Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

nada1326
1. júl 2010

ahojte,
ejusa, skromna ako vzdy... a urcite si bola vymodena ako obycajne 🙂
janka, k tym spickam, aj moja mala ich davala dovnutra, nie vzdy len obcas a detska dr. mi povedala, ze to byva ked maju deticky ploche nohy. isli sme na ortopediu a mala ploche nohy, tak bude mat od 3 rokov vlozky do topanok. ved sa spytaj dr. a uvidis.... ja som taka, ze sa pytam stale a na vsetko 😀
deni, napisem ti IP

desszi
1. júl 2010

ahojte prave sme prisli od alergologa, som vystavena, rychlo do seba hadzem jedlo, kym maly spi a citam vas....neskor napisem viac
simi cakam ..... 🙂

devlin
1. júl 2010

@desszi tak som nasla ten list 🙂 aj si pamatam, ze som ho citala a este som videla, ze nejaka baba z LV pise 😀 super!

dnes som mala poradnu, ledva som tam dosla v tomto teple...vsetko ok, len ja som chudokrvna, takze oddnes jem zelezo.. 😒

mirka1986
1. júl 2010

ahojte, my sme sa dnes boli kupat v podhajskej 🙂 kupila som si pekne letne saty 😉 inak, sranda, prisli sme domov, deti sa trochu pohrali a znovu sa sli kupat do bazenu... a potom este vecer sa kupali vo vani, tak su vykupane... 😅

ejusaaa
2. júl 2010

Ahpjte,tak bola som u dokiho a nie som tehotna,tak sa tesim 😝 Boli sme objednat v Kenguru aj kocik,Graco,cierno sivy,jedinya nevyhoda,ze zas trojkolaka,le nemoha som vyskakovat,lebo nic ine sa mi nepaci...je teplo,kde ste na kupkach schovane? 🙂

bzucinka2
2. júl 2010

@ejusaaa no super, ze to dopadlo tak ako si si zelala a v com je problem, preco ti meskaju a dal ti aspon vyvolavacku? 😉 s kocikom super, ale uz ti hadam ani nebol treba novy, teda aspon mi sme uz chodili len pesi 🙂

ejusaaa
2. júl 2010

Bzuci,ves ale na zimu predsa len asi este bude potrebovat,ci myslis ze nie? 😲 No uz je objednany...a o tom preco nemam ti napisem do Ip ak chces...

bzucinka2
2. júl 2010

ejus, no zalezi od tobiaska ako casto v nom sedi, my sme uz tuto zimu nepotrebovali 🙂

desszi
2. júl 2010

ahojky, tak a zase vecer...
Eji takze novy kocik? ja verim ze ho este vyuzijete, v zime sa Tobinovi mozno nebude chciet tolko bezkat ako teraz 🙂
@devlin diky, vsak len tak pozvolna s tymi clankami

joj musim bezat, Dado sa zobudil

mata.i
3. júl 2010

ahojte,
opat po dlhsom case, gratulujem k trojmesaciu, aj obom tehulkam,
ejuska nech je to tak ako chces, potom je to dobre, aj ja som mala s tymto problemy, kedze kojim nemozem hoci aku antikoncepciu:( no som velmi rada ze sme sa konecne aj videli roznamili, tesim sa ked sa znova stretneme vsetky a pokecame🙂
no my sa tiez potime, chodime obcas mamina na bazen, obcas do moraviec na plavanie, stale sa neviem rozhodnut kam na dovolenku, ci k moru alebo radsej len niekde blizsie
denka drzim palce Dadkovi, uz je riadny chlap z neho, on to vsetko zvladne🙂
eviik niekedy sa ozvem, mozeme ist spolu do moraviec, vsak auto mam k dispozicii stale

ejusaaa
3. júl 2010

Ahpjte,my sa dusime v cinzaku,na vecer sa ideme bicyklovat s malym dakde,Matka aj ja som rada ze sme sa uz viackrat stretli,Matko je zlatucky,a faktbaby kedy dame to stretko zmrzlinove napriklad?Tak dajme nejaky den lebo takto z toho nic nebude🙂)))Kto sa hlasi napriklad Piatok?🙂)

nada1326
3. júl 2010

ahojte,
my sme boli dnes na kupku, tak nam dnik krasne ubehol a nebolo nam ani tak horuco 🙂
mirka, ako to robis, ze sa tvoje baby tak rady clapkaju v bazene? lebo moje deti boli najprv nadsene, ale cim dlhsie sme tu, tak ich nadsenie opadava... uz sa tam chodia len ovlazit a rychlo von 😒 neviem ako ich tam zabavit, aby tam vydrzali dlhsie.
baby, uz som 7 dni nebola v leviciach... tak ma nehnevajte so stretkom a poooockajte na mna 😉 aj ja chcem spoznat tie, ktore nepoznam a stretnut tie, ktore som davno nevidela 🙂 ake krasne suvetie som napisala 😀 deni, bude aj zo mna nieco, vsak? 😀

mirka1986
3. júl 2010

@nada1326 kde ste sa boli kupat? my sme boli v stvrtok v podhajskej, ale moc neodporucam... voda bud velmi studena pre deti alebo velmi horuca 😒 my mame bazen pred domom a tam je detom najlepsie, voda sa krasne zohreje, ma vzdy 32 stupnov a je im taka akurat 🙂 simi, my mame skor problem, ked maju ist von, uz aj nikolka mi odvrava, ze nie nie 😀
nam sa dianka bala na kupalisku 😒 sa len okolo krku drzala, bud mna alebo manzela, dnes sme jej kupili taky pas na plavanie, dufam, ze to bude lepsie

desszi
3. júl 2010

@nada1326 len tak dalej, niekde to tymi vetami dotiahneme 😉
@ejusaaa kde ste boli bicyklovat? mne piatok tiez vyhovuje, lebo cez tyzden budeme u mamy v Zamkoch, vratime sa asi v stredu alebo vo stvrtok, podla okolnosti

zajtra ideme k mojej starkej, uz sa tesim, trosku ma odlahcia, lebo Dada tam kazdy maga a nosi, ani neviem ze ho mam 🙂
teraz som dozehlila, uf 😝 este by som mala predbezne zabalit, ale sa mi nechceeeee 😲

ejusaaa
4. júl 2010

Ahojte,deni boli sme len po leviciach,labutky pozret,na ihrisku tak,dve hodiny vydrzal 🙂 jasneeeeeeeeeeee pockame sa vsetky na stretkoooooo,vsak aj vy dajte navrhy a stretneme sa 🙂 vy sa vsetky chodite kupat....budete ako cernosky ja som jak cmar 🙂

ejusaaa
4. júl 2010

Ahojte,deni boli sme len po leviciach,labutky pozret,na ihrisku tak,dve hodiny vydrzal 🙂 jasneeeeeeeeeeee pockame sa vsetky na stretkoooooo,vsak aj vy dajte navrhy a stretneme sa 🙂 vy sa vsetky chodite kupat....budete ako cernosky ja som jak cmar 🙂

ejusaaa
4. júl 2010

Ahojte,boli sme na pohotovosti,maly je cely vyhadzany,brusko,chrbat,nozicky,dali nam fenistil gel,aj kvapky..a kupat v repiku..ak nezmizne do utorka tak mame ist k svojej...

fodorka
4. júl 2010

ahojte baby dlho som nebola lebo s amame ako z hororu.. od pondelku mal maly tpeloty nie stredu u doktorky nedala antibiotika vraj nema zapal virus nic na druhy den zacal kaslat pridali sa sople vsetko horzne a navyse mojmu muzovi nachladli v rob ote od klimi tak krize ze sa nevedel ani pohnut takze som ho musela odviest do surian uz teraz sa ako tak hybe tak sme boli dodnes v suranoch maly furt chory ako hovado uz som zufala ma zapal v pusinke jazycek cely vyhadzany stale spi kasle boli ho vsetko jaj uz musm tak pa...

mata.i
4. júl 2010

Ejuska, aj Tobinko je velmi zlaty, to stretko moze byt, no v piatok sa mi neda, skor sa mi da az na ten dalsi tyzden hocikedy, ozaj chcela som sa Vás opytat Ejuska, Fodorka, ci este vasi drobci spinkavaju v postielke alebo uz vo vacsej postely? A kedy je dobre zacat skusat nocnik?

mata.i
4. júl 2010

fodorka a nemas taky spray z vytazkom aloe vera? matkovi to pomaha, ked ma aky kolvek problem

ejusaaa
5. júl 2010

Ahojte,joooooooooooj chudak Marko ☹ mamina Ti pomaha ze,preto si tam sla a Fodorka Ty vlastne cakas babo naisto? 🙂 Matka ani nevrav,zhruba 2 tyzdne nam toto robi zaspi vo svojej postielke a potom pravidelne okolo 4 rano sa vypyta do nasej a tym padom my nespime,lebo sa vrti a tak,verim ze je to len zas dake obdobie,lebo takto sa nevyspi ani on ani my..uz ma lepsie tie vyrazky,ale cely je taky drsny ci co..

fodorka
5. júl 2010

ahojte ejuska vies co an mi nepomohla bola v praci mi sme tam sli len kvoli palovi praveze v suranoch som si vobec neoddychla tu doma uz viem kde ako mam veci ze maly tu moze bezkat no u mam som mala stale senzori a sledovala ho tak som bola viac vyceprana zato sme prisli vcera uz sem do levic predsa doma je doma....ano som isto tehotna len akoze nebolo zaital vidiet len maly fliacik na maternici no ja som prisla skoro ked mi meskali est elen 6dni a ono je vraj vidiet na ultrazvuku az ke dmeskaju okolo 2tyzdne...takze teraz idem na kontrolu 15.tak uz bude vsetko vidiet tak sa tesim....
mata vies co maly ten spi s nami vecer s nim zaspavam v nasej postely potom ho prelozim do postielky a ked sa zobudi ja neviem okolo 2hej v noci kedy ako tak ho musim dat k nam a spi s nami.no ideme kupit postels bocnym celom a dame ju k nasej lebo ved musime ho naucit nie spat medzi nami lebo ked na rok pride druhe to bude horor...ale ako poznam marka tak tak skoro ho do vlasntej zbcky nebudem moct dat lebo sa zblazni....ejus a ty co kramy t prisl ako si na tom?

ejusaaa
5. júl 2010

Fodorka,menzes nemam,ale ze je to len psychika,tehu nie som,ani chora..bola som v tescu teraz,tam v tom butiku S.A.M.co je v tescu maju vsetko za 5O percent dole,takze priklad damske tricka,panske,vyjdu 7 euro a aj gate a tak...len ak by ste niekto chceli 🙂

nada1326
5. júl 2010

ahojte, no citam nejake zle spravy 😔
markovi a tobimu zelam skore uzdravenie.
mirka, boli sme sa kupat v novych zamkoch. ked sme na malasi, tak tam chodime stale, velmi sa nam tam paci, su tam 3 detske bazeny, aj vstupne je v norme a bufety su tiez o.k.
deni, a ako ides k mamine? sama s daduskom autom?
mata, co je zase s tou levickou porodnicou? ved to je priserne... 😠

trdielko149
5. júl 2010

ajojte baby dlhsie som sa vam neozvala ale v piatok rano ma operovali a terazasom len prisla domkov som dost unavena a strasne ma stipe rez ☹ takze sa ani necudujte ked sa vam este zopar dni neozvem naozaj som moc unavena a taka "mimo" lezala som tu v LV na chirurgii ...tak sa majte krasne moje zlate paaa

mata.i
5. júl 2010

Ejuska, takze ma caka zase nocne budenie? Jooj, a to len nedavno som Matka odstavila od nocneho kojenia, ked sa nahodou zobudi v noci tak mu dam len vodicku. Teraz je to celkom ok v noci, celkom sa vyspim. Len rozmyslam nad tym ze mu kupim v Ikei detsku postielku s tym bocnym operadlom aby nespadol. Ale to by som ho potom uz chcela davat spat do jeho izbicky🙂 No neviem ci je to take jednoduche ako si to predstavujem:(
No dobry napad nieco na seba kupit v tom obchodiku, aj ked ja teraz nemozem vyskakovat, objednala som vecicky za 260 eur z UK🙂 Uz sa tesim ked mi to pride.
Nada, no akurat moj sused - jemu sa narodilo babatko v piatok, a zase zapal pluc, museli objednat sanitku z NR na prevoz, lebo LV nemocnica taku nema, je v NR a minimalne tyzden bude. Fakt to ide dole vodou, ja naozaj neviem co sa tam deje:(
Trdielko, tak skore uzdravenie prajem🙂

mata.i
5. júl 2010

Ozaj, dnes sme boli v Sturove, a bolo celkom dobre, teplucka voda a Matkovi sa pacilo🙂 Nechystate sa ze by sme sa spojili a spravili si vylet?

desszi
5. júl 2010

ahojky, hlasim sa zo Zamkov, tak len telegraficky:
nada sli sme autom, Petko soferoval 🙂 ja jeho sluzobne nechcem, na moj vkus velke a ine nemame 😀 takze v kupko v Zamkoch OK, dobre vediet, hoci my sa chystame skusit Santovku za nejaky tyzden-dva, ked bude mat Peto dovolenku

Ejka, Fodor detickam skore uzdravenie

tan nocnik by zaujimal aj mna, my sme uz skusili posadit drobca, ale velmi plakal

trdielko rychlo sa zotav

dievcence, mal drobcek niektorej z vas obrateny rezim? myslim ze v noci sa zobudi vysmiaty a oddychnuty a hrajkame sa dve hodinky? ak ano, ako dlho to trvalo, bo duracellky vo mne uz vytiekli ..... 😝

fodorka
6. júl 2010

ahojte baby mi ideme dneska spat svokre do surian lebo zajtra rnao mu s ist drahy na kontorlu s tym jeho chrbatom nestastnym...a maly aspom bude stastny ze je tam nas havo🙂 inak priznam sa ze ked bol marko mensi cca od nejakych 8mesiacov som ho davala na nocnik aj s aobcas vycikal neplakal no potom som aj prestala a dneska som citala clanok v mamine,ze dieta netreba davat skoro ze najôlepsie je od 18mesiaca ze dieta si uvedomuje potrebu cikat akakat od tohot mesiaca ze zvyknu s aodnaucit 20-25 mesiac, ze vtedy uz su na tom tak ze sa potesia ked ich aj maminka pochvali.... 😉 ja si mylsim ze je to rozumne aj ked mam kamosku co ma tak staru dcerku ako je marko a vraj je stale nosi nocnik ked ide kakat ze vzdy sa vykaka do nocnika to osm este nepocula ale ze cika tlen do plienky ale ze sa podari aj na nocnik...ale ze to s anevypyta...nechpem ale sak ok..tak potom je sikovnica velika....no dobre baby tak az zajktra s aozvem...uzivajte slnecneho dna 🙂

bzucinka2
6. júl 2010

ahojte, baby co mate stale s tou levickou porodnicou, ja som tam bola a vsetko je tam uplne v poriadku, to ze niektore babatko ochorie je individualne predsa, ja som tam bola a ziadnemu babatku sa nic nestalo 😨 tak neviem co stale rypete a ohovarate pristup v porodnici a strasite tak dalsie mamicky 😠
co sa nocnika tyka, ja som maleho davala od cca 18 mesiacov, ale nechcel tam sedavat, potom od 2 rokov sme skusali aktivne a sice sedel, ale nic neurobil, a v 27 mesiacoch zo dna na den si sadol a cikal, kakal pekne a plienku sme zo dna na den nemali ako sibnutim carovneho prutika dokonca ani v noci na spanie, takze nic nesilit, ja som citala, ze ked vie dieta same bez drzania chodit po schodoch, tak je pripravene na nocnik, lebo uz vie ovladat zvierace, ale ak na nocniku place a nechce tam sediet, treba to nechat podla mna tak a vyskusat o 3-4 tyzdne neskor 😉
a posielka, ja som nemala na velkej ziadnu bocnicu a nespadol ani raz, hoci som ju mala oblozenu dokola paplonmi, keby nahodou a to sa krutil ako na kolotoci, ale z postele sa neskotulal, ale je dostat iba zvlast zabranu na postel 🙂
fodorka, tesim sa s tebou a drzim palceky, nech uz je pekne vidiet babulku a Markovi aj Tobimu skore uzdravenie 😉

nada1326
6. júl 2010

ahojte,
bzuci, ja som sa mati len pytala, lebo mala nieco na facebooku a tam som to rozoberat nechcela, ale vobec ma nenapadlo, ze by to mohlo niekoho vystrasit, to by som fakt nechcela 😒 ja som tam porodila obidve deti a vsetci sme to tam prezili 😉
a s tym nocnikom sme boli na tom rovnako ako bzuci, vobec som to neriesila, len raz ked mala natalka dva roky tam sama chcela sediet, vycikala sa a odvtedy nepotrebovala plienku. pri davidkovi to budem robit podobne, tiez mu ten nocnik kupim, ukazem...a ostatne necham v podstate na neho 🙂
deni, ja som sa nato auto pytala preto, lebo zo zamkov je to k nam na skok, tak som ta chcela zavolat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre