Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

alzbetabenkova
autor
17. jún 2009

dobre ranko
vyspata som dobre,dnes idem do mesta za kamoskou,nejdete niekdo??mozno sa stretneme,no idem hned aj prec,idem upratat a namachvil sa aby sa ma vv meste nezlakli 😀

alzbetabenkova
autor
17. jún 2009

no nikdo tu neni,takze maly vstane a ideme,hadam dakoho zazrem 😲

luckai
17. jún 2009

Ahojte, no my sme spinkali-nespinkali na rozdiel od perfektnej včerajšej noci...

Tinka, aj my máme bodky na dváričke, černené, včera ráno 4. potom som zabila komára a dnes ráno pribudli 2 a komára nokde nevidím. Ale je to len na tváričke, tak to snáď bude tým komárom.

Drahý v noci odišiel, taže som si dnes objednala na popoludnie kolegyne. Už tu boli všetci oficiálne, ale teraz dobehnú 2 len tak, lebo sme minule ani nemali čas pokecať! Aspoň mi prejde čas.

U nás je teraz cez víkend hostina! Ale nič špéci nechystáme, my to nejako neprežívame.

Tinka, Sweet: CHcem vedieť viac o tom obchode v Čajkove.

Baby, no spomínali ste tu Váhu - ja ešte stále chudnem, ešte 3 kg a budem mať takú ako na základnej škole asi na posledy!. No ale nikdy som nebola neviem aká tenká!Teraz mám 59! Ešte nemá malá ani 3 mesiace a keď som rodila, mala som 76!

Vlasy mi tiež padaju, ale kaderníčka ma na to upozorňovala, že okolo 3 mesiacov po pôrode začnú. A už je to tu, taký týždeň-dva to badám!

Sipsi: Aj mysme boli s mužíkom vonku, ale v anglicku, ale len na rok, trošku poštudovať English. Teraz doučujem, aj keď mám pauzu, možno od septembra znovu. Aby som nezabudla!

sweetangel20
17. jún 2009

booože, už nehovorte o chudnutí, lebo mi je z toho zle. ja som bola mesiac po pôrode na pôvodnej váhe a teraz len chudnem ako sprostá a pekne mi to lezie na nervy. pôvodne som mala 58, teraz 52 ☹ takže budte rady, že máte vôbec z čoho schudnúť, lebo ja už ozaj nie ☹

lucka... to je taký obchod, kde predávajú športové značkové veci dovezené z anglicka poriadne pod cenu. dá sa tam nakúpiť, len treba vystihnúť kedy im dojde tovar. ja som tam pokúpila dosť malému, ale tak mi kupujeme pre neho dosť väčšie veci, lebo on je také malé sloníča.

ditka1
17. jún 2009

ahojte...
tinka...hadam to nebude vazne 😕 😒
bzucka...peknu dovolenku prajeme 🙂
bambul...minule som ich stretla v tescu,mala je uz poriadna kocka.
my sme do pol osmej dnes spali a o 3tej sme boli hore a kym som zamiesala mlieko lebo ma uplne vycickal tak zaspinkal,tak so vylievala.
lucka...wooooow ty si ako dokazala 17kg zhodit??? 😅 😕 😕 😕

cipsinka
17. jún 2009

ahojte fesandy,

sweet dufam,ze Ti je uz lepsie a necitis sa tak pod psa ☹ ☹ ☹ ☹

Ejus a Jarul gratulujem k vyhram a potom sa pochvalte co ste dostali 😵 😵 😵 😵 😵

Luckai tak to si potom sikovnica sikovna ked si sa tak rychlo naucila po anglicky,klobuk dolu ja som tu uz dva roky a stale mi to nejako nejde ale to je tym,ze som vzdy robila s poliakmi 😖 😖 😖 😖 😖 😠 😠 😠 😠 .

Ten obhcod s tym oblecenim je v Cankove??Tam ide byvat aj Alzbet nie??Ci sa mi mylia tie dediny?? 😅 😅 😅 😅 😅 .Baby a kedy tam byva tovar 😕 😕 😕 😕

cipsinka
17. jún 2009

ozik a kde ide Bzuci na dovcu?? 😎 😎 😎 😎 😎 Inak Bzuci krasnu dovolenku a plno zazitkov si podonasajte a nam zvedavcom zvedavim plno fotiek 😅 😅 😅 😅 😅 😉 😉 😉 😉

luckai
17. jún 2009

no ja som už pred anglickom mala dobre zaklady, tam som to šla už len napočúvať a rozkecať sa...a porobiť certifikáty. a robili sme len s angličanmi, takú prácu sme vxyslovene hadali.
No a k tej váhe, to ma Romanka vyciciava...ja som mala vžd problém aj 1 kg schudnúť a teraz veľami veľa aj večer jedáva a ide to.
Aj ja chcem vedieť kedy tam bude tovar. Takže Čajkov, či Čankov?

cipsinka
17. jún 2009

luckai tak to je super,ze si mala zaklady,lebo ja som mala velmi biedne 😅 😅 😅 😅 .Viem,ze to je dedina kde byva SWEET,som ta asi doplietla ale ja sa nevyznam v tych dedinach 😅 😅 😅 😅 😅 😅

sweetangel20
17. jún 2009

baby ČaJkov

cipsinka
17. jún 2009

sweet 😉 😉 😉 😉 😉 dik

sweetangel20
17. jún 2009

oou, tinka a alžbet videli na azete foto z oslavy narodenín??? nuž baby... to bolo dáááávno 🙂

ditka1
17. jún 2009

lucka...to je priam obdivuhodne,ze este kojis,ked som aj ja plne kojila zo zaciatku tak kila isli rapidne dole ale odkedy kojim len v noci tak nie a nie. 😠 darmo to je aj v genoch. ☹

alzbetabenkova
autor
17. jún 2009

cauky
sweet videla som foto,a co ze davno,ved su v pohodicke 😉
boli s me v meste,ale nic nove tam neni,idem si laskat k drobcovi,boli ma stresne chrbatik

tinkaaa
17. jún 2009

ahojte no aj ja som si ľahla k malej a do 20min bola hore 😀 😀 aj ja to viem odhadnúť
baby ja mám hroznú dilemu,je najvyšší čas obzrieť sa po nejakom dare našim k 50-tke a ja vôbec neviem čo
Najhoršie je,že oslavujú obidvaja 😒 pohárov majú milión hodinky tiež,na zlato si nepotrpia tak ja fakt neviem
tatovi rozmýšľam,že gitaru,ale čo mamine,keď ona má hobby záhradu,to akože jej mám kúpiť fúrik 😀 😀 😀 😝
nič také nerobí pričom by oddychovala,do kelu.......
takže VYHLASUJEM ANKETU:PORAĎTE ČO KÚPIŤ 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

alzbetabenkova
autor
17. jún 2009

tinka,ak mamine nieco do zahrady,tak jedine nieco tam hej???no tak aspon mam ocom premyslat,nejaku ozdobnu sochu do zahrady??to nie?alebo nejaky stromcek,krik, kvet,aspon naznac s coho by mala radost 😉

ejusaaa
17. jún 2009

ahojte,tak vyhrali sme plysaka v tom wustenrote,aj Jarulku som tam videla 🙂 Tinka gitaru?Ale to dost stoji nie?No ked si sa tak rozsoupla,tak co zahradnu hojdacku,tak si aj oddychne,aj Ditus to dostala 🙂 No dnes mama den,pokazil sa malemu slnecnik,a ja som zrejme mixer pokazila...no ide mi dneska..Teraz ho ideme uhajat a potom von,len vobec neviem ci kratky rukav ci dlhy,teraz mal kratky a nevem,na slnku teplu,na chladku ani nie,aj vietor fuka a este sme aj hrkalku stratil,ale nasli 🙂 Tinka uz saske zmizli tie bodky? 🙂

tinkaaa
17. jún 2009

pfúú ja neviem,ona veľmi nieje na kvetinové záhradky,stačia muškáty a nejaké klasické kvietky,ona má rada real prácu,tzn okopávanie a tak 😝
fakt jej niečo kúpiť to bude umenie,už si tým lámem hlavu od decembra,nechcem jej kupovať spotrebiče alebo tak,lebo to je na robotu,chcem niečo na relax,alebo tak,no fakt neviem
a to,že sú čerstvo presťahovaní a tam je roboty ako na kostole od vonka takže žiadne sochy ani kvety,lebo ktovie čo sa tam ešte všetko bude upravovať,kebyže aspoň telku pozeráva alebo ja neviem,alebo masáže alebo niečo,ale ona žije tak skromný život,že to bude neskutočne ťažké niečo vybrať 🙄

ejusaaa
17. jún 2009

noooooooo,ani ta hojdacka nie je dobry napad? 🙂

tinkaaa
17. jún 2009

nie tie bodky tam ešte má,my sa práve prebúdzame takže sa tu dlho asi nezdržím
hmm to nieje zlý nápad s tou hojdačkou,no gitara stojí dosť,ale ja mojím rodičom vďačím za veľa a ako som písala aj o mamine,oni sú skromní a nič si nekúpia,to ich musím do toho doslova kopať ja
a môj tato hrával na gitare,len to bola taká stará šunka a keď ju mal požičanú môj slávny bratranec,tak ju praskol takže je už vyhodená a stále rozpráva,že keby mal,tak by Saške hral a tak.Aj mne vždy hrával,ja som sa priňom naučila kopu pesničiek a aj tancovať aj spievať 😉
gratulujem k plyšákovi 😉

ejusaaa
17. jún 2009

tinka do augusta este na nieco prideme 🙂 dakujem ku gratulacii 😀 Hned ma privital s tym,ze autosedacka to nie je 😀

jarula25
17. jún 2009

kde ste vsetky??????????????????????????, 😕

mirinka23
17. jún 2009

ahojte babenky ako sa tak pozerám tak tu teraz asi žiadna z vás nie je.
luckai a ty malú zatiaľ len kojíš?Či aj dokrmuješ?Obdivuhodné schudnúť toľko kíl, ale aj ja som už na takej váhe ako som mala pred pôrodom tak sa z toho vytešujem.
ejuš, tinka tak takéto veci ste povyhrávali ako dobre.

cipsinka
17. jún 2009

tak mna hned napadla tiez hojdacka a potom vidim,ze aj ejuska to navrhla 😉 😉 😉 Inak s tou gitarou je to kraaaaaaasny darcek 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,alebo im kup este nejaky pobyt na oddych ked su taki skromni budu mat na co spomiiinat 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .

Babyyyyyyyyyy my ideme na dovolenkuuuuuuuuuuuu,dnes sa to rozhodlo a zajtra ideme do cestovky nieco popozerat 😵 😵 😵 😵 😵 😵 chceli sme ist na Teneriffe ale vyzera to na Egypt 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jarula25
17. jún 2009

hej plysaka sme dostaly aj my 😉 aj nam hned vo dverach povedal ale autosedacka to nieje 😖
Tinka mna napadla tiez Hojdacka..a Gitara je perfektny napad za to hlasujem 😀

jarula25
17. jún 2009

cipsi supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer tesime sa stebou 😉 😉 😉 😉

jarula25
17. jún 2009

no a Bzuci je uz asi aj na Krete .....tam isly nie????

jarula25
17. jún 2009

dievcence ja mam taku strasnu chut na pivo ze aj idem na jedno 😀 😀 😀 😀 hadam este dovidim na monitor ked sa vratim... 😅 😅 😅

ejusaaa
17. jún 2009

Jarula neuveris ale ja pijem pivo akurat 😀 Cipsiiiiiiiiiiii ved Ty si stale ako na dovolenke 😀 Doteraz hajal na rybicke,uvidime aka bude noc 🙂 No Jarul vsak lepsi plysak ako pero 😀 Lucka,Mirinka,to akoze ako ste schudli tak rychlo a tak vela?No neviem,ale asi ste nepopijali pivko ako ja 😝 😀

mirinka23
17. jún 2009

fíha cipsinka tak tobude parádna dovolenka to by som brala aj ja.Mi sme boli s mužom minulý rok v Chorvátsku tak sme to stihli, lebo teraz s malou si to neviem predstaviť cestovať.Tak si dovolenku riadne užite.
Jarula s tým pivom to je dobrý nápad no mne to moc nechutí, ale daj si aj za mňa.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre