Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

bzucinka2
25. sep 2009

luci , nie uz nekoji, daja mu umele, ale budes vidiet sama, ze to est eu 1,5 rocneho nie je take ako pises, ano vela pochopia, ale ked nieco chcu vedia si to vydobit a on ked mu v noci neda, zacne strasne plakat a uplne sa preberie 😖 tesime sa, ze ste mali krasne poobedie a bru noc aj vam 🙂

mirip
25. sep 2009

Ahojte, no teda jeden deň som mimo a vtedy popíšete viac ako ked tu som, takže muž povolil pojde k porodu, tak som vyhrala 😀 😀 😀 😀 dúfam že za tých pár dní si to nerozmyslí

desszi
25. sep 2009

mirip vyborne gratulujem 😉 😀
dobru nocku vsetkym, dnes bol Daduso akysi nepokojny, neviem ci ide zmena pocasia 😅

eviiik
26. sep 2009

ahojte dievcata 🙂
ja som uz tu, vcera som sa sem uz nedostala, lebo sme boli v meste, a potom dosli svagrovci, tak sme boli dole u svokrovcou, a vecer prisli oni ku nam.
jej mirip predsa sa podarilu, tesim sa s tebou 😵
co sa chystate dnes robit, ja o chvilu idem so segrou do mesta, a potom trochu upratat, inac budeme mat navstevny vikend.
tak si uzite vikend a oteckov, ze niesu v praci.
Adulka Ty si ho uzi najviac, ked si nam zacala pracovat

janadureckova
26. sep 2009

Ahojte baby 🙂
Mirip super, vidíš som ti hovorila, že zmení názor 🙂 niekedy netreba riešiť veci za horúca, ale nechať vychladnúť a potom sa o tom baviť 🙂 A nezmení názor, som si istá, že pôjde, a bude to pre vás nádherný zážitok 🙂
Ináč kukám ako sa Vám to s Eviik kráti a za chvíľu budete maminy 🙂
ja som zas bola ráno na výmenu drene v zube, s malou bol ocko a zvládli to 🙂 len už bola hladná, a ja dobre že som si vzala bundu, mi mlieko pretieklo... hups.....
dnes neupratujem, som cez týždeň upratala, som si povedala, že si ideme užiť sobotu a aj ocina, keď sa zobudí po nočnej. Teraz totiž má stále nočné, tak nám dosť chýba ☹
Tak Vám všetkým želám peknú sobotu 🙂
pa
A Deszi aj naša malá bola večer uplakaná.... asi fakt zmena počasia...

aadula
26. sep 2009

ahojte 🙂

evka ďakujem 😉 to vieš...celý týždeň nie som poriadne doma, tak dnes som začala už upratovať, len musím na poštu vybehnúť a budem pokračovať, poobede trošku do parku zbehneme, nech sa malý vybehá ..ešte posledné teplé víkendy využiť 😵

Som sa včera musela smiať..prišli sme po Samka do jasličiek a sestrička nám rozprávala čo všetko robili..že mali hudobnú a hrali na hudobných nástrojoch 😀 😀 si viete predstaviť týchto drobcov ako bubnujú...si to tam užívali určite 😀 😀

janka a aspoň pomáha tá liečba zubu?

mirip
26. sep 2009

ahojte, veru kráti, mi muž povedal že by bolo super keby sa narodila 29ho, septembra, to by sme oslavovali narodky spolu obidve 😀 alebo aj 1. oktobra by vraj nebolo zlé to by bolo presne do roba a do dna čo som bola na čistení po potrate, /to som bola vlani 30ho a 29ho mi povedal že je koniec/ alebo že aj 2ho oktobra by nebolo zlé to máme zase výročie čo sme 5rokov spolu a si "lezieme" aj nelezieme na nervy 😎

janadureckova
26. sep 2009

Aaadula no pomáha mi to a možno som to blbo napísala,on mi vlastne lieči dieru po tom čo mi zub vytrhol.... sa mi to nejako nechce zahojiť... neviem už mi zuby trhali a nemala som problém, možno je to aj v tom, že mi ho musel trhať len 2 týždne po pôrode a ešte aj kojenie, tak som asi oslabená trošku. Ale som sa bála, že bude musieť liečiť aj ten zub vedľa tohto čo bol ale nakoniec to bolela tá rana....
No ideme sa najesť 🙂))
Aj Vám dobrú chuť. A Mirip aj my sme všetci vymýšľali, že ktorý dátum by si mohla malá zvoliť a nakoniec si aj tak sama vybrala, ja som si myslela, že sa narodí skôr a ona pekne až po termíne 🙂

mirip
26. sep 2009

no ja som zevdavá kedy sa rozhodne prísť aša, inak už tretí deň vyvádza, nechápem to ked som bola v poradni a sa mi nechcelo ísť ani do Levíc tak celý deň klud a od štvrtu robí cirkus dokonca si našla také "fajin" miesto medzi rebrami na pravej strane kde kopcuje celý deň a ja sa len zvíjam ked trafí tam kde to bolí, až má z toho vyvádzania strach aby sa neotočila zase inak, u nás v ktobrovkách sa tak jednej baby otočilo bábo, od 24tt ho mala dolu hlavou a ked teraz ku koncu párd ní vyvádzalo tak sa pretočilo zadkom dolu, dúfam že tá naša má len málo priestoru a neurobí otočku zadkom dolu

mirka1986
26. sep 2009

mirip, moja mala bola rovnaka, takisto ma kopcovala medzi rebrami na pravej strane

bambulka6
26. sep 2009

ahojte bambule...tak som tu po dlhom case zas.vy ste sa teda rozpísali a aj nove tvaricky su tu.Zvyknem vas sem tam precitat ale pisat nestiham popri mojich dvoch nezbedniciach. 🙂

Mirip a Evik vidim ze sa vam to uz krati,coskoro budete mat svoje bambulky pri sebe. 🙂 😉

Lucka Bzuci ma pravdu s tym ze 1,5 rocne dieta ta chapa co mu hovorís ale ked zacne vyvadzat tak si dvakrat rozmyslis ci mu spravis po voli alebo nie.ale zase mu nemozes urobit po voli vzdy to sa neda.Uz aj 8-9 mesacne deti rozumeju,ale ked ti spravia cirkus v obchode alebo niekde medzi kopou ludi tak si to hned rozmyslis,ze ci ano alebo nie.Poznam to vsak mam take dve male bosorky doma. 🙂

Ejus ozvi sa.ako sa ma Tobinko? 🙂

mirka1986
27. sep 2009

dobre ranko 🙂

desszi
27. sep 2009

dobre ranko,
noc v celku ok, dadusko vcera dostal noveho macika od ocinka 🙂 ktory bol na vylete v Bratislave a maminka od neho dostala 2 puzzle Anne Geddes - oblubenu zabavku, len neviem kedy ju bude vykladat 😀 ale strasne sa tomu tesiiiiim 🙂

bzucinka2
27. sep 2009

ahojte, evik mirip ta 39 vam tam krasne svieti 🙂
mirip super, ze s muzik nakoniec rozhodol podporit t, on to zvladne 🙂 a datum si urcite vyberie krasny 🙂
bambulka ahoj a ako babulky vsetko ok? 🙂
desszi aj ja mam puzzlovu uchylku, ale veru teraz sa neda skladat, maly by mi to hned rozobral, ale predtym som poskadala macka pu, zlepila a urobila obrazy 🙂

ejusaaa
27. sep 2009

Ahojte,ajoj Bambu a vsetky,Tobinko dobre,dobre zacal papkat 🙂 ,dufam ze mu to vydrzi,dnes som spala prvykrat od porodu do 12 tej a keby ma kostolne zvony nezobudili,spim doteraz 🙂 Deni tak ste dostali darcek,super 🙂 dnes je pekne vonku,prijemnu nedelu vsetkym 🙂

janadureckova
28. sep 2009

DObré ránko 🙂
tak aký ste mali víkend? Bolo krásne slnečno tak dúfam, že ste si to užili. My sme boli dosť veľa vonku a malej sa to páčilo 🙂
Len včera večer bola nejaká uplakaná, nedajbože zaspať. Po veľkom trápení zaspala o desiatej večer a o jedenástej už bola hore ☹ stále len hľadala papať, potom pocuckala pár minút odtiahla sa a takto to bolo fakt celý večer... neviem ale mala som pocit, že ju bolí brušku.... jaj...
teraz spinká tak som vystihla chvíľku na net...
a vyako všetky? tehulky sú ešte pokope?

eviiik
28. sep 2009

dobre ranko, sice ako pre koho
ja som vstala len okolo deviatej aj to ma zobudil telefon.
vcera som sa tu ani nestihla ukazat, boli sme na tom obede co som spominala, a potom sme ostali u svokrovcov, tam bolo rusno, a veselo.
veru ano, ja som od dnes 39tt ale zatial ani naznak, zeby to malo prist, uvidim zajtra na poradni, ci bude zmena, a neviem ako mirip, ta sa tu cely vikend neukazala, ale si myslim, ze keby nieco tak da vediet.
bambulka super, ze si sa ukazala, a je pochopitelne, ze mas toho vela s dvomi slecnami 🙂
denka, aky je peto zlaty, obom Vam nieco priniesol 🙂
ejus kde si bola stratena, ale super, ze si sa riadne vyspla, hadam to bude od teraz castejsie 🙂
janka je mozne, ze Kristinku bolelo brusko, tak hadam dnes bude lepsie, nejedla si Ty nieco, co sa jej nepacilo?
dnes nemam nic na plane, len uvarit polievku, a ozehlit par veci
tak pekny slnecny den 😵

mirip
28. sep 2009

ahojte, eviiik som tu a som ešte kinderko, ešte ani na rozume, aj ked mám pomaqly problém, síce nohy nepuchné ale bolí panva no dolu akoby medzi nohami 🤐 a kopance už bolia stále stačí že sa pomrví a už vidím všetkých svytých niekedy ale aspon viem že tam je 😵

mirip
28. sep 2009

a už mám aj toho chodenia po Dr. dosť, akoby nastačil len gynekolog v stredu to je v pohode ale dnes som bola na diabetologii a vo štvrtok ma čqaká ešte hematologia, tieto dve ma zabíjajú lebo treba nalačno a malé kopcuje ked som hladá ešte viac

bzucinka2
28. sep 2009

mirip, tak snad to budu posledne vysetrenia ako kinderko a potom uz len s biancou na kontroly 😉
my sme dnes uz boli plavat a teraz spinkame, ale inak nemame nic na plane, len si tak vegetit 😉

mirip
28. sep 2009

no neviem bzuči zatial to nevypadá na rodenia a typujem že tento týždeň ešte nič, skor budúci aj to možno a ani neviem niekedy mám pocit že aj brucho tvrdne ale to sa len malá vrtí a je už ozaj všade, nch chytím kdekolvek brucho tak tam cítim vždy niečo 😵 ozaj a ak by si to naša malá Bianka rozmyslela a narastol je pipík tak to bude Šimon, už je rozhodnuté, aj k priezvysku sa hodí a aspon bude mať inicálky ako tato 😀 😀 😀 😀

eviiik
28. sep 2009

super, ze si o sebe dala vediet, no aj moja sa viac ozyva ked som hladna, ale moja je cele tehotenstvo leniva, cize toto su len mierne natahovania, nic bolestive. a to Ti verim, ze sa Ti nechce po tych ostatnych doktoroch, ja panvove klby citim len kde tu, a raz za cas ma pobolieva spodok bruska ako pri menzese, ale vsetko je to len chvilkove.
cize v stredu ides na poradnu, potom daj vediet co nove.

mirip
28. sep 2009

a ty ideš kedy ?

eviiik
28. sep 2009

jej mirip aj chlapcenske meno ste vybrali pekne, my nemame vybrate chlapcenske ak by nahodou bolo potrebne, budeme improvizovat 😀
a ani ja to nevidim na to, ze by to malo byt tento tyzden

eviiik
28. sep 2009

ja idem zajtra

eviiik
28. sep 2009

bzuci tak ste super vykupany, aj ja by som si sla zaplavat, akurat vcera som to spominala, tak si trochu oddychni ked maly spinka

mirip
28. sep 2009

a poradnu máš kedy eviiik?
Ja som nebola celý víkend tu, muž mal v piatok dovolenku a sme boli vo zvolene niečo vybavovať, mne sa nechcelo ísť ale šli tam naši k notárovi a muž hned zlanáril aj mna že tak to bude lepšie aby som nebola doma sama keby niečo náhodou.........večer sme boli na nákupe v tescu a tiež na spovedi akurát vchádzal farár levický do spovedelnice tak sme ani čakať nemuseli v sobotu sme ani poriadne nič neurobili ani som neupratovala, dnes nám majú priniesť ešte jedny dvere, tiež dosky na zábradlie na schodisko a ešte v jednej izbe priklepnúť plávačku lebo sa na dvoch miestach rozchádza a potom sme šli s svokre lebo bola omša za svokra čo presne pred rokom umrel a /29. je presne rok ako mi povedal že sa bábo prestalo vyvíjať a je to missed a 30.ho rok ako som bola na čistení/ a v nedelu som bola lenivá aj PC zapnúť a dnes do teraz nebol signát internetu sme nemali elektrinu 😀

eviiik
28. sep 2009

mirip zajtra mam poradnu

janadureckova
28. sep 2009

Ahojte 🙂)
Evfi možno máš pravdu, zjedla som možno niečo aj keď si dávam velikánsky pozor. No neviem či by mrkva mohla uškodiť, surová, alebo vínny relax čo mi poradili, vraj je to dobré na tvorbu mlieka...
Bzuci a chodíte plávať na plaváreň? Ja by som plánovala tiež s malou, ale to je ešte ďaleko, chcela by som až tak keď bude mať pol roka 🙂)
a dobrú chuť vám všetkým k obedu 🙂

eviiik
28. sep 2009

janka, ja neviem ci Ti mohla surova mrkva sposobit, ze sa malej nepozdavalo mliecko, este nemam skusenost, ja by som povedala, ze nie, ale nech poradia skusene maminy
a o vinei, a vinnom relaxe som pocula aj ja, mam jednu flasu aj kupenu 🙂
aj Tebe dobru chut Janka, vlastne vsetkym 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre