Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

jarula25
24. jún 2009

ty kokos by som jej povedala asi pekne veci ebyze my v takom stave donesie domou 😠
tu sa ako tak slniecko ukazuje ale aj tak prsi stale aleuz by nemusel ale do nedele hlasia taketo pocasie 😠 😠 😠

tinkaaa
24. jún 2009

šľak ma trafí my sme chceli v sobotu grilovať,lebo v pondelok má Peťo meniny asi to budeme musieť preložiť 😕
neboj jarul už sa na to chystám,ako jej ukážem plnú vaničku čo má pod jeho posteľou fľiaš od rumu a ginu ak ich tam neni 70tak ani jedna 😠 😲
len nech príde a to nehovorím o tom,že keď som bola tehu tak mi zahlásila,že on nepije,že keď to tak dobre viem že pije tak pijem asi aj ja,krava STARÁ 😲
nervy mám na drans

jarula25
24. jún 2009

joooooooooooooooooojjj tak tej by som vycistila hned zaludok!!!!! 😠 😠 😠 😠
mozno sa pocasie umudri a vycasi sa do soboty boh vie ved toto ani leto nieje... 😖 😖

tinkaaa
24. jún 2009

presne jarul končím budíme sa pa
snáď sa dnes ešte ozvem 😉

jarula25
24. jún 2009

ide si na chvilu lahnut kym mi deti spia..(muz po nocnej a maly obednajsi spanok) 😀 dufam ze lahnem a oni sa zobudia jebn..ma...

alzbetabenkova
autor
24. jún 2009

cauky, no doktorke som volala,ze to moze byt zaseknuty bedrovy klb,povedala aku mast,a ibalgina ked neprejde mam dojst,pozre a ze to moze byt aj zapal kosit ci co,
ditka, nas synator bol tiez placko ked mu isli prve zuby,to boli najviac asi,a nam dokina vted yze to musime vydrzat, a mame mu dat kludne panadol ak je velmi placlivy pred spanim,to sa moze ked idu zubky, skusali ste dolgel??a babydent kvapky,nam aspon na 15 minut pomohli😀
mirip drzim palce, ale ty to zvladnes do konca,potom uz len radost ta caka, hlavne nestresuj,robis to kvoli mimcu 😉 drzim palce
sweet diky za IP, ak bude mat mato cas ocom POCHXBUJEM tak dojdeme do obchodu 🙂
ejuska, no hadam sa nemylili,lebo tito dnesni,,moja mama tak ze ma len selest a o dva roky ako 28 rocna drb a infarkt miokardum 🙄 booooze nie nechcem plasit,len ako priklad mudrosti lekarov,niekedy si treba dupnut 😅
jarulka aj ty mas dvoch chlapcekov doma??aj ja 😀
luckai,vsak daj preventivne na sopliky kvapky dake 😉

alzbetabenkova
autor
24. jún 2009

teraz premyslam,co je z bzuckou??

maweri
24. jún 2009

ejuska,prajem ti len aby si sa co najskor uzdravila
dievcata mohla by som vas poprosit o jednu informaciu,ci neviete ci aj mesto dava nejaky ten prispevok pri narodeni dietata,viem ze niektore mesta davaju
dakujem

luckai
24. jún 2009

Bzici je na dovolenke!
Vystrčila som malú na terasu do autosedačky spať, tak som zvedavá koľko jej to vydržíé. Ešte spala od ráno od 9:00 len raz, 40 minút...

tinkaaa
24. jún 2009

hej ženy a toto čo je ,streda večer a vy tu nieste 😝 ma neštvite a neplňte si manželské povinnosti,bo ja chlapa doma nemám 😀 😀 😀

tinkaaa
24. jún 2009

takže vy ste fakt zahájili tichý protest 😠 tak aj zahajujem spánovce 😀 čaute 😝

jarula25
24. jún 2009

ja som tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

jarula25
24. jún 2009

ani ja uz doma nema chlapa isiel do nocnej 😀

jarula25
24. jún 2009

takze som tu sama???ak hej to zabalim a idem do spankoviec...... 😖

jarula25
24. jún 2009

tak bambulky asi vsetky spinkate tak ja odchadzam este budem chvilu na pokeci a potom dobruuuu noc vsetkym.... 😉

sweetangel20
24. jún 2009

dobrý večer 😉

tinkaaa
25. jún 2009

bré ráno,tak dúfam,že dnes tu bude živšie ako včera 😝
uvidím ako sa mi bude dariť ísť na net popri našej princeznej ale určite sa ozvem,takže babizne aká bola noc? 😅 u nás fajn akurát počujem ako sa naťahujeme v postieľke a to sme spinkali od 20:30 😉
svokra mám už doma včera ho priviezli no vyzerá ...........katastrofálne,že im tam padol na schodoch či čo to a tak...so mnou nejaký veľký debat nehodil ledva sa mi odzdravil 😝 ani rozprávať poriadne nevie klepalo ho ako sviňu 😖 tak už len čakám aby som počula,že tečie uňho voda alebo tak,alebo že zapne darling,prosto,že žije 😔za ním nepôjdem stačil mi šok z minulého roku,keď som prišla domov z roboty a našla som ho padnutého pri psovi bez vedomia ☹zajtra mi už príde mužík konečneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
a sweet,tvoja mamina je v zahraničí?a máš aj dvoch bratov,však 😕a predtým ti robila mamina v nejakej firme kde sa šilo alebo niečo také 😕

jarula25
25. jún 2009

dobre rano....
u nas noc supernaaaa teda ako skoro vzdy 😀
Tinka Saska potom dobre spinka v noci to je super aspon sa aj ty vyspis 😉 a stym svokrom to mas teda na nervy len nepochopim ako ti ho mohly v takom stave doniest ved vedia hadam ze mas malu ze o neho sa starat nemozes 😲
dneska vyzera ze uz nebude prsat ale zato hmla je poriadna

alzbetabenkova
autor
25. jún 2009

dobre ranecko
no pocasie vyzera na teplejsie,ale no uvidime, nuda nuda od rana

jarula25
25. jún 2009

nuda od rana.....chcem vypadnut vonka len moj syn sa odmieta obliekat co snim????????????????????????????

ejusaaa
25. jún 2009

Ahojte,dneska musim ist von,chcem nechcem,Peto bude mat meniny tak daco kupit,ale aj s nim,sama este nie,furt ta hlava,ale aspon tlak lepsi..klop klop...Alzbet Tvoja mamina mala infart ako 28n rocna?A co bola chora na srdce,alebo preco? 😲 Maweri,ahoj,vdaka,chcela som sa Ti pred par dnami pzvat,ci sa stretneme a ze ako sa mas,ale vidis,potom som ochorela..ako babetko,rastie?Je to dievcatko teda?A od mesta nedostanes peniate,len knihu,album a karafiat...Peto spi po nocnej..nuz tak som s malym...este drieme..

alzbetabenkova
autor
25. jún 2009

no ona mala len selest na srdci vraj, a potom bum, a ako 30rocna ma porodila ako prva zena v cs a boli sme aj v novinach😀 12 primarov bolo pri nej,hned ze adrenalin do srdca a cisarak,ale sme tu doktory jej vraveli ze bud len jena z nas prezije alebo ani jedna
aj my ideme von

ditka1
25. jún 2009

ahojte...vcera pozeram,ze bolo mrtvo na konovi 😲
jarul... 😀 Misko je huncut,asi sa mu nechce ist von 😎
ejus...super,ze tlak klesol,nezabudaj oddychovat hlavne 🙂
tinka...boze ako ti dobre spinka saška,kedy aj my budeme ☹ a dnes som zase sama,brano v nocnej.... ☹

ejusaaa
25. jún 2009

Ditka,snazim sa oddychovat,ale sama vies ze sa to moc neda... a kd si predtavim ist do mesta aj...a ked ide do nocnej Brano,teraz je doma ci nie?Keby som uz bola uplne v poriadku,no vyckam,snad lieky zaberu na tu hlavu...my sme celu noc spali,ano ja by som aj cely den..tie lieky ma utlmuju.Ze s detmi treba ist k zubarovi uz od pol roka?

mici11
25. jún 2009

Ahojte babenky,

Moc sem nestiham chodit, ale zvyknem si vas precitat. Samko je dobrucky a mame sa dobre. Idem si k vam zas pre radu, ideme dnes na sono mozgu, len netusim kde to je a nikto mi tam zatial nezdviha. Neviete mi poradit? Dakujem.
Ejuska pekna fotecka 😉 Aj moj drahy je Peto 😉

ejusaaa
25. jún 2009

Mici,nam sono mozgu robili v porodnici,tak ja neviem...Ditka,Ty si raz piratsku satku chcela pre Lukaska,v Priori maju,mamka vcera malemu kupila,tam uplne hore v tych slovenskych vyrobkoch,maju bielu aj modru,len 9O sk..

tinkaaa
25. jún 2009

mici aj môj Peťo
to sono mozgu ti bohužiaľ neporadím,nám to robili v pôrodnici

tinkaaa
25. jún 2009

ja mám doma speváčku 😀 očká zatvorené a že vuuuuuu a víska tak ju ani nejdem vybrať z postieľky ešte počkám 😀

mici11
25. jún 2009

Nevadi baby, aj tak dakujem, ste zlate 😉 Takze kazda mame Peta? 😉 😀

ditka1
25. jún 2009

ejus...ja viem,ze tazko je oddychovat pri dietati,ale tebe ma aspon kto pomoct s malym,aj ked nie su doma a su v robote,ale vies,ze sa vratia kazdy de,kdezto ja sama,mama daleko a muz ked aj dojde domov stale ma nejaku fusku,alebo robi ako otrok okolo domu...nie moja dnes rano odisiel a zajtra okolo 8mej pride rano ☹
dakujem za tip ejka uz som kupila u nas maju tiez za 3eura 😉ale mu je velka trosku,na jesen mu bude akuratna.
mici...aj nam v porodnici robili.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre