Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

ditka1
22. jún 2009

nas neposlali ku konkretnemu len na ortopediu,nedostali sme ziadne odporucenie ze ku komu.
No maly uz zaspal tak dufam,ze bude dobre.
opustam vas idem aj ja het pa a dobru nocku. 🙂

sweetangel20
22. jún 2009

mna aj keby poslali s marekom k hudecovi, nejdem ani za svet. u kollára sa síce dlho čaká, ale stojí to za to... tak teda dobrú noc ti prajem.
je tu ešte niekto????????,

cipsinka
22. jún 2009

sweet ja som tu len akosi nema nik so mnou o com kecat 😅 😅 😅 😅 😅 kedze nemam babo tak asi nie som az tak zaujimava 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

sweetangel20
22. jún 2009

aaale čo si??? 😀 závidím ti ale jednu vec - pokojný ničím nerušený spánok

cipsinka
22. jún 2009

sweet aaaale nemas co zavidiet teraz budem stavat o siestej do roboty a mam po spanku 😀 😀 😀 😀 😀 a ber to z tej druhej stranky,ze vy si uz budete vegetit pri vacsich detickach a mna to bude len cakat 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sweetangel20
22. jún 2009

nooo to má celkom logiku. vidíš, takto som to doteraz nebrala 🙂 díky

cipsinka
22. jún 2009

potom tu budem zobronit o rady ako mam uspat dieta,ze nevlaaaaaaaaadzem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sweetangel20
22. jún 2009

inak to je ozaj asi najväčší problém.náš marek sa zvykne brutálne premáhať, on totiž nikdy nepotrebuje spať a to už ledva drží otvorené očká.

cipsinka
22. jún 2009

nechapem kde tie deticky beru energiu,ved cely den su na nohach a vladzu este aj nespat 😕 😕 😕 😕 😕 😕 Inak dnes mam meniny moja buduca dcera (na zelanie draheho,ale uz som si aj ja na to meno celkom zvykla) 😅 😅 😅 😅

sweetangel20
22. jún 2009

akože budúca sestra??? nejak mi to takto večer pomalšie dochádza

cipsinka
22. jún 2009

nie nie moje buduce mimino,vies este ani necakam a ani nevieme ci to bude dievcatko ale meno uz mame dva roky vybrate 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sweetangel20
22. jún 2009

ja som zle prečítala, sorry. už mi šibe.joj, my sme dievča nechceli. len chalana. akože keby to bolo baba, tak jasné, že sa tešíme a ľúbime ju, ale radšej chalan ak baba. to ja som od začiatku hovorila, že bude chlapec. my sme ani dievčenské mená nevyberali, rovno chlapčenské
idem fakčiť, potom dojdem

cipsinka
22. jún 2009

tak my ani nad chalanom neuvazujeme my chceme dievcatko a neviem cely zivot mam vsugerovane,ze budem mat dievcatko 😨 😨 😨 😨 vzdy aj ked po vecickach cumakujem tak iba na ruzove 😨 😨 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 ,ale tak jasne,ze aj chlapcek potesi hlavna vec,ze bude zdravucke to je dolezite 😵 😵 😵 😵 😵

sweetangel20
22. jún 2009

a kedy začnete pracovať na kočke?

cipsinka
22. jún 2009

sweet joooj to keby ja vedela,keby ja vedela 😕 😕 😕 😕 😕 😕 neviem kedy sa drahy rozhodne a bude pripraveny ja som pripravena uz dva roky 😀 😀 😀 😀 😀

tinkaaa
23. jún 2009

dobré ránko
tak mi ešte stále hajáme,len ja som už vstala,aby som sa nemusela naháňať kvoli raňajkám a celému raňajšiemu rituálu
hlava ma inak bolí zas,tak som marha zvedavá aký bude zas dnešný deň 😝
bože baby zase sme tu všetky ako mrciny vykapaté 🙄
tak len toľko na ráno idem si urobiť kafééé čauko - malá spí od 20h 😅

alzbetabenkova
autor
23. jún 2009

cauky, no my sme spali celkom dobre, predstavte si ze ma ani hlava neboli, ale ked sa pozrem von, no nic dobre tam nieje, a to musim ist do mesta, nemame plienky a mne sa tak nechce
idem si aj ja urobim silneee kafeee a malemu huncutovi ranajku

sweetangel20
23. jún 2009

dobré ránko prajem. sme sa zobudili, napapali. marek akurát rozbil vázu ☹ idem to spratať, nech sa neporeže

tinkaaa
23. jún 2009

práve sme sa zobudili tak potom sa ozvem 😉

jarula25
23. jún 2009

dobre rankooo...
dufam ze dnesny den bude lepsi ako ten vcerajsi aj ked..... 😖 😖
Tinka super spinkala mala 😉 😉
Sweet to aby si hned od rana vedela ze ho mas huncuta jedneho 😅

ejusaaa
23. jún 2009

dobre ranko,tak mne je este stale vlastne na nic..mota sa mi hlava,vecer zas vysoky tlak,teraz zas nizky,najlepsie mi je ked lezim,no sama by som terz nezvladla maleho..aj tie lieky ma otapuju..a som uplne slaba,uz aby mi to preslo..mamka je doma,tak vacsinou budem lezat,ani s malym von nemozem 😔 jaj zbezne som precitala vas,aj vas vselico trapi,co je to len s nami,vsetkym drzim palce..uz nech je zasa vsetko v poriadku...aj my ku Kollarovi chodime,on je velmi dobry..aj poradnu som vcera odvolala..jaj,musim sa z toho dostat..ten blby tlak.. 😔

eviiik
23. jún 2009

dobre ranko
ejuska mrzi ma, ze Ti nieje lepsie, este ze mas maminu na blizku, ze Ti pomoze s malym
dufam, ze Ti nasadia nejaku liecbu, aby si nemusela zazivat taketo stavy
ja som bola vcera u tej ocnej a odklepla mi spontanny porod, co mu sa tesim 🙂
pocasie nevyzera moc dobre, od leta to ma daleko 😒
pekny dnik hadam ho budete mat vsetky lepsi ako ten vcerajsi

sweetangel20
23. jún 2009

konečneee zaspal.máme problém. vždy ked mu idú zúbky, tak ho zapečie.iné detičky majú hnačku a mareka zapečie, my musíme byť vždy extra 😀 tak strašne plakal, bo už som sa chcela zľutovať a dala som mu tú rektálnu hadičku, ale tak hučal, čo sa mu nedalo ☹ ale už spinká, viac-menej od únavy.
ejuša, chúďatko, dúfam, že sa dáš čím skôr dokopy. ja som objednaná až na pol 12, tak sa neviem dočkať, čo mi povie

aadula
23. jún 2009

ahojte

ejuška sa ani nie je čo čudovať keď ti tlak skáče...veď tieto zmeny teplôt to je hrozné niečo 😠, tak dúfajme, že sa ti to čím skôr napraví, aby si zas mohla s malým drobčekom chodiť von 🙂

sweet možno teraz keď sa rozpršalo, tak bude dobre spinkať...a podarilo sa mu vykakať?

sweetangel20
23. jún 2009

adula, tak nie úplne ale aspoň dačo. skúsim mu kúpiť taký džúsik, ten mu zvykol pomôcť, len teraz ho nemám doma. a leje parádne, normálne sa mi nechce na tú polikliniku, ale už musím ☹

ditka1
23. jún 2009

ahojte...prisernu noc mame za sebou,uz o pol jednej bol hore ☹ a potom az do rana stale mu nieco bolo ☹ 😖 ja som ako mrcina teraz.moje dieta vobec nepotrebuje spat 😅

sweetangel20
23. jún 2009

ditka, to viac detí nepotrebuje nikdy spať. niečo by zmeškali, keby zaspali alebo čo 😀

ditka1
23. jún 2009

sweet...ja neviem a teraz zasa spinka aj s muzom zalahli,maly ide dospavat noc a co zase bude v noci potom robit 😠 ale uz sa asi budi pocujem ho ale zatial len tak akoby zo spanku.2x som v noci bola miesat nutrilon,asi uz nemam mlieko alebo co lebo uz aj v noci ked som mu dala cicku tak sa jedoval.

sweetangel20
23. jún 2009

babyyyyyy, tá stránka na detské oblečenie next v tom obchode:

http://www.next.co.uk/

alzbetabenkova
autor
23. jún 2009

dnes bol najhorsi den mojho zivota, potom ako som zavarila marhulovy lekvar,a poroobila vsetko,isli sme autom ku starkej matovej,do gazdovskych potrieb,ze sa tam stavime,pojdeme do tesca na ankupa domkov,no ale maly sa tam hral,bolas to stotina sekundy, a tresol sa celou silou celom o roh drevenej postele,to bola taka rana,ze to bolo pocut do druhej izby,mato ho zobral na ruky,najprv cervene,potom fialove,a behom jednej minuty tam mal taku gulu ako pinpongova lopticka, bezali sme ako o dusu k doktorke,nasa neordinuje,klopala som k inej,ta nas poslala na chirurgiu, tam to pozreli,reagoval dobre,tak na snimok hlavy, a tam ta PICA co robila rengen,ze lahnut na brucho a drzat hlavu dole na tom studenom,ale tak ABY SA ANI NEPOHOL!!!! maly vrieskal,a ona velky krik,ze takto to nepojde,tak som jej tolko vynadala ako sa dalo, vravim a co ho mam zabit aby sa nepohol,vy urcite nemate deti ze??a ona nic,len blby ksicht,potom ze este jeden na chrpte a tiez nasilu drzat hlavicku, a ona, ze nezarucujem vam ci to bude dorbe ked sa hybal,mala stastie ze nedostala po hube
zo snimkom k sabovej,ta nas rodinne pozna,snimok ok,chvaaaalabohu,dala mu mast lioton a lad nato treba a 1. ideme k nej na kontrolu,ze mam klopat kludne
a u doktorky bola nasa emka s malym asi na ockovanie,emka sory,ale chapes isto,ved si ho videla anjelika mojho,islo mi srdce puknut,a ten strach mi vrazil do pravej nohy,mam tam taky fasa krc,tolko dnesny peckovy den

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre