Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

jarula25
27. jún 2009

dobre ranko............muz uz isiel prec na cely den tak som sama ☹ maly este spinkaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😅 😅 😅
idem kuk fotky

jarula25
27. jún 2009

fotky su krasne Emka nema chybu....Mojsi ip 😉

tinkaaa
27. jún 2009

bré ráno
my ešte spíme 😉
Peťo išiel k naším,ja čakám,že sa princezná zobudí a ideme papať,poobede grilujeme,včera som pácovala asi všetko čo prišlo pod ruku 😀
mojsi Emka je už veľká kočka,super vystúpenie mala
vy ste bohové,že muž prišiel domov po dlhej dobe a tak.....a že posteľ 😅 no ten môj chudáčik aj prišiel a križovatka ukazuje ešte furt červenú 😠 😲

alzbetabenkova
autor
27. jún 2009

dobre ranecko
jarulka, aj my sme sami zase,uz ma to totalne nebavi, a vcera aj bol doma uz od tretej ale ja neviem, taky sme obidvaja vseliaky,hadam to coskoro prejde
my sme spolu 8 rokov aj s chodenim, s toho v maji boli 2roky od svadby
sweeet aka bola noc??
mojsi krasne foto, mala cilejkarka bola z emusky 😉
tinka 😝 ani nepametam kedy naposledy som grilovane jedla mnaam,potichu zavidim
kaslem nato idem prec,doma nebudem,ved sa zblaznim, idem niekoho pozhanat 😅

ditka1
27. jún 2009

ahojte...spali sme od 20:00 do 8:00 a len raz o 4:30sme papali ten Nutrilon extra asi zabral 😀 😉
mojsi...pekne fotky 😉

tinkaaa
27. jún 2009

ditka super perfiš takže hladoš Lukáško je už konečne zasýtený extra Nutrilonom 😀 😉

jarula25
27. jún 2009

ditka super takze vies co na Lukaska zabera ked chces aby spinkal...... 🙂 😉
bola som uz v obchode aj sme povysavaly s malim a teraz co????chcem sa ist bicyklovat ale malemu sa nechce na slaktrafenie 😖
Alzbet zohnala si niekoho??? 😀
Tinka ja ja by som si dala grilovaneeeee 😝 😝

aadula
27. jún 2009

ahojte

ditka, wau, kočka si 🙂

tinka, aj ja by som niečo grilované zjedla ..sme tento rok poriadne ešte nič..., ale dnes máme stretávku po 20r. zo ZŠ 😀 , to by sa nám neoplatilo 😝 jedine, že by som k vám dobehla 😀 😀 😀

mojsejovka
27. jún 2009

ahojte, baby..
mne sa malá zobudila 6.15, nevedela kaku vytlačiť, tak som jej pomáhala.. 😀 potom o 7.30 zaspala a teraz sa mrví, ale očká má ešte zavreté.. 🙂

my tiež ideme grilovať, na dnes sa sťahujeme do záhrady, ideme skúšať nový krb, čo dedo postavil.. 😉 a odtiaľ budeme odbehovať na výletíky - na športový deň na ihrisko a pri fontánu na remeselné trhy a potom večer na cigánskych diablov.. 🙂 takže idem baliť a ozvem sa až večer..

Emka ešte bola s dedom včera na diskotéke až do desiatej, vybláznila sa tam s deťmi a potom zaspala ako drevo.. 😀

alzbet.. škoda, že nebývaš tu, by si sa odreagovala trošku.. 😉

ditka.. to je supeeeeeeeer, že Lukinko tak pekne hajal.. 😵

ditka1
27. jún 2009

tak dnes sa griluje? 😎 hm,my pracovne dneska,ideme do tesca na nakup a potom okolo domu makaaaaat,neviem ako popri malom budem stihat,dnes je muz doma nastastie az od stvrtku mu zacinaju fušky tak sa radujem,maly zase hajá az mi je to divne 😅 😕 ale dobre tesim sa,idem si rychlo upratat kym sa mi da a potom niekedy sa ozvem.
alzbet...prid do batoviec 🙂
adulka...dííííky,tak sa ides chystat na tu stretavku,potom hod fotky 😵
jarula...maly lenosko Misko 😀 a co teda idete robit ked sa mu nechce?
mojsi...dnes teda budete mat kopec zazitkov 😉
tinka... 😲 nejako dlho mas cervenuuuuu 😒

ejusaaa
27. jún 2009

Ahojte,Ditka velmi Ti to pristane,fakt,si kocka,co povedal Brano? 🙂 A kde vidite fotky Emky?Ved ja kukam a nikde ich nevidim 😲 Doobeda sme doma,poobede mozno s mamkou vybehnem,sama nie,motam sa..Ditus diky za cislo 🙂 Ako vam zavidim tym co v domoch byvate,grilujete si,a my vzdy zavreti v cinzaku 😲 Ditka to je aky Nutrilon ten Extra?Daky husty?A cenovo ako?Tobinko dnes skratka nepapa,aj je taky bez naldy..ze by za to,ze tato je v robote? 😉

tinkaaa
27. jún 2009

ahojte kočandy,keby nás nebolo na tú grilovačku tak veľa,tak poviem,že prídite,ale budem sviňucha 😀 😝nepoviem,bo nás bude 11 a plus neočakávaní,čo sa vždy dotrepú akože ahojte a už potom neodídu 😝
ditka ani nehovor,že dlho červená 😠už 7deň 😲a pred pôrodom 3-4 šľak ma trafí to tak vždy mám teraz kurnik
no idem ďalej kosiť bo čas ide ako besný 😕

jarula25
27. jún 2009

no boly sme vonku nakoniec som ho vytiahla ale mussela som mu slubit zmrzku neva aspon som si dala aj ja 😀 😀 😀
Tinka fakt nejak dlho to by ma nervacilo 😠 ja mam maximalne 4 dni 😉 a u teba nevitana navsteva je klasika co??takze vzdy pripravenaaaa 😅
Adull takze sa ides zabavat???no super
Ditka bud len rada ze spinka aspon si nieco porobis 🙂
Ejus Mojsi dala link na fotky asi na predoslej strane 😉
maly uz lezi v postely obed mame zo vcerajska tatino je na fuske a nam sa pecie Babovka. 😝 😝

aadula
27. jún 2009

mojsi dobrúúú zábavu a aj grilovačku či krbovačku 😀

tinka, však my budeme tí čo prídu..že áá akože opekáte..tak sa pridáme 😀 😉

jarulka ty si šikulka...aj vonku si bola..a už bábovku v rúre.. 😵

jarula25
27. jún 2009

to si maly vyzobronil babovku tak co nespravis ked tak pekne pytal 😅 😅
nevies o tej medulienke nic????

aadula
27. jún 2009

jarulka, nie neviem ...ale ja tam odídem..ak nezabudnem 😀 v pondelok...a máš pravdu...našim radolestiam ťažko odolať

jarula25
27. jún 2009

babovka upecena a ja sa napchavam nanukom 😀 ..dieta spi tak mam veget 😅

alzbetabenkova
autor
27. jún 2009

boli sme v meste,vytiahla som sesternicu,nakupili a maly zalomil hned ako sme dosli,ja tiez dojedam nanuk,ked vstane,ideme von,hadam nebude burka
mojsi dosla by som len nemam ako,skoda
eji tak aspon trosicka lepsie super
tinka ved nabuduce 😉
ditka,vaaau supisne to mas,vazne,aj ta to do tvare tak osviezilo 😝 😅

tinkaaa
27. jún 2009

no kočky my sme už asi dogrilovali 😖 tak sa tu hrozne mračí a hrmí,že len,hlavne,že som vykosila dvor a okolo domu,mäso je v páci,prádlo vonku,že aby uschlo 😠 a takto trt mačkin z toho asik bude........len čo s tým mäsom,ale dohodnutí sme na 16-16:30 tak hádam dovtedy
jarul,adul,no zvyknutá na nepozvaných 😕 čo ja viem,to tak poväčšine z rodiny vzdialenej,keď vidia,že sa na dvore a pod altánkom niečo deje,tak sa sáčkujú,teraz asi rozložím gril v obývačke 😀 😀 😀 no čo,pri najhoršom to dám do rúry upiecť a bude k tomu chlieb nič iné nezostáva a takú chuť som si narobila 😲 tento rok som ani ja ešte grilované nemala 😔

jarula25
27. jún 2009

no aj tu uz riadne hrmi 😠 bola som rychlo skovat pradlo z balkona aby nezmoklo nastastie je uz suche..
Tinka rozloz gril pod altankom a bude 😅 mozno do tej pol piatej to aj prejde a mohlo by ja som slubila ze zanesiem kusok babovky miskovi na fusku 😖

tinkaaa
27. jún 2009

hmm tak to teda hej
ja prádlo nemám suché 😒 len to odvlhuje ani podlahy neschnú 🙄

tinkaaa
27. jún 2009

akože super raz za uhorský rok sa rozhodneme,že niečo zbúchame a aj to nám nevyjde,no aj Peťo povedal,že on bude vonku grilovať pod altánkom a bude nám dodávať jedlo 🙂

jarula25
27. jún 2009

no vidis peto ma super napad..vy mozete sediet vnutry a on vonku grilovat 😉 ...chudtenka moje tak som vam priala aby ste si konecne uzily a to pocasie zmari vsetko na nervy snim ved toto ani leto nieje 😠

tinkaaa
27. jún 2009

no presne ani leto a ja predpokladám,že počasie bude ok v auguste a to Peťo nebude mať voľno a ja budem mať penu na ústach 😀

tinkaaa
27. jún 2009

pozerala som,vlastne počúvala záznam hovoru,keď volali Jacksonovi záchranku 😉 my to príde akoby zomrel Presley alebo Fredi Merkuri,však aj Jackson bol taký obľúbený- teda u mňa zrovna nie ale bol 😅

jarula25
27. jún 2009

tak aj vravely ze do polky jula bude taketo hnudne pocasie a ze potom uz bude pekne.. 🙄 🙄 ja som sa dneska dozvedela ze maminka moja ide na cely august ku sestre do Izraela....a ja chcem ist snouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.....kua

tinkaaa
27. jún 2009

ako jej bude super- pribaľme sa ako kufre 😀

jarula25
27. jún 2009

no ja by som sa hned sakra budem musiet hodit rec z mojim muzom 😅 😅 on ma prva dva tyzdne augustove dovcu tak ho skusim prehovorit aj ked uz teraz viem ze to nema vyznam a zbytocne vyvolam ohen na streche 🙄

jarula25
27. jún 2009

tu uz prsi sakraaaaaaaa

tinkaaa
27. jún 2009

tu zatiaľ neprší a lejak máte či len tak aby sa nepovedalo? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre