Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

jarula25
26. jún 2009

dobre ranko..teda vy nevieta spavat?????
Mojsi beriem tabletky a sem tam picham injekcie ale da sa to vydrzat 😖 Pocuj ta Tami je riadna slecna nadhernaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉
vcera vecer aka bola burka poculy ste niekto??som myslela ze sa potentujem od strachu bola som sama doma teda ak neratam svokru ale tu neratam takze sama a mala som dost strach 😲 😲
tak ako vravi Sweet tie hnusne prachy...................potrebne bez nich by bolo velmi zle... 😖
cakam kym dopere pracka vyvesiam a idem do mesta s malim na otocku akurat dosly prasule tak treba bankomat navstivit....

alzbetabenkova
autor
26. jún 2009

dobre ranko, no ked docitam bude dobre😀
spali sme az do pol deviatej, a vcera vecer ked bola burka som sa skoro posrala, skoda ze len skoro😀
dufam ze nebude prsat, chcem ist do mesta,nejdete???jarulka hm??

jarula25
26. jún 2009

jasneee ialzbet idemeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀

alzbetabenkova
autor
26. jún 2009

hhhhhhhh,zavolam ti ked pojdem??
zomrel kral popi Michael Jackson 😢 😢 ☹

jarula25
26. jún 2009

no kludne mozes ja pojdem z domu asi za takych 45 minut ,,,
no zostala som soknuta ked som rano zapla telerano a tam to vravely 😕 🤐

alzbetabenkova
autor
26. jún 2009

jaaaaj, ale ja pojdem neskor, mozno aj maly este bude spat ☹

jarula25
26. jún 2009

nevy v pohode ja sa aj tak zdrzim ved ked pojdes zavolam mi ci som este v meste a uvidis...... 😉

alzbetabenkova
autor
26. jún 2009

ok,dohodnute😀

jarula25
26. jún 2009

ok idem ja..papappa..

luckai
26. jún 2009

Ahojte,

no my sme dnes mali rekord, boli sme v noci len raz hore! Od 21:30 do 3:30 sme spinkali, ale sme už vstávali o 7:00, inokedy neskôr, ale sme sa dobre vyspali. Až som sa v noci naplašila keď som sa prebrala ešte pred tým ako malá, že koľko je hodín...

Dnes neviem, asi idem pokračovať s umývaním okien, už mám 4 umyté, ešte 7! ešte že neie s všetky veľké.
Pomaličky ich prekonám, od novembra nie sú umyté, no hrôza, ale aspoň vidím výsledok a neumývam čisté!

Ozaj začala som novú tému na Kam s deťmi - dovolenka sa Slovensku s kočíkom - pridajte sa a poraďte, niekam by sme chceli aspoň na pár sní v lete vypadnúť... 😀

luckai
26. jún 2009

Baby, tak to bola rýchlovka, malá mi tu už mrnkala hodnú chvíľu v lehátku kým som vás čítala a písala, zakrila somju, 3x poojdala, ona prevalila oči a zavrela ich - a spí...no nechápem. Talto rýchlo sa to ešte nepodarilo...šak by som ju teraz zožrala... 😕

luckai
26. jún 2009

baby, včera bola búrka, kedy? my sme s drahým sedeli ešte okolo 22:00 na terase, nad Levicami sa blískalo, ale len tak trošku! Či to neskôr?

tinkaaa
26. jún 2009

no veru včera bola búrka???ešte,že tu nebola lebo by som mala fakt maggi v kockách 😀 😀 😀 alebo som ju prespala 😅 😅
lucka dobrá téma- no ja sa ti vyjadrím hneď teraz-----nám tento rok ani len predĺžený víkend nehrozí,možno tak kúpanie na jeden dva dni
v júli budeme meniť okná a aj maľovať takže týždeň dovolenky,ak ju Peťo dostane budeme tráviť po slovensky na Malte 😀 a v auguste absolutne nič nehrozí,lebo chytili "DITKA" spozorni.. 😅 v Bátovciach evanjelický kostôl tak ho budú prerábať 😉 a to im šéf už teraz povedal,že im voľno nedá
takže mi takto
a idem ti napísať aj niečo do tej témy a hodím ti tam link 😉

ditka1
26. jún 2009

tinus...heeeej???no tak ti ho sem-tam skontrolujem 😀 😀 😀 😝
ani tu nebola vichrica,muz vravel,ze v lv bola 😕
baby ja som dnes kupila nutrilon extra a hotovo,vecer mu ho dam a cez den nutr.HA a uvidim,snad potom bude cez noc spavat maly certisko.
vcera vecer ste sa rozkecali,to vzdy ked ja tu nie som.
veru ten Jacko to je skoda... 😔

ditka1
26. jún 2009

idem ku kadernicke za chvilu uz je muz doma tak trielim...budem uz ako clovek konecne,ku drevanovej do lv idem 😉

tinkaaa
26. jún 2009

dituš potom hoď foto ako ťa vyfintila kaderníčka 😉

tinkaaa
26. jún 2009

ty brďo iný lejak tu máme 😠 a ja,že príde Peťo domov tak idem kosiť 😝 pfúúú neviem či nevypnem aj pc bo hrmí 🤐

ejusaaa
26. jún 2009

Ahojte,Tinka zavidim ten lejak..ja som si dnes lieky nedala a hned tlak 15O..tak som si strvrtku dala len,uvidime..podarilo sa mi ist kupit petovi darcek,Tinus aj ja tristvrtaky a doma som sa preriekla ze som kupila gate mu a on ze dufamze nie tristvrtaky 😠 ,fasa..ale ta mi vravela ze mozem prist za ine vymenit..nestihla som vas precitat len zbezne..lebo sem tm lezi,ked sa da..tarz ideme jest a lahnut si...ano Ditka daj potom fotocku 🙂

fia
26. jún 2009

Ahojte, aj ja som zbehla ku kaderníčke. Konečne mám ofinu normálneho tvaru - už som si ju zapínala ako správna žena na materskej sponkou 😀 Malinká spinkala v kočíku a maminka zatiaľ opeknela 😉 Tinka, u vás už prší? Dúfam, že to prehrmí do tretej, lebo musím ísť do škôlky...
Ejuška, aké lieky ti dali? Tebe tlak vyskakoval aj keď si bola tehu, že? Mne tiež, ale teraz sa nejako upokojil. Budem na teba myslieť 🙂
Inak, už som zvedavá, ako bude bátovský kostol vyzerať po oprave - podľa mňa je jeden z bajkrajších v okolí.

jarula25
26. jún 2009

bola vecre burka asi okolo 22.30 alebo tak nejak fukal strasny vettrisko 😖 a vyzera ze aj teraz bude prsat a to mam pradlo na balkone 😠
Ditka chceme nove foto potom 😉
Ejus len pekne oddychuj aby sa ti to upravilo
bola som s Alzbet v meste dobre sme poklabosily a isly domou 🙂 ....Alzbet maly moj mal tie kamene vsadeee aj vo vlasoch no hroza hned letel do sprchy ked sme dosly domou a vrieskal jak pavian ked som mu hlavu umyvala ale uz nastastie spinka hned zalomil.... Ja som uz aj navarit stihla dufam ze sa drahemu Marhulove gule budu pacit teda budu chuti dufam 😉

alzbetabenkova
autor
26. jún 2009

jarulka,ty si sikovnaaa😀 no ja som bola zablahozelat tomu svokrovi,a bral nas domov,najedli sme sa ze co som akoze matovi kupila dve bagety,tak jednu som uz zozrala 😅 no maly zalomil o jednej,ja som tiez pradlo dala dolu,a to este kopu mam na pranie,akoze ten dazd uz staci nie,
no idem aj ja do hajan,som ako pes unavena
ejka,hadam bude lepsie,vidis taky su chclapi,nic im neni dobre
tinka, hadam u nasnebude hrmiet,sama som 😖 a sice mozno by som sa aspon potento😀 uz taham od predvcera vtedy som bola naposledy
ditka hod fotocku,jeee ze kadernik,tam som nebola od svadby,ja sa ani nestriham,a farbim sa sama,tak to aj vyzera 😎
fia 😀 😀 😀 taky je zivot matky

tinkaaa
26. jún 2009

už máme doma tata,kríza zažehnaná 😀 😀 😀 stačli nám pohľady a hneď bolo všetko ok aj bez slov 🙂 😵

jarula25
26. jún 2009

tedaaaaaaaaaaa ale mate sikovneho tatina Tinka 😉 .....aj chcem aby u nas stacily dva pohlady a bola kriza zazehnana 😖
ja este periem tak nech neprsiiii 😠

jarula25
26. jún 2009

Alzbet to je len prax ved neboj budes aj ty vyvarat jedna radost ked musis tak musis 😅 😅

alzbetabenkova
autor
26. jún 2009

idem spat.a bodka

jarula25
26. jún 2009

no aj ja som chcela spat ale moje hyperaktivne dieta je uz hore takze som dospala 😖 😖

mirinka23
26. jún 2009

ahojte tak ste mi o tej ochrane napísali, ale ja sa aj tak neviem rozhodnúť.Rozmýšlam aj nad liekami,lebo sa vždy pri tom bojím.Ešte by som druhé mimi nechcela.
Tinka som rada, že ste sa s drahým tak rýchlo udobrili.
Ditka včera som išla domkov, mala si pravdu.A aký je to ten Nutrilon čo si kúpila?

alzbetabenkova
autor
26. jún 2009

spala som 10 minut, aj s cestou a prisiel moj muz a zobudil nas oboch 🙄 akoze dobre, doma je,ale ideme von-preistotu, 🤐

mirinka23
26. jún 2009

jasné alžbet chodte von kým neprší

tinkaaa
26. jún 2009

mirinka našťastie tieto naše hádky nikdy netrvajú dlho najdlhšie čo sme sa spolu nebavili,resp.povadili bol pol dňa
😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre