od mlyna tusim prvy obchodik v pravo

cipsinka
2. júl 2009

no caute zenicky,

vy ste toho ale popisali??? 😕 😕 😕 😕 😕

Sweet aj ja som vcera na teba myslela,ze si sa neukazala 😕 😕 😕 .

Nasa Tinuska je akcna zena a tie obrazy su super darcek aj my s drahym mame taky a mame ho tu na stene 😵 😵 😵

tinkaaa
2. júl 2009

http://www.koloboty.cz/soutez.html?cid=8477
pozrite si toto.... super súťaž 😉

ejusaaa
2. júl 2009

Ahojte,my sme len pred chvilou dosli od detskej..maly ma zle vysledky...ze moc zaplaveny leukocitamy a bakteriami 😔 ,to co znamena?Zajtra mame ist k nefrologicke..a do pol deviatej zobrat dve skumavky mocu..ako 😔 a co to moze byt...ci nie nieco s tou chudokrvnostou 😔 Ditka skusili sme mu dat obycajny Nutrilon,nechce ho zatial..

tinkaaa
2. júl 2009

ejus ja ti asi veľmi neporadím,ale skús tu napísať https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... 😕

bzucinka2
2. júl 2009

ejus, aj my sme boli u nefrologicky neupauerovej a to je neprijemna zena, aspon na nas tak posobila 😒 a mala som pocit, ze si len nahana klientelu, maly mal dobre vysledky a neustale chcela dalsi moc, tak sme jej este raz doniesli a dost, lebo nechala mm cakat vrade hoci isiel len odovzdat moc a to ho nastvalo, hlavne ze tam skoro nikoho nemava, ale vas mozno posle inej, neviem kolko ich je dokin 😒 neboj sa urcite to nebude nic vazne, ved ste si uz na tento rok vsetko vycerpali 🙂

tinkaaa
2. júl 2009

bože mne už dneska šibe z toho netu 😝
založila som dokonca novú tému a zle som ju zaradila,už som písala aj adminke,dúfam,že mi nezakážu prispievať,lebo to budem mať na kolabs 😖

tinkaaa
2. júl 2009

hmm zase ste tu nikto neni idem aj ja het - teda von s malou ale večer som tu zasssssssssssssss 😀 😀 som ako chrípka,vždy sa vrátim 😉

mojsejovka
2. júl 2009

ahojte, baby..

jaaaaaaaaaaaj, dobre sme si pochrneli všetci traja teraz poobede.. 🙂 a Emka je u starkej, normálne mi už dneska chýba..

ejus.. ja som objednala nosič z www.liliputi.sk - ale zatiaľ len na požičanie, a keď sa v ňom Tamarke bude páčiť, tak ho kúpime..
chúďa Tobinko, keď sú leukocyty zvýšené, tak to znamená nejaký zápal, asi mu dajú niečo na preliečenie.. 😕

judith.. ty si ete aj opatrovateľka? 😀 tak s drobcom si mala teda veselo.. 😉

sweet.. to čo za sestričku.. no nechápem, čo je na tom smiešne, keď nemáš s kým malého nechať.. 🙄

tinka.. určite daj spraviť váš portrét, to im bude vzácnejšie ako ich.. a rámujú aj na šoltéske pri santale - vo vione..
inak tie topánky chcem ja Emke kúpiť na nejaký sviatok, ona sa strašne rada korčuluje, tak by sa mohla aj na botaskách.. 🙂

pridala som nejaké foto, pokukajte.. 😉

http://picasaweb.google.sk/mojsejovka/276306200...

ditka1
2. júl 2009

mojsi...boze ta tamarka je uzasna,taka baculata,vidno,ze kojis 🙂 a emka je kocka,bude z nej modelka 🙂
ejus...juuuuj to ma mrzi,nepovedali ti,ze z coho to ma? 😲 😒
neviem ani fotky hodit sem nemam casu maly stale v pohybe,zisti ze naco ma hlasivky tak stale krici 😲 😀 😝

ejusaaa
2. júl 2009

Ditus nie,ze to moze byt vselico alebo nic..no urcite to nic nebude...Krasna je Tamarka aj Emka a TY Mojsi tiez si zlata na tych fotkach 🙂 Mna v kuse boli hlava to nie je normalne uz,ani von neviem ist,aj teraz sla mamka s malym,Peto siel na nocnu..len sa pcham liekmi co ajtak nezaberaju..Bzuci a vy ste tiez mali tie leukocity ci ine?Tak sa mam co tesit,aj my k tej doktorke mame ist..to je zena toho gynekologa,ci nie?

ejusaaa
2. júl 2009

baby co mam robit,ten Tobinko nam nechce poriadne jest..zacinam sas bat ze to vsetko suvisi..ta chudokrvnost,ten moc,to ze nechce..ci to tym teplom je,vam papaju? 😔

aadula
2. júl 2009

mojsi, tie tvoje kočky sú úúžasné a malá Tami..hneď by som ju vystískala... 😵, ale aj ty dobre vyzeráš na fotečkách ..a aký muzikál hrali?

ejuška, iste to nebude až také vážne...aj keď ako už vyššie kočky písali...zvýšené leukocyty znamenajú zápal...môj synovček tiež mal niečo takéto a jemu nakoniec zistili, že mal hnisík na pipíku..nesťahovala mu predkožku a tam sa mu urobil zápal..len to je to, že na sťahovanie sa tiež rôznia názory..ja to Samkovi pre istotu robím

ejusaaa
2. júl 2009

No Adul,toto aj doktorka vravela,ze to moze mat nieco spolocne s tou predkozkou..ale ved ja mu to este nemozem stahovat nie? 😲

cipsinka
2. júl 2009

mojsi ste zlate vsetky tri baby 😵 😵 😵 😵

ejuska neznepokojuj sa aj je teplo a mozno Tobinkovi kvoli tomu nechuti papkat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre