Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

millada
8. máj 2010

videla som vas dnes na Míle - ejusu aj trdielko myslim 😵 Za mnou ste stali 😉

nada1326
9. máj 2010

ahojte baby, taka som rada, ze ste sa stretli a mali ste sa fajn 🙂 nabuduce tam nesmiem chybat 😒
a ste ine herecky ked vas fotili 😉 musim pozriet fotky
a fodorka, preco by som ti klamala? ja nikdy neklamem 😀 nooo, mozno niekedy, ale tebe urcite nie. aj mne bolo fajn, marko je veeelmi zlatunky, take vase slniecko 🙂 uz sa tesim nabuduce stretko, dufam, ze aj s ostatnymi babami
ejus, strasne si ma vystrasila, daj vediet co je s tobim, ja som mala s malou neurologicke problemy ked bola babätko a odvtedy som z takych veci vyplasena ☹ tak daj vediet
desszi, ty davidka nosis este v klokanke? a kolko ti vazi? ja som musela prestat ked mal 6 mes., uz som ho nevladala ☹,
on je strasny valibuk, naposledy pred 3 tyzdnami mal 10 kil 🙂
Uzite si nedelu 🙂

ejusaaa
9. máj 2010

Dobre ranko,tak Tobi je v poriadku,trolilinku akoby este krival ale uz bezka,ale vcera som mala dost celu noc som nespala,samozrejme najhorsie scenare som s predstavovala ze sa mu zacina nejaka choroba alebo tak,dufam ze to uz bude ok,ked to takto z nicoho nic mal....a Ty Simi ake problemy ste mali? 😲 Miladkaaaaaaaaaaaaa a ked si nas videla s Trdielkom preco si nas neoslovilaaaaaaaa?a Fodorka Ty si kde bolaaaaaaaa?Deni statocne niesla Dadulka ale iste je tazky je to chlap ako sa patri 🙂 Nas Tobi ma 10,5 kg,zajtra idemem po tie vysledky mocu a predpisat dalsie lieky....dufam ze vysledky budu aspon ok.a Mile maminky,vsetkym nam prajem KRASNY DEN MATIEK,vsetky sme a snazime sa byt dobrymi maminkami,niekedy mozno unavenymi ale nase deticky su vsetko co mame a LUBKAME ICH 🙂

bzucinka2
9. máj 2010

ejus krasne foto, to ani neviem kedy si fotila 🙂
vsetkym maminkam prajeme krasny den matiek 🙂

ejusaaa
9. máj 2010

Ahojte,Bzuci to mamka odfotila,ani ja som o tom nevedela,maminky na Facebooku mate odomna darcek vsetky na na moje nastenke 🙂

ejusaaa
9. máj 2010

A kto nevie,som tam ako Eva Petrasova 🙂

mirip
9. máj 2010

ahojte dievčatá pozerám že ste mali včera pekný deň my otras, tak vo štvrtok, náš dobrý sused dostal porážku tak ho v ten deň brali vrtulníkom do nitry a v piatok umrel
a čo sa týka nás tak muž od utorku angína ja od štvrtku a kedže malá od pondelku málo papala hlavne mlieko odmietala a teplota len okolo 37 maxim. 37,5 sme boli vo štvrtok na pohotovosti že či nemá tiež angínu aj ked bez teploty vysokej a vraj je to ok a že ak by teplota stúpla máme ísť v piatok k obvodnej inak nie /no dvo papierov tam napísala že máme ísť v piatok určite k obvodnej a v piatok sa malá celkom pekne rozpapala konečne mi spapala po dlhej dobe šetok príkrm masovo-zeleninový a aj ovocie všetko akurát to mlieko ostalo také že pomenej a len sa párkrát nacucala a dosť, tak sme k dr nešli v piatok ken nám povedala že len ked sa to zhorší a včera no moje nervy, dopoludnia sme boli s ockom na výlete bol splužovne mimo a mlieko sme nepapali skoro vobec, na obed spapala všetko na olovrant celé jablko a podvečer ked sa s ockom hrali sme si 2x grcli som myslela že preto že sa bláznia a malá sa za hračkami stále pretáčala na brucho na chrbát a potom po kúpaní to prišlo, spapala hádam 50ku mlieka ockovi na rukách sa vygrgala a že idem ju uspať mi ju podla do vodorvonej polohy že ju odnesiem do postielke na chvílu zavrela oči a zrazu otočila hlavu pozrela zhorzene na mne a gejzírom všetko šlo von ogrca seba, mna fotelku no skrátka všetko čo len mohla vygrcla von strašný pohlad...............ked som ju potom musela zase kúpať už plakala celá vystrašená že čo sa stalo darmo si ju tíšila že nič to nie je..........tak sme nabehli zase na pohotovosť, tam ked pozrela do papierov tak nás akurát zdrbala Dr že prečo sme neboli v piatok u dr ked to tam dr napísala a doporučila ale nám povedala že len ked bude zle a v piatok bola už celkom v pohode no vypadali sme ako nezodpovední rodičia čo sa o dieťa nestarajú potom vošla dnu aj moja matka a našťastie si ju dr pamatala lebo ešte moja matka k nej chodila ked sme boli my s bratom malí...potom skrotla malá dotala injekciu čo si chúda uvedomlia až ked bola injekcia v nej čo sa pozerala úplne inam, a vraj je to bud mliekom že 2kový nutriom nám už nesedí alebo naozaj zuby alebo kedže hrdielko sme mali trolinku ružovkavé tak že možno do pondelku sa prejaví alebo začína nejaká črevná vyroza a zajtra okamžite k obvodnej..........no myslím že aj tak ked prečíta že sme boli 2x na pohotovosti si bude o nás myslieť že sme ôstrašne zodpovední" ale nech už mi to je fuk, mi až zle príde ked si spomeniem ako strašne sme grcali a našťastie sme nespali keby toto urobila na spaní by sa chúda mohla zvratkami aj zadusiť dnes máme dietu, čaj a maximálne banán , mrkvu alebo ryžu zatial sme negrcali a dúham že to bude fakt len tým mliekom a teplotkujeme zo zúbkov ktoré ešte nevykukli......

desszi
9. máj 2010

Ahojte,
tak krasny den matiek zelam vsetkym mamickam a babickam!!! 🙂

Simi ja nosim Dada v klokanke, vydrzim asi hodinu, ma cca 9 kg, mame klokanku do 12 kg, takze nam asi do roka vydrzi.

Eji som rada, ze Tobi je ok.

Ja mam velmi zle dni, neviem Dadkovi s tym ekzemom pomoct, nic nam nezabera, zase mu to vyslo na tvaricke a to som mu nic nedavala, uz dva dni nekojim, vobec neviem co robit, len placem, placem a nehovorte mi prosim, ze mu mam dat kortikoidy, lebo nedam - aj tak pomozu len na dva tyzdne a potom je to este horsie a keby to mal od tohoto horsie, tak uz neviem co spravim....

ejusaaa
9. máj 2010

Mirip,Deni mrzi ma ze mate problemy 😢 Deni a ako to ze zas to ma dadusko na tvaricke?ja viem ako sa citis bezmocne,aj ja,Daduska mam rada achudacik ked ho to svrbi,v tej malej hlavicke nevie preco a Ty si nestastna....co by pomohlo..ja vobec neviem,skus zalozit temu mozno mamicky s tymto problemom ti pomozu,co myslis?

bzucinka2
9. máj 2010

mirip, no super dni teda mate 😒 ale snad to nebude angina, mozno jej naozaj len mliecko teraz nejde, drzim palceky nech jej to rychlo prejde 😉
desszi, volakedy sa na ekzemy davalo kozie mliecko, myslim, ze keby si nasla niekoho kto ma kozicku a skusila to, tak to uskodit nemoze, nie? 😒 chudatko malinke, snad mu to nejako prejde 😒 a ina masticka nie je len s kortikoidmi?
pripadne vyhladat nejakeho ludoveho liecitela?

desszi
9. máj 2010

Eji vidis, este vcera mal aku peknu tu tvaricku a dnes...uz jednu polku ma zase cervenu a drsnu... ☹ radime si navzajom na jednej z tem, prave preto som zavrhla kortikoidy, tam som sa pytala mamiciek a oni mi povedali, a to kazda, ze ked uz bojujem prirodnymi preparatmi, nech urcite nedam kortikoidy, lebo sa to vrati na zaciatok, dokonca to bude este horsie, a mozem zacat odznova 😢

Vcera som brazdila net, objavila som krem skin cap, len same dobre vysledky su s nim,chvalili si ho ekzematici, tak som ho kupila (ani sa nepytajte kolko stal, ale tak co nespravime pre nasich malych anjelikov) a natreli sme mu nozky a vrieskal ako o dusu, cele mu to scervenelo, tak sme mu to rychlo oplachli vodou, asi je na nieco v tom alergicky. Tak dalsia nadej v kybli.

Bzuci o kozom mlieku som este nepocula, vidis, ale tusim existuje kozmetika s kozim mliekom (lebo neviem o nikom, kto by mal kozicku), idem posurfovat....
Co sa tyka ludoveho liecenia - davam uz Dadusovi kupele z byliniek a robim reflexnu masaz noziciek na rychlejsie vyplavovanie skodlivin z tela - na radu jednej pani liecitelky, ktoru uz roky pozname a zatial nam stale pomohla - ale je to este len piaty den, tak nemozem cakat zazraky. Len uz tie slova typu vydrzat, vydrzat, chce to cas, pocuvam vyse 2 mesiacov a stale nevidim svetlo na konci tunela ☹

Dakujem vam velmi pekne... 🙂

janadureckova
9. máj 2010

hojte maminky 🙂
v prvom rade všetko najlepšie nám maminám a aj maminám čakateľkám 😉
super, že ste boli včera na míli pre mamu, my sme aj plánovali ísť na Novú Baňu, išlo sa z centra Pukanček, ale kvôli počasiu a aj oslave sme to zrušili.
Mirip, chúďa Bianka, viem ako sa musela ona aj ty zľaknúť. My sme takto vracali pred dvoma týždňami, to sme mali črevnú virózu, ale našťastie Kristínka to mala z nás najmenej, ale zato 2 x veeeľmi vrackala, až cez noštek jej to išlo.... teraz jej dávam probiotiká Pro Bio, aby sa jej žalúdok trošku pozviechal. Ináč vtedy aj mne odmietala príkrmy, ona zas chcela jedine moje mlieko, ani čaj nechcela.
Deni verím ti, že sa cítiš hrozne a slová typu to sa zlepší, ti už lezú krkom.... myslím na Vás, držte sa! Ináč o tom kozom mlieku som aj ja počula, možno by vám to zabralo.
Ejus až zimomriavky mi prešli po chrbte, chavalobohu, že už je dobre 🙂
Ináč my spíme už ozaj málo cez deň, je to síce stále 3x, ale ráno, krátky 30 min. predrem, na obed 1 hodina a poobede zas 30 min. A už aj šiesty zub sa ukázal.
Ešte raz všetkým peknú nedeľu.

aadula
9. máj 2010

Mamičkám aj budúcim mamičkám prajem všetko dobré k sviatku 🙂

deni, ma to mrzí s Dadulkom, včera mal fakt peknú tváričku..asi sme ho okukali moc ... ktovie čo všetko mu na to vadí, pri týchto drobcoch je to ťažké...nevie povedať..boli ma tu či tam...nedávaj mi to...len plačom dávajú všetko na javo...Tiež ma napadla tá ľudová liečiteľka...potom som si prečítala, že už skúšate, ak úplne nepomôže ..bylinky iste aspoň utlmia to svrbenie...zlatko malinké ...

desszi
9. máj 2010

dakujem vam dievcence za povzbudive slova, musime bojovat dalej...

mirka tak vy ste mali priserny vikend, stresy az nad hlavu, dufajme ze Bianka bude uz v poriadku, drzim palce

fodorka
9. máj 2010

ahojte baby nestiham citat lebo padam uz dole bradou....vcera som nestihla prist lebo muz isiel s malym von necsa vyspi a maly spal vyse 2hodiny!!!!to sa este nestalo.tak ja som chystala lebo dnes sme mali navstevu vstkych svagrovcov s detmi...tak som vcera robila tkau syrovu roladu a cokoladovu tortu a dneska od rana som kmitala chcela som excelovat 😀
ejka ked chces mozme sa cez tyzden dohodnut a zbehnem dole do mesta preto tricko ked chces...daj vediet... davam fotky rolady plus torta... 😉

desszi
9. máj 2010

Dievcata, nemate zaujem o hami 2 hajaja, mam 2 balenia -jedno nove nenacate, z druheho sme pili 2 x, maly mi to nechce. Len to prekladam v spajzi z policky na policku. Expiracia je do 5.12.2011. Predala by som za 3.50 eur a k tomu to nacate balenie gratis.

nada1326
9. máj 2010

ahojte, fodorka, tu syrovu roladu poznam a mam ju straaasne rada 🙂 mamina mi ju robieva, ja si nejako netrufam
mirip, viem si predstavit ako si sa zlakla, mne takto natalka zvracala prudom 2 krat ked mala dva tyzdne, skoncili sme aj v nemocnici, ale mala chvalabohu len reflux, pila ar mlieko a bolo to o.k. ale ona to aspon vyvracala, ale davidko mi tak mliecko vdychol a dostal z toho zapal pluc, tiez ma reflux, preto som ich ani nekojila, obidvom som davala umele mlieka a je mi to dodnes luto, ze som nemohla kojit 😒 ale co uz, aspon, ze su dnes tie umele mlieka kvalitne a obidvaja su mi zdravi, klop, klop
drzim palce, aby bola aj malicka zdravucka
deni, aj davidkovi drzim palce, nech to nejako zvladnete, mne mamina tiez zvykla rozpravat, ze som mavala hrozne ekzemy, ale to som bola velmi mala, skusali vsetko mozne (v tej dobe) a nakoniec mi pomohol nejaky hormonalny krem, myslim.
ejus, malej problemy sa tahali dlho, boli sme na vsetkych moznych vysetreniach, ale uz je o.k., je to na dlhsie, tak niekedy osobne pokecame. som rada, ze je tobi v poriadku 🙂
ja mam dnes strasny den, vybrali sme sa s deckami na dedinu, ze tam trosku pobudneme a bola tam prietrz mracien, na dvore blato a v dome velika zima ☹ tak sme zase v lv... inak domcek som aspon odfotila a dam na facebook, tak mrknite 😉
pekny vecer vsetkym 🙂

mirka1986
9. máj 2010

ahojte, vcera som vas videla na Mile 🙂 simi, skoda, ze vam to nevyslo tak ako ste chceli... inak, co ste vymysleli pre maminy? ja som robila dve torty, jedna bola pre maminu a druha pre svokru 🙂

nada1326
9. máj 2010

mirka, ty si aka sikovna 🙂 kraaasne a urcite aj dobre 🙂

fodorka
9. máj 2010

jej mirka torticky su krasne mnam.z tej nasej cokoladovej sa vsetko zjedlo takze som ani nekostovala
deni juj to mi je luto dufam ze to dadkovi cim skor prejde....

inak ejusa aj som zabudla komentovat to co si pisala z emaly ti nechcel chodit a potom krival nam sa ro stalo cca pred mesiacom a skoro som dostala porazku....tiez polozila som ho a zacal plakat len si sadal a potom chodil tak captavo...no trvalo to ani neviem dala som ho radsej hacat a potom neskor to nejak prelso.no vies co si myslime ze to bolo?ked aj nam strpnu nohy tiez nemozme chodit tak ja si mylsim ze im strpla nozicka a nemohli chodit.muselo si to oddychnut a uz bolo dobre...ale aj ja som sa zlakla. velmi...
inak mamink yvsetko najlepsie... 😀

bzucinka2
10. máj 2010

ahojte, baby krasne torticky ste porobili, sikulky 🙂
deni, mozno baby z dedin poznaju niekoho kto ma kozicku , skus sa popytat 🙂
mne dnes isli chlapci plavat, tak ja idem zatial asi nachystat zemiaky k obedu 😉

mata.i
10. máj 2010

ahojte,
opat po dlhsom case som konecne tu.
Denka uz ma napadlo co som davala ja Matkovi na ten ekzem - vola sa to mangan, dava sa to len na hrot noza do kupela kazdy den. Tie kortikoidy by som tiez vylucila, lebo predsa to nie je prirodne. Moj brat to mal tiez, a boli u neakej doktorky tusim v BA, povedala ze ziadne chemikalie, len prirodne veci, vraj ma pit vela stiav hlavne mrkvovych. Drzim Vam palce, verim ze to dobre dopadne.
Evka ako bolo vcera na plavani? No my sme uz spravili aj dvd-cko z plavania, Matko je tam statocny, uz sa ponoril🙂
Chodite este niekto plavat do Moraviec? Mozeme chodit spolu🙂

mata.i
10. máj 2010

Denka, ten mangan som nasla doma, vela ho nie je, ak chces donesiem ti ho do mesta🙂
skoda ze som nebola na mile, rada by som videla nazivo a kym si pisem,
ejusaa, zda sa mi ze s tebou sa casto minam v meste, alebo skor s tvojim ocinom(svokrom) ten tusim robi v Sluzbyte, opravoval mi zvoncek🙂 Mate taky modry kocik?

janadureckova
10. máj 2010

Ahojte 🙂
práve som čítala My na pohroní, a veľké kočky ste tam vyfotené 😉 Denka, Ejusa a myslím, že aj trdielko.
Jéééj Mati, dávno si tu nebola, dobre že si sa ukázala 🙂
Mirka torty mňam mňam vyzerajú.

mirip
10. máj 2010

ahojte tak sme doma od Dr. čo som si myslela že sú asi zúbky bola už hádam prekonaná črevná viroza, no uvidíme, hádam už bude lepšie

desszi
10. máj 2010

Matka ahoj 🙂 mas IP
Mrkvovu stavu pit nemozeme, zhorsuje Dadovi ekzem ☹
Matka ja budem chodit plavat s Dadkom, ale az ked sa z tohoto dostane. Neviem kolko to potrva, dufam ze nie velmi dlho.

Jani fakt? teda ale nas rychlo hodili na papier 😀 ktovie aka je predajnost novin 😀 😀 😉
Mirka torty krasne, uz si mozem konecne aj ja pochutnat, dokojila som. Dadko sa definitivne odstavil sam.

Mirip uz bude urcite dobre 🙂

ejusaaa
10. máj 2010

Ahojteeeeee ano videla som nas v novinach,este kuknem infokanal aj tam by sme mali byt ako startujeme 😀 Fodor,tak aj vy ste take mali?no aj my sme mysleli ze mu strolla alebo tak,ale na taky dlhy cas,no neviem co to bolo a dufam ze je to prec....inak vysledky mame zle 😔 ,tak zajtra zasa moc...Deni prosimta napises mi este raz ako sa vola ta bakteria?Mirka krasne torty,Matka anooooooooo dedo casto chodi s malym von a ano,robi v Sluzbyte 🙂 Dufam ze na nikoho som nezabudla,zatial paaa z prechadzky uz asi nebude nic bude prsat a zajtra cele doobeda stravime kukanim a hypnotizovanim Tobiho pipika nech sa vycika..

ejusaaa
10. máj 2010

Deni,uz som nasla tu bakteriu,v podstate ale liecbu co som ja nasla tam uvadzaju ze pit vela tekutin a teply kupel..da sa povedat ze pije,ale nie cistu vodu len caj..no neviem co vlastne nic take som sa nedozvedela len ako si ty vravela ze je to v hrubom creve...

desszi
10. máj 2010

eji ja ti este pozriem ci nenajdem nieco na toho bacila 😠

bzucko, videla som vas teraz podvecer, Alexik v cervenom klobuciku, muzicek a vy (teda ty s Tomaskom), ale najprv isiel Tomasko az potom mamina (najprv brusko az potom ostatne 😀 😉 )

ejusaaa
10. máj 2010

Aj aj aj ja sa pridavam ,teraz som z okna videla Bzuckovcov v cervenom 🙂 Deni pokusala som sa od kamarata to kozie mlieko,ale ten co ma sa boji,ze je to haklive ked je to pre take male babo,on sa skratka boji aby potom z toho nemal zle,ale poradil tomu mojmu kamaratovi,ze ked si objednas v lekarni tak Ti to normalne pride...no viac neviem,tak rada by som Dadkovi pomohla...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre