Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

bzucinka2
14. mar 2010

ahojte, ejus kde je tam ten bazarik, neviem o nom ani som nic nepocula, tak omrkni a podaj info 😉 inak ano to mliecko davam uz aj malemu a v pohode, nic mu z neho nie je 🙂 Tobi je krasny smudlinko 😉
katarianka, uprimnu sustrast 😔
janka super, tak Kristinka je sikulka, ze tak pekne vsetko zvladla 🙂

ejusaaa
14. mar 2010

Ja som tiez o nom nevedela,ze jeden bol v priemstave,tam zrusili a tu je tam kde predavaju ten nabytok,kde bola ta krcma a potraviny vies?pojdem,dufam ze zajtra uz nebude tento vetrisko uz druhy den sme doma a a tak..dnes Ti je ako?Tak bude Tomasko,pekne meno,ako Ti dnes je?

ejusaaa
14. mar 2010

Nespiteeeeeeeeeeeee 😀

desszi
14. mar 2010

ahoj eji ja som tu, len neviem pisat, odsavam, tak vas len citam....

bzucinka2
14. mar 2010

nabytok viem kde predavaju , krcma a potraviny netusim, ale snad najdem 😉 vsak uvidim ako pochodis ty 😉 dnes mi je ok, tak snad to bolo len chvilkove 😉
desszi, ty nas nejak zanedbavas ci ako? 😀

desszi
14. mar 2010

bzuci nezanedbavam, ja vas predsa citam 😀 fakty su nasledovne - nemam pc, dala som notebook mame, takze cez den nemam na com, a mozem az vecer, ked pride Peto domov a Dadko zaspinka. Ale ma to vyhodu, pustila som sa do puzzle od Anne Geddes, chcem to potom dat zaramovat a zavesit Dadusovi do izby. Uz mam dve tretiny (tie lahsie) vylozene. 🙂

ejka, Tobinko mal nejake zaujimave menu - u mna by jednoznacne bodoval ten dezert - Delissa - mmmmm 😉

Janka takze prva vacsia nakupna skuska za vami, to je dobre, ked bude teplejsie aj my vyrazime asi do Nitry trosku "namliet" 😀 😉

eviiik
14. mar 2010

ahojte aj ja som sa tu dlhsie neukazala
mali sme horsie noci, a vikend bol rusny, plny navstev, ani sme si velmi oddychnut nestihli
lucka ma stale zvysenu teplotu, uz vyse tyzdna, mozu to byt tie zuby, lebo som na nervy, inac jej nic nieje, a po vacsinu dna sa usmievka, ale tazko zaspava, aj cez den aj v noci, vlastne dost plytko spi, a tazko sa dostane do hlbokeho spanku
jani super ste zvladli navstevu aj nakupy 🙂
no aj my by sme mali vybehnut niekde, budem si musiet kupit nejake saty na svadbu sestre, a taktiez aj ona popolnocne
bude to zaujimave
bzuci, Ty sa len setri, si az moc aktivna, ze presadzat kvety, aj mne by bolo treba, a este kopec inych, ale niakosi nemam kedy, a vikend strasne rychlo ubehne ☹
idem si konecne oddychnut dnes som pozehlila riadnu haldu, musela som zamknut aj resty
baby davali ste zamestnavatelovi, nejake oznamenie resp. ziadost do kedy chcete cerpat rodicovsku dovolenku?
dobru nocku

luckai
15. mar 2010

Ahojte kočky, no tak aj Luvcke nech sa rychlo ulavi, nech prejdu teploty... a Miri, ako je malinká?

Ja som v sobotu upratovala, umývala okná, malá bola so svokrou na výlete u jej sestry v Pukanci a Bajko u susedov, ale hral sa v izbičke a s mužíkom sme makali, nech aspoň kuchyňu s obývačkou zmákneme, lebo toho je najviac a musí to byť naraz, keď to máme otvorené. no mala som dosť, ale už to bolo porebné, v podstate od kedy sa malá narodila som nemala poriadne (naraz všetko) upratané. Ešte mi zoslai 2 izby a schodisko, lebo spálňu a Bajkovu izbu už mám...fuj, neznášam to veľké upratovanie, ale mám rtada ta pocit čistoty keď je to už hotové.
Baby, už hlásia pekné počasie od štvrtku - ja sa taak teším, už bude chodievať von na dlhšie, nie ako teraz tieto dni že sme len vnútri 😖
Papa, pozdravujem všetky mamičky a detičky - ideme dnes do poradne, asi do poslednej - to sa len do roka chodí, že? 😉

bzucinka2
15. mar 2010

ahojte
desszi, tak jedine tvoje stastie, fakty ma presvedcili 😉 a skladanie puzzle je aj moja zabavka, ale ja som malemu do detskej skladala macka pu a nalepila som to nasololit, ktory som oblepila samolepiacou tapetou a teraz ma z toho obrazy nad postelou, ale aj annu som uz skladala 🙂
eviiik, to ma mrzi, ze mate zle dni aj noci a teplotu ma len mierne zvysenu? my mavame teplotu 3 dni pri zubkoch a potom prejde, ale riadnu, nad 38 😒 tak nech sa vam co najskor zubky vykluju von 😉 a zamestnavatelovi som nic nedavala pisomne, my sme sa dohodli, ze keby som nastupovala skor, dam vediet, aby so mnou ratali 😉
lucka, tak si sikulka tolko postihat, a aj ja mam rada pocit cistoty, len na velke upratovanie to uz teraz na jar nevidim, ale tak muzik porobi co sa bude dat, aspon okna umyje 🙂 do poradne este v 15 mesiaoch by si mala ist 🙂 na pekne pocasie sa uz aj ja tesim 😉

janadureckova
15. mar 2010

Ahojte
tak my sme dnes boli plávať a až na jeden plač to prešlo super 🙂 malej sa nepáčilo, keď jej učiteľka prešla cez tvár rukou, jednak ju mal niekto cudzí a potom nová činnosť, keď som jej to potom robila ja tak v pohode. To sa budú postupne učiť, aby mohli ísť pod vodu, neskôr ich budeme oblievať vodičkou a potom šup pod vodu.
Eviik ja som zamestnávateľovi písala žiadosť o povolenie čerpania rodičovskej dovolenky, pokiaľ Kristínka nedovŕši 3 roky. Robím v štátnej správe a u nás sa to tak robí.
Deni obdivujem tvoju trpezlivosť na puzzle 😉 ale tie obrázky stoja za to.
Eviik a nech vás teploty takto už netrápia, chúďa Lucka.
Luckai a ty si iná aktivista, že jarný poriadok, ja neviem či do Veľkej noci stihnem, ale však aj keď neupraceme aj tak Veľká noc bude 😀
Bzuci a ty veru tiež radšej skladanie puzzlí ako poriadky teraz robiť.

bzucinka2
15. mar 2010

jani u nas teraz skladanie nehrozi, vsak by mi to Alexko hned rozoberal 😀 😀 😀
a kam chodite nakoniec plavat, sem do lv? 🙂
ejus, no kde si sa stratila, bola si v tom obchode, netrpezlivo cakam na infosky 😉

janadureckova
15. mar 2010

Bzuci áno chodíme do LV 🙂 mne sa tam veľmi páči, a dnes nás bolo aj dosť veľa asi 9. Aj ty sem chodíš, že?

ejusaaa
15. mar 2010

jaj Bzucka nebola,zajtra sa chystame tak potom dam vediet 🙂 dufam ze to nie je velmi pod cenu,ale aj tak,co s tymi vecami,no dufam ze to najdem 😀 Maly je strasny sinter dnes,my sme sa nezastavili vobec 🙂

eviiik
15. mar 2010

ahojte
veru stale teplotujeme, viac ako 37,3 nema, a aj to ma az k veceru, dufam, ze zubane coskoro vylezu, noci su take na striedacku, niekedy horsie, a viac horsie 😀
ale ja vydrzim, len my je aj lucky luto, ze si poriadne neoddychne
jani super, ze ste zacali plavat, uz aj my by sme mali zacat, ale az ked prejdu teploty, aj ked viem, ze toto je ine
lucka zavidim, ze mas doma cistucka, aj mne by sa zislo take kompexnejsie upratanie, len neviem kedy si pri mojej narocnej princeznej najdem na to cas, uz ma mataju okna, chladnicka, a plno mensich detailov, bude si musiet zobrat manzel dovcu, aby sme to dajako zvladli
bzuci, ejus o com sa to bavite, o nejakom bazary, ci co?
denka tak sa Ti dari s puzzle 😵 ja sa priznam ja na to trpezlivost nemam, u nas bola aj je na to expert moja sestra
dnes som nemusela varit, ani nic podobne tak mozem trochu oddychovat
len som dala veci do pracky a zapla umyvacku este vyvesiam a mam fajront

ejusaaa
16. mar 2010

Dobre ranko,zasnezene,slnecne a uprsane,ktovie co zas dneska bude z prechadzky,maly spal celu noc,aj tak som ako matoha,ked sa to tak zobere uz rok som poriadne nespala 😀 ideme piect kolac,zajtra pride pride Petov kolega,tak pekny dnik zatial 🙂

mirip
16. mar 2010

Ahojte dievčatá ja len na skok, preventívka ok, zajtra sono nožičiek, potom hned ortoped hádam nám dovolia širokú plienku dať preč už, popoludní sono prsníkov a ak bude aj to ok v čo dúfam tak hor sa do snaženia, dnes 12DC foto ovulačných v albume tak hádam ovulka ešte len bude, zatial pá 😉

bzucinka2
16. mar 2010

ahojte
ejuska v pohode, ved ked tam pojdes napises co a ako tam 🙂
mirip tak super, to mas riadne akcny den zajtra 🙂 a drzime palceky nech vam to snazilkovanie vyjde 🙂
evik, to ma mrzi, ze ste stale nekludni, ale neboj sa, este bude takych obdobi dost, ale dolezite je, ze prejdu a zase bude dobre 😉

mirip
16. mar 2010

dík bzuči no neviem neviem som len tak lebo mám rozhádzaný cyklus kúpila ovulačné testy že aspon tak na dva tri cykly či vobec mám teraz po porode ovulačné a bud sú a testy ukazujú blbosť aôebo nie sú vobec uvidíme či vobec bude silnieť a zajtra hej máme akčný, na sono nožičiek sme objednaný muž pozrel či robí ortoped tam nám číslo netreba a potom domov a potom popoludní zbehneme na sono so mnou ale aj to máme ráno volať či robia vobec muž má dvoču tak hádam sa to vybaví a nebude musieť inokedy odbiehať z roboty...dnes som dala marodta rochu von na balkon zaspala hned, od štvrtka ako sme boli riadne usoplení sme boli len dnu a navyše ešte aj fúkalo tak teraz aspon trochu aby som ju zase zajtra nedorazila ked pojdeme k dr a bodeme s nou aj vonku

luckai
16. mar 2010

Ahojte, no fakt baby ked si to uvedomime, je to neskutocne narocne zvladnut taketo upratovanie s jednym alebo viacerymi detmi, lebo aj papat chcu, aj privan nemoze byt doma ked su vnutri, aj spinkat treba...vobec som si to neuvedomovala kym to nezostalo na muzika ked som bola tehotka - a to som pritom vsetky prizemne prace zlvaladala popritom ako on okna - a od vtedy - som alergicka na reci o poriadku 😝

Juj, boli sme vcera na poradni, aj ockovanie bolo - mala sraaaasne rucala - ani sa necudujem ale bola v pohodea vcera poobede aj v noci. Len dnes je umrncana, dokonca mi v ohradke zaspala ked som chystala obed! Tak som jej rychlo len mlieko spravila, prebalila ju polopiacu - aspon na nemetala 😉 a polodriemajuc strcila flasu nech nejde spat hladna. Zda sa mi ze maj aj trosicku zvysenu teplotu, ale som nenamerala nic, lebo sa vrela 😕

Miri - drzime palce!!! 😵 😵 😵

Papa!

ejusaaa
16. mar 2010

Ahojte,Luckai mas tak krasssssne tie deticky,na spapanie 🙂 No bazar som zas nestihla,maly potiahol az do pol stvrtej kym sme sa najedli a sli na nakupy,tak tam sa nam uz nechcelo,snad zajtra 🙂 Mne ide roztrieskat hlavu,asi za to ze menzes neviem..

fodorka
16. mar 2010

ahojte baby ani vas nestiham docitat...juj dneska som bola nasrata boli sme v meste ze kupim malemu prechodnu bundicku anikde nic viete mi dat nejaky tip kde by som zohnala???budem vdacna...inak sa mame super z maleho je hotovy kaskader ani na 5minut ho nemozem nechat lebo vsade mi vylezie ako napr.vcera postavil sa pri gauci a isiel nan hore apravdaze ja v kuchyni umyvala riad a tresk velkyrev a maly horolezec hapal..juj az mi srdce trhalo tak teraz furt len pri nom a behat a hojdat sa a vozit sa...fu uz mam to niekedy vyse hlavy....no ale na druhej strane sa uz nebranime druhemu babetku tak ktovie mozno sa v blizkej dobe zadari...

mirip
16. mar 2010

fodorka a skúšala si aj sníček na poliklinike?

janadureckova
17. mar 2010

Ahojte 🙂
eviik neboj budú noci lepšie a ešte lepšie 😉 zúbky vylezú a bude pokoj na chvíľu. Viem ako vedia také noci vyčerpať, ale treba vydržať. Ale hlavne keby ste neteplotovali, lebo chúďa Lucka je z toho taká ubolená.
Dnes sme mali ísť plávať, ale učiteľka nemôže, tak ideme až v pondelok. Vonku je táááák krásne, hádam nás sneh zas neprekvapí.
Ako čítam, tak čochvíľa sa začne druhé kolo bábätiek 😵 mirip a fodorka nech sa rýchlo zadarí.
Ozaj baby rozmýšľali ste už nad väčšou autosedačkou? Ja sa v tom nejako nevyznám a neviem aká je dobrá, keď tak pozerám ceny sú rôzne, a samozrejme k tomu zodpovedajúca aj kvalita, tak fakt neviem ktorá je aká. Keď som čítala testy autosedačiek tak paradoxne ani tie drahé veľmi dobre neobstáli.
A kde máme mojsi? Už sa tu dávnejšie neukázala.

bzucinka2
17. mar 2010

ahojte
tak fodorka nech sa rychlo podari 😉 kamoska kupovala v sekaci, ja som kupila este na jesen vo vyredaji, alebo skus pozriet aj tu na nete v mimibazare maju nove aj pouzivane veecicky, tam urcite nieco najdes 😉
my sme vcera konacne malemu kupili tenisky a cajkove a v supeer cene, tak sa vytesujem, ze moze prist jar 😉
jani ja som kupovala autosedacku v 11 mesiacoch a kupili sme hned tu 9-36 a sme spokojni a teraz pre druhe som kupila znacku cam u jednej baby co rusili prevadzku, asi aj link som na nu davala za polovicnu cenu, tak uz mame v pivnici 😅

luckai
17. mar 2010

ahojte,
fodo: no ja som tiež nakúpila prechodné bundičky pre deti na mimibazare (tiež som po obchodoch nič nezoanala), mam pocit že ich dlho nebude treba a pôjdeme zo zimy hneď do leta a budú im už potom stačiť mikiny a tých majú dosť 😉
ja som tak tiež minule odbehla z deckej a ke´d som o pár sekúnd prišla späť, Romanka už na stoličke vylezená čupela a išla vstávať! Aspoň že máme všade koberce, keď ji aj udrie hlavu, tak to je trochu tlmené. Nechcela som o kobercoch ani počuť keď sme sa zariaďovali, mužík ma ale presvedčl a teraz som rada - aj kvôli tomuto! A keď deti trochu odratú, všetky ich povyhadzujem a buď kúpim nové alebo dáme nejaké podlahy (keby drevené parkety neboli také drahé... 😒 )

jani: My Romanku nosíme ešte vo vajci, kým nezačne nosiť aj špinavé topánky do auta, lebo keď niekde ideme, tak ju vvo vajci aj nakŕmim. Vraj sú aj tieto v protismere jazdy najbezpečnejšie, takže ju tam držím čo najdlhšie. Mám pre ňu ale to 9-24kg (mylsím) - ešte polohovateľnú Tiež som niekde čítala že ani tie ako Chicco neobstáli v testoch - tak ako si má človek dobre vybrať???

luckai
17. mar 2010

Ozaj, chcela by som si od tejto kočky objednať zo dve čiapočky pre Romču - nepridáte sa niekto? Sú krásne!!! Mohli by sme si objednať spolu https://www.modrykonik.sk/bazar/index.php?vLogi...

ejusaaa
17. mar 2010

Ahojte,ja dnes voliako nic nestiham 🙂 Mali ame navstevu ppotom po nakupoch a potom sa nam uz nikde nechcelo 🙂 pekne ciapocky,ale viacmenej dievcenske 🙂 Jani aj my rozmyslame ze cochvila sedacku,aj ked vajicko je do 15 kg,trci z neho a je v nom uz smiesny 😀

bzucinka2
17. mar 2010

luci ako pise ejus, su to len dievcenske no skoda, ale su krasne, takze verim, ze si si pre Romanku vybrala 😉

fodorka
17. mar 2010

jej baby zlate ste uz som aj vybrala tam na mimibazare krasnu bundicku...
pocuj ejusaaa dneska sme sa poobede minali v meste som aj pozerala ze ci si to ty...pozri si moju fotku a hadam t anapadne lebo ten isty kabat som mala na sebe...tak uz nabuduce budem vediet ze ta mam hrknut🙂 a inak mi mame uz od 9mesiacoch sedacku 9-36kg a tiez sme velmi spokojny a hlavne maly lebo vo vahicku mu nebolo tak dobre

mirip
17. mar 2010

ahojte ja len na skok lebo idem o chvílu kúpať ale potom i vás prečítam takže sono nožičiek dnes Ia+_ obe nožičky nemusíme na kontrolu už , ortoped vártili sme perinku nemusíme baliť, najvačšiu radosť má malá lebo ked sme kakali tak vždy musela vychytiť príležitosdť na tlačenie ked bola rozbalená z perinky a teraz si kolcuje celý deň, ja sono prsníko ok, výsledky z preventívky sú ok dnes 13DC tak hor sa do boja.....alebo do snaženia, včera som cvakla malú konečne pásla po dlhej dobe baránky a tiež sa neja rozbláznila a 2x sa jej podarilo prevaliť z chrbta na brucho tak zatial letím chystať mlieko a potom na kúpanie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre