Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

bzucinka2
10. mar 2010

jani dakujem za info, ze 2000 € no lacny ti je 😀

luckai
10. mar 2010

Ahojte,
Miri neboj, to nebude nič, to si niekedy detičky skúšajú čo už vedia, možno to bude s tou hlavičkou. A sobpre nech už idú preč!
Bzuči, Bajko má už plienky len na noc a dnes mu až ani na noc nedáme, lebo býva väčšinou suchá...ja ho už brávam cikávať aj keď plienku ešte má...
Juj, som nejaká unavená - to na tom dvore - Bajko, Romi, havko, no je to o držku a ešte keď Bajko zahlási že sa mu dá cikať, tak to už neviem čo skôr!
Dneska majú naši dvaja chlapi meniny...ale nebudeme oslavovať, spravila som len taký koláčik aby sme si dali keď príde tatino z práce, potom s Romčinými narodkami oslávime. 🙂

janadureckova
10. mar 2010

Pekné poobedie 🙂
mirip neboj, určite to nebude žiadna vývojová chyba, niekde som čítala, že detičky to zvyknú robievať, a postupne to prejde. Len trpezlivosť, a bude všetko dobré!! Budeme silno držať palčeky a myslieť na vás. Ináč Bianka je taká kočka v stoličke 😉
A s prikrmovaním to je veru ťažké... Kristínka zo všetkého posledne spapá najviac sedem lyžičiek. Takže keď urobím na večer kašu, zje desatinu taniera a to robím polovičnú dávku z najmenšej dávky.
Luckai všetko najlepšie k meninám tvojich chlapov 😉
Bzuci veru z lacného kraja 😀 ináč včera som sa pri ordinácii fakt dobre bavila, dobrá časť bola, hlavne keď bola Kamila u toho advokáta 😀

aadula
10. mar 2010

ahojte,

som si vás trošku poprečitovala 🙂

bzučinka že 27tt 😵 a už aj meno máte vybraté 🙂

pomaly tu začínate už prikrmovať a to ste teraz písali, že idete rodiť 🙂 , hrozne rýchlo to letí

lucka, malí sú rozkošní a krásne tortičky ste mali 🙂

my sa odúčame od plienky, celkom sa nám darí, cez deň sa len sem tam stane, že si cvrkne, dokonca pred chvíľkou sa vypýtal kakať...a to sa nepýta ani cikať..musíme ho proste pravidelne dávať na nočník 🙂 Na noc mu ešte dávame plienku a aj von keď ideme, ale minule protestoval, že toto nie...ale kým je vonku chladno, tak pre istotu mu ju nechám aby mi neprechladol...ale ako náhle sa oteplí, tak ani von nebudeme plienočku dávať a budeme radšej náhradné oblečko nosiť 🙂

desszi
10. mar 2010

ahojte,
janka nemam notebook, pozicala som ho mame, takze len vecer viem ist na net, ked je Peto doma a zrovna nema nieco, a to sa mi uz velakrat ani nechce

mirip, nooo vy ste sa tiez pekne rozpapali 🙂 a neboj sa vsetko je ok, ziadna porucha 😉

aduliiik ahoooj, davno si tu nebola, drzim prsteky nech sa rychlo oducite - sikovny je ten tvoj Samko 🙂

luckai vsetok moj obdiv mas - drobci a este psik .... jaaaaj ja este som ti slubila ten recept, ja basa, bola by som zabudla, musim tej mojej mame cinknut - ale to je tak, vzdy ked si zavolame, tak len rychlo, rychlo a potom polovicu veci zabudnema 😅

idem kuk panelak.... 🙂

eviiik
10. mar 2010

ahojte babule 🙂
dufam, ze ma caka lepsia noc ako minula, mala sa vela mrvila, aj plackala, aj u nas v posteli, rano som bola ako keby ma presiel parny valec
boli sme dnes na poradni, mame 6,5kg a dr. ze nech zacnem davat stavicku z jablcka, ja chcem minimalne pockat este dva tyzdne a zacat zeleninou, az keby jej nechutila tak skusim ovocie, ale ona sa trha za vsetkym co sa jej okolo ust mihne, tak hadam jej zeleninka bude chutit, ona by najradsej uz s nami jedla 🙂
bzuci tomasko sa krasne ukazal, pekne foto
mirip neboj vsetko je v poriadku 😉
jani tak sa trapite so spankom, mozno vyjde dalsi zub
adulka nech sa aj nadalej dari v odplienkovani 🙂
idem do sprchy a hajat, este, ze som stihla navarit ked sme prisli z prechadzky, lucka potiahla este aj doma, a potom sa s nou pohral manzel, sice tam mam obrovskuuuu kopu pradla, ale neutecie
dobru noc

aadula
10. mar 2010

deszi, chodím menej celkovo na net...nejak sa mi často ani nechce...ale tak moja mierna závislosť mi nedovolí nenazrieť 😀 😉

evka, musíš len vydržať..sú to ťažké noci...mne Paťka do dvoch rokov zle spávala a malý do troch mesiacov dobre..a potom ako kedy...kým mu zuby nevyšli..už máme poslednú stoličku vonku a od vtedy spí omnoho lepšie 😵 , tiež som mala hrozné noci..ale za tie naše pokladíky to stojí 🙂 a vidí sa mi, že som ťa stretla v meste...ale nie som si úplne istá

eviiik
10. mar 2010

adulka ja to beriem v pohode, aj cez den som fungovala v pohode, len rano bolo krute, a uz aj teraz som unavena
a jasne, ze to za tie nase poklady stoji
preco si do mna nestuchla ked si ma videla, mame taky sedo oranzovy kocik trojkolku
ked by si ma najblizsie stretla kludne sa ozvi budem rada
a uz fakt idem

rosannar
11. mar 2010

ahojteee....no kto by povedal, že do rána sa nám nahrnie toľko snehu, ja som sa už tešila, že sa nám jar blíži, a ono toto spravilo.... 😠

devlin
11. mar 2010

Ahojte,

no, pocasicko je uzasne dnes... to snezi na moju pocest 😀 😝 Mam narodky a aj ked som sa narodila, tak vraj snezilo. Takze aby ste vedeli, preco je tomu tak 😀 😎

rosannar, ako sa mas? co babatko? kedy je poradna?

bzucinka2
11. mar 2010

ahojte, ja som sa dnes pustila do robenia poriadkov s kvetmi, tak som ich osprchovala, popresadzala a ble to som nmala robit, lebo mi ostalo strasidelne zle az na odpadnutie a mm ze na co to robim, no a co som vedela ake to bude mat nasledky? 🙄
adul, jasne mame asi bude Tomasko 😉 a vy ste sikovni, ze sa uz takto pekne dari oducat Samka 😉 sikulko
devlin gratulujem a prajem vsetko najkrajsie a najlepsie a hlavne nech ste obaja s babatkom v poriadku 🙂 a konecne teda viem kto je vinny za ten sneh 😀

mirip
11. mar 2010

Ahojte tak to dnes robíme velmi často to kývanie hlavou, som ju tak sledovala tak ráno medzi spaním sa napapala vygrgala a ešte som ju dala spať to robila potom doobeda pred zaspávaním akoby od únavy sa tým ukludnovala, robí to stále ako odsajeme nos a dnes aj pri papaní ked už štrajkovala že jej nechutí a teraz som ju dala do kočíka /nechce mi cez deň spať vobec v postielke ako je dané hniezdo okolo celej postielky a nič nevidí tak ju dávam spať do kočíka a párkrát potlačím kočík a spíme a nes som nemusela tak sa kývala a rozkývala kočík a hned zaspala tak teraz neviem či je to neurologické alebo ozaj len tá dočasná nervozita teraz ked sme už velmi soplaví von nejdeme len riadne vetrám a aj pred spaním jej vyvetrám aby mala nejakách 19 maxim. 20stupnov ale som z nej vykolajená teraz sa až kočík natriasal čo sa sama kývaním ukolísala 😢

rosannar
12. mar 2010

devlin...no ja sa mám dosť dobre....môžem povedať, že môj žalúdok nejak zistil že je pod ním ešte jeden príživník 😀 lebo nejak nepríma toľko potravy ako pred tehotenstvom 😀 ...a poradnu mám v pondelok už odpočítavam hodiny, jaaaaaj teším sa... a ty ako? poradnu máš kedy?

bzucinka2
12. mar 2010

ahojte, tak ja uz mam jednu pracku vypranu,vyvesanu, urobeny obedik,kolacik 😉 nejak som dnes zase aktivna 🙂 a chlapci mi spia 😉

rosannar
12. mar 2010

bzucinka...ty si šikula....a nechceš si ešte vybiť trošku energie aj u nas....tam by si mala čo robiť, treba upratať, oprať, vyžehliť, no je tam toho dosť čo robiť 😀

devlin
12. mar 2010

bzucinka, dakujem za blahozelanie 🙂 😵 a aj mne by sa zisla stipka energie, asi si hodim slofika, taka som unavena posledne dni...

Rosannar, ja mam o tyzden aj kusok 🙂 Verim, ze si nedockava, poznam ten pocit. Ja teraz ani nie som, lebo som bola aj tento tyzden kvoli meraniam a minuly som mala poradnu, takze som ok 😎

fodorka
12. mar 2010

ahojte baby pocujte na namesti hrdinou som objavila
MUDr. Iveta Ďurovská-gynekologicka nepoznate ju co je ot zac???diky moc...

rosannar
12. mar 2010

devlin...no to už nemáš ďaleko...jaaaaj a teším sa veľmi, nechcem myslieť na to zlé, chcem myslieť len na to, že aké už bude veľké, ako mu bude biť srdiečko....nechcem myslieť na to, že čo keby mu srdiečko nebilo....treba myslieť pozitívne, tak sa veeeeľmi teším na to... 🙂 a ináč všeeeetko naj naj lepšie k narodkám...z facebooku mi prišla pripomienka, len aj napriek tej pripomienke som zabudla 😅

rosannar
12. mar 2010

fodorka....a tá doktorka je vedľa golden eagle?

bzucinka2
12. mar 2010

fodorka poznam, ja som od nej odisla 😒
rosi nie ona je nad lekarnou 🙂 no a aj by som pomohla , ale mm mi zakazuje makat 😉

mirip
12. mar 2010

fodorka ja som od nej odišla tiež a keby som ostala tak sa detí určite nedočkám

mirip
13. mar 2010

Ahojte, dobré ráno všetkým a pekný víkend, nechcem si vynucovať gratulácie 😀 😀 😀 😀 ale dnes máme presne 5.mesiacov 😵 😵 😵 😵 😵

bzucinka2
13. mar 2010

ahojte, tak mne bolo vcera zase nejak zle, az som si vecer pokecala s misou po dlhom case 🙂
ja dnes nejak nic nejdem robit, len poskladam pradlo a upracem maleho hracky, inak obed mame este zo vcera a poobede ideme na navstevu, tak dnes je veget 🙂 my sme dnes vstavali vynimocne o 7,00, az sa mi to divne zda, kedze posledne dni vstaval maly o 5,00 🙂 baby ja som vecer taka unavena, ze o 20,20 spim, no je to normalne? 😅
mirip gratulujeme, ale vam to leti, o chvilku uz budete mat polroka, super 🙂

desszi
13. mar 2010

mirip prijmi nase gratulacie 😉
bzuci tak to je neprijemne. len oddychuj ked sa ti da, asi to potrebujes, ved tieto dni si stale nieco robila a upratovala. videla som teraz alexika na auticku aj s ockom vonku. som sa prihovorila Alexkovi a odpovedal mi nieco ako bu 😕 tak neviem co to znamenalo?

bzucinka2
13. mar 2010

desszi, tak to netusim, musela by som to pocut, ale dost ze ti vobec odpovedal, zvacsa, ked sa mu niekto prihovori, tak mlci ako ryba 😉 oci ho teraz posledne dni brava von, kedze mi nie je najlepsie 😒

aadula
13. mar 2010

ahojte

bzučinka, len sa pekne šetri, manžel má pravdu, keď tie nie je dobre, netreba s ničím preháňať 😉

my sme boli tiež trošku vonku a Samino mi zaspal v kočíku 😕 už o pol jedenástej ..našťastie keď som ho doma preložila do postele, tak spal ďalej.. a tiež vstávame tak skoro...dnes o niečo dlhšie..do 6.tej vydržal 😅

ejusaaa
13. mar 2010

Ahojteeeeeeee,no konecne mam volny pc,su tu sestrine deti tak hraju nonstop hry 🙂 Mmm Bzuci tak zas Ti bolo bakano...vidavam,ze muzik chodi s alexikom von a vcera som videla ze bral z automatu kravske mlieko,davate ho aj malemu?U nas dnes vo vchode vrtaju no hroza,ani von sa neda ist..vedeli ste ze tam pri stadione je bazar kde si mozte zaniest detske veci,oblecenie,behatka a tak a tam vam to predaju,pojdem omrknut...aj kupovat sa tam da,vraj aj cisto nopve veci,pridala som par fotiek 🙂

ejusaaa
13. mar 2010

No a vy nikdeeeeeeeeeeeeeee 😀

ejusaaa
13. mar 2010

Ozaj Katarianke zomrel ocino... 😔

janadureckova
13. mar 2010

Ahojte
vy ste sa tu celkom rozpísali 🙂 my sme dneska mali prvý väčší výlet, boli sme u švagrovcov na návšeteve vo Zvolene, aj obchody sme obišli, a Kristínka to zvládla super 😀 Vyskúšali sme aj športový kočík, a páčilo sa jej. Kúpili sme jej takú húsenicu na rukoväť športiaka, sú na nej všelijaké hračky, tak ju to hádam zaujme.
Bzuci ty oddychuj, veď už je Tomino v brušku dosť veľký, a potom aj jarná únava ide, treba sa šetriť.
Mirip k 5 mesiacom všetko dobré.
Ejuss idem mrknúť foto.
Užite si sobotu, my sa ideme kúpať 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre