Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

bzucinka2
17. okt 2009

ranne nevolnosti nemam, ale celodenne ano 😝 ble hroza, kedze ja sama od seba ani vracat neviem 😅 a chute zatial nie, takze je to ok, len na nic poriadne nemam chut a musim sa do jedla nutit ☹ a nam je uz overal z minuleho roku maly 🙂 mame novy 🙂
tinka vitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj, som ta aj zabudla privitat, prepac 😉

mirip
17. okt 2009

Ahojte tak dnes sme prili aj my domov, kuk do missediek som tam písala aké to bolo v deň porodu zaujímavé 😕
idem okúpať, prebaliť, dať malej jesť a uložiť ju a prídem teda ako tu niekto bude 😵

etnicka
17. okt 2009

jeeeej, bzuci, blahozelam k novemu buducemu babatku 😀
ahojte, zasa idem nakuknut 😉

etnicka
17. okt 2009

k uspavaniu deti - myslim, ze tu na koniku o tom je tema, je o tom knizka od Prekopovej Kazde dite se nauci spat. Nechat babatko vyrevat, az kym od unavy nezaspi, je uz davno prezite. Skusim pohladat link...

etnicka
17. okt 2009

mozno som si tu knizku pomylila s niecim inym 😅

etnicka
17. okt 2009

kocky, chcela som sa spytat, ci chodite do materskeho centra v Leviciach a ake to tam je. Chcela by som sa tam niekedy prist pozriet, ale neviem, kedy to je otvorene.

mirka1986
17. okt 2009

mirip, gratulujem k malinkej 🙂

mirip
17. okt 2009

Ahojte tak som tu zas, aj ked vy už asi spíte, som sa najskro postala o malú a potom o seba a trvalo to straaaaaaaašne dlho 😅
Ejus, nám zima nebolo, Mindáka som videla ale robil rozhovory len s babami čo boli na nadštadardkách, ja som mala smolu lebo akurát v pondelok sa obsadili dve a v utorok ráno tretia tak ja som bola momo lebo na 1noc poslednú sa mi už neoplatilo sťahovať. Som bola len na štadardnej izbe, 2 postele, dva prebalovacie, vanička, televízor a na stene jeden trápny bociian namalovaný, trápny preto lebo mal nejak blbo namalované krídlo koby si ho vyklbil 😅 😅 😅 😅 😅 😅 my sme mali teplo, 1noc som spala na jsk-ke lebo ma nemali kam dať v noci po porode všetko bolo plné a tam mi priniesli ohrievač a aked som sa presťahoval dolu z porodnej sály tak oproti porodnej sále ako tam bolo zima bolo dole na šestonedelí hotový raj, lebo mna tam celý čas klepalo nie len od strachu a bolesti ale hlavne od zimy. A potom na štadardnej itbe ked som sa sťahovala tam nám ukazovali ako kúpať bábatko a od rána tam bol zapnutý ohrievač skrz toho aby sa deti nekúpali v zime a zabudli nám ho potom vzjať tak sme mali na izbe pri deťoch raj a na další večer už kúrili síce až popoludní ale aj tak ohrievač sme tam mali stále 😀 ozaj eviiik kde máš foto malej, daj do albumu aspon jednuuuuuuuuuuuuuu 😵
ja dám tiež aspon dve a tiež čo mi daroval dnes manžel ked sme prišli domov, som to nečakala 😵 😵 😵 😵

ejusaaa
18. okt 2009

Vitaj Miriiiiiiiiiiiip ala je krasna,potom daj viac fotociek a kdeze si to opisovala porod?Tak to ste boli v tej istej izbe ako my,sme tm mali zapnutu telku od rana do vecera,uspavalo to deti 😀 No my ideme trska von,ahojte zatila 😀

aadula
18. okt 2009

ahojte, Samkovi vyšiel ďalší očný zub, tak večer to bolo kriku 😝, potom som mu dala paralenový čípok a už spinkal v pohode 🙂

mirip, krásna bábika 😵 a aj ružičky a prstienok 🙂

etnička, v materskom centre to bolo do leta tak, že bolo otvorené od 9.00 tuším do nejakej 13.tej..neviem či je otvorené už dlhšie...niektoré dni sa tam cvičí, ale neviem presne ktoré, ale od tej 10.tej rátam, že určite vás pustia sa pohrať s detičkami 🙂

zani
18. okt 2009

Ahojte dievcata,sorry ze vam sem vtrhnem,ale rada by som sa opytala par veci.
Ja som tiez povodom Levicanka,momentalne zijeme v UK a uvazujem nad druhym porodom doma v LV.
Ako ste boli spokojne s porodom v levickej porodnici?
Chcela by som vediet,ci aj na Slovensku existuju nejake centra,kde sa stretavaju mamicky s detickami a babatkami.Pocula som o medulienke,poznate to a ake su tam aktivity pre deti?
Dakujem

luckai
18. okt 2009

Ahojte kočky,
Mirip, vítame ťa doma, aj malinkú, super že ste tú zimu zvládli takto dobre, aj my sme boli na tej izbe 1. noc kým
som sa presťahovala na nadštandardku 😀 No a bol teda mužík pri pôrode??? Napíš presne kde si opisovala pôrod aj stranu...prečítame si!
Samkovi gratujuleme k očnému zúbku, tie sú vraj najhošie 😒

mirip
18. okt 2009

eluš v missed abortion som písala 😉

aadula
18. okt 2009

lucka a jemu tie očné tak neskutočne pomaly lezú ... ešte dva dolné nás čakajú 😝

zani, viem že v medulienke robia počas tehotenstva rôzne poradenstvá... a s detičkami sa cvičí na fitloptách .. možno tento rok je aj niečo iné...ale v Leviciach je aj plávanie pre detičky na krytej plavárni 😉 Takže tu máš rôzne aktivity

janadureckova
18. okt 2009

Ahojte 🙂
Mirip vítam Vás aj s maličkou doma 🙂)) kráááásna buchtička je to 🙂
My sme mali včera krstiny, malá to celkom dobre zvládla, len ja som bola taká unavená, že som v noci nevedela spať ☹
hodím aj nejaké foto, len musím skompletizovať 🙂
A peknú nedeľu želám všetkým 🙂

ejusaaa
18. okt 2009

Ahojte my sme zas vyjarmokovany,stretli sme Katarianku aj detickami a muzikom,maly Timi je krasny aj Chrisi a maju krasny kocik zeleny 🙂 Mirip,vecer to najdem a precitam,teraz sa ponaaaaahlam,inak sme nekupili nic,malemu sal,teplaky,baloniky,vrtulky a drevene hracky co tam mali,pre seba nic,no dobre ze uz je po tom,hlavne sme sa dobre napraskali 😀

bzucinka2
18. okt 2009

ahojte, mirip, malinka ma krasne buclate licka, fakt ako babika 🙂 a nadherne prekvapko ta cakalo doma, mne ho priniesom mm este do porodnice 🙂
jani super, ze kika tak krasne zvladla krstiny 🙂
no idem tiez pohladat tu mirip 🙂

ejusaaa
18. okt 2009

baby kto to najdete tu Mirip,povedzte prosim v ktorej teme a na ktorej strane,dakujeeeeeeeeem 🙂 A dnes som aj Bzuci stretla,isa z potravin 😉 Bzuci a minule som sa to pytala ci Ty uz vies spavat? 😉

eviiik
18. okt 2009

ahojte kocky, som tu len na skok
pridala som zopar fotiek, nevieme sa na nas poklad vynadivat 😵 Mirip vitaj doma, som na Teba myslela, hadam si Vas stihnem docitat, aspon zbezne,sme v jednom kolobehu, dookola kojenie, prebalovanie, malu dost trapi brusko, ale uz sa to vsetko zlepsuje, potrebujeme nabehnut na rezim. hadam sa nam to co najskor podari, tato noc bola o hodne lepsia, mala vydrzi spat napapana nejake 3hod, ak ju netrapi brusko, vtedy spinkat nevie.
dnes sa nam tak pokakala, ze aj dupacky boli cele po...
idem kukunut malu Bianku, pozriet aka je kocka
prepacte, ze pisem len o sebe, o nas, dufam, ze cochvila si najdem cas aj na Vas 🙂

eviiik
18. okt 2009

k porodu popisem neskor, ale urcite to stalo za to 😵
a v nemocnici bola vazne zima, ja som chytila nadstandartku, dve noci som spala v zupane, malicku som babusila.
zaclona sa len tak hybala, a ked som odisla, prisli este dva chladnejsie dni, cize neviem aka kosa tam musela byt.
mala mi aj nachladla, kychala, a ma sopliky 😠

janadureckova
18. okt 2009

Eviiik malá je kráááásnučká 🙂 naozaj pekný vlasáčik 🙂 zlatá buchtička 🙂
a neboj nabehnete na režim a pôjde to všetko ľahšie, ja som zbadala takú lepšiu zmenu keď mala malá 4 týždne, vtedy nejako už aj sama chvíľku vydržala byť hore, a nemusela byť na rukách, a začala si sama hrkútať trošku 🙂 A skús malej dať kvapky ak má soplík LIBENAR, nám sa to osvedčilo 🙂
Ejussa tak ty si riadne jarmok pobehala, my sme len v piatok s mangelom mali rýchlu 10 min. prechádzku, kúpili gaštany, trdelník, malej žabku magnetku, som jej chcela nejaký šálik kúpiť, ale nestíhali sme, však kúpim v obchode.

etnicka
18. okt 2009

aadula dakujem za info 🙂 pa pa zatial

aadula
18. okt 2009

evi, malá je krááásna, zaujala aj nášho Samka..normálne prišiel k obrazovke a pozeral bábiku 🙂

mirip
18. okt 2009

ejuska písala som do missed abortion v tehulkách a aj to ako ma dorazila detská doktorka na vizite 😕

ejusaaa
18. okt 2009

Dakujem mirip,idem to teraz pozriet,ale vidim,ze stihas pri malej,si sikulka,ja som prve dni ani pocitac nevidela?Kde je nasa Desziiiiiiiii? 😲

ejusaaa
18. okt 2009

Mirip,precitane,ale ta dr,to bolo skarede ako to povedala,ja som bola v rovnakej situacii a mna praveze ten detsky primar povzbudzoval,ze nie som prva ani posledna a ze dnes su aj umele mlieka na vysokej urovni a tak..a co jej davate ppat,nutrilon?a co si tam pisala ze si odkvacla,akoze normalne odpadla? 😲 a aka je Bianca v noci,ako casto sa budi,vela placka?No ved este je malililinka,sice ako sa to vezme,na dni malinka,ale inak riadna slecna na vahu 😀

bzucinka2
18. okt 2009

ejus, prepac asi som prehliadla, ale ano uz spavam dobre a aj cez den by mi bodlo, ale niekedy nestihnem, lebo chcem aj postihat kym maly spi co to a potom ked si lahnem, tak sa zobudi 🙂
mirip citala som,no parada a to ti povedala ktora ta mihalikova?parada, fakt prijemna hlaska pre mamicku ☹
desszi sa motala poobede vonku s mm 🙂
idem kuk foto lucinky 🙂

bzucinka2
18. okt 2009

jeeeeeeeeeej parada, nadherna je, my take vlasy nemame este ani dnes a to mame vyse 1,5 roka 🙂 krasna babika 🙂

luckai
18. okt 2009

Ahote kočky,
tak Lucka je riadna vlasatica a Bianca riadna líčkatá baclka...zlaté sú to baby! Ramičky, môžete byť pyšné (môžu byť aj ockovia samozrejme 😀)

Baby,. chcem sa opýtať čo už máte äčšie bábätká. Ako ste večer kŕmili detičky keď ste kojili? Ja som začala dávať min. týždeň po kúpaní kašu a potom nakojila. Malá už ale tak zvyšuje dávku, že už sa dostáva na úroveň čo zhruba píšu že by mala na svoj vek zjesť (to čo je na krabici), a teda by už nepotrebovala večerné kojenie. Neviem ale to jej vôbec nemám dať? veď to mne bude chýbať 😒 A zase sa mi to zdá byť lešie dať jej pred spaním kašu ako len kojiť. Uvažovala som totiž, či by nebolo lepšie jej dať podvečer kašu a po kúpaní len kojiť. No mám z toho riadny chaos čo by bolo pre ňu najlepšie, tak už len študujem všetky možné infošky, každého sa vypytujem, ale všade sa píše inak.... 😖

luckai
18. okt 2009

Mirip! Takto si si aj na sále dosť užila, aj s detskou dokinou, ale dobre si jej povedala, a asi to aj pochopila!
Brú nôcku všetkým!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre