Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

janadureckova
27. apr 2010

Ahojte,
nejako vôbec nestíham sem písať... my sme doma boli cez víkend všetci chorí, črevná chrípka nás skolila ☹ a dnes som bola s Kristínkou u dokiny, lebo aj ona vrackala a mala hnačku, to klop klop prešlo, ale do rána také sople a kašel ☹
tak zas kvapky do nosa aj od kašla, a že horné ďasienka má veľmi zapuchnuté tak do toho aj zuby..... čiže možno to u nej bolo z toho, jajajaj.....
Ejus hádam to nebude nič vážne, držte sa!
Nestihnem reagovať na všetko, ale všetkých ostatných pozdravujeme 🙂

luckai
27. apr 2010

V Lidli budú v akcii bodynká, ale zase taký výstrih ako v Tescu. http://www.lidl.sk/cps/rde/xchg/SID-BD012BB3-19... Ja mám vynikajúce aj kvalitou nakúpené ešte z Quelle, tie boli výborné a balenia po viac kusom aj za dobré cenu na Quelle - vtedy som si naraz nakúpila az po 92 veľkosť po pár ksov a neľutujem - to neviem ako je to teraz s tým čo to prebral...

Kristínke aj Tobimu skoré uzdravenie!

bzucinka2
27. apr 2010

ja som velmi spokojna aj s tescovymi, nedam na ne dopustit, ale napriklad kauflandacke su o nicom, lidlove som nemala ale su krasne 😉

trdielko149
27. apr 2010

aj ja som veelmi spokojna s tescovymi ... malej bodycka kupujem len v Tescu,su kvalitne,nepustaju farbu a aj pekne su,naposledy som tam kupila vo vypredaji,v skatuli to mali biele s fialovymi motylikmi za 1 euro tak som jej kupila aj 6-9 mesiacov aj 9-12 troje som jej dokopy kupila 🙂 🙂 z kauflandu som este nic nemala na oblecenie,to neviem,ani z Lidla,mam krasne co mi dala malej krstna z HM-ka mali tam vypredaj tak za 2 eurka krasne s lienkami cerveno-biele ze minulorocna kolekcia 🙂 a Kristinke a Tobinovi rychle uzdravenie

millada
27. apr 2010

ja kupujem tiez skoro vsetko v Tescu a je to dobra bavlna. Chystam sa na tu akciu do Lidlu, čo bude bud. tyzden. Tovar v lidli je naozaj velmi kvalitny, a to nie len detske oblečenie ale všetko oblečenie, čo maju a aj napr. formy na pečenie su perfektné, nič sa na ne neprilepi 🙂 Dufam, ze budu mat v Tescu zasa nejaky riadny vypredaj 😵

fodorka
27. apr 2010

ahojte aj mi kupujeme v tescu🙂a sme spokojni velmi....ozaj baby pridam sem fotky moje vytvor yco mam na predaj....a inak ak by ste mali zaujem mozem aj vam skraslit nejake vecicky🙂mozte si vybrat aj nejaku sablonu....

fodorka
27. apr 2010

tak tu su fotecky

fodorka
27. apr 2010

kurna nejdu mi pridat...

bzucinka2
28. apr 2010

dobre ranko,
fodorka uzasne, si naozaj sikulka, su paradne tie triculka 🙂

trdielko149
28. apr 2010

fodorka si sikulka,najviac sa mi paci to stredne 😉

fodorka
28. apr 2010

dakujem...sa mi to zapacilo tak vecer zasa nieco urobim🙂
trdielko hej to bol taky vymysel a pdoaril sa celkom slusne 😎

luckai
28. apr 2010

Ahojte kočky,
doobeda sme boli v Lv, asi sme videli Janku, teda určite, ale mala tam okolo seba nejakých ľudí tešiacich sa z malej, tak som nechcela vyrušovať 😀 Kúpila som aj malej slnečné okuliare, som zvedavá či ich bude chcieť....
Fodo, perfektné tričká, niečo takéto som vide na dovolenke keď sme boli ,tam to robili a akúsim ti nájsť fotky, či tam nebudeme mať nejaké z tých ich tabúľ kde mali vzory na výber....kadejaké motýliky, jašteričky, veľmi pekne ukázali biele obrázky na čiernych a tmavomodrých veciach...držím palce nech sa ti darí!

janadureckova
28. apr 2010

Ahojte 🙂
luckai áno boli sme v LV 😉 a škoda, že ste nás neoslovili, dúfam, že nabudúce sa tiež stretneme. Ja som asi zahliadla aj ejusu, aj ty si ku mne kukla, všimla si si nás?
My sme boli v LV total na skok. Chvalabohu klop klop, Kristínke bolo lepšie, a potrebovali sme kúpiť zopár vecí, tak sme ju vzali so sebou. Včera keď som sa dokiny pýtala, tak ona vravela, že pokiaľ nemá teplotu tak môže ísť von. Po obchodoch som behala buď ja, alebo drahý a malá bola na prechádzke.
Luckai tak Romanka bude fešanda v okuliaroch 😉 a kde ste kupovali?
Fodorka tričká veľmi pekné, šikovná si 🙂

fodorka
28. apr 2010

ahojte baby jej luci no bola by si zlata keby si daco take nasla na fotkach to by bolo super...dneska uz mam nove motyliky... 😉

desszi
28. apr 2010

ahojte dievcata,
potrebovala by som pomoc pre kamaratku - je slobodna mamicka a ma 4 rocneho chlapceka. dnes konecne vyhrala spor na sude o dokazovani otcovstva, ale otec nechce platit ani cent a potrebuje vydokladovat vybavicku pre babo.
Viem ze to bude tazke, ale keby ste nahodou mali alebo poznali niekoho kto ma uchovane blocky od akychkolvek kojeneckych veci potrebnych pre novorodenca (saty, zavinovacky, odsavacky, sterilizatory, flasky, cumle cokolve) s datumom od februara 2005 do 11. augusta 2005, bola by som velmi vdacna. Je to dost surne, pretoze dokladovat musi na sude do 10.maja. Dakujem.

luckai
28. apr 2010

Jani, vy ste stáli pri bšte a my sme kráčali od Diturie ku kostolu....však na budúce, aj tak ste choručkí, tak netreba vyrušovať také bábo! A kukla som, ale až potom som si uvedomila že si to ty!
Ideme aj zajtra d Lv, takže pred obedom sa asi objavíme v meste.
Okuliare som kupovala v DM-ku pre obidvoch, majú ešte výber a myslím že nie sú veľmi nekvalitné, ale zase investovať do toho nechcem!

Fodo, nenašla som to, asi sme si to nepofotili...sorry!

Deni, no neviem, popýtam sa sestry, ale je to už dávno!

desszi
28. apr 2010

Lucka dakujem, mozno nieco este najde

Dnes som behala ako nasolena - chcela som kupit Fenistil kvapky - Dadusa svrbi ekzem ako divy - ale bez receptu nedali, tak som cupitala k detskej pre recept, takze nakoniec mame a Dadusko konecne o styroch viac menej prebdenych nociach spinka. Dufam ze potiahne aspon do tretej.
V meste sme stretli Ejkynych (dakujem za tipy 😉), Tobi uz ako bezkaaaa.....zlatunky je 🙂

Predstavte si, dnes nam niekto vybrakoval schranku, viem to preto, lebo pred obedom som sla do mesta a pozrela som sa do nej - boli tam letaky a hruba obalka od Nestle (zvyknu poslat vzorky kasiciek), ale som si povedala, ze to nebudem vlacit po meste a kym som sa vratila, uz tam nebola, len letaky. Tak som bola z toho sklaman ☹ vzdy sa tesim tymto prkotinam, len nechapem, kto sa uz uchyli k takejto ubohosti. Ale pocula som uz od viacerych, ze im zobrali veci zo schranky. Otazka je len, ze kto? 😕 Musim poziadat Horacia zo CSI 😀

Pridala som fotky...

desszi
28. apr 2010

Lucka v tom Lidli sa da aj cez internet nakupovat? Klikla som na link a tam nakupny kosik....

janadureckova
29. apr 2010

Ahojte,
Deni rada by som pomohla, ale z toho obdobia také bločky nemám. Dúfam, že sa vám podarí niečo zohnať.
Luckai vtedy sme stáli s mojou krstnou. Ja som si fakt nikoho nevšimla, však sme kecali, ale dúfam, že sa nabudúce uvidíme 😉
Ja som včera Kristínke kúpila krémik na opaľovanie, lebo už má opálené ručičky, a keď bude slniečko agresívnejšie, aby sa nespálila.
Deni foto pekné, Daduško už poriadne narástol. A ten ekzémik ešte stále trvá? Chúďa Dadko, takto ho to trápiť 😒

ejusaaa
29. apr 2010

Ahojte,JAni prepaaaaac mozno som aj na Teba kukla,ale asi som Ta nespoznala,som tym znama...prepac,mohla si ma Ty 🙂 My sme stretli Mojsi s rodinkou,mala je krasnucka,opalena 🙂 Deni,ja Ti s tym neviem pomoct 😔 ,mozem popozerat a moze byt aj z behatka a tak?to by som mala mat ale neviem,som neporiadna v blokoch,potom od odsavacky soplikov,no popozeram...vsetko co najdem Ti dam,vcera sme videli aj Dadulka,kraaaaaaaaasny usmievavy,Deni zohnala si to v lekarni,dali Ti?

gerlinda
29. apr 2010

Caute, pridávam sa- som zo Zl. Moraviec (pochádzam z Trnavy ) neviete mi v Leviciach poradiť obchody z detským textilom- dupacky a pod. ? Chodím sem na tehu-poradňu, tak by som skočila hned aj do mesta. (malo by niekde byť aj cocordillo) Díík !

mirka1986
29. apr 2010

fodorka, sikovna si 😉

fodorka
29. apr 2010

dakujem vam baby za pochvalu musel asom uz daco zaco robit lebo by ma asi roztrhlo.uz si zopar bab aj objednalo sak je to krasne podla mna a da sa to normalne aj v pracke prat normalne pekne tricenko.este rozmyslam ze zasnem aj na detske capicky alebo tak mena uvidim este🙂

trdielko149
29. apr 2010

gerlinda,jeeej ty si zo ZM?super aj ja ale teraz byvam v LV 🙂 noo obchodiky su veeelmi drahe jedny dupacky aj 7 eur stoja takze ti odporucam jednoznacne Cherokee a TEsco,ale teda obchodiky najma Coccodrillo vecicky-skriiza Diturie,oproti kvetinarstvu,taky malinky,zastrceny obchodik,ale naadherne vecicky a dalsi je pri O2 a vola sa Emmka aj tam su ale Wenice oblecko,ale tiez krasne ale mozno aj Cocc.maju 🙂)

desszi
29. apr 2010

lucka dakujem za snahu.

ejka takisto diky, moze byt od hocicoho - behatko, odsavacka soplikov, cokolvek co babo potrebuje, dolezity je vsak ten datum na blocku - februar az august 2005.

gerli vitaj, to asi skor levicanky by vedeli poradit. ja som minule kupila malemu coccodrillo, ale v Zamkoch v obchode predeti.sk, mali akciu 50% na coccodrillo vyrobky - skus vybehnut na www.predeti.sk oni maju aj internetovy obchod. jeeej trvnava - ja som tam chodila na vysku 🙂

no fodor, ty si nejaka umelecka textilka 😉 krasne a hlavne originalne!!!

Janka ano ekzemik trva, a nejako sa nezlepsuje, mam pocit, ze z mojho mliecka, ked dam umele, ma to krajsie, ked dam svoje, tak sa mu to zhorsi, uz bol krasne cisty a niektore poobede (v pondelok tusim) som si dala vajicko, hodinu nato som kojila a do vecera bol uplne posypany. Zajtra ideme koznej a uz dam masti, zial na toto uz asi prirodna kozmetika nestaci.
Ked sa z toho dostane, potom mozeme riesit ine, ale uz ho nenecham trapit.

bzucinka2
29. apr 2010

gerli vitaj, ja som dnes objednavala cez net, v meste sa mi zdaju drahe, ale dobry je aj snicek na poliklinike 😉
http://www.webareal.sk/detske-oblecenie
denka, ja by som uz vobec neexperimentovala a dala masticky ako ho trapit pokusmi, hlavne ked ho to drobciacika svrbi 😒 posielame cmuky

mirka1986
29. apr 2010

fodorka - mena, to je super napad 🙂 ale ja si myslim, ze by sa ti predavali aj tricka s nejakym napisom, prip. srdieckom a tak.

desszi
29. apr 2010

bzuci mas pravdu, zatial to pomahalo, tak do tyzdna byval cisty, takze sme ho netrapili, ale toto je uz dlho

ejusaaa
29. apr 2010

jaj deni tak to prepac 😔 ,to som orehliadla,my taky datum nemame,len teraz ako je tobi,prepac 😔 Fodor ano aj mena,Fodor potom sa da aj u teba nieco objednat nejake tricko s menom?no spala som od pol stvrtej do osmej tak teraz tu strasim..

fodorka
30. apr 2010

ahojte baby jasne da sa len uz nechcem moc farbu minat som urobila ukazkove a ked bude niekto chciet srdiecko tak nakreslim na papier poslem do posty a povie ci ho chce alebo🙂a tak isto aj mena.ejus jasne povedz zhruba na aky kus oblecenia a ake meno aby som vedela asi ake velke ja to nakreslim n apapier a poslem ti ako by to vyzeralo keby si chcela...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre