Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

tinkaaa
30. jún 2009

no a už sme hore,darmo 12hodín čas obeda hladným sa ver núkať nedá 😀

ejusaaa
30. jún 2009

Tak dobru chut Saske 🙂 Moji su este doma neni..ja som hladna,ale nechce sa mi ist prichystat 😀 Ale uz im zavolam,ved je prave poludnie,to nie je cas na prechadzky,chudacik moj maly..ale ked zavolam tak ho zobudim ak spi a Peto sa rozcertiiiiiiiii 😀

ejusaaa
30. jún 2009

Inac Tobinko strasne zle papa,mam pocit akoby u uz to mlieko nechutilo,place ked je hladny,dam mu,potiahne a nechce,len navela navela..mozno sa ho uz prejedol?

alzbetabenkova
autor
30. jún 2009

cauky,no boli sme v baumaxe,v mekaci a maly spia ko zarezany😀 no ked vstane chcem ist na hron,nejake kamene na skalku pozret,uvidime,lebo hrmi zase 😠
ejka,pocuj,tam kde ti mamina robi,maju aj dospelacke gumaky??ak hej po kolko??ak mozes zisti,diky

alzbetabenkova
autor
30. jún 2009

k tomu plavaniu, ja by osm aj,ale vela mamiciek my hovori,ze ked tak na inu plavaren,ktora je menej navstevovana,tato v lv je vraj velmi chlorova,ale neviem ci je to pravda,to len skusenosti mamiciek,zevraj napriklad v tlmacoch je lepsia vodicka 😉
no a ja a plavky??vcera ked som sa zbadala na foto v plavkach,tak som skoro odpadla,zakaz zmrzliny,sladkeho,a asi vsetkeho,no hroza

ejusaaa
30. jún 2009

Alzbet,ze mamkiny vobec nemaju,ale tam kde je Cerveny kriz,tam predavaju,alebo v atome urcite,ze to okolo 5OO sk stoji...no tak vy na hron,jaj konecne zacina vetrik 🙂 Hod foto v plavkach,ty si chuda,sak som ta videla 🙂

ditka1
30. jún 2009

alzbet...ak mate keru a tazne na aute tak chodte do kalnej tam je kamenolom a tam maju nadherne kamene,za karu okolo 5eur aj my tam ideme do skalky nabrat.
ejus...tak si sa nedozvedela ako s nutril.hm...my ideme o 3tyzdne az.
tinka...ta saška je ale spachtoska.
tu sa taky lejak a hurikan vychytil ze az 😲

ditka1
30. jún 2009

skype..... ditspa 🙂

tinkaaa
30. jún 2009

ahojte no veru teraz nejako spachtoší krpaňa ale už je hore a kecá v postieľke taká je podarená 😀 a pokakaná 😲 bola som akurát pozrieť že čo tak vo veľkom vykladá tomu kolotoču a ono to hovorí riťka 😀 😀 😝
aj tu bol lejak pred chvíľkou ako fras 😠
ditka dík za ip
no nič idem prebaliť slečinke riťušu a potom dáme čaj,pokecáme,pobláznime a ak nebude pršať odchod von 😉

tinkaaa
30. jún 2009

dituš hodila som si ťa do priateľov,len mi musíš aj ty povoliť prístup

bzucinka2
30. jún 2009

ejus, my sme bambulovci2 🙂 a ja som body objednavala na www.bess.sk 🙂 ale objednavaj o cislo vacsie ako chces, lebo maju mensie velkosti ako normal 🙂 a mne to stade v pohode doslo 🙂

bzucinka2
30. jún 2009

aj ja som si nahodila ditku a tinku
🙂

jarula25
30. jún 2009

ahojte jaaaj dobre som si poslpala aj s malim a uz ma az tak hlava neboli konecne......
ani neviem co som chcela napisat ale ideme hned aj vonka tak vecer vsetko precitam a ozvem sa...
skype jarula-25 idem si hodit Ditku Bzuci.... 😉

ditka1
30. jún 2009

tinka...ako povolit pristup?vsak mi posli spravu a ulozim si ta ci ako?
jarul...teba uz mam

ditka1
30. jún 2009

ejus asi aj teba mam,nevieeeem ci si to ty. 😲

mirip
30. jún 2009

ahojte, ejuš hej vyradila som ten druhý kočík a nechala ten prvý ale vanička má inú kombináciu čierno oranžovú tak tú som odfotila a aj s tou súpravičkou 56 a 62kou aj tým čo kúpila moja mama dám do albumu dnes večer 😵

ejusaaa
30. jún 2009

Mirip,tesime sa na fotky 🙂 ,ale daaaaj uz teraz 🙂 jaj mna caka noc s tym panom Holterom,ma vystrie,ruku si uz necitim.. 😠 A hodnoty,no raz uplne nizky,potom zas vysokansky..ja asi potrebujem lieky na vyrovnanie tlaku ci co..maleho som dala este troska von,vyzive vela neublizil,ani mlieku,tak z vonka pride vyhladovany aspon 🙂

cipsinka
30. jún 2009

ahojte,

ejus joooj musis to nejako vydrzat ved to mas len do zajtra nie??Potom Ti daju tabletky a bude dobre neboj 😉 😉 😉 😉 .Mirip tesim sa na fotky 😵 😵 😵 😵 Ozik ejus ty si chcela vidiet nejake moje fotky mam na pokeci tak ak chces ti poslem heslo a mozes si pozriet 😉 😉 😉 😉

ejusaaa
30. jún 2009

Cipsi,ja som sa tam uz pokusala dostat,ale nejde mi to,uz som tam bola raz zaregistrovana,a neviem sa tam dostat,no...Ano do zajtra to mam,ale uz si necitim ruku,uz mi trpne,strasne to stahuje ked to mera,no musim vydrzat..

bzucinka2
30. jún 2009

mirip, cakame netrpezlivo na fotky a aj brusko by si si mohla nanovo nech vidime ako rastiete 🙂
ejus, neboj sa to vydrzis, si predsa nejaka baba 🙂
drzime palceky, idem si nahodit jarulku 🙂

ejusaaa
30. jún 2009

Mirip,veru odfoot seba aj,aj s brusko nech vidiet,ved sa mas uz co pysit 🙂

cipsinka
30. jún 2009

ejuska IP aj s linkom ak Ti to nepojde tak to iba skopiruj a je po probleme 😉 😉 😉

ejusaaa
30. jún 2009

Cipsi co mam skopirovat? 😲

ejusaaa
30. jún 2009

Nevieeeeeeeeeeeem to,no vecer alebo zajtra sa stym pohram,mlady muz sa uz vracia domkov 🙂 Vidis Cipsi ake som trdlo? 😝

cipsinka
30. jún 2009

zlatko som Ti poslala link s tymi fotkami do IP ja som to skusala a islo mi to,tak stlac lave tlacitko na myske po tom linku a sa ti zvirazni a a potom prave tlacitko,ze vyjmout ja to mam po cesky potom klikni myskou normalne hore na panel a tam daj,ze kopirovat a je to 😉

cipsinka
30. jún 2009

a ak si s tym nedas rady tak popros manzelika on to bude vediet 😉 😉 😉

bzucinka2
30. jún 2009

ejus a zabudla som ti napisat, ze jasne ze plechovicky chcem 🙂

ditka1
30. jún 2009

ejus ozaj volala som na tu infolinku nutrilonu a tam normalne s doktorkou detskou som hovorila a ta povedala,ze pokial dieta nie je alergicke na BMK/bielkovina krav.mlieka/tak moze aj extra a nevidi dovod preco HAcko,ze treba vyskusat dat to extra a pokial nema vyslovene zmeny na kozi-vyrazky alebo silne hnacky po 3pozitiach tak s pokojom mozeme HAcko vysadit...ja si tiez myslim,ze ho asi vysadim a ideme na normalny nutrilon lebo pokial budem davat HAcko tak ho mozem davat aj donemoty lebo su este az po 4-ku HAcka a ked neni mi malôy alergicky tak co.Potom by sme nikdy nemohli ani kase jest ani take vselijake jedla co obsahuju mlieko,zevraj len 10%deti su alerg.na BMK,chvalabohu my tam, nepatrime lebo extra to obsahuje a nic nam neniiiiiiiiiiiii 🙂 juchuuuuuuuuuuuu...uvidim este mu to budem davat aj castejsie a ked vypije toto balenie velike tak mu asi dam normalnu 1ku N. 🙂

ejusaaa
30. jún 2009

Ditka,a ako teda mu to budete davat?Ze obycajny Nutrilon?A na vecer ten extra?Ved to,aj ja sa bojim,nahodou zacneme ha2,potom povie nech dame Ha 3..a fakt naco?Cipsiiiiiii vyskusam len odskakujem,sem tam kuknem kto pise,ale vdaka za instrukcie 🙂

ditka1
30. jún 2009

ano obycajny cez den a vecer extra alebo ten nocny co je.Este pockam kym toto vypije cele balenie a uvidim ale na 2-ku _HAcko uz nechcem ist.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre